Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 21., kedd 16:09

Matt009 írta:igen. De hol van az előírva, hogy a legtöbb gólt kefélő volt a legjobb? Attól, hogy valaki nem rúgott 70 gólt, nem teljesíthetett jobban, mint a 70 gólt rúgó?

Erre olyan érvekkel jöttetek, hogy egyedül vitte a hátán CR... Hát most te mondtad meg, hogy nem egyedül vitte a hátán, kellettek a társak is. A nem góllövő játékosoknak, akik a csapatuk legjobbja, szintén kell társ, aki a gólt rúgja, míg a góllövőknek meg kell, aki a passzt adja. De a passzt adó, csapatjátékhoz többet hozzátevő játékos miért nem lehet olyan jó, mint a 70 gólt szerző?
Itt a jó példa a MOM szavazás. CR rúgta a gólokat, de Modric volt a MOM. Nem véletlenül az egész meccses teljesítményt nézve Modric volt a legjobb. Ha meg sok meccsen ez lesz a helyzet, akkor elgondolkodnék, hogy a 70 gólt rúgó ember nyújtotta-e a legjobb teljesítményt, vagy valaki más, aki folyamatosan MOM lett...
Látom te még mindig itt tartasz, hogy 70 gólra kapta. Nem, nem csak a gólra, a teljesítményre. Nagyon leegyszerűsíted a játékát, nyilván rá nem figyel senki, csak beáll és rúgdossa a gólokat. De legyen, egyszerűsítsük le. Ribery mire kapja? a 16 góljára? (mert a címekre meg is kapta a trófeákat, salátástálat, most egyéni díjról beszélünk) Úgy csinálsz, mintha Ronaldo csak annyit tett volna, hogy rúgott 70 gólt.

Egyébként én kurvára nem ezt írtam amit te írsz. Hanem azt, hogy hiába teszi a dolgát, ha a többiek nem képesek felnőni hozzá. Ő vitte hátán a csapatot, ő döntött el számtalan meccset. Hol írtam én olyat, amit te írsz? Dortmund ellen is meglőtte a gólját, mégis kaptunk 4 gólt. Vagy az az ő hibája?
Ahhoz viszont, hogy címeket nyerjünk már nem elég ő, ahhoz kellenek a többiek is.

Ide évet viszont nem is vitatom, nálam január legjobbja messze Modric, ha ezt folytatja, remélem fel is merül a neve a végén.

Még jó, hogy fogunk nyerni Ronaldo nélkül is címeket. Ki vitatta ezt. Azt viszont vitatom, hogy nélküle a történelem egyik legjobb barcáját aligha vertük volna.

Morientes, de visszaolvastam és láttam, hogy nem te írtad, nem is neked válaszoltam, de mivel tiedből idéztem és te a nevet kiszedted belőle, így jött ki...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sunsky 2014. január 21., kedd 16:14-kor.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 21., kedd 15:59

Akkor ha legközelebb idézel hagyd benn a nevet akitől tetted ezt és akkor az jelenik meg az enyémben is..... Vigyázzál mert most hatalmas baj történt.. jézusom... :kivagyhe:
Semmi baj ha csak az nem,hogy pont azt igyekeztem megcáfolni,amit te nekem tulajdonítottál...nyilván odáig már nem esett jó visszaolvasni... :kivagyhe:

Más..nyilván Ronaldo nélkül is volt,lesz,van Real Madrid...de addig amíg nem vonul vissza,nekem az a megnyugtató ha itt játszik,nem pedig máshol.. :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 21., kedd 15:58

Az meg, hogy a történelem legjobb Barcája volt az ellenfél az elmúlt években hatalmas pech. Csak te ezt nem tudod felfogni.
A történelem legjobb Barcája max a 2011-es szezon nyaráig állítható. Onnantól kezdve szépen süllyednek lefelé. Nem olyan gyorsan, mint ahogy a nagy sikerek után lenni szokott, de azért azóta ez a Barca már nem az a Barca.
Azt hiszed CR tök egyedül fog BL-t nyerni?
Nem én hiszem, hanem pont erről beszélek, hogy nem fog egyedül. Kellenek hozzá a társak. Ezt hajtogatom végig. De itt páran azt mondták .
Az aranylabda egyéni díj.
igen. De hol van az előírva, hogy a legtöbb gólt kefélő volt a legjobb? Attól, hogy valaki nem rúgott 70 gólt, nem teljesíthetett jobban, mint a 70 gólt rúgó?

Erre olyan érvekkel jöttetek, hogy egyedül vitte a hátán CR... Hát most te mondtad meg, hogy nem egyedül vitte a hátán, kellettek a társak is. A nem góllövő játékosoknak, akik a csapatuk legjobbja, szintén kell társ, aki a gólt rúgja, míg a góllövőknek meg kell, aki a passzt adja. De a passzt adó, csapatjátékhoz többet hozzátevő játékos miért nem lehet olyan jó, mint a 70 gólt szerző?
Itt a jó példa a MOM szavazás. CR rúgta a gólokat, de Modric volt a MOM. Nem véletlenül az egész meccses teljesítményt nézve Modric volt a legjobb. Ha meg sok meccsen ez lesz a helyzet, akkor elgondolkodnék, hogy a 70 gólt rúgó ember nyújtotta-e a legjobb teljesítményt, vagy valaki más, aki folyamatosan MOM lett...
Fogalmad sincs mit beszélsz.
Te nagyon kevered itt a dolgokat
Lehet, hogy ez jön, mert egyszerre 5 emberrel vitázom, és velem vitázó 5 ember érvei 1-2 helyen ütik egymást, így meg kell cáfolnom bizonyos dolgokat, amikben lehet, hogy félmondatok ütik egymást. De ha végigolvasod még egyszer a hsz-eimet, látod majd, hogy végig ugyanazon dolgok mellett állok ki, és a mondanivalóm lényeges pontjai nem mondanak ellent egymásnak. :)
És sanda gyanúm szerint a Crisitano nélküli Madrid is képes lesz 4 év alatt összekukázni egy bajnokságot és egy kupát
Jé megint egy dologban egyetértünk. :) Lassan együtt fogunk nézni minden meccset. :mrgreen:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. január 21., kedd 15:50

zalkrisz írta:de a történelemben még ilyenre nem volt példa és ő hozzásegített minket ahhoz, hogy megverjük őket, 100 pontot elérjük és bajnokok legyünk.
Azért mert régen sosem volt ennyire nagy szakadék a két gigász és a többi között, és ez Cr nélkül is meglenne. Most persze nem azt mondom, nélküle jobbak lennénk, de egy biztos nélküle is lenne Real Madrid és nem hiszem, hogy sokkal sikertelenebbek lennénk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 21., kedd 15:48

zalkrisz írta:
Realista24 írta:Miért ne lehetett volna?
Mert ő volt az aki hátán vitte a csapatot folyamatosan, akire mindig lehetett számítani. De mindegy, közben szerkesztettem, felesleges ezen vitázni, mert nem tudjuk mi lett volna ha. Csak azért vicc, hogy lassan ott tartunk, hogy Ronaldo hátrány a csapatnál.
Nézd, Cé érdemeit kár vitatni, lenyűgöző a pali minden téren. De CR előtt is volt Real Madrid, aki nyert bajnokságot, Bl-t és kupát is. És sanda gyanúm szerint a Crisitano nélküli Madrid is képes lesz 4 év alatt összekukázni egy bajnokságot és egy kupát.
Igazából az lesz az érdekes időszak, amikor már Cé nem lesz itt, Messi pedig még aktívan nyomni fogja a katalán szomszédoknál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 21., kedd 15:45

Realista24 írta:Miért ne lehetett volna?
Mert ő volt az aki hátán vitte a csapatot folyamatosan, akire mindig lehetett számítani. De mindegy, közben szerkesztettem, felesleges ezen vitázni, mert nem tudjuk mi lett volna ha. Csak azért vicc, hogy lassan ott tartunk, hogy Ronaldo hátrány a csapatnál.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 21., kedd 15:42

Besteve. Ronaldo nélkül te elhiszed, hogy lett volna 100 pontos szezonunk?
Miért ne lehetett volna?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 21., kedd 15:40

Matt009 írta:És ez mégis kevés a címek nyeréséhez. Perez 2. regnálása alatt egy rakat pénzt költöttünk van egyszemélyes szuper fegyverünk, és nincs meg az 1 trófea/év átlag sem, és az alatt a 4 év alatt sikerült 1, azaz összesen 1 nagy presztizsű címet nyerni. Vagy CR nem olyan jó, mint ahogy beállítjátok, vagy nem olyan egyszerű a képlet, hogy az ilyen kiemelkedően sok gólt rúgó játékos a legfontosabb elem.
Fogalmad sincs mit beszélsz. A foci csapatjáték. Az aranylabda egyéni díj. Ronaldo az egyéni teljesítményéért megkapta az aranylabdát, de hiába teszi jól a dolgát évek óta, ha egyszerűen a többiek nem képesek felnőni hozzá. Te nagyon kevered itt a dolgokat. Azt hiszed CR tök egyedül fog BL-t nyerni? Ahhoz normális védelem és középpálya is kell.. Az meg, hogy a történelem legjobb Barcája volt az ellenfél az elmúlt években hatalmas pech. Csak te ezt nem tudod felfogni.

Besteve. Ronaldo nélkül te elhiszed, hogy lett volna 100 pontos szezonunk? Én sem mondom, hogy nem.. mindegy. hagyjuk, nem kell válaszolni, mert sosem tudjuk meg mi lett volna ha.. de a történelemben még ilyenre nem volt példa és ő hozzásegített minket ahhoz, hogy megverjük őket, 100 pontot elérjük és bajnokok legyünk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sunsky 2014. január 21., kedd 15:43-kor.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. január 21., kedd 15:38

zalkrisz írta:Az igen.. elmondom hol lennénk CR nélkül... kb 10 pontokra lemaradva a Barcától. Ha idén nem is annyira feltűnő, de emlékszek én a Mou-s korszakra, mikor rohadtul még csak helyzeteink sem voltak, aztán CR 30-ról beakasztott 1-et, 1-et, vagy szöglet után ő fejelt a hálóba, ő sarkazott gólt... Bajnokok ligájáról már nem is beszélve. Lehet 1-2 gólt vállalnának helyette, na de ne vicceljünk már... :lol:
Ezt azért nem lehet így nézni, mert akkor más lett volna a helyén, más lenne a játék képe, másféle focit játszanánk stb. stb. Lehet jobban állnánk lehet nem. Ellenben azzal nagyon egyet tudok érteni, hogy jelenleg nagyon egy síkon mozgunk, vagyis inkább egy emberen.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 21., kedd 15:36

CR elég meggyőzően játszott, tehet róla, hogy egy normális csatár nincs mellette? Vagy tehet arról, hogy előtte mindenki elbénázta a lehetőséget?
Nem ő az az ember, aki egyedül is kefél gólt, ha kell? Meg nem arról megy itt hónapok óta a vita, hogy nekünk Benzema szerű előkészítő csatár kell, mert CR a gólfelelős? Vagy egyedül mégsem megy?
Most is egyedül kivezette a VB-re a portugálokat
Jah pótselejtezővel. Mess és CR nélkül egy rakat válogatott egyenes ágon kijutott. Ha CR akkora ász, hogy egyedül többet ér, mint egy csapat, akkor miért kellett pótselejtezniük? Nem hiányzott onnan valami?
hagyjál már a hülyeségeiddel matt, saját magadnak mondassz ellent.
A fentiekben te mondtál ellent a vitapartnereidnek. De, hogy én miben mondtam ellent, fejtsd ki bővebben, mert nem tudom, hogy mire gondolsz.
tostao írta:Az a baj, hogy CR sokkal többet profitál a Madridból, mint a Madrid belőle. Szétnyeri magát egyéni díjakkal, ez szép és jó, de mit nyer a csapat? Amit vele nyertünk, nélküle is megnyertük volna. Egy spanyol bajnokság, egy spanyol kupa, egy spanyol szuperkupa 4 év alatt. Rúg száz gólt, remek, de mi hasznunk belőle? (És az övé szinte minden szabadrúgás, minden tizenegyes, mindenki inkább neki passzol, minthogy rálője stb.: egypólusúak vagyunk.)
És senki nem rúg gólt egymaga, csapattársak nélkül. Ez azt jelentené, hogy elég lenne neki kifutni a pályára, a többi tíz maradhat az öltözőben. Vicc.
Még haloványan emlékszem a régi Galaktikus korszakra. Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, Raúl, megmittudomén, de mihelyt Makelele elhúzott, nekünk annyi volt.
Kb. itt a lényeg.
Az igen.. elmondom hol lennénk CR nélkül... kb 10 pontokra lemaradva a Barcától. Ha idén nem is annyira feltűnő, de emlékszek én a Mou-s korszakra, mikor rohadtul még csak helyzeteink sem voltak, aztán CR 30-ról beakasztott 1-et, 1-et, vagy szöglet után ő fejelt a hálóba, ő sarkazott gólt... Bajnokok ligájáról már nem is beszélve. Lehet 1-2 gólt vállalnának helyette, na de ne vicceljünk már...
És ez mégis kevés a címek nyeréséhez. Perez 2. regnálása alatt egy rakat pénzt költöttünk van egyszemélyes szuper fegyverünk, és nincs meg az 1 trófea/év átlag sem, és az alatt a 4 év alatt sikerült 1, azaz összesen 1 nagy presztizsű címet nyerni. Vagy CR nem olyan jó, mint ahogy beállítjátok, vagy nem olyan egyszerű a képlet, hogy az ilyen kiemelkedően sok gólt rúgó játékos a legfontosabb elem.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 21., kedd 15:35

morientes írta:
MORIENTES ÍRTA:Ha valaki megkérdezné, hogy kiről mondanék le előbb CR-től vagy Modricról, én biztos, hogy CR-ről mondanék le előbb, mert látom a teljesítményt, amit a horvát lerak és látom, amit CR. CR góljaira baromi nagy szükségünk van, de legalább annyira Modric jó játékára.
Ne aggyatok már a számba olyanokat,amit nem én írtam.Az igaz hogy nem vagyok túl népszerű,amit le :cens: ok,de meghazudtolni azért csak nem kellene.Ez itt matt009 írta,nem én,kedves zalkrisz....
Akkor ha legközelebb idézel hagyd benn a nevet akitől tetted ezt és akkor az jelenik meg az enyémben is..... Vigyázzál mert most hatalmas baj történt.. jézusom... :kivagyhe:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sunsky 2014. január 21., kedd 15:36-kor.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 21., kedd 15:32

MORIENTES ÍRTA:Ha valaki megkérdezné, hogy kiről mondanék le előbb CR-től vagy Modricról, én biztos, hogy CR-ről mondanék le előbb, mert látom a teljesítményt, amit a horvát lerak és látom, amit CR. CR góljaira baromi nagy szükségünk van, de legalább annyira Modric jó játékára.
Ne aggyatok már a számba olyanokat,amit nem én írtam.Az igaz hogy nem vagyok túl népszerű,amit le :cens: ok,de meghazudtolni azért csak nem kellene.Ez itt matt009 írta,nem én,kedves zalkrisz....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 21., kedd 15:29

+ Ronaldo volt az, aki folyamatosan eldöntötte a Barca elleni meccseket, amik kupát értek. Lehet itt galaktikus korszakkal jönni, de ha valaki abban az időben azt mondja, hogy 90 ponttal lesz bajnok, akkor kiröhögik, hogy annyit nem lehet szerezni.. ma meg? 100 sem elég.. Nem Ronaldo tehet arról az 5-6 meccsről, ahonnét nem győztesen jön haza a csapat..

Kíváncsi vagyok nélküle hány pontot szereztünk volna vagy hány klasszikuson lett volna esélyünk, mikor még Modric sem volt...

Bocs a dupláért, nem tudtam szerkeszteni, összeilleszthetnétek a kettőt :)

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 21., kedd 15:20

tostao írta:Az a baj, hogy CR sokkal többet profitál a Madridból, mint a Madrid belőle. Szétnyeri magát egyéni díjakkal, ez szép és jó, de mit nyer a csapat? Amit vele nyertünk, nélküle is megnyertük volna. Egy spanyol bajnokság, egy spanyol kupa, egy spanyol szuperkupa 4 év alatt. Rúg száz gólt, remek, de mi hasznunk belőle? (És az övé szinte minden szabadrúgás, minden tizenegyes, mindenki inkább neki passzol, minthogy rálője stb.: egypólusúak vagyunk.)
És senki nem rúg gólt egymaga, csapattársak nélkül. Ez azt jelentené, hogy elég lenne neki kifutni a pályára, a többi tíz maradhat az öltözőben. Vicc.
Még haloványan emlékszem a régi Galaktikus korszakra. Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, Raúl, megmittudomén, de mihelyt Makelele elhúzott, nekünk annyi volt.
Az igen.. elmondom hol lennénk CR nélkül... kb 10 pontokra lemaradva a Barcától. Ha idén nem is annyira feltűnő, de emlékszek én a Mou-s korszakra, mikor rohadtul még csak helyzeteink sem voltak, aztán CR 30-ról beakasztott 1-et, 1-et, vagy szöglet után ő fejelt a hálóba, ő sarkazott gólt... Bajnokok ligájáról már nem is beszélve. Lehet 1-2 gólt vállalnának helyette, na de ne vicceljünk már... :lol:

Avatar
tostao
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tostao » 2014. január 21., kedd 15:17

Az a baj, hogy CR sokkal többet profitál a Madridból, mint a Madrid belőle. Szétnyeri magát egyéni díjakkal, ez szép és jó, de mit nyer a csapat? Amit vele nyertünk, nélküle is megnyertük volna. Egy spanyol bajnokság, egy spanyol kupa, egy spanyol szuperkupa 4 év alatt. Rúg száz gólt, remek, de mi hasznunk belőle? (És az övé szinte minden szabadrúgás, minden tizenegyes, mindenki inkább neki passzol, minthogy rálője stb.: egypólusúak vagyunk.)
És senki nem rúg gólt egymaga, csapattársak nélkül. Ez azt jelentené, hogy elég lenne neki kifutni a pályára, a többi tíz maradhat az öltözőben. Vicc.
Még haloványan emlékszem a régi Galaktikus korszakra. Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, Raúl, megmittudomén, de mihelyt Makelele elhúzott, nekünk annyi volt.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. január 21., kedd 15:14

EB elődöntő 2012

CR elég meggyőzően játszott, tehet róla, hogy egy normális csatár nincs mellette? Vagy tehet arról, hogy előtte mindenki elbénázta a lehetőséget?
Most is egyedül kivezette a VB-re a portugálokat

Messi mellett ottvan azért egy Agüero is, ha egy olyan szintű csatára lenne a portugáloknak, lehet, hogy ők döntőztek volna :coffee:

hagyjál már a hülyeségeiddel matt, saját magadnak mondassz ellent. :agree:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 21., kedd 15:10

Matt009 írta:Az tény, hogy jobbak, mint a kor többi csatárai
Ráadásul egyik sem klasszikus csatárt játszik...
Matt009 írta: Ott sem az argentin, sem a portugál nem volt tényező.
:roll: :roll: Jah, végülis Ronaldo csak véletlenül Portugália legeredményesebb góllövője...
Jah, közben látom magára a válogatottra érted.. Bocs.. De ebből is látszik, hogy Portugália nem a legerősebb, sőt.. Ronaldo mégis egyénileg mennyire kiemelkedik.
Géci írta:A Marca szerint Isco ma Benzema helyén fog játszani.
Erre kíváncsi leszek. Meg az Espanyol játékára is. Most nem tehetik meg, hogy védekeznek 90 percig...
morientes írta:Ha valaki megkérdezné, hogy kiről mondanék le előbb CR-től vagy Modricról, én biztos, hogy CR-ről mondanék le előbb, mert látom a teljesítményt, amit a horvát lerak és látom, amit CR. CR góljaira baromi nagy szükségünk van, de legalább annyira Modric jó játékára.
Mivel nem egy poszt nem kell választani a kettő között, szerencsére. Nem lenne könnyű mindenesetre.... :)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 21., kedd 15:00

ha egyénileg céronaldo és messi is képes a semmiből gólt lőni, kb csapattársak nélkül, akkor miért ne lehetne az övék minden esetben az aranylabda?
Túl van ez az egyénileg a semmiből kefél gólt misztifikálva. Az tény, hogy jobbak, mint a kor többi csatárai, és valóban nagyobb százalékban képesek a semmiből gólt kefélni, de nézzük meg a válogatottat. Ott sem az argentin, sem a portugál nem volt tényező. A németek, a spanyolok évről évre jobban teljesítenek, mint a 2 szupersztár válogatottja, mert ott vannak értelmes kp-sok, igaz a góllövő csatárok hiányoznak. De mégis ezek a válogatottak a lesajnált Özillel Khedirával, vagy a nem túl elitnek tartott Podolskival, Kloséval, vagy a másik példánál a Xavi-Iniesta kettőssel, azon kívül szörnyen teljesítő nem a posztjukon játszatott játékosokkal és vaksi Arbeloákkal felálló csapat vitte a prímet, vagy 2010-ban az innen elüldözött Sneijder Robben, a falábú Kuyt fémjelezte holland válogatott volt eredményesebb. Miért? Erre sok indokot lehetne hozni, de ezek csapatként jobbak voltak, és az olyan láthatatlan teljesítmények, mint a jelenleg vitatott Modricé, vagy Riberyé, anno Sneijdertől, Robbentől, Öziltől, Shcweinsteigertől, Xavitól, Iniestától többet értek, mint a gólvágók zsenialitása. Vagy csak arról van szó, hogy nekik is szükségük van egy háttérre a sikerhez? Azt hiszem mindkettő. De egy valamiben szerintem egyetértünk. Az argentín és a portugál válogatottból hiányzik egy középpályás vezér, aki középen összefogja a csapatot, és leadja azt a bizonyos láthatatlan teljesítményt, ami teret ad sztároknak villogni.

Az sosem volt kérdés, hogy Messi és CR a világ két legjobb játékosa jelenleg. De az ilyen láthatatlan teljesítmények a maguk idejében ha párosulnak triplázásokkal, VB győzelmekkel, akkor ezek voltak a legjobb teljesítmények, mert felülírták a gólszerzés képességét. Nem az a legfontosabb a futballban. Aki a gólt rúgja az felteszi a pontot az I-re. Van amikor a szárt is ő rajzolja meg, de sok esetben azok a láthatatlan teljesítmények, amik az akciót felépítik, és amelyek az ellenfél akcióit megölik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 21., kedd 14:08

A Marca szerint Isco ma Benzema helyén fog játszani. Így csak jobban várom az esti meccset. Kíváncsian várom mit alkot ott a kis spanyol :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9204
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 21., kedd 13:45

Megkerestem, errol a csapatrol van szo:

Thibaut Courtois (Atlético Madrid)
Aymeric Laporte (Athletic Bilbao), Mateo Musacchio (Villarreal), Filipe Luís (Atlético Madrid)
Bruno Soriano (Villarreal), Ivan Rakitic (Sevilla), Cesc Fabregas (Barcelona), Koke (Atlético Madrid)
Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Diego Costa (Atlético Madrid), Antoine Griezmann (Real Sociedad)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég