Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 14., kedd 23:15

Ha jól rémlik, a Pool ellen Inzaghi duplájával nyertek. :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 14., kedd 23:08

R.M.C.F írta:Menj már,ezt ha agyon vernek se tudtam volna.

:'( :'(
Először a juvet verték tizikkel,0-0 után,2007-ben meg a pool-t 2-1re. :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 14., kedd 22:53

Menj már,ezt ha agyon vernek se tudtam volna.

:'( :'(
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan » 2013. május 14., kedd 22:49

R.M.C.F írta:
és persze az sem elhanyagolható hogy az olasz már két BL címet is összehozott
Mindig tanul az ember.......carlo 2xes Bl győztes? Ne máááár...

:hmmm: :hmmm:
Milannal kétszer:2003 és 2007 :-)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 14., kedd 22:34

és persze az sem elhanyagolható hogy az olasz már két BL címet is összehozott
Mindig tanul az ember.......carlo 2xes Bl győztes? Ne máááár...

:hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 14., kedd 22:30

Nekem sem Ancelotti lenne a legfőbb célpont, de Perez mindenképpen egy nagy nevet akar a padra ültetni aki azért már dolgozott hasonló körülmények és követelmények illetve játékosok között és persze az sem elhanyagolható hogy az olasz már két BL címet is összehozott . Nem tudom van-e benne annyi hogy egy hasonló nagyot dobbantson itt Madridban is , én azt hittem hogy azért a PSG projektet vinni fogja még pár évig , de ez mindenképpen jó hogy eltökélt azért hogy itt lehessen edző. A kp-t remélem gyökeresen megreformálja, végülis nekünk ez a legnagyobb problémánk, ha ezt megoldja akkor sikeresebbek leszünk és a játékunk is jobb lesz szerintem.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 14., kedd 22:23

Paco Buyo:

"Pepe tagja a keretnek, és amikor Sergio Ramosszal van párban, akkor az egyik legjobb középső védőpárost alkotják. Nagy meglepetés lesz, ha Pepe nem játszik.
Egyetértek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 14., kedd 22:21

Azért Nachot ne hasonlítsd már Inigo Martinezhez. A gyereknek van két éve már az első osztályban és stabil kezdő a Sociedadban. Nacho meg egy jó beugró...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 14., kedd 22:14

közgazdászok valahogy így számolnak.
Nem,a barcások számolnak így....vagyis hogy ha elcserélek valakit valakire akkor megspórolom a fizetését ami haszon, és ezt ki is mutatom a számadatokban,vagyis marha jól néz ki ez papíron.
oh wait....aki jön azé nem számít.

:lol:
gerzsoooo írta:PEPE - Angliába biztos elvinnék 10 millio körül kapnánk ami elég lenne Inigo Martinezért
ALBIOL - 5 millio kellene adni Garayért cserének jobbat nem találnánk, kb megkapnánk Albiolért az árát
COENTRAO - Nacho helyette itt van, cserének jobb nem kell univerzális és nyernénk 20 millio eurot
KAKA - PSGnek fel kellene ajánlani Verattiért és kevés euroért (5-10 körül) - ne felejtsük el Becks és Leonardo ott van
HIGUAIN - egyértelműen Vidal/Pogba és plusz pénz (10-20 millio) őt csak és csak a juveba és így szabad elengedni
Te szoktál boltba járni? Ki van írva hogy a rágó 220 ft de Te a pénztárt vered 100-assal a kezedben?

Mi a bánatért adná oda a PSG az egyik legtehetségesebb kpását ráadásul bagóért? Kaká mennyit ér nálad? Mert verratti biztos nem hozható 25 alatt.
Beckham hogy jön ide?
Ki az az inigo martinez? :'(
Higunál még adnál rá pénzt? Az oké.....mert a juve max két taknyos zsepit adna rá ha csere lenne.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 14., kedd 21:52

gerzsoooo írta:PEPE - Angliába biztos elvinnék 10 millio körül kapnánk ami elég lenne Inigo Martinezért
ALBIOL - 5 millio kellene adni Garayért cserének jobbat nem találnánk, kb megkapnánk Albiolért az árát
COENTRAO - Nacho helyette itt van, cserének jobb nem kell univerzális és nyernénk 20 millio eurot
KAKA - PSGnek fel kellene ajánlani Verattiért és kevés euroért (5-10 körül) - ne felejtsük el Becks és Leonardo ott van
HIGUAIN - egyértelműen Vidal/Pogba és plusz pénz (10-20 millio) őt csak és csak a juveba és így szabad elengedni
Szerintem Pepéért kevés a 10 millió, hiába ~30 éves, tudtommal még bőven tart a szerződése és top védő. Ráadásul Inigo Martinez meg nem az. Akkor már itt van Nacho 4. számúnak.
Albiol szinte biztos, hogy nem akar majd Portugáliába menni, mikor Angliából és Spanyolhonból is kap ajánlatokat. Garay meg ha választhat, hogy visszajön ide, ahonnan egyszer már elküldték, és padra(!) jönne, vagy elmegy máshova (ManU?) a kezdő 11-be. Szerintem egyértelmű, hogy már nem fog itt játszani.
Nacho még mindig nem szélső védő.
Kakánál nem értem, mi köze Beckhamnek ahhoz, hogy Kaká menjen oda, amikor az angol csak erre az egy (fél?) szezonra volt ott tudtommal. Leonardo meg már korábban is lenyilatkozta, hogy nem érdekli őket Kaká, nekik Pastore kellett, és Ő már ott is van. Továbbá Kaká nem ér 15-20 milliót.
A Juventus úgy fest, nem hajlandó megválni egyiktől sem.
szilamer írta:
COENTRAO - Nacho helyette itt van, cserének jobb nem kell univerzális és nyernénk 20 millio eurot
Vesztenénk 10-et ha csak nem 50-ér adnád el.
Ha már "közgazdászkodunk" (CS0ki jobban tud, mint én), akkor nyernénk annyit, amennyiért eladnánk + a fizetése - az új játékos leigazolása és fizetése helyette.
Amikor megvettük, azt az összeget már befektettük(vagy mi a neve, régen magyarázták már el ezt nekem a BME-n). Az a pénz már nincs. Így csak azt kell nézni, hogy most vagyunk 0-n. Ha eladjuk az plusz.
A közgazdászok valahogy így számolnak. :mrgreen:
szilamer írta:
CALLEJON - Jese/Denis (bár egyre jobban Leverkusen vagy Schalke hírek) felhozni helyette és elpasszolni valamerre 10 körül
Callejónt nem kéne eladni. Több van benne mint amit az idén mutatott, ezt láthattuk tavaly is. Csupaszív madridista középszerű képeségekkel. Jesé meg jobbos. Ő lehetne Roni cseréje.Callejónt ne adjuk el!!
Callejón szerintem abszolút nem elég jó, még cserecsatárnak sem. Szélsőnek meg pláne. Akkor már inkább legyen helyette Jesé. Ő is "csupaszív" madridista. És nyerhetnénk vele 5-8 milliót.
beckham96 írta:Ha tényleg Zizou kézében lesznek az átigazolások, akkor nemcsak erős lesz a felnőtt csapat, hanem bitang jó lesz az utánpótlás is! :D
Nem értem, hogy ez hogyan függ össze. :hmmm:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 14., kedd 21:46

3 dolog miatt bukott el:
- öltöző
- sajtó

- igazolások
Ezzel egyetértek.....klopp ebbe alapjában véve nem szólhatott bele....magunkat vertük meg. Hogy az isten rakja őket telibe.
:cens:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 14., kedd 21:45

márpedig de, az első három meccsen klopp nagyon csúnyán elintézte őt. a negyediken meg nekimentek, ott kijött a tudáskülönbség, ha nem is egész meccsen. ezt kellett volna csinálni mindegyiken és nem 2 vereség, 1 döntetlen, 1 győzelem és egy kiesés lett volna a végeredmény.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 14., kedd 21:42

sentry írta:
Ha Mou lenne a világ legjobb edzője, akkor az általad említett legjobb jelölt (hozzáteszem, hogy szerintem is Ő lenne a legjobb ide ) 4 meccsből nem verte volna meg 4x, taktikailag. Abból legalább 2x csúúúnyán. :-)
Ez szerintem baromság. Nem taktikailag verte meg Klopp...
A játékosok verték meg saját magukat a szarokbele hozzáállással. 10 meccsből 9-en nem nyert volna 3 góllal a Dortmund, azon az 1-en igen, vagyis 9-szer elég lett volna a továbbjutáshoz az itthoni teljesítmény.
Én sem vagyok már Mourinho párti, de taktikailag nem látom mit kellett volna másképp csinálni? Motiválni kellett volna, de az már egy másvalami.

3 dolog miatt bukott el:
- öltöző
- sajtó
- igazolások

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 14., kedd 21:35

Matt:
Nagyon okos dolgokat írsz,de nálam továbbra is edzőfronton nem a szakmaiság a legfőbb,hanem az hogy a kerettel,a sztárokkal,a vezetőséggel tudjon "bánni"....vagyis MINDENÁRON ő legyen a főnök. Ezt JM jól csinálta,de.......és ott van egy de.....

Carlo.... :hmmm: én nem szerettem soha,ez nyílt titok. A stilusa nem azt mondanám hogy deffenzív,mert azért ez nem teljesen igaz,de az tény,ha szorítja a bugyi,úgy berántja a bekkelést ahogy nem szégyüli......
Ha jön,nálam üres lappal indul,és ha bizonyít(erős kp-a) akkor elindulok felé..........de félek hogy az italiáno veró gyémánt lesz nála a sláger,mert nem lát tovább,és az itt NEM FOG MENNI ezt most szögezzük le.
4 meccsből nem verte volna meg 4x, taktikailag. Abból legalább 2x csúúúnyán.
Igen,ez is jó kérdés,a real madrid felülír mindent......és mindenkit. JM a világ legjobbja....igen,de a madrid még neki is nagy falat volt. Magyarul ha neki nem ment, akkor mehet-e bárkinek is? Nem hiszek ebben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 14., kedd 21:34

Ennyi erővel megtarthatnánk Mourinhot is. Még mindig a világ legjobb edzője, és egyértelműen jobb Ancelottinál. Ebben a stílusú játékban Mourinho a legjobb. Él a szerződése, borsos a kivásárlási ára, Abra tuti nem fizeti ki, úgyhogy itt tarthatnánk...
Mourinho nem csak szakmai okok miatt kell, hogy menjen...

http://www.defensacentral.com/real_madr ... es-oferta/

Jaj, de szép lenne... :roll: 23 millió Khediráért! Csodálatos.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 14., kedd 21:33

Ancellotti annyiban más, mint Mourinho, hogy nem labda nélkül áll be bekkelni, hanem labdával. Remélem ő nem jön, de akkor igazából nem tudok olyat aki jó lenne.

Klopp oké, kérdés a "sztárokkal" hogyan bírna. Löw zsákbamacska és szerintem gyenge, AVB Di Matteo szintén nem az elit vonal, Wenger meg szerintem nem jönne ide, de őt adnám.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. május 14., kedd 21:31

Matt009 írta:
Még mindig a világ legjobb edzője, és egyértelműen jobb Ancelottinál.

az egyik legjobb jelölt Klopp. De Löw ugyanígy jó megoldás lenne. Én őket szeretném. Ők szemléletváltást jelentenének. De ugyanígy igaz lenne ez pl.: Di Matteora, AVB-re, vagy Wengerre.

Ha Mou lenne a világ legjobb edzője, akkor az általad említett legjobb jelölt (hozzáteszem, hogy szerintem is Ő lenne a legjobb ide ) 4 meccsből nem verte volna meg 4x, taktikailag. Abból legalább 2x csúúúnyán. :-)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 14., kedd 21:24

És akkor ki fog jönni Mou helyett? Mert ő tuti megy. Benitez? Karanka? Zidane? Ez azért a Real kispadja... Nem mondom, hogy Ance a legjobb vlasztás, de az elérhetők közül (ki is elérhető? nem sokan vannak..) ő a legjobb választás.
Az a baj Ancelottival, hogy az ő érkezése értelmetlenné teszi az edzőváltást. Ancelotti stílusa nagyon hasonlít Mourinhohoz. Ugyanúgy defenzív, kontracsapatokat épít, a klasszisoknak talán több szabad teret ad, de egyben kevésbé stabilabbak a csapatai az egész szezont górcső alá véve...

Ennyi erővel megtarthatnánk Mourinhot is. Még mindig a világ legjobb edzője, és egyértelműen jobb Ancelottinál. Ebben a stílusú játékban Mourinho a legjobb. Él a szerződése, borsos a kivásárlási ára, Abra tuti nem fizeti ki, úgyhogy itt tarthatnánk...

Mourinho lecserélésének az értelme a szemléletváltás. Egy támadóbb felfogású, attraktívabb szellemiségű edző érkezése lenne jó, aki a meccsek uralására törekszik. Egy olyan edző kell, aki nyerni akar, és nem csak a vereséget elkerülni.

Hogy kik lennének ezek: az egyik legjobb jelölt Klopp. De Löw ugyanígy jó megoldás lenne. Én őket szeretném. Ők szemléletváltást jelentenének. De ugyanígy igaz lenne ez pl.: Di Matteora, AVB-re, vagy Wengerre.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 14., kedd 20:54

morientes írta:
Viszont ha hoz még egy olyan jó szezont mint tavaly akkor tökéletes csere lehet. Ráadásul csatár helyett is tud játszodni, árnyékékbe is, szélsőként is...
Szélsőnek gyenge.Àrnyék ék,azt nemtom,mer Mou rendszerében olyan poszt nem volt.Csatárnak....hm.Jól tud érkezni a kapu elé,nem vitás,de elég sokszor fut lesre,néha vannak labdakezelési problémák...hát nem ezért ba :cens: gassuk mindig Higuaint? :hmmm:
Ezért, de Higuáint többet kell lássuk a kezdőben. Tőle nagyobbak az elvárások.
De mondom, egy tavalyi szezonnal lesz egy jó cserejátékosunk.
Titkon azért remélem, hogy ebből az sül ki, hogy nem jön Ancelotti...
És akkor ki fog jönni Mou helyett? Mert ő tuti megy. Benitez? Karanka? Zidane? Ez azért a Real kispadja... Nem mondom, hogy Ance a legjobb vlasztás, de az elérhetők közül (ki is elérhető? nem sokan vannak..) ő a legjobb választás.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 14., kedd 20:51

mohaola írta:A hírek szerint Perez egy árva eurót sem fog fizetni a PSG-nek Ancelotti-ért, a fanciák 4 millió eurót akarnak kapni az olaszért, Perez 10 napot adott Ancelotti-nak hogy oldja meg a szitut.

Haha haha... Perez kezdi ismét jól csinálni a dolgát. Így is van. Egy centet sem fizetünk edzőért. Mourinho esete egy kibaszott nagy kivétel ez alól a szabály alól, de ott akkor az akut sürgősség volt.

Titkon azért remélem, hogy ebből az sül ki, hogy nem jön Ancelotti...


De ez csak halvány remény. A PSG úriemberként fog viselkedni, és elengedik Ancelottit.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég