Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

centeno
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:14

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: centeno » 2014. január 24., péntek 17:40

nem a sport365 kezdte el nyomni, hanem az el mundo deportivo.

ebben nem az a felháborító, hogy hogyan kötötte meg rosell az üzletet, nincs nagyon kétségem afelől, hogy hogyan mehetnek ezek az ügyletek általában, valószínűleg a real-nál is elő lehetne hozni pár kétes ügyet...

de azért itt a boldog-boldogtalan arról oktatott a nyáron/ősszel a barcától, hogy erkölcsileg milyen dolog ennyi pénzt kiadni egy játékosért, mint amennyiért bale-ért fizetett a real. eközben úgy tűnik, h nagyságrendileg hasonló összegbe került neymar is (ha nem többe).

úgy tűnik, hogy amikor egy ügy menthetlennek tűnik, jön a katalán matek, ami akkor is jól jött amikor azt kellett bebizonyítani, hogy ibra eladása jó üzlet volt. adjuk hozzá bale árához az összes olyan kiadást amit csak kapcsolni lehet az üzlethez és amit egyébként máskor nem szoktak... arra kíváncsi leszek hogy akkor most ezzel a "hírrel" mennyit fog foglalkozni a sajtó

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 24., péntek 17:33



Minek ugratok ilyen baromságokra? sport365.hu? vicc...
Ezeket intézzétek el annyival,hogy: .......................

Ennyit érdemelnek ezek a cikkek.

Egyébként Bale meg a PL legjobbja volt, ez viszont Spanyolo., és nem fekszik neki annyira, bár így is bőven jobb,mint az átlag.
Mert ezt nem a sport365 találta ki, hanem a katalán sajtó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 24., péntek 17:31

nem akarom ragozni ezt a neymar témát, mert már az agyam kifolyik tőle (egyébként hihetetlen, hogy nektek nem) de attól, hogy perez szerint 140 lett volna nektek, az nem jelenti azt, hogy nekünk is.
ilyesmi záradékot is bele lehet biztosan írni az előszerződésbe.

egyébként kíváncsi lennék, ha a barca játékosok helyére az itteni barcás fórumozókat helyettesítenétek be a kategóriákba.
jah, nem. :lol:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 24., péntek 17:18

Remy írta:
El Blanco írta:http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,span ... nakt,66965

Már vártam eszt katalánektól hihetetlen... egyből irhátak volna 1 millárdot is ! fa :cens: pó banda
Neymar ára csak találgatás, DE Bale 265 milliós ára tény :D :lol: Tudtam én, hogy ez lesz, és ez még csak a kezdet. Ha több WC papírral rendelkezik a klub, mint amennyivel kéne papír szerint, akkor abba is bele fognak kötni...

Minek ugratok ilyen baromságokra? sport365.hu? vicc...
Ezeket intézzétek el annyival,hogy: .......................

Ennyit érdemelnek ezek a cikkek.

Egyébként Bale meg a PL legjobbja volt, ez viszont Spanyolo., és nem fekszik neki annyira, bár így is bőven jobb,mint az átlag.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 24., péntek 17:06

El Blanco írta:http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,span ... nakt,66965

Már vártam eszt katalánektól hihetetlen... egyből irhátak volna 1 millárdot is ! fa :cens: pó banda
Neymar ára csak találgatás, DE Bale 265 milliós ára tény :D :lol: Tudtam én, hogy ez lesz, és ez még csak a kezdet. Ha több WC papírral rendelkezik a klub, mint amennyivel kéne papír szerint, akkor abba is bele fognak kötni...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

El Blanco
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:50
Kedvenc játékosaid: Minden Real Madrid játekos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Blanco » 2014. január 24., péntek 16:58

http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,span ... nakt,66965

Már vártam eszt katalánektól hihetetlen... egyből irhátak volna 1 millárdot is ! fa :cens: pó banda

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. január 24., péntek 16:48

A semleges csoportba azokat írtam,akiket ha meglátok nem váltanak ki belőlem semmiféle érzelmet.A kevésbé szimpatizálok csoportba pedig azok kerültek,akik kiváltanak belőlem némi ellenszenvet.

Balet pedig azért írtam az utálom csoportba,mert szerintem is csak majmolja CR-t.Próbálja úgy hordani a haját,meg próbál úgy mozogni a pályán mint a portugál,és ez nekem sem szimpi.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. január 24., péntek 16:39

Én már látom ,ha 140 milla lesz , akkor ha talán a világ sajtóban nem is ,de a magyar sajtóban 2 lehetőséget tudok elképzelni :
1, Valszeg Baler ára se annyi volt , és amúgy is , ő nem játszik olyan jól.
2. Hatalmas szenzáció, a Barcelonában játszik a világ legdrágább játékosa, a legnagyobb brazil tehetség , megérte az árát még így is , mert aranylabdás formában futballozik :shifty:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 24., péntek 16:28

Mohamed Lali írta:
Géci írta:Már bocs, de szerinted a világ mit fog ahhoz szólni, ha kiderül, hogy Neymar 140 milla volt... Minket köpködtek a 91 milláért úgy, hogy évek óta nekünk van a legnagyobb bevételünk, erre jön egy brazil tini aki majdcsak annyiba került mint Ibra meg CR együtt... Azért ezt kimondani is durva... :lol: :lol: :lol:
Amennyiben tényleg 140 ( ami azért meglepne) akkor el lehet gondolkozni Perez szavahihetőségen, mert ugyebár az öreg lenyilatkozta, hogy 140 millába fájt volna Neymar... :roll:
Eddig titeket köpködtek innentől minket ennyi. Ez a része hidegen hagy gondolom te sem csináltál nagy ügyet a "mit szól majd a világ" kérdésből. Ja és legalább M.R.C.F. is megnyugszik mert nem a mindenkiamadridellenvan..monológ okafogyott lesz miután a Barcát is pellengérre állítják ha okot ad rá. Kész főnyeremény csak ez a fórum lesz egy kicsit szegényebb..... :D
Jó hát a hegyi meg a többiek ebből is kihozzák, hogy megérte nyugi :lol: :lol: :mrgreen:
Amúgy speciel engem felcseszett az ahogyon vélekedtek Baleről. Igazából az cseszett fel, hogy ameddig nem vettük meg az ment, hogy mekkora játékos, meg a PL legjobbja. Amint hirbe hozták velünk meg mit akar az ott szint lett belőle... :roll: Engem igazából ez cseszett fel legjobban, de már annyira nem érdekel, mert igy is, hogy nincs formában is viszonylag hasznos játékos és meccsről meccsre javul véleméynem szerint... Na mind1 kicsit elkalandoztam... :lol:

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. január 24., péntek 16:25

Erre szokták mondani, hogy nem a Barcát nem szeretem, hanem Real drukker vagyok.

Különben Iniestát csípem, a tobbi, hát ... tudjátok...
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27895
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 24., péntek 16:20

Akikkel nem szimpatizálok:Modric,CR,Alonso,Khedira,Carvajal,Benzema,Di Maria
Semleges:Illarra,Isco,Varane,Morata,Nacho,López,Jesé,Iker
ez a két csoport miben különbözik? nem szimpatizálsz vele, nem utálod, akkor nem semleges a felső sor is? :lol:
Nálam amúgy így néz ki:
Kifejezetten utálom: Alves, Xavi, Iniesta, Piqué, Busquets, Jessica, Pedro, DAVID VILLA(igen, ő köszönheti a Barcás alakításai miatt és úgy érzem, ezért meg kell őt említenem itt), Neymar, VV és Pinto.
Sanchezt, Fabregast(bár benne azért lenne mit utálni) bírom. Messivel meg úgy nincs bajom, mert ő általában csak egy játékosként viselkedik, nem nagyon szokott nyilatkozat háborúkba bonyolódni se semmi, rajta látszik, hogy csak focizni akar.(Persze nem emlékezhetek mindenre, de ő nem olyan, mint Alves, Piqué, Iniesta vagy Alba, hogy rájön a pofázhatnék és neki áll egyből köpködni). A maradék ember meg szürke a Barca életében, ezért nem tartozik sehova se.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mohamed Lali
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2014. január 5., vasárnap 17:35
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: F.T.C. F.C.B.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mohamed Lali » 2014. január 24., péntek 16:03

Géci írta:Már bocs, de szerinted a világ mit fog ahhoz szólni, ha kiderül, hogy Neymar 140 milla volt... Minket köpködtek a 91 milláért úgy, hogy évek óta nekünk van a legnagyobb bevételünk, erre jön egy brazil tini aki majdcsak annyiba került mint Ibra meg CR együtt... Azért ezt kimondani is durva... :lol: :lol: :lol:
Amennyiben tényleg 140 ( ami azért meglepne) akkor el lehet gondolkozni Perez szavahihetőségen, mert ugyebár az öreg lenyilatkozta, hogy 140 millába fájt volna Neymar... :roll:
Eddig titeket köpködtek innentől minket ennyi. Ez a része hidegen hagy gondolom te sem csináltál nagy ügyet a "mit szól majd a világ" kérdésből. Ja és legalább M.R.C.F. is megnyugszik mert nem a mindenkiamadridellenvan..monológ okafogyott lesz miután a Barcát is pellengérre állítják ha okot ad rá. Kész főnyeremény csak ez a fórum lesz egy kicsit szegényebb..... :D

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 24., péntek 16:02

Mascherano eligazolt, vagy hogy hogy senki nem írja? Csak engem idegesít az a pat :cens: ny?

Szerk. Jah, valamit elnéztem, kb mindenki írta, akkor bocs :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sunsky 2014. január 24., péntek 16:04-kor.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 24., péntek 15:53

A mostani barcából szerintem Puyolon és Iniestan kívűl a többit egyszerűen nem lehet nem utálni. :lol:
Ha sorrend kéne akkor:

1. akiket eléggé: Alba, Neymar, Busquets, Xavi, Pique, Alves, Messi
2. kevésbé: Fabregas, Pedro, Sánchez,Valdes

Többi semleges.
Love football, hate antifa.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. január 24., péntek 15:51

most úgy őszintén Modrikkal mi a baj? :lol:
mondjuk azt sem tudom, hogy Bale miért az utálom kategóriába került. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 24., péntek 15:46

Már bocs, de szerinted a világ mit fog ahhoz szólni, ha kiderül, hogy Neymar 140 milla volt... Minket köpködtek a 91 milláért úgy, hogy évek óta nekünk van a legnagyobb bevételünk, erre jön egy brazil tini aki majdcsak annyiba került mint Ibra meg CR együtt... Azért ezt kimondani is durva... :lol: :lol: :lol:
Amennyiben tényleg 140 ( ami azért meglepne) akkor el lehet gondolkozni Perez szavahihetőségen, mert ugyebár az öreg lenyilatkozta, hogy 140 millába fájt volna Neymar... :roll:

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. január 24., péntek 15:38

Akkor már leírom Én is.

Akiket utálok:Pepe,Ramos,Marcelo,Bale,Arbeloa,
Akikkel nem szimpatizálok:Modric,CR,Alonso,Khedira,Carvajal,Benzema,Di Maria
Semleges:Illarra,Isco,Varane,Morata,Nacho,López,Jesé,Iker

Avatar
Mohamed Lali
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2014. január 5., vasárnap 17:35
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: F.T.C. F.C.B.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mohamed Lali » 2014. január 24., péntek 15:32

Géci írta:Mohamed, látom nem érezted az iróniát :D... Arra fel írtam, hogy Bale, mert sokak szerint 100 milla volt. A lényeg, hogy minden hivatalos oldalon 91 van, és, hogy inkább bevaljuk, hogy mennyi az annyi, mint, hogy meghurcolják érte a klubbot... :D
Értem az iróniát de nem szeretem.......... :D Egyébként irónia nélkül komolyan gondoltam amit írtam. Remélem mindenre fény derül és ha úgy van ahogy sokan mondják (140mill) http://www.sports.fr/football/espagne/s ... -!-981999/ akkor egy újabb rekord ami a Barca nevéhez fűződik és nem mellékesen jó érzéssel töltene el hogy pont CR-t előzné meg.... :Đ

Avatar
portillo
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: portillo » 2014. január 24., péntek 15:28

Közben megjött a válasz is...
Az El Mundo Deportivo szerint Bale ára nem 100 millió.

Valójában 265 millió eurót fizettünk a walesiért! :ike:
Uh Neymar árán nem is szabad fennakadni. :)
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. január 24., péntek 14:26

nem tudom, hogy van -e itt jogász végzettségű ember, de tőle kérdezném, hogy ha kiderülne, hogy Neymar mondjuk 100 millió euró volt, akkor ebből lenne valami komolyabb baja a Barcelona focicsapatának? (pontlevonás, szélsőséges esetben innen-onnan kizárás..?? )
Csak kérdezem.

Nővérem jogász, szerinte,ha le van minden papírozva,minden félnél van valamilyen szerződés,összegekkel (FCB,Santos,Neymar fater, az a bizonyos cég), akkor nagyon nem lehet ebből ilyen jellegű gond.
Lévén színlelt szerződés tárgyában vitték bíróságra az ügyet és azt tárgyalásra alkalmasnak, megalapozottnak vélte a bíróság, így valószínűleg még sincs minden a legnagyobb rendben (és nem egyértelmű, világos a történet)! :coffee: :-* :ike: Csak a tisztánlátás végett és hogy a színlelt szerződés még is mit takar (jogrendszerre tekintet nélkül) --> A színlelt szerződés semmis (egy érvénytelenségi ok); ha pedig az más szerződést leplez, a szerződést a leplezett szerződés alapján kell megítélni! A színlelt szerződés célja csaknem mindig valamilyen 3. személy jogainak, törvényes érdekeinek kijátszása; ilyenkor ugyanis a felek akaratnyilatkozata a kívülállók szempontjából megfelel egy szerződés alaki és látszólag tartalmi kellékeinek is, ám a felek vagy egyáltalán nem akarnak szerződést kötni, vagy pedig a külvilág felé e szerződéssel egy másik szerződésüket (valódi szándékukat) leplezik!

Ami pedig a szankciót illeti; ketté kell szedni az ügyet; hisz van ennek az ügynek egy polgári jogi vetülete (az esetlegesen érvénytelen szerződés miatt --> kártérítés stb.) --> ami párosulhat akár még további büntetőjogi relevanciával is (amennyiben az ügy valamilyen bcs.-i tényállást is kimerített --> pl. csalás, stb.) és van egy sportjogi vetülete is hisz a futball klubok a FIFA és az UEFA szabályok égisze alatt működhetnek, tevékenykedhetnek csupán (és akkor itt jön képbe az élő szerződéssel bíró játékos engedély nélküli megkeresése, stb. folytán alkalmazható FIFA szankciók)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég