Kézilabda

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 26., vasárnap 15:47

Nagyon úgy tűnik, hogy csődbe ment a Valcea. A játékosok meg a szurkolók is ráfaragtak. Sajnálatos egy hír. :/

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 25., szombat 18:02

MK elődöntő: Veszprém - ETO 24-35

Alacsony színvonalú találkozó volt. Az idősebbek BLel a zsebben az első 10 percet ellazsálták. Akkor ment is 9-5re a Veszprém. Aztán időkérés után végük is lett, ami nagyon nem tetszett az az, hogy a kicsik csesztek RKra is meg a nézőkre is. Holnap több kell a Halas ellen!

Lekic azért dobott egy AA-s gólt, az azért nem mindennapi. :-)

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 17., péntek 8:22

Hivatalos bejelentés még nem volt, de eddig is nyílt titok:

Bulatovic (2 év), Bódi (1 év), Tervel aláír még egy évre.

Veszprémből mennek:

Víg, Hosszú Dunaújvárosba, Schatzl Érdre. Utóbbi hatalmas szívfájdalmam, remélem megtalálja a számításait és töretlenül fejlődik tovább!

Jönnek:

Marincsák Niki (Debrecen), Gulyás Vanda (ETO), Vesztergombi Dalma (Szentendre NKE). Utóbbi szintén nagy reménység.

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2013. május 13., hétfő 22:13

A szóban forgó dalt régebben minden valamirevaló tábor énekelte a saját verziójában.
Hogy melyik tábor először és mikor, az jó kérdés.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 12., vasárnap 19:07

Nem mondom biztosra, de a csíkszeredai Sportclub hokicsapatának az egyik nótája, már a kezdetektől Na ott van hangulat, a b-középben, jövőre veszem a bérletet az tuti, igaz irrealistahuni?
Igaz messzidénkó. :mrgreen:
Meg mi nem is ilyen biszembaszom bajnokok ligájában toljuk, hanem a Mennyei Mol Ligában. B-) :D
Love football, hate antifa.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 12., vasárnap 18:39

2009-2012-2013 a három BL döntőnk időpontjai. A gólarányok -1;0 (idegenben dobott több gól döntött) és +4.

Három különböző történet. Az első a hatalmas bravúr kategóriájába tartozott volna, egy erősebb csapatot kellett megverni. Ami idegenbe sikerült is itthon viszont kijött a tudás és tapasztalat különbsége, Görbicz nélkül (ugye előtte esett ki fél évre). A tavalyi egy igazán keserű történet. Szezon közben az elhíresült edzőváltás (Konkoly-KEB) majd egy teljesen más stílusú kézilabda következett. A támadójáték sziporkázott (Görbe-Loke kapcsolat egyedülálló volt az ezelőtti szezonban) a védekezés viszont nem egy helyen szétszórt, számos mérkőzésen felpuhult. A döntő így is meglett, viszont KEB vagy a filozófiája miatt vagy a viszonylag kevés itt töltött idő és hatalmas eredménykényszer hatására nem forgatta a csapatot, még a bajnokságban sem túl nagy intenzitással. Az eredménye egy nüanszokon elbukott BL döntő. Jött Martin aki a játékról alkotott stílusában inkább Konkolyra hajazott, a védekezést tette fő prioritássá, Görbiczet ismét keretek közé szorították. Emberileg persze teljesen más habitus Martin és Konkoly, a spanyol temperamentuma csak a játékra és nem egyes személyekre korlátozódott. Könnyen el is fogadta a csapat. A támadójátékból javarészt eltűntek a zseniális kis momentumok vagy legalábbis számuk bőven redukálódott, a védekezés viszont kategóriákkal javult. Ami még jobb, hogy ez tisztán sikerült, nem az Adzic féle karate védelem lett! (Amorimnak mondjuk volt 1-2 csúnyább megmozdulása a szezon során)

Tegnap végre megszerezte a csapat a hőn áhított nemzetközi kupát, ezek közül is a legértékesebbet! Sok munkájuk volt benne, de az érzés leírhatatlan. A Larvikot ebben a BL kiírásban mind a 4 alkalommal legyőzte a csapat. Ebből a középdöntők fölényesre is sikerültek. A szezon legnehezebb meccse mindenképp a Valcea elleni hazai volt, ahol rezgett az a léc rendesen. Viszont ellentétben a múlttal most nem zuhantak szét fejben, összeszedték a gógyit és megcsinálták. A tegnapi meccs mindkét felet dicséri. A norvégok mentek előre a 60. perc végéig a Győr pedig játszott annyit egész végig, hogy ne legyen veszélyben a kupa. 17-10-nél a helyszínen azért látható volt, hogy kicsit megnyugodtak (összesítésben ugye +10 volt) így a vége szoros lett.

Görbicznek boldog harmadik X-et, rászolgált már az aranyra és talán rászolgáltunk mi szurkolók is. Lekic és Radicevic még játszik egy MK meccset és elköszön a Magvassytól. Előbbi nem volt és nem is lett a kedvencem (sokat keresett és nem mindig szolgált rá, mondjuk a posztja se j2), de tegnap nagyon aranyos volt, ahogy itatta az egereket meccs közben. Radicevic viszont baromira fog hiányozni, neki is kellett idő míg beépült a csapatba, de egy csupa szív játékos, aki a legfontosabb meccsekre nem csak magát, de társait is extázisba húzta. A döntő két meccsének egyik legjobb játékosa volt.

BL győztes az Audi ETO kC! :zoldsalas:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. május 12., vasárnap 13:02

Nem mondom biztosra, de a csíkszeredai Sportclub hokicsapatának az egyik nótája, már a kezdetektől :smile: Na ott van hangulat, a b-középben, jövőre veszem a bérletet az tuti, igaz irrealistahuni? :D

Grat a Győrnek, bár nem követem jó pár éve a kézilabdád, a Valcea ellen szorítottam nagyon, nem tudtam volna elviselni, hogy ellenük essenek ki.
"And my heart will leave you never."

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 12., vasárnap 10:34

tudtommal tőlünk
Remélem ma is elsütik! :lol:

Amúgy grat nekik, de egyáltalán nem szurkoltam nekik nem nagyon érdekelt! :shutup:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 11., szombat 22:46

messideco írta:ftc: hogyan hangzik az a szám teljes egészében (sejtem honnan másolták :mrgreen: )

tudtommal tőlünk :-)

Édesanyám, hej kedves anyám
Csak az a kérésem, hogy
Zöld-fehér mezt, zöld-fehér mezt
Csináltasson nékem
Zöld-fehér mezt sej-haj
Fradi címert rája, mert
Ez illik-illik-illik
Ez illik-illik-illik
Fradista fiára/A fradista srácra

:coffee:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. május 11., szombat 21:42

Kercsó írta: azt szeretném, ha egyszer látnék egy olyan Bernabeut, amely pont úgy izzik és hajt, mint ma az aréna :kacsint:

Volt szerencsém többször is BL meccset élőben nézni, átélni az Arénában. Igaz ma nem voltam kint, de egy MKB meccs a BLben egy életre szóló élmény. Főleg 1 méterre a kispadtól. :mrgreen:

Brutális hangulat szokott lenni. A B középhez közel a nagy üdvrivalgás, buzdítás miatt kb ordibálni kell a melletted lévő fülébe, hogy meghallja amit mondasz. :lol: Leírhatatlan élmény. Eszméletlen, ahogy az MKB szurkolók buzdítják a csapatot. Szinte szétrobban az aréna, ha van egy szenzációs pillanat, mozdulat. Nem is vagyok nagy MKB fan, de volt meccs hogy szinte végig libabőrös voltam. :-)

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 11., szombat 21:33

Galacticos írta:
Kercsó írta:mit meg nem adnék, ha egyszer a Bernabeu közönsége is hasonló szinten tombolna és zúgna, mint ma a veszprém aréna népe
teljesen más a kettő.
mekkora a bernabeu meg a veszprémi aréna?
én a szurkolókra gondoltam :-)
azt szeretném, ha egyszer látnék egy olyan Bernabeut, amely pont úgy izzik és hajt, mint ma az aréna :kacsint:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 11., szombat 21:26

Kercsó írta:mit meg nem adnék, ha egyszer a Bernabeu közönsége is hasonló szinten tombolna és zúgna, mint ma a veszprém aréna népe
teljesen más a kettő.
mekkora a bernabeu meg a veszprémi aréna?

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 11., szombat 21:07

fringsquad írta:elhiszem én, h mekkora formába vannak, de azért ennyi után ne jelentsük ki, hogy már a győr európában a legjobb, maximum a legjobb formában vannak, ha ezt jövőbe is megcsinálják akkor igen lehet arról beszélni, h európa legjobb csapata addig ne..
he? Ezt elmagyaráznád bővebben?

Megnyerték a BL-t, összvissz 1 meccset buktak el, a döntőbeli ellenfelüket 4szer verték. Most a Győr európa legjobb csapata. Pont.
Ha jövőre is megnyerik akkor el lehet mondani h az utóbbi 2 év legjobb csapata. Ha a következőt is akkor 3 évé. És így tovább. Ha a Larvik nyeri akkor ők. De jelenleg a Győr.

amugy meg néha nem is kell ahhoz BL-t nyerni h a világlegjobb csapata legyen vki... :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 11., szombat 20:56

amúgy a Valcea elleni meccs sokkal izzasztóbb volt :-)
főleg a visszavágó :Đ

na akkor mutatták meg igazán, hogy kell küzdeni :kacsint:

mit meg nem adnék, ha egyszer a Bernabeu közönsége is hasonló szinten tombolna és zúgna, mint ma a veszprém aréna népe B-)

álom :kivagyhe:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. május 11., szombat 20:03

ftc: hogyan hangzik az a szám teljes egészében (sejtem honnan másolták :mrgreen: )
"And my heart will leave you never."

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 11., szombat 18:41

fringsquad írta:
viszont ami volt a csarnokba az se volt semmi :agree:

igen, a Ria-Ria Hungária nekem is tetszett, illetve az Édesanyám, kedves anyám :lol:

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. május 11., szombat 18:30

Remy írta:Gyönyörű játék eddig. Nem szoktam kézi meccset nézni, kivéve, ha válogatott, vagy ha a BL (de ezek közül is csak a sorsdöntőket, pl, előző és mai meccs)

viszont hihetetlen számomra, hogy itt is, és a válogatott foci meccseken is a kommentátorok, olyan túlzott tisztelettel beszélnek az ellenfélről, hogy az már kényelmetlen. Folyamat érződik a pesszimizmus, és a De...

Miért?? Na, mindegy, lényeg, hogy húzzuk be a meccset és emeljék a magasba a trófeát. B-)
én az m1en néztem és ott pont, h nem ez ment, rengetegszer elhangzott, hogy a győr európa legjobb csapata és, hogy mekkora Isten császárok, meghogy a larvik elégedett lehet, h a európa legjobb csapata után lehet 2.
elhiszem én, h mekkora formába vannak, de azért ennyi után ne jelentsük ki, hogy már a győr európában a legjobb, maximum a legjobb formában vannak, ha ezt jövőbe is megcsinálják akkor igen lehet arról beszélni, h európa legjobb csapata addig ne..

viszont ami volt a csarnokba az se volt semmi :agree:
carvajal.bale.vidal.jesé

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 11., szombat 17:44

Erre vartam mar evek ota! HATALMAS GRATULA LANYOK! Megcsinaltatok! Indul a csacsi hadmuvelet, csunya lesz a holnap de megeri:D

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 11., szombat 17:05

hatalmas gratula a győri kézis csajoknak!!!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 11., szombat 17:04

Akarmennyire en sem vagyok Gyor parti, de azert jo nezni ezeket a pillanatokat. Nagy Gratula! :salute:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég