Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 14., kedd 16:00

nem tudom mennyire vagy bob marley vagy reggae fan (gondolom semennyire) de a rasztát tudom még ajánlani. :mrgreen:
aztán legrosszabb esetben "no woman, no cry" :lol:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 14., kedd 15:59

Elképesztő sűrű,és enyhén göndör hajam van elég nehéz bánni vele. Nem tud valaki javasolni egy stílust,amit ilyen hajból ki lehet hozni és viszonylag szalonképes?
Szerintem valami "Götzéset" ki lehetne hozni belőle. :mrgreen: (vágás,ritkítás azt cső) :D

Götze hair 1

Götze hair 2

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Divat

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. május 14., kedd 15:54

'shutterisland írta:huddlestone :mrgreen:

egyébként kérdezd meg a fodrászod, hogy ha kicsit megnöveszted, jól megritkítja és csinál egy tartós egyenesítést, akkor mi lenne belőle.
Ezen a fázison már túl vagyunk és totális katasztrófa lett a fejemből,pedig fél évig növesztettem a hajam :angry: Úgyhogy most ott tartok,hogy előbb egy új fodrászt is kell keressek. Lehet tényleg Huddlestone lesz ebből... :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 14., kedd 15:46

@Sonny :

huddlestone :mrgreen:

egyébként kérdezd meg a fodrászod, hogy ha kicsit megnöveszted, jól megritkítja és csinál egy tartós egyenesítést, akkor mi lenne belőle.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 14., kedd 15:44

Victor írta:
(amúgy nagyon dús a hajam és szoktam olyat csinálni,hogy hajmosás után felteszek egy sapit,hogy lelapítsa.. )
irigyellek :-)
Ez mindig így szokott lenni..hogy akinek ritkább haja van,az "irigyli" a dúsabb hajat. :D
Pedig a nagyon dús haj se előnyös.. :-)

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Divat

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. május 14., kedd 15:38

Ha már,úgyis ennyire robog ez a haj/frizura téma,segíthetnétek nekem is egy kicsit. Elképesztő sűrű,és enyhén göndör hajam van elég nehéz bánni vele. Nem tud valaki javasolni egy stílust,amit ilyen hajból ki lehet hozni és viszonylag szalonképes? :D

Ui:( A 0-ást már próbáltam,azzal nem lettem kisegítve,mert iszonyat sz@rul áll nekem sajnos. Pedig az lenne az én szempontomból a legpraktikusabb :mrgreen: )

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Divat

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. május 14., kedd 15:22

Én egyszer vágattam magamnak rövid hajat, el is cseszte a fodrász, és úgy néztem ki, mint valami Beatles-imitátor. :vivo:
Soha többé nem lesz rövid hajam az fix. Most az az életcélom, hogy megnövesszem derékig, már nem sok kell hozzá. :D
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 14., kedd 15:18

Victor írta:egy kicsit elterelném a témát. ki mit szól a női hajakhoz? egy rakat "sztár" levágatta a haját:
ördög nóri
miley cyrus
anne hathaway
emma watson

nekem ezek közül egyedül emmán jön be, de szerintem ő is jobban nézett ki hosszúval, pedig nem vagyok rövid(ebb) haj ellenes nőnél. ördög nóra imidzsén szerintem viszont rengeteget rontott, bájosabb, szebb volt hosszúval. cyrus meg sose tetszett :mrgreen:
nekem egyáltalán nem jön be a rövid haj a nőknél, mondjuk én azt sem nagyon szeretem ha festve van
a hosszú természetes színű haj sokkal szebb, ami válltól lentebb ér, legalábbis sztem
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. május 14., kedd 15:09

Amúgy nagyon jó tud lenni a rövidebb haj lányoknál, csak nem mindenkinek áll jól. Híres példát most nem is tudok említeni...
Halle Berrynek szoktak lenni fasza rövid hajai. Na neki pl hiába csaj, de amikor hosszú a haja az nem olyan jól áll rajta sztem.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 14., kedd 15:01

igen, pont ezt akartam mondani pheco, hogy az utcán és ismerőseim köreiben is látok csomó csajt, akinek rohadt jól áll, de sztárt nagyon nem tudnék említeni, érdekes.
(amúgy nagyon dús a hajam és szoktam olyat csinálni,hogy hajmosás után felteszek egy sapit,hogy lelapítsa.. )
irigyellek :-)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 14., kedd 15:00

Victor írta:egy kicsit elterelném a témát. ki mit szól a női hajakhoz? egy rakat "sztár" levágatta a haját:
ördög nóri
miley cyrus
anne hathaway
emma watson

nekem ezek közül egyedül emmán jön be, de szerintem ő is jobban nézett ki hosszúval, pedig nem vagyok rövid(ebb) haj ellenes nőnél. ördög nóra imidzsén szerintem viszont rengeteget rontott, bájosabb, szebb volt hosszúval. cyrus meg sose tetszett :mrgreen:
Innen nekem egyik haj sem jön be, legalábbis nem rajtuk, pedig Emmát és Mileyt is nagyon csípem. Emma szép nagyon, de egy kicsivel hosszabb haj kéne neki. Amúgy nagyon jó tud lenni a rövidebb haj lányoknál, csak nem mindenkinek áll jól. Híres példát most nem is tudok említeni, de utcán meg ismerőseimnél vannak akiknek nagyon jól áll a Miley-hoz hasonló frizura.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 14., kedd 14:58

hát most szinte mindenkinek ilyen.
Tudom,de ha lehet ilyet mondani nekem még is más milyen hatást kelt.(amúgy nagyon dús a hajam és szoktam olyat csinálni,hogy hajmosás után felteszek egy sapit,hogy lelapítsa.. :mrgreen: )

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 14., kedd 14:57

egy kicsit elterelném a témát. ki mit szól a női hajakhoz? egy rakat "sztár" levágatta a haját:
ördög nóri
miley cyrus
anne hathaway
emma watson

nekem ezek közül egyedül emmán jön be, de szerintem ő is jobban nézett ki hosszúval, pedig nem vagyok rövid(ebb) haj ellenes nőnél. ördög nóra imidzsén szerintem viszont rengeteget rontott, bájosabb, szebb volt hosszúval. cyrus meg sose tetszett :mrgreen:

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 14., kedd 14:51

miró, ez tulajdonképpen hajdúsító-hajformázó por, nem? terveztem ilyet kipróbálni, szerintem a következő ez lesz :-)
nem nem.wax féleség,csak annyi mondom hogy nagyon sokáig tudod formálni,és keveset kell rá rakni,mert nagyon bezsírosodik a hajad tőle,vagyis olyan hatása lesz.

pl,én azért nem szeretem a nagyon erős zseléket,mert kicsit megfújja a szél,pont arra elég h szétborzolja de viszont a zselétől meg is keményedik,és úgy is marad,ebbe meg kicsit bele túrsz és ennyi..

szárítás után a legjobb,ezt komolyan mondom.nekem már a második tubusom van,az első októbertől március végéig húzta.
Egyébként nekem olyan a hajam ,hogy oldalt 6 minis,felül meg hoszabbra van hagyva és az egyik oldalra van állítva,illetve simítva..ahogy tetszik. :D
hát most szinte mindenkinek ilyen. :-)
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 14., kedd 14:47

szegény piqué mit érzett, mikor ezt megcsinálta. amúgy is kicsit lószerafin, de hajjal valahogy még kinézett.
molnár tomi, az AFC énekese is pár hete vágatta le a haját, és borostát is növesztett, 1000x férfiasabban néz ki, és talán így már nem bántják őket annyian, hiszen sokakat irritált Tomi féloldalas haja.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 14., kedd 14:45

az semmi, de hogy pepe milyen hülyén néz ki hajjal...
Pique meg pont az ellentéte. :mrgreen:

Egyébként nekem olyan a hajam ,hogy oldalt 6 minis,felül meg hoszabbra van hagyva és az egyik oldalra van állítva,illetve simítva..ahogy tetszik. :D

De nekem hajzselé egyáltalán nem kell,megmosom(aztán oldalra állítom) és beszárítom.Nekem ennyi egy reggel. :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 14., kedd 14:39

azért így se annyira szép gyerek. :mrgreen:

képzeld el falcaot, cavanit, puyolt, khedirát vagy drogbát rövid, vagy millis hajjal. :wtf:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 14., kedd 14:35

lásd benzema. mennyivel vagányabb volt a millis, bevágott csík-os hajával, mint azzal a tarajossal.
az semmi, de hogy pepe milyen hülyén néz ki hajjal... amin még meglepődtem, hogy sergio garcia megszabadult loboncától és jóval rövidebbet vágatott. szerintem nagyon jót tett neki, kevés férfit ismerek, aki hosszú hajjal néz ki jól.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 14., kedd 14:32

jó kis témát indítottunk el shutterral
effektíve a hajviselet is a divat része, szóval :mrgreen:

egyébként azt adom, hogy a kopasz vagy pár millis haj a legegyszerűbb, de tényleg egyénfüggő.
lásd benzema. mennyivel vagányabb volt a millis, bevágott csík-os hajával, mint azzal a tarajossal. :mrgreen:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 14., kedd 14:25

miró, ez tulajdonképpen hajdúsító-hajformázó por, nem? terveztem ilyet kipróbálni, szerintem a következő ez lesz :-)
jó kis témát indítottunk el shutterral :agree:
tudsz linkelni képet, hogy kb milyen frizurát álllítasz be vele?

:mrgreen: trololol


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég