Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 16., csütörtök 13:10

lopeznek közelbe nincsenek olyan képességei, mint casillasnak, viszont tény, hogy casillas nagyon belepihent az elmúlt években a szerepébe.
ha ez a fél év felrázta, akkor jó.
nálam iker a kapus nyártól, mert lopezt eladnám a milannak vagy vkinek, a castillából meg jöhet egy új ember a padra.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 16., csütörtök 13:10

Ez a kérdés összetett, mert Casillas amúgy se védett jól idén, szóval így érthető, hogy egy hosszabb sérülés után nem kell kockáztatni a szerepeltetését, amikor épp mindenből vég hajrázunk( :mrgreen: ). Amúgy meg Casillas a jobb, de a nyártól tisztalap és meg lehet mutatni, hogy ki a f :cens: a kapus.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kerlon 2013. május 16., csütörtök 13:12-kor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 16., csütörtök 13:02

van még rajtam kívül olyan, aki úgy gondolja, hogy mourinhótól jó húzás volt casillast kitenni (nem visszatenni) a kapuba és lopezt védetni, mert lopeznek jobb képességei vannak, magabiztosabb és csak azért, mert casillas legenda, nem kell, hogy ő legyen automatikusan az elsőszámú kapus? csak mert sokaktól olvasom, hogy mindenképp casillast kell játszatni, meg ha elmegy mou végre casillas véd stb.
szerintem mou kevés jó döntésének az egyike lopez idehozatala és állandó játszatása.
persze mourinho nagyon átesett a ló túloldalára, kupadöntőbe pl. alap, hogy casillast játszatnám, no meg az év hátralévő meccsein, mert már nem fontosak azok, és nem kéne alázni casillast azért.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 16., csütörtök 12:49

A CalcioMercato szerint a Chelsea ajánlatot készül tenni Sami Khediráért. A német válogatott játékosért 23 millió eurót fizetne a londoni klub. Amennyiben maga a játékos szeretne csapatot váltani, úgy a Real Madrid hajlandó lenne elengedni egy általuk is elfogadhatónak vélt ajánlat esetén.
Nagyon kevés......by balogh tibi argo.

Ezért az összegért elküldjük samy csukáját......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 16., csütörtök 11:03

A CalcioMercato szerint a Chelsea ajánlatot készül tenni Sami Khediráért. A német válogatott játékosért 23 millió eurót fizetne a londoni klub. Amennyiben maga a játékos szeretne csapatot váltani, úgy a Real Madrid hajlandó lenne elengedni egy általuk is elfogadhatónak vélt ajánlat esetén.
2 millio euro es mehet! :agree:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 12., vasárnap 18:37

Khedira pontosan egy olyan csapatba illik, mint a cselszi. Ott tudja majd csillogtatni az erenyeit. Mert akarmennyire el van itt hordva minden szarnak, vannak neki erenyei...

Az teny hogy a Real Madridba nem valo, de a kekeknel hasznos tagja lehetne a csapatnak.

Csak mennyen minel elobb, sok sikert is kivannek neki. :-)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. május 12., vasárnap 17:58

peti_madrid írta:Értitek, ALAPPILLÉRE, vele akarja MEGERŐSÍTENI a középpályát! :D:D:DDD Meghalok a röhögéstől :D Ramires, Mikel, LAMPARD :D Mind jobb nála, de nekem édes mindegy, csak ne a Real meze legyen rajta.

Illetve: leghűségesebb játékosa! Hát persze, hogy az, mivel más épeszű ember nem tartja jó focistának és ezt ő is tudja. Meneküljön is innen, mert szerintem semmilyen más edzőnél nem kerülne még a pad közelébe se. Így meg ugye el lehet alibizni a jó kis ropogós fontokért a kékeknél. :D Meghalok a röhögéstől tényleg :D minél többször olvasom, annál viccesebb. :lol:
És ugye Essien is visszamegy a kékekhez. :-) Érdekes.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 12., vasárnap 16:06

peti_madrid írta:Értitek, ALAPPILLÉRE, vele akarja MEGERŐSÍTENI a középpályát! :D:D:DDD Meghalok a röhögéstől :D Ramires, Mikel, LAMPARD :D Mind jobb nála, de nekem édes mindegy, csak ne a Real meze legyen rajta.

Illetve: leghűségesebb játékosa! Hát persze, hogy az, mivel más épeszű ember nem tartja jó focistának és ezt ő is tudja. Meneküljön is innen, mert szerintem semmilyen más edzőnél nem kerülne még a pad közelébe se. Így meg ugye el lehet alibizni a jó kis ropogós fontokért a kékeknél. :D Meghalok a röhögéstől tényleg :D minél többször olvasom, annál viccesebb. :lol:
Mondjuk az a para, hogy Löwnél is alapember. Bár szerintem a vb-n padon lesz mivel Gündogan lesz Svájni mellett a kezdőben. De tényleg hihetetlen, hogy klub- és válogatott szinten is top5 csapatban van és azon belül is a kezdőben. :roll:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 12., vasárnap 16:05

Én már csak ara lennék kíváncsi, hogy tényleg mit lát José Khedirában, ami ennyire kivívta magának a tiszteletet, a jó játékos megfogalmazását és stb... :hmmm:

Míg mi naponta 4-5 imát elmondunk, hogy a lehető leggyorsabban üljön fel egy repülőgépre és menjen a jó büdös francba, addig ő miután elhagyná a Realt és a londoni kékekhez menne, vinné magával a középpálya megerősítése céljából. Érdekes.

Most vagy én, ti, mi vagyunk a vakok és tényleg kulcsfontosságú játékos, vagy pedig José a vak. :|
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 12., vasárnap 15:25

Értitek, ALAPPILLÉRE, vele akarja MEGERŐSÍTENI a középpályát! :D:D:DDD Meghalok a röhögéstől :D Ramires, Mikel, LAMPARD :D Mind jobb nála, de nekem édes mindegy, csak ne a Real meze legyen rajta.

Illetve: leghűségesebb játékosa! Hát persze, hogy az, mivel más épeszű ember nem tartja jó focistának és ezt ő is tudja. Meneküljön is innen, mert szerintem semmilyen más edzőnél nem kerülne még a pad közelébe se. Így meg ugye el lehet alibizni a jó kis ropogós fontokért a kékeknél. :D Meghalok a röhögéstől tényleg :D minél többször olvasom, annál viccesebb. :lol:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 12., vasárnap 15:11

peti_madrid írta:
Az AS megosztotta a Mirror egyik hírét, ami arról szól, hogy Mouirnho már a Chelsea jövő évi keretét tervezi. Ennek egyik alappillére Sami Khedira lehet, akinek az árát 23-25 millió euró közöttire becsülik. José mindenképpen meg kívánja erősíteni a középpálya közepét, és Khedirát az egyik leghűségesebb játékosának tekinti, így szeretné magával vinni, erről már tájékoztatta Abramovicsot is.
:salute: :salute: IMÁDLAK ZSOZÉ! :happy:

Mehet mindkettő isten hírével. Öröm lesz olvasni a Lion Rampantot facebookon, ha tényleg átteszi a székhelyét Londonba A Herceg.

Ezt nagyon adnám! :happy: :happy:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 12., vasárnap 15:10

Az AS megosztotta a Mirror egyik hírét, ami arról szól, hogy Mouirnho már a Chelsea jövő évi keretét tervezi. Ennek egyik alappillére Sami Khedira lehet, akinek az árát 23-25 millió euró közöttire becsülik. José mindenképpen meg kívánja erősíteni a középpálya közepét, és Khedirát az egyik leghűségesebb játékosának tekinti, így szeretné magával vinni, erről már tájékoztatta Abramovicsot is.
:salute: :salute: IMÁDLAK ZSOZÉ! :happy:

Mehet mindkettő isten hírével. Öröm lesz olvasni a Lion Rampantot facebookon, ha tényleg átteszi a székhelyét Londonba A Herceg.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 12., vasárnap 14:54

Ezert nem ertem Mout mi a rakert kellet jobbhatvedbe tennie. Tette volna be a fiatal Fabinhot aztan lehet, h jovore meg lenne oldva a jobbhatved gond Carvajallal es a brazillal. Varanenak meg nem kellett volna kuszkodnie azon a poszton.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 12., vasárnap 14:30

GT37 írta:Amúgy nem hiszem, hogy azon az egy emberen el tudna menni egy meccs, Ramost rá kell állítani Falcaóra, aztán kész. :D Viccet félretéve, annyira impotens ellenetek az Atlético már jó ideje, hogy egy Albiol ezen sokat nem tud változtatni szerintem.
(Aztán lehet, hogy túlbecsülöm a srácot. :mrgreen: )
Gondolj bele, hogy Varane hiba nélkül lehozott ellenetek 3 meccset, plusz mások ellen is általában hiba nélkül játszik. Ellenben Albiol minden meccsen alkot valamit, ha gól nem is születik belőle, de a fejemhez kapok, hogy jajj istenem :mrgreen: Pont elég lehet 1-2 Albiol hiba és annyi a kupának. Amúgy meg törvényszerű lenne, hogy most verjen meg minket az Atletico, szóval én félek tőlük :/

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 12., vasárnap 11:34

Az a baj,hogy az utóbbi időben Albiol és Pepe teljesítménye között nincs túl sok különbség.. :roll:

Varane-ért meg tényleg nagyon kár.. :|

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 12., vasárnap 11:32

Igen, meg lehet oldani,csak bosszant hogy miért most egy eldőlt ligában,egy hülye szituban sérül meg,amikor neki jövő héten kulcsszerepe lenne.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 12., vasárnap 11:31

pheco írta:Kíváncsi leszek, hogy ki helyettesíti Varanet a döntőben. Ugye normális esetben az Essien-Pepe-Ramos-Coentrao védelem lenne, de szerintem Pepet kihagyja Mourinho és Albiol kap lehetőséget. Sírva fakadok, ha rajta megy el a meccs.
Nana, ott van még Carvalho is. :mrgreen:
Amúgy nem hiszem, hogy azon az egy emberen el tudna menni egy meccs, Ramost rá kell állítani Falcaóra, aztán kész. :D Viccet félretéve, annyira impotens ellenetek az Atlético már jó ideje, hogy egy Albiol ezen sokat nem tud változtatni szerintem.
(Aztán lehet, hogy túlbecsülöm a srácot. :mrgreen: )

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 12., vasárnap 11:12

Kíváncsi leszek, hogy ki helyettesíti Varanet a döntőben. Ugye normális esetben az Essien-Pepe-Ramos-Coentrao védelem lenne, de szerintem Pepet kihagyja Mourinho és Albiol kap lehetőséget. Sírva fakadok, ha rajta megy el a meccs.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 12., vasárnap 9:52

peti_madrid írta:Na, ha Rooney tavozni akar a Unitedtol, ugyanakkor kell nekik Benzema, akkor meg lehetne probalni a cseret szerintem. El tudnam viselni Sir Wayne-t habfeherben :)
Nincs az az Isten, hogy a babzabáló ide jöjjön. Öregszik már és a MU-ban sem csatár hanem tkp aki már többet foglalkozik a védekezéssel. Benzemát nem adnám oda érte semmiért.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 12., vasárnap 9:50

Na, ha Rooney tavozni akar a Unitedtol, ugyanakkor kell nekik Benzema, akkor meg lehetne probalni a cseret szerintem. El tudnam viselni Sir Wayne-t habfeherben :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég