Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 21., kedd 20:55

ziro4vr írta:
Csabi írta:Sok barcás szerint is CR érdemelte meg. Szerintem azért ők mellőznek mindenféle pozitív szubjektivitást CR-rel kapcsolatban. A lényeg, Ribéry semmivel nem emelkedett ki jobban a Bayernből, mint mondjuk Schweini, Lahm vagy Robben. Kellett egy név, kiemelték őt.
kiválasztották a legjóképűbbet
Bastian nem lehetett, mert túl hosszú a neve, Robbennél meg zavart okozott, hogy mindig Lahm mezében feszít.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 21., kedd 20:48

Csabi írta:Sok barcás szerint is CR érdemelte meg. Szerintem azért ők mellőznek mindenféle pozitív szubjektivitást CR-rel kapcsolatban. A lényeg, Ribéry semmivel nem emelkedett ki jobban a Bayernből, mint mondjuk Schweini, Lahm vagy Robben. Kellett egy név, kiemelték őt.
kiválasztották a legjóképűbbet
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 21., kedd 20:40

hehe írta:
Realista24 írta:Kinyissam az Aranylabda topicot? :D
inkább küldj egy rekesz sört meg 3 agárdi szilvát, aztán hagyd el a topikot.
Látom Józsi már benyomott a sok szesztől... :lol: :lol: :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 21., kedd 19:46

Inkább zárd be a fórumot, amíg lecsillapodnak az indulatok. :mrgreen: 
Eltévesztette a házszámot tisztelt uram... :D Ez nem az a TV műrsor... :mrgreen:
szerk:GT forumbó ki :banplz: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 21., kedd 19:42

inkább küldj egy rekesz sört meg 3 agárdi szilvát, aztán hagyd el a topikot.

Kérek én is, a készletem a meccs kezdetéig se fog kitartani :D

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. január 21., kedd 19:38

Sok barcás szerint is CR érdemelte meg. Szerintem azért ők mellőznek mindenféle pozitív szubjektivitást CR-rel kapcsolatban. A lényeg, Ribéry semmivel nem emelkedett ki jobban a Bayernből, mint mondjuk Schweini, Lahm vagy Robben. Kellett egy név, kiemelték őt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 21., kedd 19:37

hehe írta:tökmindegy te milyen szempontokat veszel figyelembe, mert ez egy egyéni díj.
kész. pont. faszom. alkoholistát csinálsz belőlem ember
akkor ideje lezárni a témát mert még bajod esik :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 21., kedd 19:36

hehe írta:
Realista24 írta:Kinyissam az Aranylabda topicot? :D
inkább küldj egy rekesz sört meg 3 agárdi szilvát, aztán hagyd el a topikot.
Na ez mar személyeskedés :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. január 21., kedd 19:35

szerintem ő Raisen testvére. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Egyébként most nem számítok nehéz meccsre, valamiért az a megérzésem van, hogy ma is hintünk vagy 3-4 gólt és el is döntjük a továbbjutást. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 21., kedd 19:33

Realista24 írta:Kinyissam az Aranylabda topicot? :D
Inkább zárd be a fórumot, amíg lecsillapodnak az indulatok. :mrgreen:
hehe írta:kész. pont. faszom. alkoholistát csinálsz belőlem ember
:lol:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 21., kedd 19:31

Realista24 írta:Kinyissam az Aranylabda topicot? :D
inkább küldj egy rekesz sört meg 3 agárdi szilvát, aztán hagyd el a topikot.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 21., kedd 19:29

Kinyissam az Aranylabda topicot? :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 21., kedd 19:27

CR vs. Ribéry témában először és utoljára: Nem is értem. CR letette az asztalra azt amit. Klubszintén az év első felében egy széthullott, széthúzó, az év második felében meg egy sokadjára újjáépülő Madridban tette, míg a francia klubszinten benne ült egész évben a tutiban. Válogatott szinten: Ribéry szürke volt csakúgy mint az egész csapata, pótselejtezőn lett meg a VB. CR egy gyengébb játékosállományú válogatottat lőtt ki a vb-re, dettó pótvizsgával, de Ronci nélkül ki se jutottak volna. Ribéry messze nem volt olyan fontos láncszeme a francia válogatottnak, mint CR a portugálnak. Ettől függetlenül a francia is nagyon nagy szezont futott. Csak amíg Scarface egy remekül működő gépezet egy nagyon fontos láncszeme volt, addig CR némi túlzással egy szarkupacot cipelt a hátán és nem csak a góljaival.

Nincs miről beszélni.

Sokkal érdekesebb kérdés az, hogy ha CR 2013-as aranylasztija vitán felül áll, akkor most már utólag Messi 2012-es aranylasztija is oké?

Jogosnak tűnik a kérdés, mert a jófiú az aranylasztit a kb. 90 gólra, meg a két hazai bárányfelhő kupára kapta.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 21., kedd 19:23

tökmindegy te milyen szempontokat veszel figyelembe, mert ez egy egyéni díj.
kész. pont. faszom. alkoholistát csinálsz belőlem ember
Kép
Kép
Kép

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 21., kedd 19:19

heccsat írta:
hehe írta:most keményen be vagyok pipázva, úgyhogy belemegyek kicsit a nyelvtanba.
a "megérdemelte" kifejezés azt jelenti, hogy egy, azaz 1 darab győztes lehet, aki a legjobb volt. ezt jelenti a szó.
ha ribery megérdemelte volna, akkor ő lett volna a legjobb, és ő kapta volna.
olvass már vissza két szippantás között itt az elmúlt oldalakban, akár a részeg (RMCF) okfejtését, akár a többiekét, akár másét, és jöjjön már meg az eszed.
ez egy egyéni díj. tudod mikor nyerte volna ribery? ha minden egyes trófeában, sorsdöntő helyzetben ő húzta volna ki a csapatot a szarból. de nem, mert robben vagy svájn, vagy müller, vagy mandzukics, vagy mások, csapatként nyert a bayern, nem volt benne messze kiemelkedő egyéniség. ribery nem mvp a bayernben, viszont céronaldo mvp a madridban.
+1
ugyanezt akartam írni, 1 díjat nem érdemelhet 2 ember, ha rámondod az egyikre, hogy megérdemelte, az azt jelenti, hogy akkor ő volt a legjobb, a közel olyan jó, vagy a félig olyan jó, még ha abszolút értékben kimagasló is az átlagtól, de nem a legjobb és ezt a legjobb érdemli, szóval Matt,te teljesen hülyeségeket beszélsz. :hmmm:
Oké ezt adom. Nyelvtanban megvertetek. Gratula hozzá. :mrgreen:

Akkor pontosítok: CR-nek szurkoltam, örülök, hogy CR nyert, mert CR realos. De akkor is az marad a véleményem, hogy szubjektív érzéseket nélkülözve Ribery érdemelte meg. Mert én más szempontokat veszek figyelembe mint ti. Ha ugyanazokat a szempontokat számítanám csak, akkor közös nevezőre tudnánk jutni, így sajnos nem.

De azt még mindig tartom, hogy nem annyira egyértelmű ez a kérdés, ahogy itt egy emberként a fórum CR mögött áll. Ha az lett volna, akkor CR-nek vagy 40%-nyi szavazatot kellett volna szereznie. De annak a közelébe nem került. Szóval az illetékesek szavazatai alapján nem igazán volt ennyire egyértelmű.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. január 21., kedd 19:05

hehe írta:most keményen be vagyok pipázva, úgyhogy belemegyek kicsit a nyelvtanba.
a "megérdemelte" kifejezés azt jelenti, hogy egy, azaz 1 darab győztes lehet, aki a legjobb volt. ezt jelenti a szó.
ha ribery megérdemelte volna, akkor ő lett volna a legjobb, és ő kapta volna.
olvass már vissza két szippantás között itt az elmúlt oldalakban, akár a részeg (RMCF) okfejtését, akár a többiekét, akár másét, és jöjjön már meg az eszed.
ez egy egyéni díj. tudod mikor nyerte volna ribery? ha minden egyes trófeában, sorsdöntő helyzetben ő húzta volna ki a csapatot a szarból. de nem, mert robben vagy svájn, vagy müller, vagy mandzukics, vagy mások, csapatként nyert a bayern, nem volt benne messze kiemelkedő egyéniség. ribery nem mvp a bayernben, viszont céronaldo mvp a madridban.
+1
ugyanezt akartam írni, 1 díjat nem érdemelhet 2 ember, ha rámondod az egyikre, hogy megérdemelte, az azt jelenti, hogy akkor ő volt a legjobb, a közel olyan jó, vagy a félig olyan jó, még ha abszolút értékben kimagasló is az átlagtól, de nem a legjobb és ezt a legjobb érdemli, szóval Matt,te teljesen hülyeségeket beszélsz. :hmmm:
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 21., kedd 18:59

Én sem vitattam egy percig sem, hogy megérdemelte CR. Én mindig csak annyit írtam, hogy Ribery is megérdemelte volna.
most keményen be vagyok pipázva, úgyhogy belemegyek kicsit a nyelvtanba.
a "megérdemelte" kifejezés azt jelenti, hogy egy, azaz 1 darab győztes lehet, aki a legjobb volt. ezt jelenti a szó.
ha ribery megérdemelte volna, akkor ő lett volna a legjobb, és ő kapta volna.
olvass már vissza két szippantás között itt az elmúlt oldalakban, akár a részeg (RMCF) okfejtését, akár a többiekét, akár másét, és jöjjön már meg az eszed.
ez egy egyéni díj. tudod mikor nyerte volna ribery? ha minden egyes trófeában, sorsdöntő helyzetben ő húzta volna ki a csapatot a szarból. de nem, mert robben vagy svájn, vagy müller, vagy mandzukics, vagy mások, csapatként nyert a bayern, nem volt benne messze kiemelkedő egyéniség. ribery nem mvp a bayernben, viszont céronaldo mvp a madridban.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 21., kedd 18:15

Mondjuk szerintem megérdemelte. Ezt egy percig nem vitattam.
Én sem vitattam egy percig sem, hogy megérdemelte CR. Én mindig csak annyit írtam, hogy Ribery is megérdemelte volna. Amúgy meg az aranylabda szavazás állását tekintve koránt sem annyira egyértelmű a dolog, mint ahogy itt sokan beállítják. De azért, azt lehülyézitek, aki nem azt fújja, hogy CR elsősége vitán felül áll.
mert csak Ribery-nek kellett volna kapnia
Sosem írtam, hogy csak Ribery érdemelte meg. Én érveket hoztam fel az mellett, hogy miért érdemelte volna meg Ribery is, és én azt cáfoltam több hsz-emben is, hogy CR egész évben folyamatosan jól teljesített.

Szerintem attól még valaki nem játszik jól egy meccsen, ha rúg 2 gólt. Nem véletlenül volt a régi oldalon a cikkekben aranyember meg MOM. Az aranyember a meccset eldöntő játékos volt, a MOM meg vagy megegyezett az aranyemberrel vagy nem. De többnyire nem.
Hát ha más írja, akkor biztos úgy van.
Engem hülyéztek folyamatosan, és hoztok vad érveket, amiket olyan ember cáfol meg, aki az egyik legnagyobb ellenlábasom volt az elmúlt hetekben, hónapokban. De korrektül leírta azt, amit gondol, és megvédett engem, és ezt biztos nem szimpátiából tette. Talán így az ő írásának is van valami súlya, nem csak azon írásoknak, amelyek az enyémtől homlokegyenest különböznek.
Ronaldo kezében ott az aranylabda, és úgy gondolom, hogy teljesen jó helyen van. Még én értsem meg, hogy miért is nem neki kellett volna kapnia?
Egyetértek Ronaldonál jó helyen van. Csak szállj le a magas lóról, és lásd már be, hogy nem minden fekete vagy fehér, és ez korántsem volt olyan egyértelmű aranylabda, ahogy itt sokan beállítják.
wZoLee7 írta:Matt, sürgősen gyere le a motyóról mert rossz vége lesz :lol:
Nélküle is hoztuk volna? Ezt én erősen kétlem. Vezére a csapatnak. Nem egy olyan helyzet lett volna ahol ha nem ő van hanem pl Ribery a kaput sem találja el...Annyira nevetséges ez az egész, bárki nyeri azt a szart valakinek mindig van valami kínja baja vele kapcsolatban.
Én jöjjek le a motyóról, amikor olyanra reagálsz, amit nem is én írtam. Tudod mit cseréljünk motyót, hátha jobban elszállnék tőle. :mrgreen:
Es ha "A" szemely azt mondja hogy Ronaldo, "B" szemely meg hogy Ribery, akkor "A" szemely soha nem fogja meggyozni "B" szemelyt, hogy mondja megis csak Ribery-t es ugyan igy "B" szemely se gyozi meg "A"-t Ronaldo-rol. Ugyan azokat a koroket futjuk hetek ota, mivel a tenyek es ervek nem valtoznak. Enyhe vegtelen ciklus. :D
Ez így van sajnos. Számomra más szempontok fontosak, mint a vitapartnereimnek, és ezért számomra nem olyan egyértelmű ez az egész aranylabda hajcihő. Hagyjuk is egyébként, mert hetek óta ugyanazokat a köröket futjuk, és engem arról nem lehet meggyőzni, hogy egyértelmű CR volt az idei.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 21., kedd 17:58

Szóval hol a jó teljesítmény, meg a kulcsmeccsek eldöntése?

Az utolsó véleményem ezzel az aranylabda sz*rakodással kapcsolatosan.Nevetséges ez, egy real fórumon. :D :D

Nálam még mindig az nyeri aki a legjobb játékos volt,nem az aki a legtöbb trófeát nyerő csapat legjobbja volt,mert a kettő lehet nem minden esetben ugyanaz.
Indokolni sem akarom a miértemet,mert annyira gáz, hogy ronaldot kell magyarázni itt egy madrid fórumon,akkor amikor minden tekintetben jobb volt a többinél. Még hogy nem volt jó tavasszal :lol: ha ronaldo nem volt 2013 ban jó,akkor más sem.....a legjobb volt,először itélem meg a legjobbnak,eddig nem ő volt a legjobb,sajnos volt nála jobb,évről évre,de tavaly már nem.
A második Yaya Touré,mert bár a debil szavazás szerint sok trófeát nem nyert,a klubja sem felel meg az FFP-nek,a szertáros túlkoros,a cipője pedig rikkancs(vagyis számtalan olyan tényező aminek semmi köze ahhoz hogy ő volt-e a legjobb :-@ :-@ ),de ő volt,ronaldo után.....igaz nem láttam minden meccsét,de amin láttam azon meggyőzött,ennyire meghatározó,ennyire csapatdomináns játékos max messi vagy ronaldo.....ribery a kanyarban sincs. Yaya touré a kislábujja tövétől,a csumpli szájáig jobb volt riberynél....meg kb mindenkinél,ő volt a city mindene,a védelmi vonala,a támadásért felelős eleme,és szervezője is.
A harmadik helyre sok ember lehet....a fene sem tudja,mert sok a manusz aki odaférhet.....a BM-ből is lehetne 3 akár 4 arc is,ibra is és pirlo is ujjá élesztette a juvét,apropó juve....hát vidal olyan évet zárt,amit nem sok más,a góljai,a sorsdöntő góljai száma és időzitése is nagyon ott volt....ő is odavaló a teljesitménye alapján,pedig sok trófeát nem nyert hála istennek.na meg messi sem hiányozhat a listáról,mert az ő jelenléte,olyan a barcának mint sivatagban az oázis,élhetetlen nélküle minden pillanat.
Szóval,ha a legjobb játékost nézzük,az ronaldo. De ha azt nézzük,melyik játékos csapata nyert több kupát,és abból ki volt a legjobb,akkor TALÁN RIBERY is lehetne,de ezen is vitázhatnánk azért.

Elég volt,vicc ez az egész,elég volt a baromságokból. aranylabdábúki
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 21., kedd 17:39

Az meg hogy tavaly nem volt jéghegy, messze nem csak rajta múlt. És amúgy is hogy mutatna már az évkönyvekben ribery... :lol:
Mint a törzsszurkoló egy marseilles-PSG rangadó után :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég