Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 14., kedd 0:38

Galacticos írta:zidane na ő már egyéniség lenne a kispadra de az még nagyon korai szerintem.
sentry írta:Pont napokban írta be valaki hogy végzett az edzősulival (2 éves). De kizárt hogy elsőszámú edző legyen. :-)
Ha jól emlékszem, a napokban linkelt be madridione egy cikket, ahol azt pedzegették, hogy Mourinho távozásával visszatérne a "Valdano poszt" is, mert eddig ezt Mourinho bitorolta. Azaz lenne egy ember, aki úgymond sportigazgató(?) lenne, felelne az igazolásokért(!) stb., míg az edző nem menedzser, hanem "csak" edző lenne. És itt jön képbe Zidane és Ancelotti. Pérez nagyon jó viszonyt ápol előbbivel, és Őt szeretné kinevezni az "új Valdanonak". Zidane ezért is örült annak, hogy az edzői suliban (vagy mellett?) a tárgyalási készségeit és a gazdasági tudását is fejleszthette, hogy jobban átlássa az igazolásokkal kapcsolatos szempontokat és egyéb dolgokat. Az, hogy mennyire kérik ki az edző véleményét a keretről és az igazolásokról, már nem volt benne, de szerintem lenne beleszólása.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. május 14., kedd 0:28

Géci írta:Zizunak amùgy mennyi van még az edző suliból? Azon kezdtem el agyalni ameddig vezettem hazafelé, hogy mi van ha Perez őt gondolja edzőnek kövi szezonra és azért lesz most ő a fő bevásárló :hmmm: ....
Pont napokban írta be valaki hogy végzett az edzősulival (2 éves). De kizárt hogy elsőszámú edző legyen. :-)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 14., kedd 0:05

Kerlon írta:Kétlem, hogy Zizout nulla edzői tapasztalattal dobnánk be a mély vízbe. Szerintem max másodedzőnek neveznénk ki. Mondjuk Karanka mellett megnézném, hogy mit hoznának össze.
karankanak is mély víz lenne. de nagyon.
meg ki tudja hogy mourinho mennyire verte bele a bekkelős taktikáit... amúgy nekem karanka nem tűnik annyira karakán, karizmatikus egyéniségnek aki itt jó lehetne.
el van, lenyilatkozza a szokásos sablonokat..

zidane na ő már egyéniség lenne a kispadra de az még nagyon korai szerintem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 14., kedd 0:01

Kétlem, hogy Zizout nulla edzői tapasztalattal dobnánk be a mély vízbe. Szerintem max másodedzőnek neveznénk ki. Mondjuk Karanka mellett megnézném, hogy mit hoznának össze.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 13., hétfő 23:44

Zizunak amùgy mennyi van még az edző suliból? Azon kezdtem el agyalni ameddig vezettem hazafelé, hogy mi van ha Perez őt gondolja edzőnek kövi szezonra és azért lesz most ő a fő bevásárló :hmmm: ....
Azt meg most már el sem tudom képzelni, hogy mi lessz itt nyáron, de az bíztos, hogy maradandó lesz . Igazából fölös addig szerintem ezen agyalni addig ameddig nincs meg, hogy ki lesz az ùj edző. Addig szerintem Neymaron kívül minden más pletyka. Ezt azért mondom mert ugyebár Neymar, Perez álma :D ... Bár szerintem Perez megdöbbenhetett az AS szavazáson :kivagyhe: . Bár kétlem, hogy szerencsétlen csóró spanyolok olyan nagy mezfelvásárlók lennének mostanság....

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 13., hétfő 23:07

'shutterisland írta:a honvágytól függetlenül sem olyan nagy szám navas szerintem.
olyan sok sevilla meccset nem láttam, de amiket láttam, azokon nem volt olyan jó, mint korábban (bár lehet, hogy idgenbeli meccsek voltak, nem tudom) viszont az is beszédes, hogy az idei bajnokságban 0 gól, 6 gólpassz 34 meccsen.
pedig 2 kivétellel mindet végigjátszotta.
Azert Marcelo meselhetne Navasrol, talan Navas az aki allandoan megforgatta rendesen palyafutasa alatt. Szerintem parszor hanyingere volt. :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 13., hétfő 23:00

ericco írta:Navasnak nem tett jót, hogy a Sevillában "ragadt".
Ami pedig a Bale/Neymar dolgot illeti, lehet hogy CR lép a nyáron, és hozzuk mindkettőt :mrgreen:

CR maradjon csak. Többet ér mindkettőnél együtt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 13., hétfő 22:57

Navasnak nem tett jót, hogy a Sevillában "ragadt".
Ami pedig a Bale/Neymar dolgot illeti, lehet hogy CR lép a nyáron, és hozzuk mindkettőt :mrgreen:
Merci Zizou!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 13., hétfő 22:53

Navas?
Régebben még nem lettem volna ellene,de most már igen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. május 13., hétfő 22:52

Hopp, Perez. :mrgreen: :mrgreen:
#happyshitting

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 13., hétfő 22:52

Attii írta:Pletyka: Spanyol lapértesülések szerint Higuaín elfogadta az Arsenal ajánlatát, aláírt 5 évre az "Ágyúsokhoz"! :Đ
Összeállhat akkor a Gervinho-Higuaín kettős..az azért ütne... :mrgreen:

Amúgy melyik van messzebb Madridtól? London vagy Torino? az a nyerő.. :D
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 13., hétfő 22:50

a honvágytól függetlenül sem olyan nagy szám navas szerintem.
olyan sok sevilla meccset nem láttam, de amiket láttam, azokon nem volt olyan jó, mint korábban (bár lehet, hogy idgenbeli meccsek voltak, nem tudom) viszont az is beszédes, hogy az idei bajnokságban 0 gól, 6 gólpassz 34 meccsen.
pedig 2 kivétellel mindet végigjátszotta.

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. május 13., hétfő 22:46

Casso írta:Konkrétan krónikus honvágyban szenved. Aztán lehet, hogy már kijött a dologból. Mondjuk én rossz vásárnak tartanám. Pár évvel ezelőtt örültem volna neki.

Higuaín nekem mindegy hova megy, de minél messzebbre annál jobb.
Van olyan, hogy krónikus honvágy? :D

Én úgy tudom, pánikbeteg szegény. :hmmm:
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 13., hétfő 22:43

Konkrétan krónikus honvágyban szenved. Aztán lehet, hogy már kijött a dologból. Mondjuk én rossz vásárnak tartanám. Pár évvel ezelőtt örültem volna neki.

Higuaín nekem mindegy hova megy, de minél messzebbre annál jobb.

Avatar
Attii
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:11
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Özil, Raul,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Attii » 2013. május 13., hétfő 22:41

Pletyka: Spanyol lapértesülések szerint Higuaín elfogadta az Arsenal ajánlatát, aláírt 5 évre az "Ágyúsokhoz"! :Đ

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 13., hétfő 22:39

Casso írta:Jesús Navas? A srác nem beteg?
Pár éve szóba hozták már velünk, akkor valami olyasmit mondtak, hogy nem érzi jól magát idegen környezetben - enyhén kifejezve, elvileg komoly volt akkoriban ez a problémája, aztán hogy azóta mi lett vele...de ha megnézzük a Sevilla idegenbeli teljesítményét, az elég sokat elárul... :roll:

Eléggé hasonlít DíMariára Navas, ebből a fajtából elég, nem kéne.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 13., hétfő 22:37

Casso írta:Jesús Navas? A srác nem beteg? Nehezen hiszem, hogy egy ilyen problémával eligazolna onnan. Az AS szavazása egyáltalán nem lep meg. Neymar játszadozik míg, Bale tényleg szeretne idejönni és álma is a Real Madrid. (Hozzáteszem mindkettőnek egyformán örülnék.)

Már ha nem a sok sok divatbarcás nyomta a bale-t mert neymar pártiak. :'( :hmmm: :hmmm:


Kerlon: A milan ajánlata neymarra , egyéves kölcsönszerződés, addig is a santos fizeti a fele fizetését és a lejárta után a milan kötelezően megkapja 4 millioért.

:lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. május 13., hétfő 22:36

Bale. Rooney. Neymar meg kell a francnak.

Lehet így is, lehet ezt is szeretni, csak ennek mi köze van a Real Madridhoz, a fehér baletthez? Ez a csapat 10 éve nyomokban nem hasonlít arra a gárdára, amit megszerettem. Túl nagy kérés volna, ha végre az egykor általunk megteremtett stílusba illő játékosokat vennénk (ha már kinevelni képtelenek vagyunk egyet is)?

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 13., hétfő 22:35

BBarni írta:Én is örülnék nagyon Zidane-nak de azért ő is tud mellényúlni, ha jól emlékszem Giroudot is ajánlotta nekünk!
:shutup:
Ez igaz, de a kispadra ajanlotta. Ahogy Marcelo moge is ajanlott ket balhatvedet, mielott Coentraot hoztuk volna. Vagy Fofanat a kozeppalyara, gondolom ot is inkabb olyannak akit idovel beepitenenk. Debuchyt jobbhatvednek v Cabayet a kp-ra. Nem biztos, h mind bevalt volna(sot), de hogy Cabayen kivul eltudtuk volna hozni oket sz*rert-h*gyert.
Coentrao arabol 3-4 jatekost is eltudtunk volna hozni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 13., hétfő 22:26

Jesús Navas? A srác nem beteg? Nehezen hiszem, hogy egy ilyen problémával eligazolna onnan. Az AS szavazása egyáltalán nem lep meg. Neymar játszadozik míg, Bale tényleg szeretne idejönni és álma is a Real Madrid. (Hozzáteszem mindkettőnek egyformán örülnék.)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég