Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 18., szombat 19:45

persze lesz ez még jobb biztos, de akkor sem fekszik neki a latin foci, akárki akármit mond.
Ezt már akkor pedzegettem mikor még ide se jött...De lehet hogy majd végül is ő lesz az új Steve Macca...mit lehet mit tudni...
De ami megint elgondolkodtat...Bale ma rúgott egy gólt,népünnepély...DM rúg egy gólt,fanyalgás,meg kapushiba...hát akkor az a szabi mi volt...de haggyuk.Amúgy meg sokkal többet nem tett hozzá egyik se.De az egyik szar,a másiknál meg csak így tovább Gareth...
Mondjuk talán mentségére legyen mondva,hogy Angyalka boldogít már minket évek óta,Bale meg csak pár hónapja van itt...de mondom:Tavasz...mert utánna kegyetlen leszek.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 18., szombat 19:44

no offense, de 3 hete még nagyban azt mondogattad, hogy tavaszig nem ítélkezel róla. mi ez a nagy fordulat?
tavasz van :lol:


nem ítélkezem róla, egyelőre.
csak szeretném, ha végre pl RMCF is reálisan látná (persze tudom, ő mindig úgy látja :D ), hogy ez az ember messze nem ért ennyi pénzt, és sosem fog annyi pluszt adni a csapatnak és nem lesz annyira húzóember, amennyire az ára és a hype-ja predesztinálná.
Kép
Kép
Kép

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2014. január 18., szombat 19:41

Egy Sporthiradós hozzászólás, ami már annyira tudatlan, hogy be kell írnom ide. Benzema helyett Soldado, Morata, Javi Garcia szintű saját nevelésű tehetségeket a csapatba :lol:
Azt mondtam, hogy Lyon szint.Jelenleg a Lyon 10.Egy City szurkoló szerint nyilván hülyeség a nevelés, de a Benzemaért kifizetett összeg és a Morata kinevelésének költségei és ezeknek a megtérülése között igen nagy különbség van.Benzema ára Ft-ban kb.10 milliárd forint volt, ennyi pénzből nem egy Moratat, hanem Soldadot, Matat, Javi Garciat és még min.50 játékost kineveltek.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. január 18., szombat 19:22

hehe írta:
Életében ennyire rossz még nem volt,még 20 évesen is jobban tolta bal bekkben.
:lol:
érdekes módon pont amikor a legjobb formában kéne lennie, élete álmánál, nagy lehetőségénél, egy nagy klubnál, akkor a legszarabb. :lol:
persze lesz ez még jobb biztos, de akkor sem fekszik neki a latin foci, akárki akármit mond.
kíváncsian várom, de hogy korszakos real-legenda vagy világ legjobbjai közé bekerülő ember lenne valaha is, azt kétlem. sok a hiányosság.
100 millió. :)
no offense, de 3 hete még nagyban azt mondogattad, hogy tavaszig nem ítélkezel róla. mi ez a nagy fordulat?
egyébként szerintem sem lesz világlegjobbja, de szerintem bőven visszahozhatja az árát.
pl. idén a bl döntőben ha lő egyet 30-ról, már megérte. :D

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. január 18., szombat 19:10

57 millió.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 18., szombat 18:53

120 millio.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 18., szombat 18:49

Életében ennyire rossz még nem volt,még 20 évesen is jobban tolta bal bekkben.
:lol:
érdekes módon pont amikor a legjobb formában kéne lennie, élete álmánál, nagy lehetőségénél, egy nagy klubnál, akkor a legszarabb. :lol:
persze lesz ez még jobb biztos, de akkor sem fekszik neki a latin foci, akárki akármit mond.
kíváncsian várom, de hogy korszakos real-legenda vagy világ legjobbjai közé bekerülő ember lenne valaha is, azt kétlem. sok a hiányosság.
100 millió. :)
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 18., szombat 18:24

De játékban nem lesz ennél több. Szomorú, de ez van.
:D sokat mondok ha mindenben 40%-ot elér a teljesitménye a tudásához képest. Lassú,körülményes,erőtlen,játékon kivüli,formán kivüli.
Életében ennyire rossz még nem volt,még 20 évesen is jobban tolta bal bekkben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 18., szombat 18:18

Bale ennél nem fog sokkal jobban játszania Realban. Őt nem a játékteremtésért vettük. A Real legnagyobb gyengéje az volt, hogy CR-en kívül nem volt olyan ember, aki bármikor a kapu elé kerülve kihasználta a helyzeteit. Bale ha odakerül ki fogja használni. Ebben lesz előrelépés DM-hez képest, illetve talán annyiban, hogy a beadásai pontosabbak. De játékban nem lesz ennél több. Szomorú, de ez van.

Én abban bízom, hogy vele is hasonló lesz a helyzet, mint Modric-csal. Modricon tavaly is látszott, hogy mennyire jó futballista, idénre pedig a csapat legjobbjává nőtte ki magát. Annyit fut, amennyit kevesen, és mindemellett minden megmozdulása aranyat ér. A futómennyiségben bekövetkezett hatalmas előrelépés ennyi pluszt adott a játékához, hogy most már képes 90 percen keresztül a csapat vezére lenni. Ha Balenek is lesz erőnléte sokkal veszélyesebb lesz. Akkor többet fog vállalni, több csellel fog próbálkozni, és többször fog a kapu elé kerülni. Na akkor lesz az, hogy Bale eredményessége szignifikánsan meg fog növekedni. Lehet, hogy ez csak október november környékére lesz így, de ki kell várnunk.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 18., szombat 17:57

Volt szerencsém látni a Spurs-ben is focizni. És ahhoz képest egyelőre nagyon kevés.
Nekem is,azért mondom hogy ez az ember nem az az ember...még...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. január 18., szombat 16:21

morientes írta:
Megmondtam....tavaszig.Se tovább,ha-remélhetőleg nem sérül meg.Mert remélem hogy nem.De tavaszig utol kell érnie magát,nincs mese.Játékban,erőnlétben,teljesítményben,mindenhogy.
Ancelotti amúgy egyszer azt mondta,hogy nem akarja addig játszatni,még csereként sem,amíg nem 100%-os...most akkor mi van??
Ha télleg ezt mondta akkor jó nagyot füllenthetett :D Bale-nak körülbelül most kellene utolérnie magát viszont szerintem sehol nem tart. És most már biztos kezdő játékosnak kellene lennie. Ehhez képest körülbelül 3-4-szer volt sérült nálunk és teljesen kihagyta a nyarat. Már akkor megpróbáltuk játszatni amikor teljesen felesleges volt mert ahogy korábban mondtam az egész nyarat kihagyta. Ezzel nem sokat foglalkoztak és azzal magyarázták a játszatását hogy össze kell szokni a társaival, de ha inkább 6-7 héten (esetleg 8 ) keresztül külön kellett volna edzenie egyéni edzéstervvel. Mi kockáztattunk a játszatásával és sajnos nem jött be. De ha nem sérült volna meg és megfelelően edzett is lenne akkor most már a csapat egyik húzóemberének kellene lennie.

Volt szerencsém látni a Spurs-ben is focizni. És ahhoz képest egyelőre nagyon kevés.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 18., szombat 13:46

azt is mondta hogy Morata semmiképp sem eladó...én még mindig úgy gondolom ha egy 20-ast elé tesznek maga pakol össze Moratának és viszi ki a reptérre :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 18., szombat 13:36

Miért szerinted toppon van ? Mert szerintem ha toppon lenne nem kellene azt olvasnunk hogy "Bale megint megsérült" . Ha normális fizikai állapotban lenne akkor nem kellene ilyenektől tartanunk. Amugy én sem várok tőle sokat (még ennyit sem vártam) de azért a következő szezonban már jó lenne ha nem lenne az hogy 3 meccset játszik és kettőt pedig kihagy valami miatt.
Megmondtam....tavaszig.Se tovább,ha-remélhetőleg nem sérül meg.Mert remélem hogy nem.De tavaszig utol kell érnie magát,nincs mese.Játékban,erőnlétben,teljesítményben,mindenhogy.
Ancelotti amúgy egyszer azt mondta,hogy nem akarja addig játszatni,még csereként sem,amíg nem 100%-os...most akkor mi van??
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. január 18., szombat 12:59

morientes írta:
érdemes lenne csereként számítani rá. fizikálisan még nincs a toppon de egy fáradtabb védelem ellen sokra mehetünk vele.
Nincs toppon?De hisz azt nyilatkozta,hogy toppon van,különben nem is játszana csak 100%-os állapotban...
Mindegy.tavaszig nálam védett rajtszámos....de azután már nincs kifogás...
Miért szerinted toppon van ? Mert szerintem ha toppon lenne nem kellene azt olvasnunk hogy "Bale megint megsérült" . Ha normális fizikai állapotban lenne akkor nem kellene ilyenektől tartanunk. Amugy én sem várok tőle sokat (még ennyit sem vártam) de azért a következő szezonban már jó lenne ha nem lenne az hogy 3 meccset játszik és kettőt pedig kihagy valami miatt.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 18., szombat 11:13

érdemes lenne csereként számítani rá. fizikálisan még nincs a toppon de egy fáradtabb védelem ellen sokra mehetünk vele.
Nincs toppon?De hisz azt nyilatkozta,hogy toppon van,különben nem is játszana csak 100%-os állapotban...
Mindegy.tavaszig nálam védett rajtszámos....de azután már nincs kifogás...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. január 18., szombat 10:40

Ancelotti:
A védelemről: “Jó érzés, ha nem kapunk gólt és ezt Pepe és Ramos fejlődésével sikerült is elérnünk”.
Valamilyen szinten azért látszódik a védelem fejlődése is. Remélem ma sem fogunk gólt kapni. Most már négy meccse nem kaptunk gólt és nem valószínű hogy pont ma fog bekövetkezni :) bár mi mindig akkor kapunk gólt amikor a legkevésbé számítunk rá :S
Bale: “Azt hiszem jó mérkőzés áll előtte a Betis ellen. Nagyon fontos játékos, a csapatnak nagyon jót tett a leigazolása. Adódtak kisebb problémái az előszezonja kapcsán, de azóta jól játszik. Ahhoz képest, hogy ez az első éve, remekül teljesít, igaz még jobban össze kell szoknia a csapattársaival”.
érdemes lenne csereként számítani rá. fizikálisan még nincs a toppon de egy fáradtabb védelem ellen sokra mehetünk vele.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. január 18., szombat 9:27

A Real Madrid kérvényét jóváhagyta a Fellebbezési Bizottság és törölték Jesé sárga lapját, amit a bíró “színészkedésért” mutatott fel neki az Osasuna elleni első mérkőzésen.
ilyenkor amúgy miért nem tiltják el a bírót a rákba?

szerintem emlékeztek mi történt azon a meccsen, jesé megolta a laszit kapus labdát kiütötte majd jesé lábát is vitte, tiszta sor hogy nem volt tizi, viosznt a spori először befújta a tizit majd az asszisztens szólt hogy nem tizi, de akkor már a spori megállította a meccset ergó valamilyen ítéletnek születnie kell és ha nem tizi, akkor csak színészkedés lehet a másik amiért leállítja a meccset mert sérülés sem történt, ergó a hibáját egy oltári nagy kamuval javította, nem tudom ilyenkor miért nem lehet játékvezetői labda vagy simán kirúgás de nagyon nevetséges az egész jelenet.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. január 17., péntek 19:49

h3x0r írta:Calderonrol annyit, hogy eveken keresztul igergette a nagy jatekosokat, de nem tudta oket megszerezni.
Ronaldot mondjuk egyertelmuen o zsirozta le, megvolt az eloszerzodes a MU-val es CR-el is, Pereznek mar csak ala kellett irnia. Az mondjuk mas kerdes, hogy talan Perez ennel jobb felteteleket tudott volna kialkudni, de ez csak talalgatas. A lenyegen viszont nem valtoztat, egy Calderon stilusu elnoknek semmi koze ne legyen a Real Madridhoz.
Calderonnak savanyú a szőlő. Ha tíz évig lett volna elnök sem lett volna képes egy normális keretet össze hozni. Kíváncsi lettem volna hogy mit szólt volna Ronaldo ha Gago-kal kellett volna neki fociznia és még csak normális kupa közelébe sem került volna.
R.M.C.F írta:
Soroljam még ? :D
Neee.... :lol: :lol: feladtad a leckét ezzel a névsorral. :lol:
pedig van még egy két értelmiség hazánkban :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 17., péntek 19:31

Gascoigne írta:én azt hittem tényleg hehe van a képen. :D
Akkor a kepeken nem R.M.C.F es hehe lathatoak? :D

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. január 17., péntek 19:14

R.M.C.F írta:
hallod koma, az én bennszülöttem jobb, mint a tied :mrgreen:[/quote]

A retardod mindent visz.[/quote]

én azt hittem tényleg hehe van a képen. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 166 regisztrált és 0 vendég