Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 13., hétfő 12:37

A Real Madrid vezetősége bombaajánlattal kívánja Neymart a spanyol fővárosba csábítani. A klub vezetősége hat évre szóló szerződést, és évi nettó 10 millió eurót kínál a brazilok legnagyobb tehetségének kikiáltott játékosnak.
Egyre bizakodóbb vagyok. A spanyolok meg nem csak ebben vannak más véleményen mint én, hanem mindenben.
Verratti érkezését is csak 50 valamennyi %-uk díjjazná. Emellett Khedirát, Callejónt és Moratát is nedves bugyival ünneplik.


Peréz úgy néz ki oda teszi magát újra... :mrgreen: :mrgreen: B-)

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 13., hétfő 12:27

Legkisebbtobi írta:az igen... ezekszerint a sapnyolok sem az eszukrol hiresek :(
Hát igen baj van az eszükkel, mert egy brazil bohócligában játszó fiatal tehetség helyett szívesebben látnák az angol bajnokság legjobb TKPját, aki a brazillal ellentétben már kész játékos

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 13., hétfő 11:38

MorataMartin írta:OFF: Tudom, hogy nem ide tartozik, de valaki nem tudna linkelni egy olyan képet, amin Zidane és Cristiano Ronaldo és jó háttérképnek? Mindenhol kerestem már, de csak kisebb méretűeket találtam, ahol ketten vannak.
viewtopic.php?f=12&t=81

katt, ez lesz a te topicod, a multimédiások tuti segítenek :-)

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. május 13., hétfő 11:37

OFF: Tudom, hogy nem ide tartozik, de valaki nem tudna linkelni egy olyan képet, amin Zidane és Cristiano Ronaldo és jó háttérképnek? Mindenhol kerestem már, de csak kisebb méretűeket találtam, ahol ketten vannak.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 13., hétfő 11:32

elvileg Ferguson is megerősítette, bár ezt nagyon erősen kétlem. Csak rontanának az alkupozíción.
Megerősítette pedig, ahogy azt is, hogy leszarja a kérelmet, nem megy sehova. Majd most elmegy nyaralni, kiszellőzteti a fejét, aztán aláír egy hosszabbítást....
Ancelotti sehol nem mondta, hogy a Realba akar jönni, ráadásul azt sem olvastam, hogy a PSG elégedetlen lenne vele, szóval nem látom be, miért engednék el.
Mert elméletileg csak opciója van a folytatásra, a szerződése lejár most. Meg azért egy edző más tészta, mint egy játékos...Ha menni akar, akkor sokmindent nem lehet vele csinálni. Nem olyan, mint egy játékos, aki egy a 25ből. Ha az edző nem koncentrál eléggé a munkájára, akkor lehúzza az egész csapatot. Nem is nagyon votl még olyan, hogy egy edző menni akart valahova, aztán mégis maradnia kellett. Játékosokkal meg gyakran előfordul.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 13., hétfő 11:25

Ancelotti sehol nem mondta, hogy a Realba akar jönni
Szezon közben nem is tehetné ezt. Viszont volt olyan nyilatkozata (ha nem újságírói agyszülemény volt), hogy boldog Párizsban, minden király, DE a Real Madrid hívására nagyon nehéz nemet mondani. Meg majd meglátja szezon végén, hogy mi lesz, nem lehet tudni, hogy mit hoz a jövő...stb. Ezek mind olyan dolgok, hogy egy intelligens ember dimplomatikusan így reagálja le azt, hogy hajlik a váltásra. Illetve ezeket azért már jó eséllyel szinte biztosra lehet venni, rengeteg különböző sajtóorgánum lehozta a hírt.


Most ha ez egy megtorpanás, akkor van egy olyan félelmem, hogy Abramovics megmondta Mounak, hogy nem fog érte fizetni, aki meg nem biztos benne, hogy el tudja magát engedtetni ingyen, így kicsit bizonytalanná vált a távozása. Szóval nagyon halványan benne lehet az is, hogy marad a helyén. Én elismerem Őt amúgy, nem csak az Ő sara ez a helyzet, viszont ilyen-olyan okokból mennie kell, ez biztos. Ráadásul ugye elkezdte felégetni maga után a hidakat, innen már nem nagyon van visszaút. Szóval péntek este a sajtótájékoztatón bejelentheti, hogy megy a Chelseabe, másnap meg Ancelotti is kiállhat a média elé, hogy jön ide. Minél előbb, annál jobb. El kell kezdeni rendet rakni, illetve a jövő évi keretet időben lezárni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 13., hétfő 11:08

lvileg Rooney átadólistára tetette magát a MU-nál
Ezt a Rooney dolgot én is megpróbálnám. Személy szerint nem hiszem, hogy Rooney lelép, mert bármennyire is utálják egymást Moyes-szal, azért Rooney már MU ikon, másrészt a MU egyik legjobbja, Moyesnak szüksége van rá, harmadrészt meg egy klub sok macerával járna Rooney számára, aki szerintem az MU-ból akar visszavonulni. 1-2 megnyert meccs, 1-2 rúgott gól, és minden rendben lesz köztük.
Ancelotti meg mintha azt mondta volna tegnap, hogy folytatja a PSG-nél (ködösít persze szépen)
Ancelotti sehol nem mondta, hogy a Realba akar jönni, ráadásul azt sem olvastam, hogy a PSG elégedetlen lenne vele, szóval nem látom be, miért engednék el. Szóval nem teljesen elképzelhetetlen, hogy marad Ancelotti, ami nekünk jó hír, mert Benitezt leszámítva jobb edzők jöttek szóba a jó öreg Carlonál.
Durva ez a 93% Bale-re...
Neymar antipatikus ember számomra, és zsákbamacska. Én megértem, hogy sokan nem szimpatizálnak vele. Ráadásul az sem javít a megítélésén, hogy a Barcának már tövig benyalt párszor. Ha a 2 játékos jelenlegi szintjét nézem, akkor én is azt mondom, hogy Bale. De hosszútávon afelé hajlok, hogy Neymar jobb megoldás. Mint marketing, mint játék szempontból.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 13., hétfő 11:00

Ez a DefensaCentral milyen szintű oldal? Mindenhonnan összeszedegetnek híreket?
Igen. Emellett vannak saját írásaik is.

Az meg tudná valaki mondani, hogy ezt hány perc alatt érték el? Mert szerintem Modric jóval kevesebb játékperccel bír, mint Khedira, mégis több labdát szerzett..
A stat szerint Modric 15 percenként, Kedira pedig 16 percenként szerez egy labdát. Xabi Alonso pedig 8 percenként, ő 264nél jár.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 13., hétfő 10:58

hétfő, 10:27
A Marca statisztikája szerint Luka Modric 15 percenként szerez egy labdát, amivel felülmúlja Sami Khedirát. A horvát játékos neve mellé 139 labdaszerzés került eddig, míg a német középpályás csak 103-at szerzett.
Az meg tudná valaki mondani, hogy ezt hány perc alatt érték el? Mert szerintem Modric jóval kevesebb játékperccel bír, mint Khedira, mégis több labdát szerzett..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 13., hétfő 10:56

Ez a DefensaCentral milyen szintű oldal? Mindenhonnan összeszedegetnek híreket?


Most megint írtak Verrattiról, ugyanaz, mint eddig, 25 millát ajánl a Real.

Albiolt elvileg vinné a 'Pool, Ő is hajlana a váltásra, mert játékpercek kellenek neki, hogy ott lehessen a VB-n.

Ott is volt szavazás a Neymar - Bale ügyben, 81% szerint a walesi kellene, 5% szerint egyik sem illene a Realba. Vakok a spanyolok, na, de ezt már bizonyították számtalanszor.

Ancelotti meg mintha azt mondta volna tegnap, hogy folytatja a PSG-nél (ködösít persze szépen), de ennek semmi jelentősége, ha megy Mou, akkor Ő fog érkezni.


Más:

Elvileg Rooney átadólistára tetette magát a MU-nál, elvileg Ferguson is megerősítette, bár ezt nagyon erősen kétlem. Csak rontanának az alkupozíción. Nyilván valahol írták is, hogy Perez rárepülhet. Nincs amúgy bajom vele, sőt angol létére elég jó zsugás, de nem kellene nekem.
Menjen a PSG-be. Úgyhogy az FFP miatt nekik el kell adniuk majd, jöhet Verratti és Lucas. Kapnak egy DM-t is cserébe. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2013. május 13., hétfő 10:58-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 13., hétfő 10:45

Luka több labdát szerez, mint Khedira, you dont' say? Annyira nyílvánvaló volt, hogy Khedira helyén simán játszhatott volna a szezon nagy részében. Tudom-tudom nem az a posztja, de akkor is jobb, ha ott játszik, mintha padozik és Khedira meg kínoz minket a kezdőben. De legalább Mou az elmúlt hónapban rájött, hogy Modricnak helye van a kezdőben.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 13., hétfő 9:49

Azért kemény ez a francia bajnokság:

2008 Lyon
2009 Marseille
2010 Bordeaux
2011 Lille
2012 Montpellier
2013 PSG

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 13., hétfő 9:45

Durva ez a 93% Bale-re...
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 13., hétfő 9:44

flori írta:ezt azért úgy beraknám ide. :mrgreen: :mrgreen:

http://www.as.com/encuestas/encuesta/FUTBOL-18054

neymar v bale
az igen... ezekszerint a sapnyolok sem az eszukrol hiresek :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 13., hétfő 9:39

Amugy rövidhírekhez: Arbeloa sérült, vagy José rájött mekkora flop mostanság, vagy vele is összeveszett, vagy mi a fene van?
Sérült.
Takarodj :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 13., hétfő 9:38

ezt azért úgy beraknám ide. :mrgreen: :mrgreen:

http://www.as.com/encuestas/encuesta/FUTBOL-18054

neymar v bale
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 13., hétfő 9:37

BBeno írta:PSG -hez pedig:
Nem semmi, nem semmi. A PSG készülhet a kudarcokra eztán, a hírek szerint Mancini válthatja Ancelottit :lol:
Remek kis edzőkeringő megy idén:

MU - Moyes
City - Pellegrini
Chelsea - Mourinho
Real - Ancelotti
PSG - Mancini
Bayern - Guardiola
Inter - ?
Milan - ?

Amugy rövidhírekhez: Arbeloa sérült, vagy José rájött mekkora flop mostanság, vagy vele is összeveszett, vagy mi a fene van?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 13., hétfő 9:26

ne carvajalon parázzatok. nála van egy visszavásárlási opció ami idén 8 milla lett. leverkusen nem szól bele carvajal pedig többször mondta hogy visszajönne.

PSG -hez pedig:

David Beckham lett az első angol játékos, aki négy különböző országban szerzett bajnoki címet (Spanyolország, Anglia, Franciaország, Egyesült Államok). Zlatan Ibrahimovic legutóbbi 12 szezonjában 10 bajnoki címet ünnepelhetett, hat különböző klubbal.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. május 13., hétfő 8:07

realfan91 írta:
Csabi írta:ja, ő jöhetne is wengerrel egy pakkban. wilshiret el tudnám így modric mellett viselni. de hát ez úgysem lesz.
Wenger? :hmmm: Az az ember, egy teljesen jó keretből nem tud semmit csinálni az Arsenalnál idén. Meg amúgy is örökvesztes Arsenalnál edző már hány éve, nem is értem. Mit nyertek azok ez idő alatt? Tapasztalatot? :mrgreen: Tudom, egy bajnokságot meg még 1-2 szirszar kupát biztos. Wilshere meg nagyon jó kis kp. Kérdés, hogy mi van a sérülésével, meg a sérülékenységével. Persze, most már visszatért, de ha idejönne pl. és lerúgnák egy évre nem lenne olyan vicces.
hogy tudtal egy kommentbe ennyi marhasagot belerakni? te csak nezed a focit de nem latod :(

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1771
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. május 13., hétfő 8:06

nmate írta:Ja, és valahogy úgy van, hogy ha 6-7 millát leteszünk akkor már csak Danielen múlik a dolog?
Nekem 8 millió rémlik, amúgy igen, így van. Opciós jognak hívják. Dani pedig remélhetőleg örömmel tér vissza nevelő egyesületébe, és a világ (egyik?) legnagyobb klubjába. B-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég