Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2014. január 14., kedd 16:39

Csak tudnám mit esznek legtöbben Ramiresen! :hmmm: Egy átlagos szintű KP, kiemelkedő képesség nélkül.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. január 14., kedd 16:33

ericco írta:Pogba most már nekem nem kéne. Rohadt magas lenne az ára, és hatalmas rizikó azért még a gyerek. Ügyes, meg minden, de ennyi pénzt (50-60 millió €) egyszerűen nem ér. Vidalt kéne hozni ennyiért, érte talán kifizetném ezt az összeget. Érettebb focista, és talán már ő is vátlani szeretne valamelyik gigaklubba, és a Reallal mindig is kekeckedett.
(Amúgy érdekes belegondolni, h anno mindkét játékos elég gyakran felmerült a fórumon, mielőtt leigazolta őket a Juve, egyiket 12 millióért, másikat ingyen. Ennyiért lenne nekünk is két ilyen szintű középpályásunk. Néha azt hiszem, hogy a klubbnál idióták dolgoznak :shifty: )
Sajnos Vidalt nem akarják eladni, és nem úgy tűnik, hogy Ő szeretne váltani. Amúgy szerintem Pogba sem fog.

(Amikor Ők a Juventusba igazoltak, nálunk lényegében egy bizonyos Mourinho igazolt. Szóval csak óvatosan a jelzőkkel, mert beszállok. :mrgreen: )
morientes írta:Háát...ha lehetne közte,vagy Ramires közt választanom,nekem a brazil... :)
Ramirest is csak mi hoztuk fel emlékeim szerint. Max pár kósza hír volt róla, de kétlem, hogy Mourinho belemenne egy cserébe Khedirával. :hmmm:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. január 14., kedd 16:11

Pogba most már nekem nem kéne. Rohadt magas lenne az ára, és hatalmas rizikó azért még a gyerek. Ügyes, meg minden, de ennyi pénzt (50-60 millió €) egyszerűen nem ér. Vidalt kéne hozni ennyiért, érte talán kifizetném ezt az összeget. Érettebb focista, és talán már ő is vátlani szeretne valamelyik gigaklubba, és a Reallal mindig is kekeckedett.
(Amúgy érdekes belegondolni, h anno mindkét játékos elég gyakran felmerült a fórumon, mielőtt leigazolta őket a Juve, egyiket 12 millióért, másikat ingyen. Ennyiért lenne nekünk is két ilyen szintű középpályásunk. Néha azt hiszem, hogy a klubbnál idióták dolgoznak :shifty: )
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 14., kedd 16:06

Zizout is kérdezték róla, hogy valóban akarja-e a Real, annyit válaszolt, hogy mindenki akarja. :)
Háát...ha lehetne közte,vagy Ramires közt választanom,nekem a brazil... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 14., kedd 16:02

tucsoki írta:
Balii írta:Nah úgy tűnik Pogba mégis csak mozdítható..Bár az kétséges hogy megér e 55-60 Milliót és 7-8 milliós fizut de hát ha 2x annyi fizetést mondunk mint a Juve akkor biztos elgondolkozik a dolgon.Mondjuk Perez nem szokott szórakozni ha valakit leszeretne igazolni,csak kérdés mennyire akarja..
Tegnap írták a SkySports-on, hogy Marrota-nak esze ágában sincs eladni. Pogba meg nemrég nyilatkozta, hogy egyszer szeretne az Arsenal-ban vagy a Barcelona-ban játszani...
Zizout is kérdezték róla, hogy valóban akarja-e a Real, annyit válaszolt, hogy mindenki akarja. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. január 14., kedd 15:58

Balii írta:Nah úgy tűnik Pogba mégis csak mozdítható..Bár az kétséges hogy megér e 55-60 Milliót és 7-8 milliós fizut de hát ha 2x annyi fizetést mondunk mint a Juve akkor biztos elgondolkozik a dolgon.Mondjuk Perez nem szokott szórakozni ha valakit leszeretne igazolni,csak kérdés mennyire akarja..
Tegnap írták a SkySports-on, hogy Marrota-nak esze ágában sincs eladni. Pogba meg nemrég nyilatkozta, hogy egyszer szeretne az Arsenal-ban vagy a Barcelona-ban játszani...

Balii
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2014. január 2., csütörtök 15:29
Kedvenc játékosaid: CR7,R9,Roberto Carlos,Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Balii » 2014. január 14., kedd 12:18

Nah úgy tűnik Pogba mégis csak mozdítható..Bár az kétséges hogy megér e 55-60 Milliót és 7-8 milliós fizut de hát ha 2x annyi fizetést mondunk mint a Juve akkor biztos elgondolkozik a dolgon.Mondjuk Perez nem szokott szórakozni ha valakit leszeretne igazolni,csak kérdés mennyire akarja..

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. január 13., hétfő 3:54

GT37 írta:
Úszómester írta:de ha kölcsönbe adjuk akkor ugyanúgy nekünk kell fizetni a fizetését nem?
Nem feltétlenül. Van olyan is, hogy a két érintett csapat fele-fele arányban állja a fizetést... Bár nem tudom, ez min múlik.
Általában ha kölcsönvesznek egy játékost, akkor 100%-ig állják a heti fizetésüket. Vannak kivételek, pl. "irreálisan" nagy fizuja van a fogadó klub szintjéhez, ilyenkor megy az alkudozás...

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. január 12., vasárnap 19:00

Matt009 írta:Miért növeljük a hasonló játékosok számát még eggyel?
Az én véleményem az, hogy egy csapatban legyen 11 kezdő játékos + 5-6 hasonló kaliber, akikkel lehet rotálni őket. Most a többi posztot hagyjuk. A szélső védőknél nálam a kezdők Marcelo és Carvajal. Az Ő első számú cseréjük Arbeloa. Mivel Arbeloa alapvetően jobb lábas így a "4. számú", kiegészítő(!) szélső védő egy bal lábas játékos lenne. Ehhez Casadonak szerintem a tudása és a szándéka is megvan. Egy fajta Nacho szerep. Azaz általában Varane-Pepe-Ramos trió van rotálva, de ha valamelyik lesérül, akkor sem kell aggódni a pihentetés miatt. Ő azt megoldja.
Igen, Arbeloa nem olyan minőség mint az előző hármas, idővel én is lecserélném, de jelenleg Ő jó megoldás. És ahogy írtam, most van esély kísérletezni Casado beépítésével.
Arbeloa...
Egy meccs erejéig elfogadhatóan megoldja. Hosszú távon nem tudja. Coentrao amúgy is jobb ott. Ha van jobb opció, akkor miért adjuk a jobb opciót kölcsönbe?
Jobb, ha formában van, és nem akkor, ha egy fél szezon óta nem játszott. Nem kizárt, hogy kedvtelen is. Jelenleg nekem nem tűnik semmivel sem jobb opciónak Coentrao.
Azért nem örülnék, ha kényszerből Nacho és Jesé kezdene mondjuk 1-2 hónapon keresztül a bajnokságban. Jesé mondjuk kicsit más helyzet, mert ő meccsről meccsre bizonyít. De Casadora nincs garancia. És amúgy sem Casado lesz a kezdő, hanem Arbeloa.
Ahhoz, hogy Nacho kezdjen ilyen hosszú időn keresztül az kell, hogy Pepe/Ramos is kidőljön. Ahogy Nacho is 4. számú kiegészítő ember, úgy Casadot is annak szánnám, ami most Coentrao. Kell Ő nekünk erre a szrepre? Mert most is Arbeloa kezd inkább.
Na most ha Marci kiesik, Varane ugye off, Coentrao eladva, akkor a kezdő védősoron kívül marad az egy szem Nacho hátvédcserének. Azt a szitut inkább elkerülném.
És ott van akkor még Casado.

:mrgreen:
Élő szerződése van. Ha mi nem akarjuk elengedni, akkor nem kell elengednünk. Megtagadhatja az edzést vagy a játékot, de egyrészt egyiket sem fogja tenni, másrészt azt szankciónálhatnánk.
Igen, csak ez nem rabszolga kereskedelem. Nem az edzést kell megtagadnia, elég a pályára lépést. Szankcionálhatjuk pénzbírsággal, azzal hogy nem nevezzük/játszatjuk (ez valóban szankció lenne, ha pont ezt akarja?), ami miatt még elégedetlenebb lesz. Az öltözőben ez még jobban vissza üt. Az ára még inkább lejjebb megy. Bale és Modric is szankcionálva lett, hogy tüntettek az eligazolásuk miatt. Mire ment vele a Tottenham?
Coentrao helyzete valóban nem tiszta. A nyáron mindenképp lelép. Ez tiszta sor. De a nyarat meg kell várni vele mindenképp, ha csak kölcsönszerződésről van szó. Eladás esetén persze más a helyzet. Ha az MU-nak kell, pengessen le télen 20 millát, és ok.
Én is jobban örülnék, ha már eladásról tárgyalnánk. De ugye fél szezon óta nem játszott, állítólag folyton sérült. A ManU meg gondolom nem akar kockáztatni, vagy most nincs pénz átigazolásra, csak nyáron. Ebbe nem látok bele.
Az lenne jó, ha így többet kérhetnénk érte, mert formában lesz, nekik meg ha minden igaz kelleni fog egy bal bekk.
Ha kölcsönadjuk az opcióval lesz, és az egy meghatározott összeg. A tavaszi játéka nem srófolja fel az árát.
Ácsi! Az opció az nem azt jelenti, hogy az egy fix összeg. Az opció általában egy elővásárlási opciót takar. Azaz ha egy másik csapat is ugyanannyit kínál érte, akkor kötelesek vagyunk a ManU ajánlatát elfogadni. Szóval a tavaszi játéka akkor igen is srófolhatja azt az árat. Mind attól függ, hogy mit teszünk bele a szerződésbe. Én Pérezt azért nem féltem. Elég csak arra gondolni, hogy nyáron sem adta el olcsón. Akkor miért most tenné?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 12., vasárnap 18:17

Megy a meccs topic!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. január 12., vasárnap 18:16

4231, Bale középet mond a Marca
Mondjuk Bale középpel nincs baj, mert lát a pályán, lő is, cselez is, csak nemtom mennyire jönnek majd hátra-mondjuk Isco sem vmi nagy hátvéd :D
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. január 12., vasárnap 18:16

Géci írta:Akkor vagy Bale, vagy DM irányít... Ééérdekes...
Nem hiszem. Szerintem Carlónak (csak ő tudja miért) megtetszett a 442. :( Angel és Gareth a két szélen, Cristiano és Karim a csatárok. A védekezést majd megoldja Modric és Alonso...

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 12., vasárnap 18:14

bale tud középen játszani .. nem lesz itt gond félidőben meg egy dm-jesé csere oszt csá
Kép

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. január 12., vasárnap 18:14

Még egy rossz formában levő Isco is sokkal jobb, mint ez a Di Maria, bár érdekes lesz, hogy Ancelotti 4-2-3-1ben játszatja ezt(Én ezt tartom valószínűleg) vagy pedig 4-3-3 és Di Maria lesz középen, az viszont egy rossz pont nálam.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 12., vasárnap 18:12

Akkor vagy Bale, vagy DM irányít... Ééérdekes...

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. január 12., vasárnap 18:09

Once del Real Madrid: Diego López; Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo; Xabi, Modric; Bale, Di María, Cristiano y Benzema
:hmmm: :hmmm: érdekes.
Kíváncsi vagyok a védelmet hogy oldjuk meg, de, ha bejön carlettonak 10 pont.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 12., vasárnap 17:44

Már írtam, hogy Ronaldot és Benzemát sem igen tudnánk pótolni, ha kidőlnének.
Miért növeljük a hasonló játékosok számát még eggyel?
Pedig Arbeloa jobban játszott idén bal bekk poszton mint ahogy általában a jobboson szokott. És igenis jól megoldotta.
Egy meccs erejéig elfogadhatóan megoldja. Hosszú távon nem tudja. Coentrao amúgy is jobb ott. Ha van jobb opció, akkor miért adjuk a jobb opciót kölcsönbe?
de eredetileg Jesének sem volt, Nachonak sem volt
Azért nem örülnék, ha kényszerből Nacho és Jesé kezdene mondjuk 1-2 hónapon keresztül a bajnokságban. Jesé mondjuk kicsit más helyzet, mert ő meccsről meccsre bizonyít. De Casadora nincs garancia. És amúgy sem Casado lesz a kezdő, hanem Arbeloa.

Na most ha Marci kiesik, Varane ugye off, Coentrao eladva, akkor a kezdő védősoron kívül marad az egy szem Nacho hátvédcserének. Azt a szitut inkább elkerülném.
És mit tudsz tenni, vagy Pérezék mit tudnak tenni, ha már fél évet sem bír ki a seggén?
ű

Élő szerződése van. Ha mi nem akarjuk elengedni, akkor nem kell elengednünk. Megtagadhatja az edzést vagy a játékot, de egyrészt egyiket sem fogja tenni, másrészt azt szankciónálhatnánk.
Akkor is kölcsön szokták adni a játékost, ha az nem hajlandó a klubjában teljesíteni, illetve ha létszámon felülivé válik (pl. ManCity-nél).
Nekünk is jó, mert könnyen lehet, hogy egyáltalán nem fog játszani. Sok a fizetése. Duzzog a padon, ami megint nem jó. Írtam, hogy nekem az is gyanús, hogy ennyit sérült.
Coentrao helyzete valóban nem tiszta. A nyáron mindenképp lelép. Ez tiszta sor. De a nyarat meg kell várni vele mindenképp, ha csak kölcsönszerződésről van szó. Eladás esetén persze más a helyzet. Ha az MU-nak kell, pengessen le télen 20 millát, és ok.
Ha kölcsönadjuk, talán fél év alatt formába lendül, megtetszik a ManU-nak és több pénzt tudunk kérni érte tőlük vagy mástól. Kivétel persze, ha hozunk valakit a helyére.
Ha kölcsönadjuk az opcióval lesz, és az egy meghatározott összeg. A tavaszi játéka nem srófolja fel az árát.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 12., vasárnap 17:36

Sierra írta:AZZZ!! :D M'Vila, köszi. :D
Allitolag most fizetnek érte 15 milliót :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 12., vasárnap 17:35

Toky....
Adom amiket leírtál,én is ezen a véleményen vagyok...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. január 12., vasárnap 17:17

Úszómester írta:de ha kölcsönbe adjuk akkor ugyanúgy nekünk kell fizetni a fizetését nem?
Attól függ, hogy miben állapodik meg a két klub. Abba a Real vezetése nyilván nem megy bele, hogy egy kölcsönadott játékos bérébe még be is szálljon. És ahogy már én is, és más is írta(m), általában a kölcsönvevő klub ad némi pénzt a játékjogért cserébe. Tehát most kapunk X milliót + nem mi álljuk a fizetését. Általában ilyen egy kölcsönszerződés, ha nem a Milan köti.
Gascoigne írta:nem tudom mennyire tűnt fel: a MU KÖLCSÖNBE akarja venni az idény végéig. akkor ez nekünk miért is jó? kölcsönbe akkor van értelme adni egy játékost, ha fiatal, fejlődésben van, hosszú távra tervezünk vele és nálunk nem kapja meg a fejlődéséhez szükséges lehetőséget. egy 25 éves játékost nem adsz kölcsönbe. eladod vagy megtartod. ez csak a MU-nak jó.
___Samy___ írta:épp akartam írni
ezzel az üzlettel gyakorlatilag mindenki jól járna, csak mi nem
Akkor is kölcsön szokták adni a játékost, ha az nem hajlandó a klubjában teljesíteni, illetve ha létszámon felülivé válik (pl. ManCity-nél).
Nekünk is jó, mert könnyen lehet, hogy egyáltalán nem fog játszani. Sok a fizetése. Duzzog a padon, ami megint nem jó. Írtam, hogy nekem az is gyanús, hogy ennyit sérült. Formán kívül van, nem akar itt maradni. Marasztalhatod, de mire mész vele, ha cserébe dacból nem fog majd pályára lépni, amikor kell? (Igen, minden játékos profi, és ilyen sosem fordult elő...) Ha kölcsönadjuk, talán fél év alatt formába lendül, megtetszik a ManU-nak és több pénzt tudunk kérni érte tőlük vagy mástól. Kivétel persze, ha hozunk valakit a helyére.
Gascoigne írta:
R.M.C.F írta:arbeloa megoldás oda.
második mondat - jééézus
Pedig Arbeloa jobban játszott idén bal bekk poszton mint ahogy általában a jobboson szokott. És igenis jól megoldotta.
Idén is voltak bőven hibái a jobboson, de messze jobban játszik mint tavaly.
Matt009 írta:Nem az a probléma Coentrao elengedésével, hogy 1-2 meccsen nem tudjuk helyettesíteni Marcelot. Tudjuk. Mindenkit lehet 1-2 meccsen nélkülözni. De az a fociban mindig benne van, hogy valaki hosszabb időre kidől. Nem kell félévnek lennie, elég 1-1,5 hónap és csak szenvedünk Marcelo hiánya miatt. Nyugodtabb lennék, ha egy ballábas, balhátvédnek tanult ember lenne ott Marcelo kiesése esetén.
Ha Coentrao menni akar, nincs akadálya. Mehet nyáron. De mivel tőlünk kapja a fizut, ezt a félévet bírja már ki.
Már írtam, hogy Ronaldot és Benzemát sem igen tudnánk pótolni, ha kidőlnének.
Szerintem Casado kiválóan ellátná ezt a szerepet.
És mit tudsz tenni, vagy Pérezék mit tudnak tenni, ha már fél évet sem bír ki a seggén?
Matt009 írta:
morientes írta:Az a Jorge Casado gyerek nem balbekk?Mert akkor fel lehetne hozni esetleg...
Azért ne egy 0 meccses Castillás legyen Marci cseréje, mert annál még Arbeloa is jobb. Nem szeretem a téli átigazolási időszakot, azon mi csak veszíthetünk. Aki nem tudott klubot találni magának nyáron az most maradjon a seggén, és várja meg a nyarat.
Nem 0 meccses. Mourinho is próbálgatta már, és Ancelotti is megnézte az előszezonban és a PSG ellen is. Igen, nincs sok meccse (ha van egyáltalán) első osztályú tétmeccsen, de eredetileg Jesének sem volt, Nachonak sem volt. Még sincs velük baj. Most van egy Marcelonk, ha kidől/pihen általában úgyis Arbeloa játszik ott. Most van lehetőség beépíteni, és megnézni, hogy mit tud. Sokan írták, hogy miért nem nyúlnak a fiatalokhoz az edzők. Lehet, hogy most majd az Ancelotti-Zidane páros fog.
Szép dolog, hogy azt mondod Neki, hogy várja meg a seggén a nyarat. De mi van, ha nem akarja? Nyárra nem játszik majd akkor szinte egy teljes szezon óta. Akkor mennyiért tudod majd eladni? Még a végén nekünk kell majd fizetni, hogy elvigyék...
És a VB miatt Neki sem mindegy, hogy mennyit játszik. (Nem csak a kimenetel, hanem az ottani forma miatt is.)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég