Madridom Filmklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 16., csütörtök 17:57

realistahuni írta:Garden State


Na ez az a fajta dráma, ami nekem nagyon nem jött be. Az a baj, az egésszel, hogy csöpög a rózsaszín nyáltol, a két főszereplő nálam iszonyat leveri a lécet, kibaszott idegesítő figura mindkettő. A szakállas sírásó fickó talán az egyetlen pozitívum számomra.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A sztorival a a baj, hogy végig lóg a levegőben, semmi érdekes nem történik, szar poénok vannak(mondjuk mikor Sheldont megláttam a lovagi cuccban felsírtam. :mrgreen: ). Túlzottan rá van fektetve a hangsúly a főszereplő lelkiállapotára, és ez sokat elvesz a filmből. Mondjuk amikor kiderül, hogy ő a felelős azért, hogy az anyja lebénult, onnantól kicsit érdekesebb lesz a film de még így is kevés számomra.

4/10

Ma este jövök az ajánlással.
Ezzel én is így voltam. Meg komolyan botrányos a magyar szinkronja a filmnek... PL: A napos oldal is hasonló, de az sokkal élvezhetőbb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. május 16., csütörtök 17:49

Megvan a kövi ajánlásom. Alig várom Santi véleményét. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Remélem addigra elérhető lesz a neten...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 16., csütörtök 17:23

Garden State


Na ez az a fajta dráma, ami nekem nagyon nem jött be. Az a baj, az egésszel, hogy csöpög a rózsaszín nyáltol, a két főszereplő nálam iszonyat leveri a lécet, kibaszott idegesítő figura mindkettő. A szakállas sírásó fickó talán az egyetlen pozitívum számomra.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A sztorival a a baj, hogy végig lóg a levegőben, semmi érdekes nem történik, szar poénok vannak(mondjuk mikor Sheldont megláttam a lovagi cuccban felsírtam. :mrgreen: ). Túlzottan rá van fektetve a hangsúly a főszereplő lelkiállapotára, és ez sokat elvesz a filmből. Mondjuk amikor kiderül, hogy ő a felelős azért, hogy az anyja lebénult, onnantól kicsit érdekesebb lesz a film de még így is kevés számomra.

4/10

Ma este jövök az ajánlással.
Love football, hate antifa.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. május 15., szerda 22:12

Keleti nyugalom - Marigold Hotel (The Best Exotic Marigold Hotel) - 2011

Üdítő film a klub felhozatalában, aminek középpontjában olyan hajlott korúak állnak, akik mernek élni és próbálják addigi életüket helyrehozni vagy szinte teljesen újrakezdeni, ezt üzeni felénk is a film.
Ez az üzenet jó is meg nem is. Csak magában nézve egy egészen pozitív és támogatni való dolog lenne (mondjuk nagyon újat nem mondott, kaptunk már párszor hasonló tartalmú üzenetet), de a valóságban nem minden ilyen egyszerű, mint itt a filmvásznon, sajnos elég kevesen tehetik ezt így meg.
Azonban ha eltekintünk a kőkemény valóságtól és próbálunk legpozitívabban hozzáállni és átadjuk magunkat az egésznek, akkor egy estére/délutánra egészen kellemes élményt ad a film.

Mindazonáltal a végső üzeneten kívül is elég sok komoly dolgot érint még a film, de sajnos télleg csak érint, mert nagyon mélyre nem ás le, egyszerűen nincs idő. Olyan, mintha túl sokat markolt volna a rendező, de keveset fogott, mindenből jutott egy kis szelet, de semmi sincs kibontva rendesen.
Körülbelül annyi problémát érint, hogy ahhoz szinte egy mini-sorozat kellene, viszont mivel ez egy két órás filmbe lett zsúfolva, így az embernek hiányérzete van, a dolgok le lettek egyszerűsítve és kissé felszínesek, elnagyoltak.
Sztem jobb lett volna kevesebbet, de részletesen, egy negyedórával rövidebb filmbe, de azért még ígyis élvezhető volt.
A helyszínválasztás egyébként remek, a szereplők zseniálisak, a film hangulata gyermekien magával ragadó, így ezekért viszont jár tőlem egy külön taps. :taps:

Összességében is azt mondom, hogy végülis jó volt, és hiába vonultat fel többször is kliséket meg giccseket, de ha kikapcsolunk egy kicsit és nem kötözködni próbálunk, akkor ezekkel együtt is abszolút élvezhető és szerethető a film, köszönöm az ajánlást! :kacsint:

7/10

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 15., szerda 14:26

hogy ne éld az életed.

valaki,valamit róla? elég magas pontot kapott imdbn.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 14., kedd 2:50

A régi környék (Garden State, 2004)

Érdekes ez a kör, csupa olyan filmek jöttek eddig, amelyekről hírből sem hallottam eddig, így mindegyik remek ajánlásnak bizonyult számomra, köszi ismét.
Fura hangulatú film volt már az elejétől fogva, eddig kétszer kezdtem el nézni, mindkét este elaludtam a 10. perc környékén, ma nem voltam hullafáradt, így végre maximálisan odatudtam figyelni a dolgokra, de nem volt nagy hatással rám sajnos... A Kerülőutak (Sideways, 2004) c. film jutott az eszembe róla, amely szintén hasonló hangulatot keltett, legalábbis rám így hatott, szerencsére 20-25 perccel ezt rövidebbre fogták. Most nézem, hogy kidobta az IMDb az ajánlott filmek listájára, kihagyom az ismétlést, akkor egy ötöst ért, jó szívvel az a film, 20 év múlva lehet nagyobb hatással lesz rám, egy jó üveg bor mellett, ahogyan valaki már említette ezt.
Ismét nagyon elkanyarodtam a témától, hát nehéz róla írni, kiemelni dolgokat, ami fontosabb volt, azt ismét megtették előttem... A pontszámot már könnyebb volt eldönteni ebben az esetben, fél ponttal többet ér, mint a másik Filmklubos film, egy erős:

5,5/10.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 14., kedd 0:10

A régi környék (Garden State)

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Úgy kezdeném, hogy aki még teheti az nézze meg eredeti hangon felirattal, mert a magyar szinkron szerintem botrányos. A filmről: talán röviden és tömören annyit lehet írni róla, hogy a kijózanodás után. Igazság szerint nem érzem a csattanót a filmben. Egy olyan laza szerelmi sztori alakult ki belőle. Pedig szerintem azzal, hogy Andrew tette nyomorékká a saját anyját azzal nagyobb csattanót lehetett volna tenni a film végére. A két szereplő meg szimplán nem hétköznapi, akikkel nem tudtam azonosulni bármennyire is jó nő Portman kisasszony. Tőle is láttam már jobb alakítást. Nálam eddig ez volt a leggyengébb film a körben és nagyon altató mód hatott rám. Amúgy oda vagyok a műfajért, de ez most nagy nem jött be.

5/10
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Pingvin78
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 20:38

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: Pingvin78 » 2013. május 13., hétfő 21:49

The best exotic marigold hotel

Ez bájos:) Egy kedves, szívmelengető film. Az előzőhöz hasonlóan ez is egy életérzés film. Tartalmas, elgondolkodtató, határozottan építő jellegű, ha már valaha is gondolkozott az ember az öregedésen, akkor feltétlenül. Itt is persze kicsit túl egyszerű minden, az élet talán lassabban követi a "minden jóra fordul a végére" elvet, de ez persze bocsánatos bűn. Érdekes életek, bátor döntések, markáns karakterfejlődések, exotikus környezet, bölcs gondolatok, határozott üzenet. Ha a tartalom, az üzenet nem érne nekem ilyen sokat, a filmre pár ponttal kevesebbet adnék, de 35 fölött már aggaszthatja is néha az embert a kor:) 8/10 Az előző filmmel valahogy jól összecseng.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. május 13., hétfő 18:16

L.Miki írta:Ö... ezt most így nehéz meg saccolni
Adok neked haladékot 26-ig, mint RR77-nek, addigra az első 4 film már legyen meg, mindeközben jeremah is kért és
kapott haladékot, neki 19-ig kell jönnie az első 3 filmmel, csak gondoltam beírom ide is, hogy írásos nyoma legyen itt is. :-)

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 12., vasárnap 20:39

Santi írta:De komolyan ezt a többieknek is mondom, hogy ha probléma van lehet nyugodtan kérni haladékot, de akkor konkrétan, ne annyit írjatok, hogy "haladék kell", hanem mettől? meddig? miért? :kacsint:
Ö... ezt most így nehéz meg saccolni, de körülbelül 20-ig vagyis pünkösdig. Azon a napon előreláthatólag szabad leszek és otthon is, így jönni fogok a filmekkel. :-)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. május 12., vasárnap 19:32

L.Miki írta:Haladékot szeretnék kérni
Akkor kérjél. :mrgreen:
De komolyan ezt a többieknek is mondom, hogy ha probléma van lehet nyugodtan kérni haladékot, de akkor konkrétan, ne annyit írjatok, hogy "haladék kell", hanem mettől? meddig? miért? :kacsint:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 12., vasárnap 18:23

Forró éjszakában - Gkovi ajánlása

Gyors leszek és tömör, mert közeledik a vihar.

Nem volt rossz kis film, kimondottan jó hangulatot teremtett. A film készítésén erősen meglátszik a kora, de hát ez így van rendjén. Akkor még ilyen, most már meg olyan filmek készülnek. Haladunk a korral. Így ennek értelmében kisebb- nagyobb hibák is voltak benne, de annyira nem voltak zavaróak a film közben, csupán csak felfedezhetőek.
A film gyönyörűen visszatekint a régi időkre, mert hát akkor készült. És érdekes belegondolni, hogy mennyire más az élet, mennyit változott az idők alatt. A szereplők nem alkotnak maradandót, ugyanakkor nem is olyan rosszak, amolyan elmegy kategória. Mint ahogyan az egész film, egyszer nézős. Arra jó volt, hogy megismerjem, aztán, hogy mkor nézem meg legközelebb, azt még Isten se tudja.

Pontszámom:

6/10

Előre is elnézést a majdnem késésért. Haladékot szeretnék kérni a továbbiakban, azért mert, hogy készülünk az együttessel Romániába, így a jövő hétvégén nem sok esély lesz arra, hogy megnézzek egy filmet is. De megpróbálom megnézni, ugyanakkor nem ígérek semmit. Ezért kérem a haladékot, hogy még véletlenül se legyek kipicsázva. Előre is köszönöm!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2013. május 12., vasárnap 15:48

Forró éjszakában (In the Heat of the Night)
Annyira nem volt vészes, mit amire számítottam. Nem szoktam ilyen régi filmeket nézni, csak ha filmklubos.
Rod Steiger megérdemelte ezért az Oscart, jó volt. A filmről nem nagyon tudok mit írni, számomra semmi újat nem nyújtott. De egyszer simán nézhető, kösz az ajánlást. 6,5-öt akartam adni, de jószívű vagyok, és a Ray Charles zenék miatt :D 7/10
Kép

Pingvin78
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 20:38

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: Pingvin78 » 2013. május 12., vasárnap 12:47

Garden state

Ez bejött:) Lassú, nekem egy lelkiállapotról, életérzésről szólt főleg, és egy ennyire képlékeny, illékony dolgot nehéz jól megragadni, a vásznon is... Könnyű elbénázni, könnyű okoskodó katyvaszt csinálni belőle, se füle, se farka intelligenskedő/lazáskodó bugyutaságot... de nekem ez most tetszett. Szerintem remek karakterket formáltak meg kiválóan. A néhol hol jellegtelennek, túl hétköznapinak tűnő emberek élete, személyisége mégis kellőképpen színes, kerek, emberi, az "őrültségek" sem túlzások. Szerintem ez egy jó film. Itt-ott billeg, de végül is egy nagyon is jó film, itt és most nekem:) Persze Portman a kedvencek közé tartozik, és az is dobott a hangulaton, hogy sikerült eredeti nyelven, felirattal "hozzájutni", meg kellőképpen nem tudtamsemmit a filmről, így nem is vártam semmit tőle:)

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A dilis, vagánykodó, hóbortos kislányra mondanám, hogy az életben kiállhatatlanul labilis lenne, de végül is egész szeretetteljes, egészséges légkör volt otthon, szóval nem feltétlenül beteg, vagy totálisan működésképtelen a csajszi. Igaz, nem tudtunk meg eleget róla, nem is állt össze a kép, nem derült ki, mit dolgozik anyuka, hol van apuka, mitől is ilyen kis dilis... De amit mutattak, nem volt rossz. Talán szinte túl sok személyt próbáltak beleollózni, az átlagosnál azért árnyaltabban és jobb érzékkel, így kicsit hiányos mind, de ami megjelenik, az olyan befogadható, nem lóg ki zavaróan sehol a lóláb, és mindegyik karakter szerethetően, hihetően ötvözi a realitást, a szürkés hétköznapokat, traumákat, veszteségeket, kudarcokat, devianciát, meg egy egészséges, érző szívet... Kicsit ez talán a leghiteltelenebb, amolyan romantikus vígjátékos motívum: végső soron is mindenki jófej, emberi, szerethető:) Ellentétben más műfajokkal, ahol elvetemült, velejéig romlott emberekkel van tele a világ:) A pszichiátriai gyógyszerek és pszichiáter apuka motívummal együtt az a benyomásom volt, hogy valami tanulmánygyűjteményből, valakinek a több évtizedes tapasztalatából gyúrtak össze érdekes történeteket, így kerekítve ki a hétköznapi életnél azért töményebb, eseménydúsabb sztorit.

Nekem a jó értelemben vett pillanatban élést, a mindfullness hangulatot, a pillanat megélését közvetítette, a felhagyni a meneküléssel az emlékek, félelmek elől, a nem félni a pillanat elillanásától, nem görcsösen kapaszkodni bele, hanem megélni, befogani - és ez közismerten, illetve a pszichológia és minden vallás és filozófia szerint is egy felszabadító, konstruktív lelkiállapot.


8,5/10 (Megfigyeltem, nehezemre esik objektívnek lenni, ha lehet így mondani ezt, ami magával ragad, megfog, ott indokoltnak érzem a nyolc körüli értékeket, ami nem jön be, ott meg akaratlanul lefelé kerekítek:)

Pingvin78
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 20:38

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: Pingvin78 » 2013. május 12., vasárnap 12:22

In the heat of the night
Szerintem is szembeötlő, az akció/bunyó/autós jelenetek mennyivel gagyibbak a régebbi filmekben, de egy jól sikerült, egyéb tartalmakkal feltöltött filmnek nem csökkenti az értékét. Meg hát, valljuk be, kicsit túlzás is már, ami manapság megy akció gyanánt... Ennyi szuperképzett harcművész, elit katona a világon nincs, kicsit túl bombasztikusak is lettek az akciók manapság, sokszor nem is feltétlenül intenzívek, inkább csak eltúlzottak. Nem bántam egyáltalán, hogy a gyilkossági nyomozó nem kravmagázta le gördülékeny, töretlen mozdulatokkal a sok taplót, nem csinált semmi cirkuszi akrobata előéletre utaló dolgot:) Így volt hitelesebb.
Tetszett a hangulat, a régi tárgyak, el is gondolkoztam, hogy az én gyermekkoromban sem volt még egyetlen digitális diktafon, számítógép, okostelefon, lcd tv sem otthon, meg sehol máshol sem:) Mégis, milyen furcsa látni ezt ma...
Kicsit talán azért könnyedre vették az igényesen belül a hangvételt. Gyors volt konfliktus feloldódása (rasszizmus, előítélet, irígység vs barátság, elfogadás, megbecsülés), erősen optimista forgatókönyv volt ez az élethez képest, de mégis, a korrekt színészi játék miatt mégsem volt sekélyes.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 11., szombat 13:20

Forró éjszakában (In the Heat of the Night)

Sajnos engem kifejezetten zavarnak az ilyen elmaradott technikával készült filmek, Goldfingernél is ez volt a probléma, pl. az autós jelenetektől falra tudnék mászni amilyen béna az összes. Ez 60-as évek végi film, a 70-es években készülő két Keresztapa film és ezek között mégis mennyire látszik az idő vasfoga, gondolom azért a Keresztapába több százszor ennyi pénz volt beletéve, de akkor is...
Nagyon idegesítettek a hosszú ideig tartó csendek is, bele is aludtam az este 40 perc után, ma tudtam tovább nézni. Ha mégegyszer meg kéne néznem, felérne egy fasza kis kínzással.

4.5/10
Love football, hate antifa.

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: gkovi » 2013. május 11., szombat 12:52

Forró éjszakában (In the Heat of the Night)

Sok újat nem fűznék hozzá, kb. az a véleményem a filmről amit már sokan leírtak itt előttem. Nekem nagyon tetszenek a régebbi amerikai filmek, azok olyan hangulatos alkotások voltak (persze nem a B kategóriás filmek). Jobban átjön a régieknek a hangulatja, bele tudom élni magam, a maiak olyan mű hatást keltenek. Nem ragadnak úgy magukkal.
Főszereplők szerintem nagyszerű teljesítményt hoztak le. Dobott a filmen, hogy nem csak egy egyszerű krimi volt, hanem a rasszizmus témát is kicsit bemutatta/feszegette. Kicsit lassan halad előre a történet, de nem is egy akciófilm pörgését kell elvárni egy ilyen filmtől. Röviden ennyi.

8/10

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 11., szombat 1:05

Természetesen igen! :-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: gkovi » 2013. május 11., szombat 1:04

Santi írta:jeremah, gkovi, realistahuni, L.Miki és soadroli még nem olvastam az értékeléseteket az In the Heat of the Night-ról, el ne felejtsétek, hogy a határidő vasárnap 23:59!
Saját ajánlásomat is kell értékelni? :D

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Madridista Filmklub

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. május 10., péntek 19:25

jeremah, gkovi, realistahuni, L.Miki és soadroli még nem olvastam az értékeléseteket az In the Heat of the Night-ról, el ne felejtsétek, hogy a határidő vasárnap 23:59!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég