Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 18., szombat 11:18

Nani tényleg nem egy észlény, de már az előrelépés DM-mel szemben, hogy használja mind a két lábát 
Múltkor mintha azt írtad volna,hogy nem számít ha az ember csak egylábas a mostani fociban,ha az az egy jó... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 17., péntek 21:32

Most pont ugy alakult, hogy 4 idegenbeli meccsunk is van/volt sorozatban, elotte viszont a Celta es Osasuna ellen otthon jatszottunk mindketszer, mint ahogy a granada elleni bajnoki es espanyol elleni visszavago is otthon lesz.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 17., péntek 21:26

Nani tényleg nem egy észlény, de már az előrelépés DM-mel szemben, hogy használja mind a két lábát rendesen. Azt mondjuk nem tudom, hogy ő is és Quaresma is, hogy süllyedhetett ilyen mélyre. A Valenciát meg jó lenne, ha felpumpálnák, mint mondjuk a PSG-t.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2014. január 17., péntek 21:17

semmivel sem játszik egyik csapat sem többet otthon a többinél...majd lehet lesz egy olyan sorozat amikor csak hazai meccsek lesznek
Azt vágom, de ez engem valamiért idegesít. :D A bajnokságban egyik héten itthon, a másik héten meg idegenben játszunk, nem pedig egymás után kétszer-háromszor otthon majd idegenben.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 17., péntek 19:59

Fenomen írta:Nem tudja valaki, hogy mi ez a rendszer, hogy folyamatosan idegeneben játszunk? Most is pl: Osasuna elleni visszavágó, Betis elleni bajnoki, majd a Bilbao ellen is idegenben toljuk.
És ez már nem az első ilyen sorozat a szezonban.

Miért nem lehetett ezt normálisan elosztani?
semmivel sem játszik egyik csapat sem többet otthon a többinél...majd lehet lesz egy olyan sorozat amikor csak hazai meccsek lesznek

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2014. január 17., péntek 19:48

Nem tudja valaki, hogy mi ez a rendszer, hogy folyamatosan idegeneben játszunk? Most is pl: Osasuna elleni visszavágó, Betis elleni bajnoki, majd a Bilbao ellen is idegenben toljuk.
És ez már nem az első ilyen sorozat a szezonban.

Miért nem lehetett ezt normálisan elosztani?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 17., péntek 14:28

besteve7 írta:
wZoLee7 írta:Nani lehet az első érkező, akiért 15 millió fontot fizetne a Valencia."
Én azért Nanit még annyira nem írnám le, szerintem itt a La ligában állandó játéklehetőség mellett magához térhet, és erősítés lehet a Valenciának.
Nani naggyából egy Di Maria szintű agyzseni,helyenként zseniális megoldásokkal,90%-ban meg idióta döntésekkel...
Vele nem lenne sokkal beljebb a valencia,ha a szingapuri mogul segíteni akar a valencian,fizesse ki a tartozásokat,fejezze be azt a stadiont,szilárdítsa meg a klub pénzügyi helyzetét,a szakmai munkát meg hagyja a hozzáértőkhöz...mert avcal eddig sem volt gond...azt hiszem.
De ha jön egy új Vincent Tang,aki azt hiszi ő szarta a spanyol viaszt,csak mer szarásig van lóvéval,az nem biztos hogy szerencsés...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. január 17., péntek 12:46

dzsi91 írta:A lényeg, hogy végre ezzel elkezdődik valami a la liga-ban is, ha ehhez arab sejkek kellenek meg Abramovicok,hogy legyen egy kis izgalom a bajnokságban, akkor legyen...bár amire ez beérik el kell teljen egy 4-5 év, de reménykedem benne,hogy lassan megszűnik ez a "100 pont kell a bajnoki címhez" szlogen és tényleg többször tudnak majd ellenállást tanúsítani a kis és középcsapatok.
Én ettől nem látom, hogy a kis és közép csapatok jobbak lennének. Ellenkezőleg. Csak lesz egy újabb csapat, amelyik 100 pont közelébe kerül. Ha kerül! (Málaga esete ugye.)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 17., péntek 12:37

A lényeg, hogy végre ezzel elkezdődik valami a la liga-ban is, ha ehhez arab sejkek kellenek meg Abramovicok,hogy legyen egy kis izgalom a bajnokságban, akkor legyen...bár amire ez beérik el kell teljen egy 4-5 év, de reménykedem benne,hogy lassan megszűnik ez a "100 pont kell a bajnoki címhez" szlogen és tényleg többször tudnak majd ellenállást tanúsítani a kis és középcsapatok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 17., péntek 11:02

besteve7 írta:
wZoLee7 írta:Nani lehet az első érkező, akiért 15 millió fontot fizetne a Valencia."
Én azért Nanit még annyira nem írnám le, szerintem itt a La ligában állandó játéklehetőség mellett magához térhet, és erősítés lehet a Valenciának.
nem hiszem, a válogatottban is amiket leművel egy gyenge ellenfél ellen...arról nem is beszélve, hogy nem fér meg CR mellett mert kiskirálykodni akart sokáig, nem kis közösség rombolást művelt le, egy valenciában még rosszabb lenne

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 17., péntek 10:59

Hát a Valincianak első sorban csatár kéne aki belövi a helyzeteket szerintem... Morata 20milla deal :mrgreen:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. január 17., péntek 10:53

wZoLee7 írta:Nani lehet az első érkező, akiért 15 millió fontot fizetne a Valencia."
Én azért Nanit még annyira nem írnám le, szerintem itt a La ligában állandó játéklehetőség mellett magához térhet, és erősítés lehet a Valenciának.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 17., péntek 10:41

a valencia egy milliárdossal akar erősíteni...

"Lim állítólag 50 millió fontot azonnal a klub rendelkezésére bocsátana a keret megerősítése céljából, és brit lapértesülés szerint a Manchester United portugál válogatott szélsője, Nani lehet az első érkező, akiért 15 millió fontot fizetne a Valencia."

hát ez inkább visszafelé egy nagy lépés nem pedig előre...elmondják hogy a City lesz a követendő példa számukra...jól kezdik, sokat fizetnek a semmiért :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. január 16., csütörtök 21:32

én most annyira nem aggódok, a betis rettentően rossz formában van.
Tudhatnád,hogy ellenünk mindig mindenki 100%-on pörög és életük meccsét játsszák. Életük góljait lövik,és persze ellenünk képes a kapus mindent megfogni. :lol: Ráadásul a Betis otthonában mindig nehéz...
:goat:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. január 16., csütörtök 21:29

én most annyira nem aggódok, a betis rettentően rossz formában van.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. január 16., csütörtök 21:28

Nem tudom ki hogy van vele, de a hétvégi Betis elleni meccs szerintem kemény lesz nagyon. Hiába a tökutolsó hely, kaparni fognak mint az állat, és nem lesz egy sétagalopp, az egyszer biztos!

Ha nem játszunk jól és nem verjük be a helyzeteket, akkor még egy bukó is kijöhet belőle. De bízom a csapatban, hogy ha nehezen is de behúzzuk! :)

Cesc-ről meg csak annyit, hogy a lakótársam fikázta év elején, hogy mekkora béna, és nagyon nem volt formában.
Neymar???? Ugye csak trollkodsz GT! :lol: :mrgreen:

Griezman gyerek se fogja sokáig a Sociedadban kergetni a labdát, ha így fejlődik... :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 16., csütörtök 19:40

Anis írta:
Boky írta:egy kivetnivaló mindenképp van: modric.
a mutatott játék alapján igen. Viszont Rakitic 8 gól és 8 gólpassz, Koke 4+9, cesc 7+15, max Soriano helyére, de ő is 3 gól és 2 gólpassz, míg Modric gól nélküli (és "csak" 4 gólpassz). tudom, stat...
de jobb ez így, hogy itt nincsen a csapatban féltucat Real és barca játékos.
neymarnak meg még sztem nincsen helye itt.
cesc előrébb játszik. nem volt annyira szar mint szokott . ddehogy év csapata. humor
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 16., csütörtök 18:19

Boky írta:egy kivetnivaló mindenképp van: modric.
a mutatott játék alapján igen. Viszont Rakitic 8 gól és 8 gólpassz, Koke 4+9, cesc 7+15, max Soriano helyére, de ő is 3 gól és 2 gólpassz, míg Modric gól nélküli (és "csak" 4 gólpassz). tudom, stat...
de jobb ez így, hogy itt nincsen a csapatban féltucat Real és barca játékos.
neymarnak meg még sztem nincsen helye itt.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. január 16., csütörtök 14:24

GT37 írta:
h3x0r írta:A Spanyol labdarugo liga szerint az osz csapata:

Thibaut Courtois (Atlético Madrid)
Aymeric Laporte (Athletic Bilbao), Mateo Musacchio (Villarreal), Filipe Luís (Atlético Madrid)
Bruno Soriano (Villarreal), Ivan Rakitic (Sevilla), Cesc Fabregas (Barcelona), Koke (Atlético Madrid)
Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Diego Costa (Atlético Madrid), Antoine Griezmann (Real Sociedad)
Érdekes, hogy Neymar nem fért be, mondjuk Griezmann-nak is hatalmas szezonja van eddig.

Egyébként jó kis csapat lett, nem találok benne kivetnivalót. Az a középpálya... :agree:
neymar messze volt attól, hogy ide bekerüljön :lol:

egy kivetnivaló mindenképp van: modric.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 16., csütörtök 13:55

h3x0r írta:A Spanyol labdarugo liga szerint az osz csapata:

Thibaut Courtois (Atlético Madrid)
Aymeric Laporte (Athletic Bilbao), Mateo Musacchio (Villarreal), Filipe Luís (Atlético Madrid)
Bruno Soriano (Villarreal), Ivan Rakitic (Sevilla), Cesc Fabregas (Barcelona), Koke (Atlético Madrid)
Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Diego Costa (Atlético Madrid), Antoine Griezmann (Real Sociedad)
Érdekes, hogy Neymar nem fért be, mondjuk Griezmann-nak is hatalmas szezonja van eddig.

Egyébként jó kis csapat lett, nem találok benne kivetnivalót. Az a középpálya... :agree:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég