Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 15., szombat 23:46

a párosítások közül kb mindre papírformát tippelek, kivéve a galata-chelsea-t...ott esélyes egy meglepetés

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. február 15., szombat 18:40

Neymar felépül a City elleni találkozóra, Messi is kezd formába lendülni, addig a City-nél Agüero mellett Fernandinho játékára sem számíthat Pellegrini....

Ugye érzitek..... :coffee:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 1., szombat 12:20

R.M.C.F írta:Várható volt :lol: csak én touréra tippeltem.....de lehet még mindkettő kiesik addigra. :lol: :lol:
+ még Negredo és a barca sétál is tovább... :lol:
Nem baj,majd Zabaleta megoldja :lol: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 1., szombat 12:09

R.M.C.F írta:Várható volt :lol: csak én touréra tippeltem.....de lehet még mindkettő kiesik addigra. :lol: :lol:
Ő is közel járt már hozzá. Az utóbbi x City meccset néztem vagy belenéztem, és többször is lerúgták Yaya-t. Volt hogy tudta folytatni és végigjátszotta a meccset is. De pl a Newcastle elleni meccsen le is kellett cserélni - hál Isten nem volt komolyabb problémája. ő a City motorja, úgyhogy remélem nem lesz semmi baja addig - és remélem Pelle pihenteti majd a BL előtti bajnokin (elvileg a sunderland ellen játszanak a barca előtti meccsen: 02.18 Barca, 02.12 Sunderland, 02.22 Stoke a visszavágónál pedig: Aston villa és Hull lesz a BL meccs előtt és után)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 31., péntek 17:39

Várható volt :lol: csak én touréra tippeltem.....de lehet még mindkettő kiesik addigra. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 31., péntek 15:05

Úgy néz ki, Agüero ki kell hogy hagyja az első Barca elleni meccset.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 31., péntek 13:31

morientes írta:
A madridot meg visszapofozta oda ahová más nem tudta....a nagymenő tribli edzők,akik az állítólagos de soha nem látott szépfocit akarták,azok rendre elbuktak,mert kevesek voltak hozzá képest minden tekintetben.
Capello volt az,aki a galaktikus éra után elkezdett CSAPATOT építeni,de a bajnoki cím is kevés volt ahhoz hogy folytathassa...
Aztán Mou próbálkozott ismét,kimobdva-kimondatlanul azért lett hozva hogy BL-t nyerjen,és talán tavaly,az utolsó évében tűzközelben is voltunk,ha dortmundba nem basszuk el.
De megvoltak neki a hibái,a makacssága,ami egyszersmind valamilyen szinten az erényei is volt,akadályokat gördített mint az ő,mint a csapad teljesítménye elé...A középszerű,bejáratott emberek játszatása,az egygólos vezetésnél való visszaállás,a kompromisszum készség hiányaa,az állandó az "én otthonom London" szlogen,ezek voltak azok amiatt elment.Nem hagyta el a süllyedő hajót.Csak ő is,meg a vezetőség is érezte,nem mehet így tovább.Sok pozitivumot hozott a csapathoz,és kb ugyan annyi negativumot is...mindegy.Váltott,mert ilyen a foci.Elment,azért kár is beszélni róla.Ha csak nem a PL topicban :)

Szinte teljesen egyet kell hogy értsek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 31., péntek 12:34

Inkább tavalyelőtt voltunk igazán tűzközelben. Akkor jobbak voltunk a BM-nél és a Barcánál is, de nagyon elkúrtuk. Tavaly az is kisebb csoda volt, hogy a négyig eljutottunk.
Az igaz,csakhogy tavaly a BL-re lett kihegyezve minden,mivel hogy olyan csodásan kezdtük a bajnokságot,hogy 3 meccs után megette a fene az egészet.És a BL-be azért hoztuk magunkat,csak dortmundba volt az egész társaság indiszponált idióták gyülekezete.Aztán Madridban,ha Özil vagy Pipita ziccere bemegy,nincs miről beszélni....mert a döntőben bármi lehetett volna.Tudom sok a "ha" meg a "volna" :D.Ezért aztán....:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 31., péntek 12:24

Aztán Mou próbálkozott ismét,kimobdva-kimondatlanul azért lett hozva hogy BL-t nyerjen,és talán tavaly,az utolsó évében tűzközelben is voltunk,ha dortmundba nem basszuk el.
Inkább tavalyelőtt voltunk igazán tűzközelben. Akkor jobbak voltunk a BM-nél és a Barcánál is, de nagyon elkúrtuk. Tavaly az is kisebb csoda volt, hogy a négyig eljutottunk.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 31., péntek 12:18

A madridot meg visszapofozta oda ahová más nem tudta....a nagymenő tribli edzők,akik az állítólagos de soha nem látott szépfocit akarták,azok rendre elbuktak,mert kevesek voltak hozzá képest minden tekintetben.
Capello volt az,aki a galaktikus éra után elkezdett CSAPATOT építeni,de a bajnoki cím is kevés volt ahhoz hogy folytathassa...
Aztán Mou próbálkozott ismét,kimobdva-kimondatlanul azért lett hozva hogy BL-t nyerjen,és talán tavaly,az utolsó évében tűzközelben is voltunk,ha dortmundba nem basszuk el.
De megvoltak neki a hibái,a makacssága,ami egyszersmind valamilyen szinten az erényei is volt,akadályokat gördített mint az ő,mint a csapad teljesítménye elé...A középszerű,bejáratott emberek játszatása,az egygólos vezetésnél való visszaállás,a kompromisszum készség hiányaa,az állandó az "én otthonom London" szlogen,ezek voltak azok amiatt elment.Nem hagyta el a süllyedő hajót.Csak ő is,meg a vezetőség is érezte,nem mehet így tovább.Sok pozitivumot hozott a csapathoz,és kb ugyan annyi negativumot is...mindegy.Váltott,mert ilyen a foci.Elment,azért kár is beszélni róla.Ha csak nem a PL topicban :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 31., péntek 10:15

dzsi91 írta:
h3x0r írta: Mindenki tudta, hogy a portugalnak eredmenytol fuggetlenul szezon vegen bucsuznia kell.

A többivel egyet értek, de biztos vagyok benne, hogy Mourinho csakis saját akaratából távozott.Perez az utolsó percig marasztalta.Nagyon csípem Mourinho-t de ez rosszul esett nekem,hogy úgymond a süllyedő hajót hagyta el, tőle azt vártam volna,hogy ezt a szezont bebuktuk de kijavítom amit elrontottam/elrontottunk...Persze tudom,hogy azért elég menthetetlen szitu volt a Casillas story+ a média miatt,de tökösebbnek gondoltam.Mind1 én összességében elégedett vagyok a munkájával,voltak nagy baklövések (hol nincsenek),de visszarakott minket a térképre,nyertünk 3 kupát és a bl-ben is mindig a döntő kapujában buktunk el...az utolsó év kaotikusra sikerült, de a jót se szabad elfelejteni.Azt viszont érdekes látni ,hogy akik 1-2 éve vérüket adták volna Mourinho-ért ma már elég érdekesen nyilvánulnak meg róla... :hmmm:
Szerintem nem tudta volna menteni már......iker miatt óriási balhé volt. A média akik mindig gennyeztek minket állandóan egy igazi vetélytársra lelt benne és sokszor kifigurázta a hazugságaikat az agymosásaikat.....támadták is ahol érték mint a veszett kutyák, meg volt pecsételve a sorsa. Már anno raul és guti miatt is támadták,jogtalanul, nem tudta volna megoldani. csak nagyobb baj lett volna. Nagy forma,én is szerettem , mert az igazáért mindig kiállt,és sokkal több igaza volt mint amit megadtak neki....sokkal több.
A madridot meg visszapofozta oda ahová más nem tudta....a nagymenő tribli edzők,akik az állítólagos de soha nem látott szépfocit akarták,azok rendre elbuktak,mert kevesek voltak hozzá képest minden tekintetben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 31., péntek 3:03

h3x0r írta: Mindenki tudta, hogy a portugalnak eredmenytol fuggetlenul szezon vegen bucsuznia kell.

A többivel egyet értek, de biztos vagyok benne, hogy Mourinho csakis saját akaratából távozott.Perez az utolsó percig marasztalta.Nagyon csípem Mourinho-t de ez rosszul esett nekem,hogy úgymond a süllyedő hajót hagyta el, tőle azt vártam volna,hogy ezt a szezont bebuktuk de kijavítom amit elrontottam/elrontottunk...Persze tudom,hogy azért elég menthetetlen szitu volt a Casillas story+ a média miatt,de tökösebbnek gondoltam.Mind1 én összességében elégedett vagyok a munkájával,voltak nagy baklövések (hol nincsenek),de visszarakott minket a térképre,nyertünk 3 kupát és a bl-ben is mindig a döntő kapujában buktunk el...az utolsó év kaotikusra sikerült, de a jót se szabad elfelejteni.Azt viszont érdekes látni ,hogy akik 1-2 éve vérüket adták volna Mourinho-ért ma már elég érdekesen nyilvánulnak meg róla... :hmmm:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 30., csütörtök 18:49

Toky írta:
dzsi91 írta:Azért ahhoz képest ,hogy "bekkelő" Madrid volt elég sok gólt összezongoráztak a srácok...szerintem akkor is jó focit toltunk (2011-12), bár tény ,hogy ez eddig bejövősebb amerre Carlo halad...Csak sokan úgy állítják be Mourinho érát,mintha csak bekkelt volna a portugál, ha a személyes problémák nem járnak előrébb a csapaténál, szerintem tavaly arathattunk volna...
Szerintem meg nem. Mert nem személyes problémákkal kezdődött, hanem szakmaival (az alapozás és a megfelelő előszezon hiánya, a visszaállás - mert 12-13-ban már nem azt játszottuk, amit előtte, csak hasonlót!). A portugál tette személyessé.
A 11-12-es szezonban szerintem is viszonylag jo focit toltunk, voltak hibak, de az akkori jatekunk teljesen vallalhato volt. A 12-13-as szezonban szintet kellett volna lepni, csak ez egyaltalan nem sikerult, sott.

Az egesz eloszezont elszurtuk. Az egyik hogy nem a focirol es a felkeszulesrol szolt az egesz, hanem az utazasokrol, kirandulasokrol, ilyen olyan media esemenyekrol (persze ez is kell, de csak mertekkel). A masik pedig, hogy a formaidozitest nagyon elszurtuk. Anno valaki szepen levezette az eloszezon fazisait az eronleti edzestol kezdve egeszen a meccsig. Na ez nekunk nem sikerult, az elso 4 meccsen 4 pontot szereztunk.

A 11-12-es szezonnal ellentetben nem csak akkor alltunk be kontrazni amikor siman vezettunk, hanem konkretan a liga utolso ellen is ez volt a taktikank. A jatekosok joggal hanytorgattak fel Mourinhonak a rossz taktikat, e melle jott a gyenge szezonkezdet, a jatekosok gyenge formaja, mindenki a masikat hibaztatta, amit a media szepen fel is kapott. Iker padoztatasa az utolso csepp volt a poharban. Ezek igy osszegyurva pedig mar eleg komoly dolgok. Mindenki tudta, hogy a portugalnak eredmenytol fuggetlenul szezon vegen bucsuznia kell.

Pellegrininek pedig az Alcorcon meccs es a Lyon elleni kieses meg is pecsetelte a sorsat.

De ugy erzem ez mar nagyon off, ugyhogy remelem a City es a Barca jo meccseket jatszanak. :D

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. január 30., csütörtök 16:42

dzsi91 írta:Azért ahhoz képest ,hogy "bekkelő" Madrid volt elég sok gólt összezongoráztak a srácok...szerintem akkor is jó focit toltunk (2011-12), bár tény ,hogy ez eddig bejövősebb amerre Carlo halad...Csak sokan úgy állítják be Mourinho érát,mintha csak bekkelt volna a portugál, ha a személyes problémák nem járnak előrébb a csapaténál, szerintem tavaly arathattunk volna...
Szerintem meg nem. Mert nem személyes problémákkal kezdődött, hanem szakmaival (az alapozás és a megfelelő előszezon hiánya, a visszaállás - mert 12-13-ban már nem azt játszottuk, amit előtte, csak hasonlót!). A portugál tette személyessé.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 30., csütörtök 16:31

Azért ahhoz képest ,hogy "bekkelő" Madrid volt elég sok gólt összezongoráztak a srácok...szerintem akkor is jó focit toltunk (2011-12), bár tény ,hogy ez eddig bejövősebb amerre Carlo halad...Csak sokan úgy állítják be Mourinho érát,mintha csak bekkelt volna a portugál, ha a személyes problémák nem járnak előrébb a csapaténál, szerintem tavaly arathattunk volna...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 30., csütörtök 13:09

Csabi írta:Mindegy, Real Madridhoz egyik sem melto
Adom.De ami most van kialalulóban tetszik.....jó lesz ez.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. január 30., csütörtök 8:20

Mindegy, Real Madridhoz egyik sem melto

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 30., csütörtök 7:27

Idén talán nem bekkelni akar majd a Real, mint Mou ideje alatt.
Kb 3 meccsen akart bekkelni a madrid JM alatt,azt is első évben csak és az is egy bizonyos csapat ellen. Nem összekeverendő a bekkelés,és a visszább állt(több terület átadása,mélyebb labdaszerzés és abból villámgyors váltások) és a beállt,rombolni-védekezni akaró,letáborozó és támadni nem is akaró bekkeléssel.

Azt gondolom,a 3 évben ha nincsen az idézőjeles buktatás(iker) akkor elég komoly és szerintem élvezetes,remek focink lett volna. Ez látszik a kezdeti majd a második évbeli fejlődésből,meccs képből.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 29., szerda 23:01

Hát a barca és a City meccsit is nézem amikor tudom, 2 hét és itt van a találka és a rutinon kívül szerintem semmi nem szól a katalánok mellett...Ugyanolyan érzésem van mint a tavalyi Bayern-barca párharcnál, ha nem is lesz olyan egyértelmű, nincs az az isten ,hogy ne az angolok menjenek tovább...tudom tudom lenézem a barcát.. :coffee:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 12., vasárnap 15:35

A Barcától sem kéne tartanunk, ha nem befosva mennénk fel a pályára, mindenféle felforgatott kerettel, mert ez a taktika hátha bejön. Kurva érdekes, hogy minden edzőnek akkor jut eszébe húzni valamit nálunk, ha jön a barca, de persze olyat, amit előtte még nem próbált ki. Ki kell menni, ahogy szoktunk és játszani a saját játékunkat, akkor nem lehet gond. A mi védelmünk is gyenge, de az övüké méginkább. Csak fejben, mentálisan fel kell készíteni a játékosokat, hogy ez is csak 1 meccs... A tegnapi meccs alapján előbb tartanék egy Atletico-tól, mint tőlük.

Neymar is tegnap amit csinált az valami katasztrófa volt. Kapkod, ideges... látatlanba bepasszolja középre, egy cselt nem csinált meg... Messi egyszer kétszer megpróbált megindulni, de négyen vették körbe, mondjuk egyszer elment, abból veszély is lett.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég