Copa del Rey

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Idén megnyerjük ezt a kupát?

A szavazás 2023. január 18., szerda 14:03-kor befejeződött.

Igen
18
22%
Nem
63
78%
 
Szavazatok száma: 81

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 23., csütörtök 21:37

DavieS írta:szerintem a baszkok mennek tovább, ez az AtMa egy lufi, kirobban nemsoká, akár most.

a bajnokságban sem lesznek ott a végén

Ja,de azért ha megnézed komoly munka van mögöttük,nagyon rendezettek,kitűnően tolódnak,jól váltanak ki emberre,a vonalak jól helyezkednek,a támadásoknál jól/jó ütemben indulnak be,kemények,agilisek,akarnak. A tolódásaik példaértékűek.

De amúgy szerintem is erőn felül futnak,az meg esést hoz majd idővel.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. január 23., csütörtök 21:34

szerintem a baszkok mennek tovább, ez az AtMa egy lufi, kirobban nemsoká, akár most.

a bajnokságban sem lesznek ott a végén
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 23., csütörtök 21:20

Az azeriek jobban nyomnak,de persze ellenük drukkolok.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8482
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 23., csütörtök 21:12

egész jó meccs lehet ez az atletico-bilbao találkozó, a bilbao is próbál támadni idegenben, majdnem 0-1 lett az előbb.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 22., szerda 15:13

leszarom, h bilbaoba is megyünk.
Miért mi van ha bilbaoba megyünk? Drága a rep jegy? :) ütés lesz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. január 22., szerda 14:36

Ha jól írtam ki kb ez lesz a menetrend az Atletico meccsig...szép kör lesz :mrgreen:
úgyúgy, az atletico meccsig a bajnokságban az összeset hozni kell. leszarom, h bilbaoba is megyünk. :D

pláne, h 29.én még az atleticoval tolnak egy kupavisszavágót, mi pedig 1 nappal előtte otthon. papíron még frissebbek is leszünk.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 22., szerda 14:23

kapor_89 írta:Ki tudja megmondani, hogy ha továbbmegyünk az Espanyol ellen, akkor mikor játszunk a Bilbao-AtMa győztesével? Ugye nem rögtön a Bilbao meccs után? (és a Villarreal meccs előtt)
De bizony...

Január 25 LaLiga RM-Granada
Január 28 Copa del Rey RM-Espanol
Február 02 LaLiga Bilbao-RM
Február 05 Copa del Rey elődöntő
Február 09 LaLiga RM-Villareal
Február 12 Copa del Rey elődöntő visszavágó
Február 16 LaLiga Getafe-RM
február 23 LaLiga RM-Elche
Február 25 BL Schalke-RM
Március 02 LaLiga Atletico-RM


Ha jól írtam ki kb ez lesz a menetrend az Atletico meccsig...szép kör lesz :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. január 22., szerda 8:34

Ki tudja megmondani, hogy ha továbbmegyünk az Espanyol ellen, akkor mikor játszunk a Bilbao-AtMa győztesével? Ugye nem rögtön a Bilbao meccs után? (és a Villarreal meccs előtt)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 19., vasárnap 14:49

Ettől függetlenül persze lehet, hogy kiesnek a Bilbao ellen, nem tudom, hogy nekik mennyire prioritás ez a sorozat, elvégre a bajnokságban perpill BL helyen vannak.
Ilyesmire gondoltam én is.Elnézést ha nem voltam egyértelmű.Természetesen ha odáig jutnak,hogy Real Madrid,vagy a döntő,(de ehhez tul kell jutni rajtunk),akkor nem fog Cholo tartalékolni...
De a bilbao ellen már lehet,de ez sem azt jelenti hogy a "b" csapatot küldi föl...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 19., vasárnap 13:27

MyStiQ írta: Ti el tudjátok képzelni egy komolyabb edzőről, hogy kiküldi a B csapatát a kupadöntőben csak azért, mert néhány nap múlva BL elődöntő odavágó lenne?
El Unico... :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. január 19., vasárnap 12:59

Azt nem értem, hogy a BL-t miért keveritek a kupához?

Február közepéig kiderül, hogy ki lesz a két döntős a kupában. Az Atletico sorsolása a Bilbao elleni meccsek körül nehezebb, szóval ha annyira érdektelen lenne számukra ez a sorozat, akkor kiestek volna a Valencia ellen. Most szigorúan elméleti alapon tételezzük fel, hogy bejut a döntőbe az Atletico, hogy legyen értelme a továbbiaknak.

A BL-ben a nyolcaddöntők meccsei elhúzódnak február 18-tól március 19-ig. Ha továbbmegy az Atletico, akkor a negyeddöntők visszavágóinak időpontja április 8. vagy 9. napja. Ha bejutnak a 4 közé, akkor az odavágó április 22. vagy 23., a spanyol kupa döntője pedig április 19-én esedékes. Itt van az egyedüli olyan alkalom, amikor valamennyire bekavarhat egymásnak a két sorozat, de most őszintén. Ti el tudjátok képzelni egy komolyabb edzőről, hogy kiküldi a B csapatát a kupadöntőben csak azért, mert néhány nap múlva BL elődöntő odavágó lenne? Én személy szerint haragudnék magamra, hogyha B csapattal elveszíteném a kupadöntőt, aztán a gálakezdőt meg mondjuk megalázzák 4-0-ra az első meccsen. :mrgreen:

Ettől függetlenül persze lehet, hogy kiesnek a Bilbao ellen, nem tudom, hogy nekik mennyire prioritás ez a sorozat, elvégre a bajnokságban perpill BL helyen vannak.

Annyi szent, hogyha összejön a Real Madrid - Atletico Madrid párharc, akkor a felek rohadtul le fogják szarni azt, hogy hogy állnak a bajnokságban. :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 19., vasárnap 12:56

ha a chelsea megtudta nyerni a bl-t a barca meg a bayern elleni meccset is hozva, akkor az AtMa-nak is van idén esélye...feladni biztos nem fogják

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 19., vasárnap 12:38

Kerlon írta:Szerintem még mindig a kupa diadalukra a legnagyobb az esély. Főleg, hogy elég sok az ideg gyenge játékosuk(Costa, Arda) akik nem biztos, hogy az utolsó meccseken mikor már nem nagyon tudnak javítani elbírják a nyomást.
Nyilván menet közben alakulnak majd a prioritási sorrendek,ha még lesz sansz a bajnokságban,meg a BL-ben,akkor váltig àllítom hogy a kupa csak harmadrangú lesz náluk.
Tavaly nyertek.Idén,amíg csak van realitása,Simeona a bajnokságra meg a BL-re fog rákoncentrálni a legjobban.Arról nem beszélve hogy a BL-ben azért pénz is van,ami az atmanak egyáltalán nem mindegy...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 19., vasárnap 12:29

Szerintem még mindig a kupa diadalukra a legnagyobb az esély. Főleg, hogy elég sok az ideg gyenge játékosuk(Costa, Arda) akik nem biztos, hogy az utolsó meccseken mikor már nem nagyon tudnak javítani elbírják a nyomást.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 19., vasárnap 12:19

Itt a lényeg. Simeone biztos hogy nem fogja beáldozni a kupát, ha visszatérnek a sérültjeik (ne adj isten hoznak még egy argentint kölcsönbe (mint Jorgé-t)), akkor nincs ott nagy probléma a kerettel.
Az lehet,de ha akar valamit,akkor a kulcsjátékosokat,(Costa,Juan Fran,Arda Turan,Phelipe Liuz,Godin),nem pihentetheti,mivel nics ilyen szintű játékosa padon,nem mintha a felsoroltak egetrengető világsztárok lennènek,csak kvara egybe vannak...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. január 19., vasárnap 8:55

MyStiQ írta:Úgy gondolom, hogyha Simeone ki akart volna zúgni a kupából, akkor a Valencia ellen megtették volna. Ez a +2 meccs nem oszt, nem szoroz, pláne, hogy nagy valószínűség szerint pont a Real Madrid ellen nyomhatnák. Sőt, akár számolhatnak úgy is, hogy az ellenük letolt 2 kupameccsen valószínűleg gálakezdővel nyomulunk, ami megbosszulhatja magát akár a Bilbao, akár a Villarreal ellen a bajnokságban. Nekik azért az Almería, Valladolid duót illene csukott szemmel is verniük.
Itt a lényeg. Simeone biztos hogy nem fogja beáldozni a kupát, ha visszatérnek a sérültjeik (ne adj isten hoznak még egy argentint kölcsönbe (mint Jorgé-t)), akkor nincs ott nagy probléma a kerettel.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8482
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 17., péntek 17:04

R.M.C.F írta:
bölcs döntés lenne simeonétól, ha leadná a kupát, hiszen a bilbao elleni meccsek után vélhetően jön a real, és azért nagy rá a sansz, hogy a döntőben pedig minket kapnának.
:ozil: :ozil: A bilbao után jönne a real, majd még utána a barca? Hogyan? Nem fognak ellenünk kiesni? :hmmm: na na.
nem arra céloztam, hogy ők jutnak tovább, feltételes módban írtam.
két meccsen esélyesebb a real, többek közt a mélyebb keret miatt is.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 17., péntek 15:52

bölcs döntés lenne simeonétól, ha leadná a kupát, hiszen a bilbao elleni meccsek után vélhetően jön a real, és azért nagy rá a sansz, hogy a döntőben pedig minket kapnának.
:ozil: :ozil: A bilbao után jönne a real, majd még utána a barca? Hogyan? Nem fognak ellenünk kiesni? :hmmm: na na.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 17., péntek 15:37

Ami Simeonet illeti...nyilván amíg lehet,tűzben tartja a csapatot minden kupában.De azt is fel fogja mérni,hogy azonnal elengedje azt,ami befolyásolná mondjuk egy rangosabb trófea esélyeit.Mivel spanyol kupát már nyertek,nem is olyan rég,és nem is egyszer,az argentin ha úgy látja jónak,azonnal elengedi a CdR-t...Nyilván ez attól fog függeni,hogy buknak e majd a bajnokságban,vagy hogy állnak a BL-ben.De az biztos,hogy ha lesz még esély erre a kettőre,akkor nem a gála kezdőt kezdeti a kupában.
A sorsolás minden esetre a kezére játszik,nem követik egymást különböző sorozatokban,ugyan olyan nehéz ellenfelek,így még mindhárom sorozatra koncentrálhat.De elég lehet egy gyengébb teljesítmény egy bajnokin,és már a kupában visszáb vesz....peresze kinézem belőle azt a fanatikus bolondot is hogy vagy mindent vagy semmit...bár ehhez ő tul rafkós...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8482
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 17., péntek 1:58

annak nem néztem utána, milyen meccseik lesznek, és mikor, így levezetve pedig részben egyetértek az elméleteddel, mi szerint beleférhet nekik a kupa.

viszont azért valljuk be, elég erőltetett menet, hogy most hónapokig megy a kupa is hét közben, így is csodaszámba megy, hogy tartják a lépést a két gigásszal, nem biztos, hogy jól fognak járni.
pont azért, mert azért csak vékonyabb az a keret, és minőségben is elmarad.
azért így könnyebben elfogyhatnak a kritikus időszakokra, mint például a szezon vége és a végjáték a bajnokságban.

remélem el is kezdenek majd botlani a bajnokságban. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég