Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 14., kedd 21:04

R.M.C.F írta: ritka hogy nem értünk egyet,tényleg.....fasza. :D most ebben nem,mert szerintem a belga jobb. Luizs(mert ugye igy ejtik ezek :D ) nekem nem jön be. Én nem tartom annyira,sokat hibázik,ramos kevesebbet vétett és a fejét akarták itt,mi lenne a brazillal?

Már ha david liuz vs jan vertongen volt a téma :hmmm: :hmmm: :hmmm:
ramires és dembelé :D

luizst nem bírom a másik topicban kifejtettem :D
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 14., kedd 20:54

Én bírom a brazilt, nem engem kell meggyőzni. :D szerintem is jobb, de GT-nek elnézem, egy ilyen csapatból az is eredmény ha valaki tud passzolni 3 egyeneset..

ritka hogy nem értünk egyet,tényleg.....fasza. :D most ebben nem,mert szerintem a belga jobb. Luizs(mert ugye igy ejtik ezek :D ) nekem nem jön be. Én nem tartom annyira,sokat hibázik,ramos kevesebbet vétett és a fejét akarták itt,mi lenne a brazillal?

Már ha david liuz vs jan vertongen volt a téma :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Nézzétek meg, hogy játszik aztán rájöttök.
Igen,szerintem is jó.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 14., kedd 20:42

Anis írta: dembelénél simán jobb Ramires. több tucat Chelsea meccset láttam és Ramires mindig jó volt. Amikor pár éve szélsőt játszott akkor is kijött a tudása ahogy többet került a kapu elé és több gólt is lőtt. Pogba lehet hogy hatalmas játékos lesz, de ahhoz higgadtság és agy is kell, Yaya a világlegjobbja a posztján sztem (afrikai aranylabdás lett idén).

Azért szépen kinőtte magát a sok ex-Benfica játékos: ha jól tudom mind azok voltak: Di Maria, David Luiz, Ramires, Coentrao és még sokan mások. ha az a csapat együtt maradt volna akkor... de fociban nincsen ha..
Én bírom a brazilt, nem engem kell meggyőzni. :D szerintem is jobb, de GT-nek elnézem, egy ilyen csapatból az is eredmény ha valaki tud passzolni 3 egyeneset... :lol:

Azért így leírva őket..jó csapat, de fejben egyik se egy nagy mágus :lol: De kétségtelen, hogy jók a megfigyelők, meg a portóiak is.
Nem illik.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 14., kedd 20:32

ziro4vr írta:
GT37 írta:Ramires nem rossz játékos (emlékezzünk csak, milyen szép gólt emelt ellenünk :lol: :lol: :vivo: ), de a Vidal-Pogba-Touré-Schweinsteiger-Dembélé vonulattól messze van szerintem.
Vidal és Touré egy másik szint, a többi mellé meg beleillik Ramires simán.
dembelénél simán jobb Ramires. több tucat Chelsea meccset láttam és Ramires mindig jó volt. Amikor pár éve szélsőt játszott akkor is kijött a tudása ahogy többet került a kapu elé és több gólt is lőtt. Pogba lehet hogy hatalmas játékos lesz, de ahhoz higgadtság és agy is kell, Yaya a világlegjobbja a posztján sztem (afrikai aranylabdás lett idén).

Azért szépen kinőtte magát a sok ex-Benfica játékos: ha jól tudom mind azok voltak: Di Maria, David Luiz, Ramires, Coentrao és még sokan mások. ha az a csapat együtt maradt volna akkor... de fociban nincsen ha..
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 14., kedd 19:47

GT37 írta:Ramires nem rossz játékos (emlékezzünk csak, milyen szép gólt emelt ellenünk :lol: :lol: :vivo: ), de a Vidal-Pogba-Touré-Schweinsteiger-Dembélé vonulattól messze van szerintem.
Vidal és Touré egy másik szint, a többi mellé meg beleillik Ramires simán.
Nem illik.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 14., kedd 19:32

Galacticos írta:most nem azért de dembélé hogy került bele ebbe a névsorban?
Kb másfél éve hihetetlenül magas szinten játszik. :) Lehet, hogy kicsit tényleg túlzás Vidallal egy lapon említeni a srácot, de szerintem egyértelműen topjátékos a posztján. Remélem, nem akarjátok majd elvinni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 14., kedd 19:21

Galacticos írta:
GT37 írta:Vidal-Pogba-Touré-Schweinsteiger-Dembélé vonulattól messze van szerintem.
most nem azért de dembélé hogy került bele ebbe a névsorban?
cart írta:Jól passzol az 5 méterre álló emberhez.
Nézzétek meg, hogy játszik aztán rájöttök. Ő is remek megoldás lenne, Alonso/Illarra és Modric mellé. Ráadásul alkatilag is tökéletes.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 14., kedd 19:09

Kerlon írta:http://www.transfermarkt.de/de/ancelott ... 46029.html
Ancelotti: Az Özil üzlet hiba volt.

Dobtam egy kis Aranylabda utáni fórum felpezsdítőt. :mrgreen:
Nagyon kamuszagú ez a Carlo nyilatkozat. Butaság lenne ilyet lenyilatkozni, és Carlo nem hülye. Ezt valami idóta újságíró a szájába adta.


Ramisresről meg annyit, hogy én sem vagyok elájulva tőle. A posztját tudja hozni, de tipikusan az a játékos, aki egyedül nem nyer meg egy középpályát. Ő egy alkotóeleme lehetne egy jó kp-nak, de azt várni tőle, hogy egyedül leveszi a terhet a másik két kp-sról botorság. Mellé kell még 2 védekezni tudó ember. Ha ő Xabival párban eltt volna itt tavaly, és mi 4-2-3-1-ben nyomtuk volna, akkor oda Ramirs kevés lett volna. Az előre játék meg szintén nem az erőssége. Sokat fut, jól tartja meg a labdát, ezért be lehet venni az összjátékba, de kb. ennyi várható el tőle. Nem ő fogja passzokkal nyomni a csatárokat az biztos.

cart
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2014. január 14., kedd 18:58

Jól passzol az 5 méterre álló emberhez.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. január 14., kedd 18:54

GT37 írta:Vidal-Pogba-Touré-Schweinsteiger-Dembélé vonulattól messze van szerintem.
most nem azért de dembélé hogy került bele ebbe a névsorban?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 14., kedd 18:47

http://www.transfermarkt.de/de/ancelott ... 46029.html
Ancelotti: Az Özil üzlet hiba volt.

Dobtam egy kis Aranylabda utáni fórum felpezsdítőt. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 14., kedd 18:33

Ramires nem rossz játékos (emlékezzünk csak, milyen szép gólt emelt ellenünk :lol: :lol: :vivo: ), de a Vidal-Pogba-Touré-Schweinsteiger-Dembélé vonulattól messze van szerintem.

Ettől függetlenül nyilván szintlépés lenne számotokra Khedirához képest.

Inkább őt vigyétek el, mint Pogbát. :agree:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 14., kedd 18:31

Ramires ügyetlen labdával
Ezen viszont én nevettem jót...de jólvan egy ügyetlen balfax,nem vitatkozom....
Néztem chelsea meccseket,nekem nem ez jött le de hát mindegy.
Rock örülök hogy jó kedved van :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 14., kedd 18:28

Ramires jó? Kb., mint Valencia a Manchesterben. Van benne egy kevés brazil vér, de semmi extra. Én se tartom sokra, mondjuk Khedira kontrasztjával tuti jól mutatna itt is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

cart
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2014. január 14., kedd 18:23

Ramires a kreatív, jót nevettem :lol:

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2014. január 14., kedd 18:16

Ha csak azt nem hogy kiváló labdaszerző,de még támadásban is rendben van.Szerez gólokat,jól védekezik,zárja a passzsávokat,mert kiváló munkabírásü...Lát a pályán,nem pattog el tőle a labda,stb
Feltételezem nem sok Chelsea meccset nézel. Ramires ügyetlen labdával, 0 kreativitással rendelkezik, passzolni se nagyon tud. A többi dolog az igaz rá, de a néger franciák is tudnak futni meg labdát szerezni és ők nem kerülnek 50 millióba.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 14., kedd 18:04

Csak tudnám mit esznek legtöbben Ramiresen! :hmmm: Egy átlagos szintű KP, kiemelkedő képesség nélkül.
Ha csak azt nem hogy kiváló labdaszerző,de még támadásban is rendben van.Szerez gólokat,jól védekezik,zárja a passzsávokat,mert kiváló munkabírásü...Lát a pályán,nem pattog el tőle a labda,stb...Az már nem az ő hibája hogy Rafa sokszor rakta be szélsőnek.Asszem ez is csak a gyoraságát dicséri.Az sem az ő hibája,hogy Mou miliméterre behatárolja,minden szótagot teljesítenie kell..és ez a kreativitást kicsit gátolja.
Nyilván Pogba meg Vidal manapság a sláger,úgylátszik mostanság az irokéz a divat...de semmivel sem jobbak sztm mint a brazil.Talán csak Yaya vagy Svájni....esetleg Martinez.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 14., kedd 16:46

Wertz írta:Csak tudnám mit esznek legtöbben Ramiresen! :hmmm: Egy átlagos szintű KP, kiemelkedő képesség nélkül.
Én bírom, nagy munkabírás, jól szerel (többnyire ésszel, ha már testtel nem tud), gyors, passzolni is tud és a beindulásainak is van értelme. Egy minden szempontból továbbfejlesztett khedira, de az tény, hogy kell mellé egy szervező, labdabiztos arc, de olyan nekünk van.
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 14., kedd 16:40

Legnagyobb sanszot Matuidire látom amùgy, mert le fog járni a szerződése, Carló ismeri, francia. Ezen okok szerint szerintem őt hozzuk majd meg talán Gündogant, abban az esetben, ha Casemiro, DM és akár Khedira is lépne, de ez csak tipp :D...

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2014. január 14., kedd 16:39

Csak tudnám mit esznek legtöbben Ramiresen! :hmmm: Egy átlagos szintű KP, kiemelkedő képesség nélkül.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 162 regisztrált és 0 vendég