Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. január 31., péntek 14:10

morientes írta: Hogyne érteném. :) De mivel elég velősen fogalmaztál,válaszoltam azt amit...:) Mert ugy az hogy "senkit,senkiért" talán elhamarkodott kijelentés volt :) Azért Khedirat,DM-at,vagy mittomén Moratat lehet hogy meggondolnál te is Neymarért cserébe. :) Mégha nem is az a poszt.
Nyilván nem volt 1-1ben csere,de gondold csak át mit vesztettünk volna,ha nincs egy Figonk,vagy egy Ronaldo9-ünk,akik a barcaba robbantak be...:) erre mondtam azt amit.Persze mondom sántít a példa kicsit,hisz őket nem cseréltük,hanem vettük,Ronaldot még csak nem is directbe a barcatól,de ettől még,csak kötődtek valahogy...:)
Azt, hogy miért fogalmaztam ilyen "velősen" azt hiszem leírtam.

Egyébként Ronaldo és Figo is ismert vagy ahogy Te fogalmaztál "berobbant" játékos volt már a barca előtt is. Inkább úgy fogalmaznék ha megengeded pontosítsak, hogy európai élcsapatban ott bizonyítottak először.

De természetesen nagy veszteség lett volna a hiányuk, Figo pl. személyes kedvencem is volt mikor nálunk kergette a bőrt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13046
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 31., péntek 14:06

nem cserélnél játékost a becsületre hivatkozva, de az egyik legsunyibb és provokatívabb játékosuk már jöhetne...érdekes :hmmm: ha a Barcát kizárják az átigazolásokból megvenném Puyolt és egyből hagynám hogy nyugdíjba vonuljon :lol: komolyan én már sajnálom őt, felmegy játszani és lesérül, meggyógyul megint beteszik és rásérül...
voltak és lesznek is olyanok akik egyikből a másikba fognak menni...de azért vannak azok a személyek akik semmiképpen sem húzhatnák fel a madridi mezt

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 31., péntek 14:02

Értem, hogy ezzel mit akarsz mondani, de mivel elég sokáig én is csapat sportot űztem így bennem ott van ez a fajta "betyárbecsület" (bár tudom nem ez a szó illik ide igazán, de remélem érted mire célzok) 
Hogyne érteném. :) De mivel elég velősen fogalmaztál,válaszoltam azt amit...:) Mert ugy az hogy "senkit,senkiért" talán elhamarkodott kijelentés volt :) Azért Khedirat,DM-at,vagy mittomén Moratat lehet hogy meggondolnál te is Neymarért cserébe. :) Mégha nem is az a poszt.
Nyilván nem volt 1-1ben csere,de gondold csak át mit vesztettünk volna,ha nincs egy Figonk,vagy egy Ronaldo9-ünk,akik a barcaba robbantak be...:) erre mondtam azt amit.Persze mondom sántít a példa kicsit,hisz őket nem cseréltük,hanem vettük,Ronaldot még csak nem is directbe a barcatól,de ettől még,csak kötődtek valahogy...:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. január 31., péntek 13:54

morientes írta: Szèp dolog így kiállni a csapatért... :salute: de néha kompromisszumokat kell kötni.Ha úgy adódik éppen akár a barcaval is...hogy jobbak legyünk...sikeresebbek...ezt nem Neymar kapcsán mondom,csak úgy általánosságban...
Értem, hogy ezzel mit akarsz mondani, de mivel elég sokáig én is csapat sportot űztem így bennem ott van ez a fajta "betyárbecsület" (bár tudom nem ez a szó illik ide igazán, de remélem érted mire célzok)

És tényleg nem adnám szívesen még Jese-t vagy Moratat sem oda Neymarért "csere alapon", de én magam részéről amint látom kifutni Real mezben az adott játékost már is meg szeretem mintha 10 éve itt játszana szóval ha az kell a csapat sikerességéhez akkor tőlem jöhet Neymar is. De ha az ésszerűséget veszem alapul és nem a szívemre hallgatok is úgy gondolom, hogy Bale nagyobb és hasznosabb játékossá válik az évek folyamán mint Neymar tehát semmiképpen nem működne nálam ez a csere dolog. Ha a barca netán cserélni akarna és kell nekik Bale akkor adják Messit. :roll:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 31., péntek 13:39

Cristiano Ronaldo írta:
'shutterisland írta:egyébként elcserélnétek balet neymarra, egy az egyben ?
Nem. Egy Real Madrid játékosra se cserélném el sem Neymart sem mást...
Szèp dolog így kiállni a csapatért... :salute: de néha kompromisszumokat kell kötni.Ha úgy adódik éppen akár a barcaval is...hogy jobbak legyünk...sikeresebbek...ezt nem Neymar kapcsán mondom,csak úgy általánosságban...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 31., péntek 13:29

Géci írta:Kíváncsiságból megnéztem, hogy "odaát" mennyire vannak közölve az üggyel kapcsolatban a hírek. Azt kell, hogy mondjam, hogy nem szívesen közlik a negatív híreket... De ez biztos csak véletlen... :roll: :lol:

Kicsit észak koreai feeling. :lol: csak a pozitiv propaganda
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. január 31., péntek 13:21

'shutterisland írta:egyébként elcserélnétek balet neymarra, egy az egyben ?
Nem. Egy Real Madrid játékosra se cserélném el sem Neymart sem mást...

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. január 31., péntek 12:59

kiki. írta:Thiago: Gondolom láttad tegnap a gólját. Kezdő abba a Bayerben akik szerintem idén is rommá verik európát. 55-60 millára taksálom jelenleg az értékét.
10 meccset jatszott a szezonban eddig, abbol 3 nem kezdokent. Varjunk meg azzal az 50-60 millaval szerintem. Majd ha ott tart mint Schweinsteiger, akkkor mar realis lesz a 60.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 31., péntek 12:53

Mi köze a VB-nek egy VB-n szereplő és egy VB nem a saját hibájából nem szereplőnek? Szerintem semmi, nem ebből kell megítélni a két játékost.
Félreérted.Én most kivettem Balet a képletből,hanem Neymaral kapcsolatban gondolom azt,hogy a VB dönti el,hogy mennyit is ér valójában.Mert Bale-ről tudjuk hogy mennyit.Elvégre róla mondhatni hogy bizonyított már egy top bajnokságba.Míg Neymar ugyan jó úton halad,úgy látszik be is illeszkedett,de még azért ő nálam vet fel kérdéseket.
Hát így :) Ezért mondom azt,hogy azután a torna után lehet megmondani biztosra hogy akkor a brazil vagy a walesi...persze ha Bale góljával nyerjük a BL-t,a kérdés nem kérdés :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 31., péntek 12:40

morientes írta:
'shutterisland írta:egyébként elcserélnétek balet neymarra, egy az egyben ?
Erre érdemben a VB után tudnék válaszolni....az lesz Neymarnal a nagy vízválasztó...
Másfelől meg tényleg nagyon a baloson játszik.Ott meg ott van Ronaldo....de azt hiszem megállná ő a helyét a jobboson is...
Mi köze a VB-nek egy VB-n szereplő és egy VB nem a saját hibájából nem szereplőnek? Szerintem semmi, nem ebből kell megítélni a két játékost.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 31., péntek 12:28

'shutterisland írta:egyébként elcserélnétek balet neymarra, egy az egyben ?
Erre érdemben a VB után tudnék válaszolni....az lesz Neymarnal a nagy vízválasztó...
Másfelől meg tényleg nagyon a baloson játszik.Ott meg ott van Ronaldo....de azt hiszem megállná ő a helyét a jobboson is...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 31., péntek 9:53

Kíváncsiságból megnéztem, hogy "odaát" mennyire vannak közölve az üggyel kapcsolatban a hírek. Azt kell, hogy mondjam, hogy nem szívesen közlik a negatív híreket... De ez biztos csak véletlen... :roll: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 31., péntek 8:42

Jöhet az újabb része a Neymar storynak? :mrgreen:
A Marcát meghívta a Sonda Group (DIS) Sao Pauloba, ahol a elmondták, hogy ők először beszélnek a sajtónak.
2009-ben Neymar játékjogának 40%ért fizettek 5 milliót, plusz jutalékot.
A konf kupa után Rosell kétszer telefonált Neymar miatt, amikor ugye a játékos kijelentette, hogy nem kíván eligazolni 2014-ig. (Rosell elkezdett aggódni, hogy a 10 milliója fölöslegbe megy esetleg - ezt én fűzöm hozzá)
Rosell nem tudott Brazíliába utazni.
Kiderültek a dolgok, a DIS felemelte volna a hangját, André Cury felbukkant. Egy laza kávé mellett 4 milliót ajánlott fel, hogy maradjanak csöndben, és hagyják az ügyet.
Azt mondták neki, hogy 12+6 millió, ennyi jár a DISnek, ezt kérik.
Aztán felemelték az ajánlatot négyről hatra. Három meeting volt. Írtak egy szerződést utólag, hogy ne legyenek problémák (ergó hamisítottak egyet), de végül nem fogadták el az ajánlatot.
Ekkor rákérdeztek, hogy Cury a Barcelona nevében tárgyalt vagy a Barcelona nevében?
A válasz; a névjegykártyán a Barcelona szerepelt.

Ergo, hiába próbál így menekülni Rosell, rá lehet húzni a Barcelonára a dolgokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 31., péntek 3:11

kiki. írta: egy nagyon fiatal világklasszis középpályás bőven megér annyit
A 98as vb óta nézek focit, de ez csak mostanában lett divat,hogy mindenki aki egy kicsit kiemelkedik az átlagból az már világklasszis vagy zseni. De lehet hogy én működök fordítva és hibásan használom ezeket a kifejezéseket Zidane-okra,Ronaldo-kra, vagy éppen Cé-re...akkor viszont nem ártana kitalálni nekik egy új megnevezést, mert ha Thiago és Neymar világklasszis akkor Cé és Messi mi? :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. január 31., péntek 2:51

R.M.C.F írta:thiago 60? akkor modric 90.
Én komolyan gondoltam a Thiago 60-at. Ilyen elvadult árak mellett egy nagyon fiatal világklasszis középpályás bőven megér annyit. Majd ha Xavi visszavonul és nem lesz helyettese akkor foghatjuk a fejünket.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 31., péntek 2:47

thiago 60? akkor modric 90.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8403
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 30., csütörtök 22:41

55-60 millára taksálom jelenleg az értékét.
akkor bale ajándék volt 91-ért...

kiki.
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014. január 28., kedd 17:00
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiki. » 2014. január 30., csütörtök 22:35

lesliejr írta:
Eladjuk Villát 5 millióért, Henryt-Márquezt ingyen. Tourét és Thiagot is áron alul, és akkor veszünk Csingriszkijt 30 milláért meg Ibrahimovicot 60+ Eto'o-ért. Leírtam és rosszul lettem.
Most komolyan? Villa többet ér 5 milliónál? Nézed, hogy azóta mit játszik? Esetleg az utolsó évében nálunk mit csinált? Az alig játszó Tello komolyabb veszélyt jelent a kapura, mint Dávid barátunk. Henry és Marquez meg elmentek levezetni.
Thiago áron alul? Miért? Mennyit ér a srác? Azért ne essünk már át a ló túlsó oldalára a Barcelonával kapcsolatban. Voltak (és lesznek) rossz igazolásaink, cseréink, soroltál te is fel belőle, de nem kell mindegyikre ráaggatni ezt a jelzőt.
Úristen szerinted Villa nem ér többet mint 5 millió? :lol: Alapember egyébként abba az Atleticoba, akik velünk kézenfogva vezetik a bajnokságot. Henryék elmentek levezetni, és? Henry nem ért meg akkor még egy 10-est? Thiago: Gondolom láttad tegnap a gólját. Kezdő abba a Bayerben akik szerintem idén is rommá verik európát. 55-60 millára taksálom jelenleg az értékét.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 30., csütörtök 21:45

Csak azért nem, mert a pálya ellenkező oldalán játszanak. De Neymar játékát jobban bírom.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 30., csütörtök 21:42

Én se cserélném el. Jobbnak nem tartom, a színészkedésre nem vagyok vevő és ő is tipikus tükör szélső, ott meg a világ legjobbja van jelenleg, szóval nem lenne értelme. Lehet 2-3 év múlva változik majd a szemléletem, mert érettebb lesz és többet fog bizonyítani - ahogy Bale is - és visszamenőleg kell majd eldönteni, hogy melyiket érte meg, érte volna meg leigazolni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 3 regisztrált és 0 vendég