Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
csababarca
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 21., kedd 1:40

h3x0r írta: csababarca: monitor nelkul 140-er mar kapsz olyan gepet ami 3-4 ev mulva is elviszi a jatekokat. Ha nagyon fontos a penz, akkor 120-er veszel most egy gepet, amit viszont par ev mulva mar kell fejleszteni is.

Köszi.
Igazából azért gondolkoznék PC-ben, mert az könnyebben bővíthető,fejleszthető, nem kell 3-4 év múlva megint súlyos összegeket kidobni egy komplett gépre.

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 20., hétfő 21:58

dodi írta:
Géci írta:Nekem 800 van, de úgy hallom, hogy azt annyira még nem találták el.
rosszul hallod. a wp8-as lumiák már bőven jók, 520-astól kezdve.
Akkor viszont bocs! 620-ra emlékeztem pedig, de akkor nem mondtam semmit! :)

dodi

HozzászólásSzerző: dodi » 2014. január 20., hétfő 21:37

Géci írta:Nekem 800 van, de úgy hallom, hogy azt annyira még nem találták el.
rosszul hallod. a wp8-as lumiák már bőven jók, 520-astól kezdve.
tick. tick. tick.

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 20., hétfő 18:21

pheco írta:
kelemen.istvan írta:Srácok,egy hölgy ismerősöm megkért,hogy segítsek neki telefonvásárlásban. Csak kíváncsiságból,ti milyen készüléket vennétek 65 ezer forintig? :)
Esetleg Nokia Lumia 625(ha jól tudom 60k körül mozog)
Nekem 800 van, de úgy hallom, hogy azt annyira még nem találták el. Az enyém se mindig remekel, de ahogy hallom az új Lumiák bitang jók (925,1025). Szerintem, ha tud annyiból venni egy jó Sonyt akkor inkább azt. :)

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 20., hétfő 18:14

kelemen.istvan írta:Srácok,egy hölgy ismerősöm megkért,hogy segítsek neki telefonvásárlásban. Csak kíváncsiságból,ti milyen készüléket vennétek 65 ezer forintig? :)
Esetleg Nokia Lumia 625(ha jól tudom 60k körül mozog)

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 20., hétfő 18:07

Xperia V vagy L. Esetleg Galaxy S2.

csababarca: monitor nelkul 140-er mar kapsz olyan gepet ami 3-4 ev mulva is elviszi a jatekokat. Ha nagyon fontos a penz, akkor 120-er veszel most egy gepet, amit viszont par ev mulva mar kell fejleszteni is.

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. január 20., hétfő 17:05

Srácok,egy hölgy ismerősöm megkért,hogy segítsek neki telefonvásárlásban. Csak kíváncsiságból,ti milyen készüléket vennétek 65 ezer forintig? :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

hehe
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 20., hétfő 15:11

Amennyiben csak játszanál a gépen, akkor nem lenne jobb megoldás egy konzol?
ahhoz kell venni egy 120 centis tévét is, máris nem éri meg.
ráadásul, ha szereti az fps-eket, akkor csak az egér jöhet szóba. :D
Kép
Kép
Kép

csababarca

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 20., hétfő 15:10

Tibi09 írta:

Egyelőre csak pc-ben gondolkozok,mert nem csak játékra lenne azért használva! Csak fontos,hogy vigye az új játékokat is, emellett filmek, netezés, irodai programok futtatása...

Tibi09

HozzászólásSzerző: Tibi09 » 2014. január 20., hétfő 14:48

csababarca írta:Sziasztok.
Laptop vs PC kérdésben szeretnék tanácsokat kérni.
Van egy laptopom, ősszel tervezem lecserélni,5 éves, és játékra is használtam eddig,de már az idei játékokat nem vitte, (nba 2k13, PES 13 még szépen fut rajta.)
Na már most az jutott eszembe, hogy nem úszom e meg olcsóbban, ha a mostani laptopomat megtartom,és helyette beszerzek otthonra egy olyan PC-t,ami azért kb 3 évig futtatja a játékokat. Mondjuk CoD sorozat legújabb részeit 2-3 évig, PES újabb részét, NBA 2k sorozat új részeit.
Mennyiben állna meg egy ilyen PC? Mert laptopnál néztem,olyan 160-170ért lehet már korrektet kapni,ami valószínűleg jó játékra is.
De ha ennél lényegesebben olcsóbb összerakni egy PC-t játékra, akkor ezt választanám, a mostani laptopot meg megtartanám netezésre meg egyéb dolgokra.

Vélemények? esetleg PC ajánlások!
Köszi előre is.

csababarca

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 20., hétfő 14:10

Sziasztok.
Laptop vs PC kérdésben szeretnék tanácsokat kérni.
Van egy laptopom, ősszel tervezem lecserélni,5 éves, és játékra is használtam eddig,de már az idei játékokat nem vitte, (nba 2k13, PES 13 még szépen fut rajta.)
Na már most az jutott eszembe, hogy nem úszom e meg olcsóbban, ha a mostani laptopomat megtartom,és helyette beszerzek otthonra egy olyan PC-t,ami azért kb 3 évig futtatja a játékokat. Mondjuk CoD sorozat legújabb részeit 2-3 évig, PES újabb részét, NBA 2k sorozat új részeit.
Mennyiben állna meg egy ilyen PC? Mert laptopnál néztem,olyan 160-170ért lehet már korrektet kapni,ami valószínűleg jó játékra is.
De ha ennél lényegesebben olcsóbb összerakni egy PC-t játékra, akkor ezt választanám, a mostani laptopot meg megtartanám netezésre meg egyéb dolgokra.

Vélemények? esetleg PC ajánlások!
Köszi előre is.

cart

HozzászólásSzerző: cart » 2014. január 20., hétfő 14:00

Érdemes rootolni meg valami custom romot felrakni rá, jobban fog működni, mint új korában.

peadani
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. január 20., hétfő 13:30

Köszi a segítséget.Am ahogy Hehe is írta hihetetlen fos etéren a wildfire s, hogy a belső memóriáról kb semmit sem lehet átteni sd kártyára...alapjába véve nincs bajom a telóval amire kell bőven elég de ilyen miatt besz*pni a dolgot.

hehe

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 20., hétfő 13:27

iPhone is jó telefon, jó HW, SW, csak egyszerűen nem vagyok hajlandó 200 € felárat fizetni egy szaros almalogóért. Semmi más bajom nincs vele.
senki nem mondta, hogy fizetni kell, vannak más megoldások is :D

és most nem a kínai másolatról beszélek :lol:

viszont én azt nem értem, hogy lehet pl egy ipadet munkaeszközként használni (akár csak egy sima office-t nyomatni rajta, file managerrel, felhő nélkül). na oda már kell az android, hogy belenyúlj a dologba és úgy legyen, ahogy te szeretnéd.
Kép
Kép
Kép

ericco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. január 20., hétfő 13:24

Azért 3-4 éves telefonokról van szó, akkor még elég volt az a memória, bár nem volt túl kényelmes, az igaz. Az Androiddal nincs gond, most van egy HTC One-om, igenjó telefon, szépen összerakott, minőségi darab, és van ereje is. A kamerája picit gyengébb, mert az Ultrapixel még gyerekcipőben jár, de a sötétben fotózás és a BoomSound kárpótol ezért.
iPhone is jó telefon, jó HW, SW, csak egyszerűen nem vagyok hajlandó 200 € felárat fizetni egy szaros almalogóért. Semmi más bajom nincs vele.
Merci Zizou!

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 20., hétfő 13:23

hehe írta:úgyhogy eladtam a picsába és vettem egy iphone-t okosba. most boldog vagyok, tudok már aludni is, az androidot már csak tableten tudom elviselni :mrgreen:
Én pont fordítva tolom :mrgreen: Eddig kicsit ellenséges voltam az apple-el, mert elég sok sznobot ismerek, akik az egekig magasztalták, de nagyjából megértettem az ipaddel, hogy miért, fainul összerakott rendszer. Míg ez az androidról nem annyira mondható el.

hehe

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 20., hétfő 13:05

azt beszoptad a wildfire s-sel barátom :lol:

nekem is az a szar volt, hülye voltam, hogy megvettem :lol:
128 mega a belső memóriája, tehát mindegy, hogy mekkora sd-kártyát raksz bele, attól még a belső memóriára teszi a progikat. namost egy pár app és frissítés és már tele is van, onnantól kuka és halott az egész geci telefon.

megoldás, hogy feltöröd (garancia viszlát), superuser progit raksz rá, felteszel rá egy link2sd progit és akkor minden telepítendő szart egyből átmozgat az sd-kártyádra. nekem ez volt, működött is, de egy idő után még így is megtelt az a fasz belső memória.
úgyhogy eladtam a picsába és vettem egy iphone-t okosba. most boldog vagyok, tudok már aludni is, az androidot már csak tableten tudom elviselni :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Boky
Kedvenc játékosaid: Varane, Modric, Carvajal, Navas, Isco
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. január 20., hétfő 12:43

a belső memóriában nincs hely, ahova az alkalmazások települnek. nekem dezirém van, gondolom neked is ~150 mega hely van az appoknak. nekem az iGo 25-30 megát foglal, tehát telepítés előtt legyen 35-40 mega szabad hely.

én úgy csinálom, h az adatok (tehát maga a program + installer) az sd kártyán pihen, ha tudom h kelleni fog akkor letörlök pár faszságot (böngésző adatokat, 1-2 hülye alkalmazást, stb.), aztán utána felteszem, majd utána le is törlöm a következő használatig, mert ha fenn van akkor 100%, h keveselli a helyet a teló és addig nem szinkronizálja a gmail-t, fb-ot, stb.-t.

TL;DR verzió:

törölj pár appot.
"nem a kán kán is csomót keresni"
"Dezsawü"
"unblock"
"muszály"

Itt valószínűleg megtalálod a választ, bármi legyen is a kérdésed.

Kyller
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba

HozzászólásSzerző: Kyller » 2014. január 20., hétfő 12:31

peadani írta:Segítség kéne.HTC Wildfire s telefonomra feltettem az IGO-t.Ez egy mappából illetve egy apk fájlból áll(külön vannak mindegyiket felmásoltam a memória kártyára).Telepítettem az apk fájlt de amikor elindítom magát az IGO-t akkor ezt írja ki: iGO can not be installed IOException:/data/data/com.navngo.igo.javaclient/libigo_jni.so:No space left on device. Mi lehet a baj? Előre is köszi.
No space left on device.
Azt írja nincs elég helyed magán a teló memóriáján, mert ugy tudom ezt nem tudod sd-re telepíteni. Javítsatok, ha ez nem így van.
Törölj progit, poreszt...stb:)

peadani
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. január 20., hétfő 12:26

Segítség kéne.HTC Wildfire s telefonomra feltettem az IGO-t.Ez egy mappából illetve egy apk fájlból áll(külön vannak mindegyiket felmásoltam a memória kártyára).Telepítettem az apk fájlt de amikor elindítom magát az IGO-t akkor ezt írja ki: iGO can not be installed IOException:/data/data/com.navngo.igo.javaclient/libigo_jni.so:No space left on device. Mi lehet a baj? Előre is köszi.

Vissza: “Minden más”