Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 14., kedd 14:19

nekem ez jött be

http://di1-2.shoppingshadow.com/images/ ... +Got2b.jpg

kicsit drága,de nagyon sokáig elég,és ami a legjobb hogy nem olyan hogy rányomatod és beáll mint a gerely,hanem formázható még nagyon sokáig,de viszont nem ilyen fényes szar sem.szerintem parádés.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 14., kedd 14:16

zöld tubusost használtam, tényleg finom az illata, de nekem nem vált be. tényleg mindenkinek más jó, más a haja, a frizurája...
nálam az volt a probléma - már ha lehet problémának nevezni - hogy nagyon erős hajam van
tehát ha ezekkel az olcsó szarokkal elkezdtem kenni a hajam, addig tartott míg a kezemmel felvittem a zselét, utána egyből lapult
ráadásul hajmosás után még nehezebb dolgom volt
nyomassátok csak,remélem egyszer lesz madridom találkozó és kiröhögjük egymást.
addig még növeszd sznupi dupi :lol: :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 14., kedd 14:15

Egyszer nyomattam le 3mm-esre az egészet, na soha többet. Nekem nem áll jól. Amúgy én fürdés után már úgy szárítom magamnak, hogy egyszerűbb dolgom legyen, viszont akkor is a legkönnyebb jól belőni, de szerencsére nekem is max 2 perces folyamat a hajazás reggelente.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 14., kedd 14:13

nyomassátok csak,remélem egyszer lesz madridom találkozó és kiröhögjük egymást.
mindig kiakartam próbálni, hogy mekkorát csattan egy tar fejen a kezem :mrgreen: na jó, no offense :-) lehet, addigra neked is már szép hosszú hajad lesz, mint anno ramosnak és hozzá katicabogárnak fogsz öltözni :mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Divat

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 14., kedd 14:12

mondjuk én régen olyan hajat akartam mint snoop doggnak ,szóval igy belegondolva lehet csöndbe kéne maradnom. :lol:


nyomassátok csak,remélem egyszer lesz madridom találkozó és kiröhögjük egymást. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 14., kedd 14:11

hát igen, én irigylem azokat, akiknek jól áll (sőt, vannak akiknek csak az áll jól) a kopasz, vagy pár mm-es haj. semmi gondjuk nincs vele. mint például a szökéses wentworth miller, amint megnő kicsit a haja, borzalmasan néz ki szerintem.
ez tényleg nagyon hajtípus függő, de azért egy kopf vagy taft zselét ne nevezzünk,azért drágának
hát igen, ez még nem felső kategória
jah, egyébként nálam a garnier zselék jöttek be nagyon, és mindből a legerősebb, illatuk eszeveszett jó
csak egy kicsit drága, de megéri
zöld tubusost használtam, tényleg finom az illata, de nekem nem vált be. tényleg mindenkinek más jó, más a haja, a frizurája...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 14., kedd 14:09

nekem nagyon sokáig olyasmi séró volt, mint cének (persze a sok csíkozás nélküli)
fodrászok már olyan szinten hozzászoktak a nyíráshoz, hogy fél óra alatt megjártam biciklivel, pedig nem itt van a szomszédba :mrgreen:
reggel 2 perc alatt belőttem zselével, persze előtte egy kicsit vizeztem a sérót, mert könnyebb formázni

csak már az cseszett fel sokszor, hogy minden este elfeküdtem a hajam, és reggel kb több ideig tartott a tornyot lelapítani, mint bezselézni az egész fejem, úgyhogy most le van tolva géppel, de nem full kopaszra
felkelek kész, nem kell hozzá sem nyúlni :mrgreen:

jah, egyébként nálam a garnier zselék jöttek be nagyon, és mindből a legerősebb, illatuk is eszeveszett jó
csak egy kicsit drága, de megéri
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ___Samy___ 2013. május 14., kedd 14:12-kor.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. május 14., kedd 14:08

0-s haj is olyan, hogy fejformától függ, hogy jól áll-e valakinek, az a legegyszerűbb az biztos, csak tényleg formafüggő, hogy alkalmazható-e vagy nem.
Kerlon írta: hogy az ilyen taft meg schwarzkopf meg garnier meg rohadt drága cuccok SZART sem érnek.
ez tényleg nagyon hajtípus függő, de azért egy kopf vagy taft zselét ne nevezzünk,azért drágának :D
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 14., kedd 14:05

Én is zselézem már ősidők óta és kipróbáltam minden féle zselét, de rá kellett jönnöm, hogy az ilyen taft meg schwarzkopf meg garnier meg rohadt drága cuccok SZART sem érnek. :D A legtöbb olyan, hogy leveszed a pulcsid és szét megy, porosodik. Lelapul... Nagyon szar. Alapból szerintem a túl folyékony zselék rosszak, mert vagy göndörödik a hajad tőle vagy lelapul... Én a Lidlben találtam egy olcsó(~400huf) tubusos zselét CIEN men van ráírva. Nekem nagyon bejön. Amúgy régi Beckham stylbe nyomatom. Körbe nullással felnyíratva a teteje meg az égnek áll. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 14., kedd 14:02

még egyszer : nem rátok irányul srácok,semmi bajom veletek.
kb erről beszélek.attól még tuti művelt és kurvajóarc srácok vagytok.csak ritka.
tudom, nem is azért 'védtem' egy kicsit ezeket az egyéneket, inkább azt mondtam, hogy attól, hogy van hajam és kicsit formázni is akarom, nem tartozok közéjük.
én megőrülök ezektől a mai fiúktól, akiknek tényleg lakk és vasaló van a táskájukban, és egy órát töltenek azzal, hogy ugyanolyanra belőjék a frizurájukat, mint amilyen a többi 100.000-nek csak Budapesten, aztán majd csoroghat a 13 éves kislány a bugyijába.
amíg megnő ilyen hosszúra, az a húzós...ott meg nem ismer senki
:mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 14., kedd 14:00

szerintem halálcink ez a nagy válogatósdi.de hajrá azért.
szerintem ezzel semmi gáz nincs, én pölö nem tudnék ilyen fél éveket tök ugyanolyan frizurával, mindig megunom az előzőt, még ha csak apróságot is, de mindig változtatok rajta.
az meg sose baj, ha sok féle frizurát kipróbál valaki, sose lehet tudni, hogy mikor sikerül egy olyat összehozni, ami sokkal jobban áll, mint az előzőek.
ezt a falcao-s style-t is be akarom 1x próbálni, csak ehhez az kell, hogy kinn legyek külföldön, mert az az időszak, amíg megnő ilyen hosszúra, az a húzós...ott meg nem ismer senki :mrgreen:

egyébként pl én sem szórakozok vele 6-8 percnél tovább, lecsapom zuhannyal, megtörlöm, beállítom elöl-hátul, aztán kis taft, azt csá.

- általában az ilyen emberek a legnagyobb nullák akik többet foglalkoznak a hajukkal mint tudjanak 2 értelmes mondatot mondani.(természetesen csak saját tapasztalat.)
mondjuk a kopaszokról is szépen gyártják az emberek a sztereotipiákat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2013. május 14., kedd 14:03-kor.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Divat

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 14., kedd 13:59

dehogy. én a tapasztalataimból indulok ki.

az a másik kedvencem,hogy az ilyen emberek tartják magukat egyéniségnek. :mrgreen: aztán 2 hétig nézegetik a tumblrt,hogy jó szögből találjanak egy képet cr hajáról. :lol:

még egyszer : nem rátok irányul srácok,semmi bajom veletek.
tényleg valamiféle hasonlóságot fel lehet fedezni a kettő között.
kb erről beszélek.attól még tuti művelt és kurvajóarc srácok vagytok.csak ritka.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 14., kedd 13:57

- szerintem cinkes,ha valaki mondja h "olyan a hajad mint cének\ramosnak"
- általában az ilyen emberek a legnagyobb nullák akik többet foglalkoznak a hajukkal mint tudjanak 2 értelmes mondatot mondani.(természetesen csak saját tapasztalat.)
persze, nem is teljesen ilyet akarok, maga a kérdésem arra irányult, hogy ilyesmi hatást hogy lehet elérni.
azért nem feltétlen írástudatlan, buta emberek azok sem, akik piperkőcök, de tényleg valamiféle hasonlóságot fel lehet fedezni a kettő között.
Srácok táskájában hajvasaló és lakk alap, szünetekben csapatják, mint a p*csák.
azok hejcegnők! :mrgreen:
ezen kívül amit most kiakarok próbálni azaz új habzselé, Taft jött elő vele kb. most fognak boltokba kerülni
én most taft hajkrémet vettem, ez is új. sárga tubusba

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. május 14., kedd 13:55

flori írta:akkor a nullás haj csak nálam menő ? :lol:

szerintem halálcink ez a nagy válogatósdi.de hajrá azért. :D

hát akkor én most elég cink vagyok te szemedben :D
szerk: lehet, hogy vannak jó waxok is nekem sosem váltak be és 2-3 féle után már hanyagoltam
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára heccsat 2013. május 14., kedd 13:57-kor.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 14., kedd 13:53

Párom fodrászoktató is többek között, és amiket én láttam, te jó ég :lol: :lol:
Srácok táskájában hajvasaló és lakk alap, szünetekben csapatják, mint a p*csák. :lol: :lol:
waxot el kell felejteni, az nem ilyen hajhoz való + eléggé zsíros hatást tud kelteni a wax, elég undorító tud lenni tőle a haja az embereknek
Attól függ milyen waxot veszel. Egy jó bed head wax :agree:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. május 14., kedd 13:52

hát mindenkinek más jön be sztem zselében, mert eléggé függ attól, hogy milyen vastagságúak a hajszálaid
de amikkel nem lehet hibázni azok syoss zselék(a tubusban lévők, a tégelyesek elég gyengék)könnyen kifésülhetőek, nem ragadnak, hamar szárad és jól tart, egyetlen hibája hogy ha a száradása rossz időpontjában fésülsz bele, akkor megtörik a zselé és poros lesz tőle a hajad, ki kell tapasztalni mikortól lehet fésülni
valamint a got2b-s szürke (rockin' it asszem) és a régi fekete, az új már nagyon ragacsos(amin sárgával van írva a neve)
waxot el kell felejteni, az nem ilyen hajhoz való + eléggé zsíros hatást tud kelteni a wax, elég undorító tud lenni tőle a haja az embereknek
na most nekem már kb 1,5-2 éve ilyesmi hajam van, jóval Ramos előtt, és azóta már annyira beállt a hajam így, hogy kb nem is kell újrazseléznem reggelente, csak hajmosások után, ami még fontos, hogy ha zselézed, akkor full szárazon csináld ilyen hajhoz, ha kicsit nedves, akkor másfajta hatást kell a zselé utána
ezen kívül amit most kiakarok próbálni azaz új habzselé, Taft jött elő vele kb. most fognak boltokba kerülni
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Divat

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 14., kedd 13:51

persze nem gond.

csak olyan visszás,hogy megyek (!) néha csajommal fodrászhoz,erre a gyerek majdnem többet ül a székbe mint ő.
"igy vágd-úgy vágd itt hagyd meg felül oldalt 1 millis?áá legyen 2."

- alapból nem praktikus,sokat kell vele bszkodni
- szerintem cinkes,ha valaki mondja h "olyan a hajad mint cének\ramosnak"
- általában az ilyen emberek a legnagyobb nullák akik többet foglalkoznak a hajukkal mint tudjanak 2 értelmes mondatot mondani.(természetesen csak saját tapasztalat.)
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 14., kedd 13:48

figyelj, kinek mi áll jól és kinek mi az igénye. abban szerintem semmi cink nincs, hogyha egy pasi is azt akarja, hogy valahogy beálljon a haja. 10 percet nem töltök egy nap a tükör előtt, és páwító sem vagyok, szóval :-)

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Divat

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 14., kedd 13:46

akkor a nullás haj csak nálam menő ? :lol:

szerintem halálcink ez a nagy válogatósdi.de hajrá azért. :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 14., kedd 13:45

nekem beáll zselé nélkül is valahogy a hajam, megszoktam törölközővel törölni, majd utána megfésülöm és nagyjából úgy is marad. viszont az olyan semmilyen :D ezért szeretném a barátnőmet meglepni valami jó kis vadóc kócos jellegű hajjal :-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég