Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Balii
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2014. január 2., csütörtök 15:29
Kedvenc játékosaid: CR7,R9,Roberto Carlos,Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Balii » 2014. január 15., szerda 17:10

Erről a Sportingis Williamsról tud valaki valamit? Onnan általában nagyon jó focisták jönnek ki és ha már 21 évesen 45milbe kerül akkor ismerve az ottani utánpótlás munkát tényleg egy csiszolatlan gyémánt lehet és a stílusa is pont a legjobb lenne jelen helyzetben.
Ha esetleg van valakinek infója róla akkor annak örülnék :)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. január 15., szerda 16:58

Defensacentral.com szerint Varane továbbra se edz, és állítólág vártnál súlyosabb a sérülése. A térdporcával is van valami gebasz, az orvosok tanácstalanok.

és már a visszavonulás is előjött mint lehetőség...ilyen szerencsétlenek nem lehetünk, egyszerűen hihetetlen...évek óta a legtehetségesebb védő, és ez történik vele. az orvosok képtelen rájönni mi a baja? én ezt azért kétlem, tudják ők mi a baja, csak hiába minden kezelés, nem tudják meggyógyítani
Azért az gyorsan jegyezzük meg, hogy mindez Josep Pedrerol új beszélgetős műsorában, az (a Punto Pelotától való távozása után immár a La Sexta-n) El Chiringuito de Jugones-ben hangzott el és csupán felvetésként (nem pedig tényként) Álvaro Benito szájából, aki elképzelhetőnek tart egy ilyen sérülést is, mondván egy ilyen probléma miatt kellett neki is anno befejeznie a pályafutását! Személy szerint a műtét borítékolom (előbb vagy utóbb), de visszavonulásról még nagyon korai, merész beszélni és felesleg is szerintem pánikot kelteni ..........
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 15., szerda 16:35

wZoLee7 írta:Pepe és Ramos kemény védők, inkább félek egy-egy eltiltástól mint sérüléstől, de ha jön egy eltiltás a BL egyik fontos részében akkor Nacho elég lesz?
Ugy erzem, hogy minosegben Nacho eleg lesz, mennyisegben viszont 3 jatekos 2 posztra ugy, hogy heti 2 meccset jatszunk...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 15., szerda 16:29

gkovi írta:Defensacentral.com szerint Varane továbbra se edz, és állítólág vártnál súlyosabb a sérülése. A térdporcával is van valami gebasz, az orvosok tanácstalanok.
és már a visszavonulás is előjött mint lehetőség...ilyen szerencsétlenek nem lehetünk, egyszerűen hihetetlen...évek óta a legtehetségesebb védő, és ez történik vele. az orvosok képtelen rájönni mi a baja? én ezt azért kétlem, tudják ők mi a baja, csak hiába minden kezelés, nem tudják meggyógyítani
remélem azért nem adják fel...ez az év kiesik, nem Coentrao pótlásán kell gondolkodni, mert oda Arbeloa is megteszi nyárig mindenképp...azt kell eldönteni Nacho elég lesz-e a tavaszi hajrában első számú cserének. Pepe és Ramos kemény védők, inkább félek egy-egy eltiltástól mint sérüléstől, de ha jön egy eltiltás a BL egyik fontos részében akkor Nacho elég lesz?

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. január 15., szerda 15:19

Én írtam, hogy nem láttam játszani. De az itt olvasottak alapján máshol sem játszott túl sokat. Ez alapján biztos, hogy igazi alternatíva lehet? :kivagyhe:
A Granadában speciel szerintem abszolút nem volt rossz (sőt), ha jól emlékszem a Barca is kacérkodott vele; aztán, hogy Spo. előtt és után mi volt az emberünkkel azt nem tudom --> a Benficas bizniszt is óvatosan kezelném, hisz ne feledjük el, hogy az átigazolási időszak utolsó percéig úgy volt, hogy Madrid; majd Coentrao miatt aztán csak gyorsan találni kellett egy másik megoldást is, mert nem akart így a Granadában maradni! Végleg pedig nem kívánt eligazolni (miközben a Pool, egy másik angol csapat + még valaki is hívta), mivel már hetekkel a piac zárása előtt egyértelművé tette, hogy a Real Madrid az első számú választása (+ ugye a blancók részéről is le volt minden előre zsírózva már mindenkivel) továbbá az utolsó nap káosz történései után vélhetően már a nyáron ígéretet kapott a Realtól, hogy akkor jövő nyáron biztosan deal!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. január 15., szerda 14:50

madridronie írta:Tegyük gyorsan hozzá, hogy egy elég komoly sérülés miatt nem volt bevethető ezidáig, ha egészséges akkor nem kérdés, hogy Carlo ugyanúgy rotálta volna a bal szélt is, mint a jobbost...
Még ha úgy is rotálja, Coentrao támadásban akkor is messze van még a mostani Marcelotól is. Ezt Ancelotti is hamar belátta (volna). Arról nem beszélve, hogy Arbeloa is tudja helyettesíteni Marcelot az eddigiek alapján azokon a meccseken. És így akkor 3-an is formában lennének. Ha már 4 embert kéne formában tartani, az nem biztos, hogy menne.
madridronie írta:főleg hogy a legfrissebb hírek szerint az edzői stáb nem teljesen elégedett a brazil teljesítményével, edzésmunkájával és a kondijával; az emberünk ugyanis ismét súlyproblémákkal küzd, amiért a klub és Ancelotti szigorú diétára és speciális edzésre fogta a brazilt!
Azt eddig is tudtuk, hogy hajlamos az elhízásra. Ez részben a játékos sara, ha nem valami betegség áll a háttérben, részben az edzői stáb felelőssége is. De nem olyasmi, amit ne lehetne orvosolni (kivétel ha tényleg valami genetikai vagy hasonló gebasz van).
madridronie írta:Casadoval nekem megint az a bajom, mint Morataval --> nem jelent igazi alternatívát semmilyen szempontból Marcelonak; ergo amit mondani akarok az az, hogy egy tapasztalatlan és puszta padmelegítőnél azért valamivel több kell arra a posztra szerintem és ennek a kritériumnak Siqueira szerintem tökéletesen meg is felel!
Én írtam, hogy nem láttam játszani. De az itt olvasottak alapján máshol sem játszott túl sokat. Ez alapján biztos, hogy igazi alternatíva lehet? :kivagyhe:
Meg ugye azt is írtam régebben, hogy nem vagyok híve "a minden posztra két egyforma tudású ember" elvnek sem. Nekem kell két kezdő szélső védő (Marcelo és Carvajal) és valaki aki mind a két szélen megállja a helyét (igen, ez most Arbeloa, lehet röhögni - a vége nem Neked szól madridronie :) ). Az is jó, ha az egyik kezdő állja meg mindkét szélen a helyét és a csere az, aki szintén top közeli, de csak az egyik szélen, de nem nálunk játszik Lahm, úgyhogy ezt hagyjuk is. Így én már csak egy kiegészítő szélső védőt kerítenék, arra meg Carvajal kiváló (már csak azért is, mert Arbeloa jobb lábas, Ő meg bal).
Szóval értem az érveidet, de én máshogy gondolkodom a kérdésben. Így jártunk. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 15., szerda 14:49

Team Of The Year From UEFA.com
Neuer, Lahm, Silva, Ramos, Alaba, Bale, Reus, Özil, Ribéry, Ibrahimović, Ronaldo
fuck defense. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Tomixtrem
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. augusztus 22., csütörtök 16:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomixtrem » 2014. január 15., szerda 14:48

A Siqueira témához annyit tennék csak hozzá, hogy az emberünk lassan 28 éves, elég komolytalan karrierúttal maga mögött. Sehol sem volt alapember, hol ide hol oda volt kölcsönadva. 2008 környékén mindig azon ment a sírás a fórumon, hogy tele van a keret nem Real Madrid szintű játkosokkal (jogosan), mostanra a helyzet azért sokkal jobb, van egy elit kezdőnk 1-2 hiányosággal (pont az egyik az k :cens: tt védekező középpálya, ami már lassan tradicionálisan hiányos Makelele óta). Viszont továbbra is érvényes, hogy ez a gyerek egyszerűen nem Real Madrid szint.

Akarva-akaratlanul ilyen asszociációm vannak vele kapcsolatban:

http://www.youtube.com/watch?v=cUEVIyhpzY0

(kis nosztalgia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

Én a magam részéről azt gondolom, hogy nem érdemes ilyen Faubert szintű embereket hozni, akik teljesen középszerű játékosok, kis fejlődési potenciállal... Még azzal az indokkal sem, hogy kiegészítő embernek jó lesz, ha minőségi csapatba kerül úgyis javul a teljesítménye blabla... :D :D Casado mellet sem szól sokkal több minden, csak annyi, hogy saját nevelés, ingyen van és egy jó 4 évvel fiatalabb is. (Hozzá tartozik a dologhoz, hogy én egyikőjüket sem erőltetném )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tomixtrem 2014. január 15., szerda 14:50-kor.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 15., szerda 14:47

egy tapasztalatlan és puszta padmelegítőnél azért valamivel több kell arra a posztra szerintem és ennek a kritériumnak Siqueira szerintem tökéletesen meg is felel!
Nyilván Casado sem csak csupán "padmelegítő",de ha már tényleg kell valaki,akkor megkérdem,hogy tényleg beljebb lennénk e egy alig játszó Siqueira-val...akkor nézni kellene egy olyan bal bekket,aki azért hébe-hóba játszik is...mondjuk egy rutinosabb faszit aki válalja a padot...
Ami meg Marcelot illeti...lehet hogy nincsenek vele megelégedve,meg hogy hízott,(mondjuk ez nem látszik),de a világ legjobb balbekkje,ami ebben a játékstruktúrában amit a real próbál játszani,a legideálisabb....mindegy hoz majd fontos meccseken jó teljesítményt,aztán majd elülnek a negatív hangok...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gkovi » 2014. január 15., szerda 14:32

Defensacentral.com szerint Varane továbbra se edz, és állítólág vártnál súlyosabb a sérülése. A térdporcával is van valami gebasz, az orvosok tanácstalanok.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. január 15., szerda 14:31

madridronie írta:
Én már jó ideje ezt mondom. Már nyárról is lehetett tudni, hogy Siqueira lenne Coentrao utódja. Én nem ismerem. De arra amennyit eddig Coentrao játszott (annál valamivel többért),
Tegyük gyorsan hozzá, hogy egy elég komoly sérülés miatt nem volt bevethető ezidáig, ha egészséges akkor nem kérdés, hogy Carlo ugyanúgy rotálta volna a bal szélt is, mint a jobbost, főleg hogy a legfrissebb hírek szerint az edzői stáb nem teljesen elégedett a brazil teljesítményével, edzésmunkájával és a kondijával; az emberünk ugyanis ismét súlyproblémákkal küzd, amiért a klub és Ancelotti szigorú diétára és speciális edzésre fogta a brazilt!
arra kiadni megint 6 milliót, amikor ingyen itt van Casado.
Casadoval nekem megint az a bajom, mint Morataval --> nem jelent igazi alternatívát semmilyen szempontból Marcelonak; ergo amit mondani akarok az az, hogy egy tapasztalatlan és puszta padmelegítőnél azért valamivel több kell arra a posztra szerintem és ennek a kritériumnak Siqueira szerintem tökéletesen meg is felel!

Marcelo idén szerintem nagyon gyenge. Támadásban sem nagyon emelkedik ki védekezésben meg dupla nulla. (szerintem Carvajal oda vissza veri). Benzema meg már rég nem játszana ha hoznának egy normális cserecsatárt.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. január 15., szerda 14:21

Én már jó ideje ezt mondom. Már nyárról is lehetett tudni, hogy Siqueira lenne Coentrao utódja. Én nem ismerem. De arra amennyit eddig Coentrao játszott (annál valamivel többért),
Tegyük gyorsan hozzá, hogy egy elég komoly sérülés miatt nem volt bevethető ezidáig, ha egészséges akkor nem kérdés, hogy Carlo ugyanúgy rotálta volna a bal szélt is, mint a jobbost, főleg hogy a legfrissebb hírek szerint az edzői stáb nem teljesen elégedett a brazil teljesítményével, edzésmunkájával és a kondijával; az emberünk ugyanis ismét súlyproblémákkal küzd, amiért a klub és Ancelotti szigorú diétára és speciális edzésre fogta a brazilt!
arra kiadni megint 6 milliót, amikor ingyen itt van Casado.
Casadoval nekem megint az a bajom, mint Morataval --> nem jelent igazi alternatívát semmilyen szempontból Marcelonak; ergo amit mondani akarok az az, hogy egy tapasztalatlan és puszta padmelegítőnél azért valamivel több kell arra a posztra szerintem és ennek a kritériumnak Siqueira szerintem tökéletesen meg is felel!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 15., szerda 13:59

Nem lattam Siqueirat jatszani,de 6 millio nem tetel,
De,tétel,főleg ha egy olyan játékosról beszélünk aki hol játszik,hol nem...Nem láttad játszani azt mondod,(mostanába senki),de padra jó lenne... :hmmm: Akkor Casado nem értem miért ne lenne jó,egyfelől mert ha szintet akar lépni,akkor olykor talán be kellene vetni.Másrészt ott az a 6 millio ami azért tétel.Meg utoljára mikor a PSG ellen játszott,nem is volt rossz.
Nem vagyok annyira híve az utánpótlásbó mindenáron való csapatbaépìtésnek,sőt,de ez esetben hülyeségnek tartom hogy kiadunk valakiért 6 milliot,és még a saját csapatában is csak epizodista.Ha az egyáltalán...
Azt is elhiszem,hogy sokakban van egy kis tüske Coentrao elengedése,eládasa miatt,de meg kellene érteni,hogy a portugál nem szeret itt,nem szeretik a társak,a vezetők,az hogy csere neki nem megfelelő....akkor meg hadd menjen,legalább visszajön abból a nevetségesen magas vételárából valami kis pénz...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. január 15., szerda 13:17

Nem lattam Siqueirat jatszani,de 6 millio nem tetel,ha elfogadja azt,hogy Marcelo az elso szamu opcio. Casadot gondolom felmertek Ancelottiek,mielott eldontottek hogy kell nekunk egy uj ember. Coentrao viszont tavozik,aminek nem orulok... sokba kerult,foleg hogy padra erkezett,de szimpatikus jatekos,jo kepessegu. Ha 20 millio alatt adjuk el,mindenkepp rossz uzletet kotunk. Attol mert keveset jatszott,meg jo labdarugo,portugal valogatott,a jelenlegi MU-nak feludules lesz egy ilyen jatekos...
:goat:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. január 15., szerda 13:12

morientes írta:Mondjuk Marcelo mögé,ha ez így megfelelne neki,viszont ha tényleg csak ennyire kevesett játszott a benficaba,akkor ezzel az erővel Casadot is fel lehetne hozni tényleg,az legalább ingyen lenne.
Én már jó ideje ezt mondom. Már nyárról is lehetett tudni, hogy Siqueira lenne Coentrao utódja. Én nem ismerem. De arra amennyit eddig Coentrao játszott (annál valamivel többért), arra kiadni megint 6 milliót, amikor ingyen itt van Casado. És ki tudja mennyivel lenne több a fizetése, az ügynöki díj stb. És hogy meddig tűrné a padot, vagy a lelátót(!), mnnyire hajtana, ha végre a pályára léphetne hosszú kihagyás után. Egy kiegészítő (4. a "posztján") játékos legyen már saját nevelés. :kivagyhe:

Balii
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2014. január 2., csütörtök 15:29
Kedvenc játékosaid: CR7,R9,Roberto Carlos,Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Balii » 2014. január 15., szerda 13:08

Én se értem minek ide ez a Siqueira 6millióért a padra. Sose láttam játszani és a neve se ismerős úgy hogy ez kb 6 millió kidobása az ablakon...Én is inkább Casadónak adnék bizalmat a kispadra mert nem hiszem hogy annyival rosszabb lenne és tök ingyen van,ráadásul nem zsoldos és biztos kihajtaná a belét is és már alapból azt megtiszteltetésnek venné hogy elő lépett az 1. csapatba.
Azt a 6 milliót inkább fektesse be Suarezbe vagy Pogbába :shifty:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 15., szerda 12:20

Mondjuk ő csak balhátvédként bevethető, nem? Mert akkor nem tudom, mennyire éri meg neki, hogy csak második számú balbunkóként húz le éveket Madridban. :hmmm:
Mondjuk Marcelo mögé,ha ez így megfelelne neki,viszont ha tényleg csak ennyire kevesett játszott a benficaba,akkor ezzel az erővel Casadot is fel lehetne hozni tényleg,az legalább ingyen lenne.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 15., szerda 12:11

pheco írta:Nem tudom melyik topikba kellene megkérdeznem, talán ez jó lesz.
Van stat arról, hogy melyik játékos lőtte a legtöbb szabadrúgás gólt, esetleg top10? (Becks, Juninho, Pirlo lenne a tippem)
Juninho has 76 official goals from direct free kicks as of 2013.

Egy ilyet találtam még:
http://www.bigsoccer.com/community/thre ... s.1980801/
Mondjuk ez 2012-es, 2013-as, és nem tudom, mennyire hiteles... :hmmm:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 15., szerda 11:57

Nem tudom melyik topikba kellene megkérdeznem, talán ez jó lesz.
Van stat arról, hogy melyik játékos lőtte a legtöbb szabadrúgás gólt, esetleg top10? (Becks, Juninho, Pirlo lenne a tippem)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 15., szerda 11:55

BBeno írta:na ő kell a Real Madridnak.
A padra. Oda meg jo lesz.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég