Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 5., szerda 22:18

https://www.facebook.com/photo.php?v=93 ... =2&theaterkis gólt akasztott Strootman Reinanak. :agree:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 3., hétfő 0:01

Elegge meglep hogy nem ismered Mazzarrit hisz az elozo 4 evben a Napoli edzoje volt,lenyegeben o csinalt belolul nagy csapatot.
De amit lemuvel az Internel az tragikus,legalabbis statok alapjam ezt latom es az Interes haverom is ezt mondja.

Zanetti is a serulese ota mar nem sokat er,neki itt az ido visszavonulni. Sajnalom. Kar hogy a szep befejezes helyett leserult es igy kell visszavonulnia,hogy ilyen a csapat es neki se megy. :(

Ja es az is borzalmas ami jatekos adas-vetel szempontjabol megy..
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 2., vasárnap 23:32

Legutóbbi 10 Inter bajnoki = 1 Inter győzelem, 5 X, igaz pont a Milan ellen (10-15 gólarány)

Nem tudom Mazzarri mit művelt korábbi pályafutása során, de amit az Interbe csinál az nevetséges. Persze minden Inter-fan elismeri, hogy ez a keret nagy nulla, a játékosok fele 30+ vagy még több éves, a másik fele egy olasz kiscsapatba való játékos, a harmadik fele meg a padon ülő tehetséges illetve a klub által elpazarolt tehetségek más csapatoknál. Nevetséges amit a klub és az edző művel.
Kuzmanovic nevű szerb majdnem 50x-es válogatott játékos egy világtalan ember. De Mazzarri játszatja, játszatja és továbbra is a kezdőbe teszi, holott minden meccsen látszik, hogy nulla amit művel (középpályásként 0 szerzett labda sorozatban több meccsen is).
A nyáron nagyon nagy jövés-menés lesz az Internél: Chivu elvileg már visszavonult, de nyáron majdnem tucat játékosnak jár le a szerződése: Milito, Cambiasso, Zanetti, Mudingayi, Mariga (aki nálam többet érdemelne), Wallace tehetséges brazil szélső védő kölcsönszerződése is kifut, Samuel....

Szegény Higuék is nagyot szívtak a hétvégén... 3-0-ra legyőzte őket az Atalanata. (HIgu csere volt)

A Róma nagyon jól megcsinálta a keretcserét az elmúlt években (BL-EL mentes idényben, szépen felépítve a kezdőt), a Milan is kipaterolt több időset - csak pechjükre nem időben és túl sok volt ahhoz h egyszerre megtegyék, most az Interen a sor, hogy egy jó nagy keretcserét hajtsanak végre. és jövőre valószínű BL-EL mentes idény lesz, szóval lesz idő építkezni.... rájuk fér.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. január 31., péntek 14:09

Hernanes 15 millióért az Interé. nagy vétel. kellett már nekik valami szín a játékba mert mocskos gyenge a keret. Lazioé meg így teljesen halvány.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. január 31., péntek 13:17

nmate írta:Taarabt a Milanban :mrgreen: Tele van bohóccal az a csapat, vicces lesz nézni a meccseiket.
Én csak azzal nyugtatom magam, hogy Birsanal nem rosszabb. Annál az embernél nincs lejjebb.. Mindazonáltal egy technikás játékos Taarabt, nyilván normális esetben szóba sem kéne, hogy kerüljön, de ez van, talán profitál a csapat belőle ebben a félszezonban.

Egyébiránt még Biabiany érkezhet a Milanhoz az utolsó nap folyamán, de most megrekedt a dolog, mert a Parma Saponarat kérné, de Seedorf nem akar megválni a fiútól, így viszont valakinek gyorsan mennie kéne, ez Robinho lehetne nagy valószínűséggel..
#happyshitting

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 31., péntek 13:05

Taarabt a Milanban :mrgreen: Tele van bohóccal az a csapat, vicces lesz nézni a meccseiket.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. január 31., péntek 12:13

Úgy érzem, hogy a Serie A-t néhányan még komoly bajnokságnak tartják. Pedig már nem az. Közel sem. Mire kéne őket megfizetni?

Érdekes módon azon senki sem csodálkozik, hogy mondjuk a NAC Bredában, a Setubalban vagy a Konyasporban nincsenek durván megfizetett játékosok. Aztán lehet hogy vannak, nem néztem utána. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 30., csütörtök 11:21

Lehet ezt csavarni, de az elso keretben annyian vannak, amennyit írtam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 30., csütörtök 11:11

Ez itt a lényeg amit torjack bemásolt.
Azt írtam, hogy 40-50 (páran kölcsönben). 27 van most a keretben és a transfermakrt szerint 90 !!! játékos van kölcsönben itt-ott. a Genoanál hasonló számok. szóval a 40-50-el még a felét is mondtam. ÖSSZESSÉGÉBEN gondoltam, nem ami náluk van és velük edz. Parma átigazolások Ki se fér egy oldalra, jó sokat lehet görgetni benne. :Đ de a parma és a genoa már évek óta ezt csinálják, játékoskereskedelem és xy játékos felét, 25%-át megveszik - és a többi olasz klub is, aztán ha beválik akkor még több %-át megvásárolják, ha meg nem akkor eladják...
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 30., csütörtök 0:13

PARMA
Érkezett: Mirko Pigliacelli (kv. Pescara), David Löfquist (k., Odense), Ihrig-Farkas Sebestyén (kv., ND Gorica), Salvatore Sandomenico (kv., Gubbio), Nicolas Sumsky (kv., ND Gorica), Francesco Checcucci (kv., ND Gorica), Carlos García (kv., Brönshöj), Giammaria Prete (kv., Renate), Abdelaye Diakité (kv., ND Gorica), Simone Malatesta (kv., Ascoli), Hervé Diedhiou (kv., Paganese), Alessandro Elia (kv., Chieti), Alessandro Piacenti (kv., Ascoli), Jonathan Rossini (k., Sassuolo), Ezequiel Schelotto (k., Inter), Jherson Vergara (k., Milan), Domenico Mungo (kv., Perugia), Angelo Bencivenga (kv., Lecce), Cristiano Spirito (kv., Savona), Manuel Giandonato (egyesület nélküli), Raffaele Rosato (kv., Nocerina), Gianpiero Tozzi (Nocerina), Alessio Butini (San Donato), Filippo Boniperti (kv., Crotone), Ivan Cacchioli (kv., Gubbio), Alessio Aracu (kv, Savona), Leandro Campagna (Frosinone)
Távozott: Jaime Valdés (Colo Colo), Fabio Lebran (k., SPAL), Johan Benaluan (k., Atalanta), Salvatore Sandomenico (k., Arzanese), Simone Malatesta (Gavorrano), Alessandro Elia (k., Cuneo), Alessandro Piacenti (k., Vigor Lamezia), Goncalo Brandao (k., Belenenses), Nicola Sansone (Sassuolo), Aleandro Rosi (k., Sassuolo), Pedro Mendes (Sassuolo), Domenico Mungo (k., Viareggio), Mirko Pigliacelli (k., Reggina), Mory Koné (k., Crotone), Angelo Bencivenga (k., Como), Manuel Giandonato (k., Juve Stabia), Yves Benoit Bationo (k., ND Gorica), Gonzalo Mastriani (k., ND Gorica), Francesco Finocchio (k., ND Gorica), Gianpiero Tozzi (k., Vigor Lamezia), Giovanbattista Catalano (Vigor Lamezia), Marshal Mfon Johnson (k., ND Gorica)

Mondjuk azért a Parmánál eseménydúsak az átigazolási szezonok

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. január 30., csütörtök 0:11

Hivatalosan keresnek annyit. A többi zsebbe megy,feketén :D
:goat:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. január 30., csütörtök 0:01

Realista24 írta:
Az a vicces, hogy tudom és értem, hogy a Chievo nem nagy és nem is középcsapat, de elég fura számomra, hogy nincsen 1 millió vagy afeletti fizetéses játékosa. Fiorentinnál értem Gomez nagy pénzét, de a Fio nem kiscsapat olasz szinten és ott is alig vannak nagyobb fizetések. Genoa dettó, a nagyobb név Gilardino keres 1,2-t a többi mind 1 alatt (Tőzsér rajta sincs a listán).
DE MI A FURCSA BENNE?? INDOKOLD MÁR MEG!
Olasz kis és középcsapatok, igen a Fiorentina is az. Mi a makkomból lenne több pénzük fizetésre, amikor haldoklik az egész, és a bundából élnek nagyjából.
Genoa és a Parma a legjobb példa, ahol lazán van 40-50 focista is (páran kölcsönben)
Parma és Genoa 27/31 fős keret. Forrás: a csapat hivatalos weboldala.
:agree: :coffee:
de várjál, csak azt írta, h lazán. :mrgreen: mi lenne, ha el is kezdené konkrétan megszámolni? :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. január 29., szerda 23:48

látom itt szó volt az olasz klubok fizetéseiről.
Szerintem sincs semmi fura ebben az egészben.
Meg azért pl egy 800 ezret kereső tagot sem kell félteni. Az is az olasz átlagfizetésnek több mint a 30-40szerese...kb.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. január 29., szerda 23:24

Olcsón adtuk őket...

:mrgreen:
:goat:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. január 29., szerda 23:20

Múltkor Raúl Albiol gólja mentett pontot. Az már valami :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. január 29., szerda 23:19

Higuaín és Callejón ismét összehozott egy győzelmet a Napolinak,ezzel tovább is jutottak a Kupában.

Higuaínnak lassan jobb statja van,mint CR-nek a Madridban :lol: :lol:
:goat:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 28., kedd 16:24

Anis írta: Genoa és a Parma a legjobb példa, ahol lazán van 40-50 focista is (páran kölcsönben)
szerintem összekevered egy másik sportággal :D
Kép

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Casso » 2014. január 28., kedd 16:20

én se egészen értem. mi a f*szra adjanak pénzt a játékosoknak? semmilyen nagyobb bevétellel nem büszkélkedhetnek. ezek a fizetések teljesen reálisak. arról nem is beszélek, hogy nyílt titok, hogy a játékosokat a bundapénzből fizetik ki évente.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 28., kedd 15:40

Az a vicces, hogy tudom és értem, hogy a Chievo nem nagy és nem is középcsapat, de elég fura számomra, hogy nincsen 1 millió vagy afeletti fizetéses játékosa. Fiorentinnál értem Gomez nagy pénzét, de a Fio nem kiscsapat olasz szinten és ott is alig vannak nagyobb fizetések. Genoa dettó, a nagyobb név Gilardino keres 1,2-t a többi mind 1 alatt (Tőzsér rajta sincs a listán).
DE MI A FURCSA BENNE?? INDOKOLD MÁR MEG!
Olasz kis és középcsapatok, igen a Fiorentina is az. Mi a makkomból lenne több pénzük fizetésre, amikor haldoklik az egész, és a bundából élnek nagyjából.
Genoa és a Parma a legjobb példa, ahol lazán van 40-50 focista is (páran kölcsönben)
Parma és Genoa 27/31 fős keret. Forrás: a csapat hivatalos weboldala.
:agree: :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 28., kedd 15:37

Az a vicces, hogy tudom és értem, hogy a Chievo nem nagy és nem is középcsapat, de elég fura számomra, hogy nincsen 1 millió vagy afeletti fizetéses játékosa. Fiorentinnál értem Gomez nagy pénzét, de a Fio nem kiscsapat olasz szinten és ott is alig vannak nagyobb fizetések. Genoa dettó, a nagyobb név Gilardino keres 1,2-t a többi mind 1 alatt (Tőzsér rajta sincs a listán).

Amúgy meg valahol az is probléma szerintem az olaszoknál, hogy hatalmas keretekkel dolgoznak. Genoa és a Parma a legjobb példa, ahol lazán van 40-50 focista is (páran kölcsönben), de olaszban érdekes szabály, hogy nem annyian ülhetnek a kispadon mint az összes többi országban, hanem 2x annyian. Inter is igazolt egy csomó játékost, a többség még csak pályára sem lépett (a másik fele meg játszott pl 3 meccset 39 perccel).

de így nézve a Realét, azt hittem többen vannak 4-5 milliónál vagy felette. :hmmm:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég