Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. január 18., szombat 12:59

morientes írta:
érdemes lenne csereként számítani rá. fizikálisan még nincs a toppon de egy fáradtabb védelem ellen sokra mehetünk vele.
Nincs toppon?De hisz azt nyilatkozta,hogy toppon van,különben nem is játszana csak 100%-os állapotban...
Mindegy.tavaszig nálam védett rajtszámos....de azután már nincs kifogás...
Miért szerinted toppon van ? Mert szerintem ha toppon lenne nem kellene azt olvasnunk hogy "Bale megint megsérült" . Ha normális fizikai állapotban lenne akkor nem kellene ilyenektől tartanunk. Amugy én sem várok tőle sokat (még ennyit sem vártam) de azért a következő szezonban már jó lenne ha nem lenne az hogy 3 meccset játszik és kettőt pedig kihagy valami miatt.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 18., szombat 11:13

érdemes lenne csereként számítani rá. fizikálisan még nincs a toppon de egy fáradtabb védelem ellen sokra mehetünk vele.
Nincs toppon?De hisz azt nyilatkozta,hogy toppon van,különben nem is játszana csak 100%-os állapotban...
Mindegy.tavaszig nálam védett rajtszámos....de azután már nincs kifogás...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. január 18., szombat 10:40

Ancelotti:
A védelemről: “Jó érzés, ha nem kapunk gólt és ezt Pepe és Ramos fejlődésével sikerült is elérnünk”.
Valamilyen szinten azért látszódik a védelem fejlődése is. Remélem ma sem fogunk gólt kapni. Most már négy meccse nem kaptunk gólt és nem valószínű hogy pont ma fog bekövetkezni :) bár mi mindig akkor kapunk gólt amikor a legkevésbé számítunk rá :S
Bale: “Azt hiszem jó mérkőzés áll előtte a Betis ellen. Nagyon fontos játékos, a csapatnak nagyon jót tett a leigazolása. Adódtak kisebb problémái az előszezonja kapcsán, de azóta jól játszik. Ahhoz képest, hogy ez az első éve, remekül teljesít, igaz még jobban össze kell szoknia a csapattársaival”.
érdemes lenne csereként számítani rá. fizikálisan még nincs a toppon de egy fáradtabb védelem ellen sokra mehetünk vele.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. január 18., szombat 9:27

A Real Madrid kérvényét jóváhagyta a Fellebbezési Bizottság és törölték Jesé sárga lapját, amit a bíró “színészkedésért” mutatott fel neki az Osasuna elleni első mérkőzésen.
ilyenkor amúgy miért nem tiltják el a bírót a rákba?

szerintem emlékeztek mi történt azon a meccsen, jesé megolta a laszit kapus labdát kiütötte majd jesé lábát is vitte, tiszta sor hogy nem volt tizi, viosznt a spori először befújta a tizit majd az asszisztens szólt hogy nem tizi, de akkor már a spori megállította a meccset ergó valamilyen ítéletnek születnie kell és ha nem tizi, akkor csak színészkedés lehet a másik amiért leállítja a meccset mert sérülés sem történt, ergó a hibáját egy oltári nagy kamuval javította, nem tudom ilyenkor miért nem lehet játékvezetői labda vagy simán kirúgás de nagyon nevetséges az egész jelenet.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. január 17., péntek 19:49

h3x0r írta:Calderonrol annyit, hogy eveken keresztul igergette a nagy jatekosokat, de nem tudta oket megszerezni.
Ronaldot mondjuk egyertelmuen o zsirozta le, megvolt az eloszerzodes a MU-val es CR-el is, Pereznek mar csak ala kellett irnia. Az mondjuk mas kerdes, hogy talan Perez ennel jobb felteteleket tudott volna kialkudni, de ez csak talalgatas. A lenyegen viszont nem valtoztat, egy Calderon stilusu elnoknek semmi koze ne legyen a Real Madridhoz.
Calderonnak savanyú a szőlő. Ha tíz évig lett volna elnök sem lett volna képes egy normális keretet össze hozni. Kíváncsi lettem volna hogy mit szólt volna Ronaldo ha Gago-kal kellett volna neki fociznia és még csak normális kupa közelébe sem került volna.
R.M.C.F írta:
Soroljam még ? :D
Neee.... :lol: :lol: feladtad a leckét ezzel a névsorral. :lol:
pedig van még egy két értelmiség hazánkban :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 17., péntek 19:31

Gascoigne írta:én azt hittem tényleg hehe van a képen. :D
Akkor a kepeken nem R.M.C.F es hehe lathatoak? :D

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. január 17., péntek 19:14

R.M.C.F írta:
hallod koma, az én bennszülöttem jobb, mint a tied :mrgreen:[/quote]

A retardod mindent visz.[/quote]

én azt hittem tényleg hehe van a képen. :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 17., péntek 19:11

[/quote]
hallod koma, az én bennszülöttem jobb, mint a tied :mrgreen:[/quote]


A retardod mindent visz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 17., péntek 19:09

R.M.C.F írta:
Soroljam még ? :D
Neee.... :lol: :lol: feladtad a leckét ezzel a névsorral. :lol:
hallod koma, az én bennszülöttem jobb, mint a tied :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

rinaldo
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. június 26., szerda 19:09
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rinaldo » 2014. január 17., péntek 19:08

A csapattal edz egy negyedik kapus, ha jól tudom Mejias. Ő vele mi a helyzet, mert a Castillanal se véd a nagyokkal se utazik soha.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 17., péntek 17:18

Calderonrol annyit, hogy eveken keresztul igergette a nagy jatekosokat, de nem tudta oket megszerezni.
Ronaldot mondjuk egyertelmuen o zsirozta le, megvolt az eloszerzodes a MU-val es CR-el is, Pereznek mar csak ala kellett irnia. Az mondjuk mas kerdes, hogy talan Perez ennel jobb felteteleket tudott volna kialkudni, de ez csak talalgatas. A lenyegen viszont nem valtoztat, egy Calderon stilusu elnoknek semmi koze ne legyen a Real Madridhoz.
Hogy mennyire volt ez szurkolói óhaj,vagy a kihívó kampány nyomása,hogy ezt a bizniszt annyira sürgette azt hagyjuk,de mindegy,legyen,ő "zsírozta le"....nem oszt nem szproz,a lényeg hogy most itt van...meg jó ideig itt is marad.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 17., péntek 15:49

Soroljam még ? :D
Neee.... :lol: :lol: feladtad a leckét ezzel a névsorral. :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 17., péntek 15:43

Calderonrol annyit, hogy eveken keresztul igergette a nagy jatekosokat, de nem tudta oket megszerezni.
Ronaldot mondjuk egyertelmuen o zsirozta le, megvolt az eloszerzodes a MU-val es CR-el is, Pereznek mar csak ala kellett irnia. Az mondjuk mas kerdes, hogy talan Perez ennel jobb felteteleket tudott volna kialkudni, de ez csak talalgatas. A lenyegen viszont nem valtoztat, egy Calderon stilusu elnoknek semmi koze ne legyen a Real Madridhoz.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. január 17., péntek 15:30

csabi* írta:
R.M.C.F írta:Calderon:

Jelenleg nincsen nála nagyobb bohóc a foci világában.
rosell ?
És akkor a sorból kihagytuk : Hegyi Iván ( https://www.youtube.com/watch?v=dWi0Klbhtwo ); Puhl Sándor; ( https://www.youtube.com/watch?v=gjN5u-xdZKw ) Várhidi Péter ( https://www.youtube.com/watch?v=mKFyKv-Bgg8 ); Csank János ( https://www.youtube.com/watch?v=2lRTQWLyLG0 ); Bognár György ( https://www.youtube.com/watch?v=UClQn-NeL4s )

Soroljam még ? :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 17., péntek 15:15

Hát nem csak az övé. De ha jól emlékszem ,akkor vmi 40-50 milliót kellett volna fizetni a MU-nak , ha nem hozzuk el . Szóval lehet szidni Calderont , egyet is értek vele , de legalább volt pár jó húzása. A másik meg hogy voltak olyan hírek is , hogy Cr-rel nem számolt volna Perez, ami nem bizonyított , de el tudnám képzelni. Szerintem Kaká volt a főcélpont , ő illett a legjobban a Real Madrid filozófiájába . Ettől függetlenül Calderont nem lehet Perezhez hasonlítani :) Csak ezt sokan elfelejtik ,ezért szeretem erre felhívni a figyelmet :D
Nem tudom abban az üzletben mennyi volt a sociok óhaja,vagy hogy-amint mondtam-Perez kampánya,vagy Calderon meglátása...
De sajnps,egy olyan jellemtelen szerencsevadászra,aki úgy beszél éppen,ahogy a politikai széljárás fúj,én komolyan visszagondolni nem tudok....emlékeztet valakire az a baj...valakire aki ugyan így próbál szét***ni egy országot,alárendelve mindezt az önnön politikai céljainak....de ez nem ennek a fórumnak a témája,úgyhogy hagyom is...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 17., péntek 14:38

R.M.C.F írta:Calderon:

Jelenleg nincsen nála nagyobb bohóc a foci világában.
rosell ?
Kép

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. január 17., péntek 14:36

morientes írta:
Isti arra gondolt, és abban igaza van, hogy Calderón kötött egy előszerződést, aminek köszönhetően nagyjából kötelező volt megvennünk Cét.
Valóban,de ha jól emlékszem előtte is már Flo az ő nevével kampányolt.Kakával egyetemben.Tehát Perez nyilván amúgy is elhozta volna.Ugyanis a socios-nak ő volt az első számú álmuk...már mint Ronaldo...
Ezzel csak azt akarom mondani hogy ha igazságosak akarunk lenni,akkor nem (csak) Calderon érdeme Ronaldo madridi leigazolása.
Hát nem csak az övé. De ha jól emlékszem ,akkor vmi 40-50 milliót kellett volna fizetni a MU-nak , ha nem hozzuk el . Szóval lehet szidni Calderont , egyet is értek vele , de legalább volt pár jó húzása. A másik meg hogy voltak olyan hírek is , hogy Cr-rel nem számolt volna Perez, ami nem bizonyított , de el tudnám képzelni. Szerintem Kaká volt a főcélpont , ő illett a legjobban a Real Madrid filozófiájába . Ettől függetlenül Calderont nem lehet Perezhez hasonlítani :) Csak ezt sokan elfelejtik ,ezért szeretem erre felhívni a figyelmet :D
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. január 17., péntek 14:35

20millió...? Morataért? Gyerekek... én magam csomagoltam volna össze neki,még egy használt x5-ös bmw-t is vettem volna,és azzal vittem volna ki a repülőtérre... te jó ég... ha ez igaz,akkor jó nagy barmok vagyunk,hogy nem adtuk el annyiért.
:goat:

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2014. január 17., péntek 14:35

Ki mit tud a Cruzeiros Dederől azon kívül, hogy brazil és középhátvéd? Elvileg 15 millió euróért hoznánk.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 17., péntek 14:34

Calderon:

Bár nagyon nem akarok vele foglalkozni,mert a madrid egyik legnagyobb ellensége lett,az állandó szándékos problémaokozással, az irigység,a sértettség jön elő belőle.

Azt nem tudom mennyire pontos a forditás...de.....a szövegből már lejön hogy kizárólag feszültség gerjesztés a célja.

Ilyenek hogy: szerinte van egy titkos záradék. Szerinte LEHET :lol: Tehát nem is biztos hogy van ilyen, de azért a tartalmát azt még is tudja. :lol: Ami egyébként titkos...Meg perezzel nincs túl jóba,majd egy sor után már rosszban van,majd egy sor után már kapcsolatuk sincsen.

Jelenleg nincsen nála nagyobb bohóc a foci világában.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég