Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 12., vasárnap 21:30

nézem ezt a milán-róma meccset, a rómaiaknál ez a lamela - sosem láttam még jáccani - egyazegyben redondo bazmeg. a mozgása, a megoldásai :ozil: :ozil: :ozil:
Mi van? te meg mindig bevagy tepve :ozil: , Lamela tamado nem tudom, h honnanveszed ezt. CR utodjanak allitjak ki nem Redondoenak.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 12., vasárnap 21:29

ancselotti a 4. meccse zsinórban nem nevezi lucast. tudtommal nincs sérülése de ha valaki jobban informált az ne tartsa magában
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 12., vasárnap 21:24

hehe írta:baffátokmeg mit láttam.

nézem ezt a milán-róma meccset, a rómaiaknál ez a lamela - sosem láttam még jáccani - egyazegyben redondo bazmeg. a mozgása, a megoldásai :ozil: :ozil: :ozil:

nem hiszem el bakker. deja vu. :loveyou: :cheers: :iszunk:

mennyibe kerül? :D :shifty:
Extrákkal vagy anélkül?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 12., vasárnap 21:23

baffátokmeg mit láttam.

nézem ezt a milán-róma meccset, a rómaiaknál ez a lamela - sosem láttam még jáccani - egyazegyben redondo bazmeg. a mozgása, a megoldásai :ozil: :ozil: :ozil:

nem hiszem el bakker. deja vu. :loveyou: :cheers: :iszunk:

mennyibe kerül? :D :shifty:
Kép
Kép
Kép

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 12., vasárnap 21:23

szilamer írta:Perezé senki
a lényeget értettétek. :mrgreen: :lol: :lol:

amúgy azért kérdeztem, mert volt 1-2 hónapja egy hír, hogy klopp a második jelölt, ha nem jön majd ancelotti :coffee:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 12., vasárnap 21:20

accel írta:arról nincsenek hírek, hogy ki pérez alternatívája az edző posztra, ha ancelotti mégsem érkezik? :hmmm:
Perezé senki, de viszont úgy tűnik, hogy Ancelotti fog jönni Mou helyére. A sajtóban nem iazán merül fel más név
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 12., vasárnap 21:20

ja, ő jöhetne is wengerrel egy pakkban. wilshiret el tudnám így modric mellett viselni. de hát ez úgysem lesz.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 12., vasárnap 21:01

Aki bevalhatna nalunk az Wilshere. Na,az o stilusa keveredik a britt-el es a latin focival. Es csupa sziv jatekos, ilyet keveset talalni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 12., vasárnap 20:48

arról nincsenek hírek, hogy ki pérez alternatívája az edző posztra, ha ancelotti mégsem érkezik? :hmmm:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 12., vasárnap 20:39

Tehát ha latin lenne akkor már mindjárt kellene
Általánosságban nem mindegy, hogy valaki az angol focikultúrában nevelkedik vagy latinban. És ezek fiatal korban lényegesek, hiszen akkor alakulnak ki az alapok. Az angol és a latin focikultúra közti különbséget meg gondolom nem kell ecsetelni. Még ha az utóbbi időben játékosabb is lett az angol foci, azért nem egy latin stílus. Persze egyes játékosok lehetnek kivételek, de azért nem sok angliában nevelkedett játékos rohangál a spanyoloknál.
És én még bírom is Bale-t, de ő sem az a stílus, akit én szeretnék itt látni. Ha jön, akkor hajrá neki, de ha választani kell...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 12., vasárnap 20:39

Na annak örülnék, ha igaz lenne, hogy a Barca nem hajlandó 30-nál többet fizetni Neymarért. Akkor mi 40-ért hozzuk el, azt' csókolom. Jövőre meg Jogát kérek.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 12., vasárnap 20:09

Én is a legjobb lehetnék ennyi erővel ha elkezdtem volna focizni. Fociban nincs olyan, hogy ha
Jah hogy ha csak ezen múlna...mer ugye a tehetség ló :cens: ,az minek....elhatározom hogy nagy futballista leszek,oszt ha nagyon akarom,az leszek... :roll: És még a sérülés is elkerül...

Az meg hogy nincs a fociba "ha",igaz,gondolom te se írtad le soha hogy hogy pl;"ha Ronaldo ezt teszi...",vagy "ha Benzema így csinálja..."stb. :kivagyhe:
Na off vége... :coffee:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 12., vasárnap 19:33

Galacticos írta:ganso összeszedett valami sérülést. ha jól emlékszem komoly sérülés volt.
Ettől még nem lesz jobb játékos
nézd meg a sigemet. semmi bajom balelen (már). csak ha választanom kéne neymart hoznám.
Értem akkor bocs, hogy feleslegesen okoskodtam

Amúgy felőlem jöhet akár mind2 is csak ne ilyen 50 milliós összegért

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 12., vasárnap 19:28

Erti írta:Te képzelődsz vagy mi? Írtam én, hogy falábú? Nem. Egyszerűen annyit írtam, hogy őt is agyondicsérted és mégse lett belőle semmi. Nem kell itt kifogásokat keresni rá, tavaly még pár millióért se kellett egyik európai klubnak sem
ganso összeszedett valami sérülést. ha jól emlékszem komoly sérülés volt.
Erti írta:Tehát ha latin lenne akkor már mindjárt kellene
nézd meg a sigemet. semmi bajom balelen (már). csak ha választanom kéne neymart hoznám.

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 12., vasárnap 19:26

Paolo Enrique Ganso a legjobb lehetne a posztján ha nem lenne az a sok kva sérülés.
De Neymar szerencsére úgy tünik nem az a sérülékeny tipus,pedig bohóc bajnokság ide,vagy oda,nyírják a gyereket rendesen... :coffee:
Én is a legjobb lehetnék ennyi erővel ha elkezdtem volna focizni. Fociban nincs olyan, hogy ha
ez hozzáértés :lol:

ganso biztos azért nem tart sehol, mert falábú, igen.
tájékozottság.
Te képzelődsz vagy mi? Írtam én, hogy falábú? Nem. Egyszerűen annyit írtam, hogy őt is agyondicsérted és mégse lett belőle olyan jó játékos. Nem kell itt kifogásokat keresni rá, tavaly még pár millióért se kellett egyik európai klubnak sem
de ronaldo nem angol.
Tehát ha latin lenne akkor már mindjárt kellene
nem a buta favágók között nőtt fel, hanem portugáliában.
Semmivel sem nevelkedett rosszab helyen. A Southamptonban nevelkedett ami az egyik legjobb klub játékosnevelés terén

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 12., vasárnap 19:10

Nem tudom olvastátok-e, de megelőztük a MU-t és most már a Real a leggazdagabb klub a világon! 740 milliárd forintra becsülik az értékét ami fontban 2.14 milliárdnak felel meg B-) ! Nem rossz :D!

Más:
Igazából amennyiben Perez papa meg akarja szerezni Neymart meg is szerzi ez nem kérdés részemről.... Ami engem jobban érdekel majd, hogy ki jön meg ki marad. Mert ha jobboson elmegy DM meg Callejón akkor jobb szél megint üres. Kétlem, hogy Perez robbantana 1 Neymar-Bale pakkot ennyire azért szerintem nem akar robbantani :D ... VKP poszton is ha Mou vinné Khedirát :salute: akkor oda is kell valaki + még csatárról nem is beszéltünk mert Moratta tegnap is alkotott tegyük hozzá és azért neki menni Moratta, Benzemával a kövi szezonnak elég veszettnek tűnik :roll: ... Ezt csak azért mondom mert mostanság VKP posztról elég nagy a csend és közeleg a június 1 (ha jól tudom akkor kezdődnek az átigazolások :hmmm: ).... Amúgy arra fel lehet készülni, hogy Bale-t ha mi nem akkor vagy PSG vagy MU vagy Monaco megveszi, mert nagyon CR stilust látnak a tagban Chelsea nem hiszem, hogy menne érte, bár ki tudja :mrgreen: .
Nem akarok parázni idén mert elég volt Modric saga féle nyár, de ez is elég szép nyár lesz úgy érzem :shutup: :shutup: :-@

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 12., vasárnap 18:39

Egy kicsit beszállok a porc műtétbe, mivel nekem volt elég sok:

A porc műtéte lehet sima egyszerű könnyű beavatkozás is,és lehet nagyon súlyos törés(porctörés). A különbség a sérülés helye a porc felszínen, melyik területet érinti és mekkora a kiterjedése.
Van olyan artroszkópiás porcműtét amivel 3 hét múlva terhelheted a lábad, ez által ténylegesen 6 hét alatt 100% az állapotod, de van olyan is, ahol több hónap a felépülés.
A porc gyűrű, vagy afféle kifli mert olyan az alakja,3 részből áll,egy belső,egy középső és a külső. Ha a belső része sérült az jó,mert saját vérellátással rendelkezik,vagyis a szöveteket fel tudja újra építeni önmaga(baj akkor van ha a leszakadt rész mozog és az izületbe bele ér,mert ott iszonyat fájdalmakat okoz). A középső résznek csak akkora a vérellátása,amivel saját magát fenn tudja tartani,ellátni....de építeni,javítani már nagyon keveset.
A külső résznek nincs vérellátása,így gyógyulásra alkalmatlan szövet. Ezt csak korrekcióval lehet rendbe tenni,attól függően hogy milyen a jellege,a szakadás vagy leválás alakja,elhelyezkedése,mennyire zavarja az izületet a mozgásban.
Vannak olyan egyszerű porc műtétek,amiben simán eltávolítják a leszakadt kis részt,és ennyi.....ez semmilyen hátrányt nem okoz,a mozgás nem szűkül be idegi alapon, végig teljes mozgástartománnyal bír....vagyis szinte azonnal(2-3 hét) terhelhető jól.
Ezt úgy kell elképzelni,mintha letörne a körmünkből egy kis darab,ha egy kicsi törik le,és ott fityeg,akkor azt eltávolítják és már mehet is a hálapénz........

Ha egyéb kérdés van,csak verjetek hátba....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. május 12., vasárnap 18:37

Bale és Neymar is balszélen képesek jó játékra. Jobb szélen elképzelni bármelyiküket is a vicc kategória. Bale nem tud jobb szélen játszani. Ez nem FM. Mourinho Di Mariát is jobb szélen játszatja, pedig remélem sokaknak feltűnik hogy balszélen klasszis teljesítményre képes valójában. Remélem ha elmegy, akkor balszélen láthatjuk majd a következő csapatában.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 12., vasárnap 18:30

Je suis triste ! Les examens passés aujourd'hui ont révélés une lésion du ménisque. Je dois me faire opérer dès que possible...
Szomorú vagyok!A vizsgálatok kimutatták hogy meniskus sérülés.A lehető leghamarabb operálni kell...

NMate:Én is arra gondoltam hogy a sérülése előtt nagyon látványosan játszott,és pont a sérülései akasztották meg hogy igazán jó legyen,fejlődjön...persze ez csak az én véleményem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. május 12., vasárnap 18:26

cart írta:Jót fogok röhögni, ha augusztus 31-én bejelentik, hogy Neymar az Anzsiba igazol, mert onnan kínálták neki a legnagyobb fizetést. :lol:
Annál kicsit komolyabb céljai vannak a srácnak, hogy beérje egy Anzsival.. :-) Többször nyilatkozta, hogy a legjobb játékos szeretne lenni, itt meg is lenne a lehetősége rá.
#happyshitting


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég