Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. február 16., vasárnap 1:39

Neymar felépül a City elleni találkozóra, Messi is kezd formába lendülni, addig a City-nél Agüero mellett Fernandinho játékára sem számíthat Pellegrini....

Ugye érzitek..... :coffee:
Mit kellene érezni? Amíg Touré ott van a City középpályáján,addig nincs gáz. A Barca kitömött egy hulla gyenge spanyol kis csapatot,na és? A védelmük továbbra is vicckategória,a középpályájuk lassú,csak Messiben és Neymar egyéni villanásaiban bízhatnak.
:goat:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 15., szombat 23:46

a párosítások közül kb mindre papírformát tippelek, kivéve a galata-chelsea-t...ott esélyes egy meglepetés

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. február 15., szombat 18:40

Neymar felépül a City elleni találkozóra, Messi is kezd formába lendülni, addig a City-nél Agüero mellett Fernandinho játékára sem számíthat Pellegrini....

Ugye érzitek..... :coffee:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 1., szombat 12:20

R.M.C.F írta:Várható volt :lol: csak én touréra tippeltem.....de lehet még mindkettő kiesik addigra. :lol: :lol:
+ még Negredo és a barca sétál is tovább... :lol:
Nem baj,majd Zabaleta megoldja :lol: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 1., szombat 12:09

R.M.C.F írta:Várható volt :lol: csak én touréra tippeltem.....de lehet még mindkettő kiesik addigra. :lol: :lol:
Ő is közel járt már hozzá. Az utóbbi x City meccset néztem vagy belenéztem, és többször is lerúgták Yaya-t. Volt hogy tudta folytatni és végigjátszotta a meccset is. De pl a Newcastle elleni meccsen le is kellett cserélni - hál Isten nem volt komolyabb problémája. ő a City motorja, úgyhogy remélem nem lesz semmi baja addig - és remélem Pelle pihenteti majd a BL előtti bajnokin (elvileg a sunderland ellen játszanak a barca előtti meccsen: 02.18 Barca, 02.12 Sunderland, 02.22 Stoke a visszavágónál pedig: Aston villa és Hull lesz a BL meccs előtt és után)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 31., péntek 17:39

Várható volt :lol: csak én touréra tippeltem.....de lehet még mindkettő kiesik addigra. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62879
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 31., péntek 15:05

Úgy néz ki, Agüero ki kell hogy hagyja az első Barca elleni meccset.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 31., péntek 13:31

morientes írta:
A madridot meg visszapofozta oda ahová más nem tudta....a nagymenő tribli edzők,akik az állítólagos de soha nem látott szépfocit akarták,azok rendre elbuktak,mert kevesek voltak hozzá képest minden tekintetben.
Capello volt az,aki a galaktikus éra után elkezdett CSAPATOT építeni,de a bajnoki cím is kevés volt ahhoz hogy folytathassa...
Aztán Mou próbálkozott ismét,kimobdva-kimondatlanul azért lett hozva hogy BL-t nyerjen,és talán tavaly,az utolsó évében tűzközelben is voltunk,ha dortmundba nem basszuk el.
De megvoltak neki a hibái,a makacssága,ami egyszersmind valamilyen szinten az erényei is volt,akadályokat gördített mint az ő,mint a csapad teljesítménye elé...A középszerű,bejáratott emberek játszatása,az egygólos vezetésnél való visszaállás,a kompromisszum készség hiányaa,az állandó az "én otthonom London" szlogen,ezek voltak azok amiatt elment.Nem hagyta el a süllyedő hajót.Csak ő is,meg a vezetőség is érezte,nem mehet így tovább.Sok pozitivumot hozott a csapathoz,és kb ugyan annyi negativumot is...mindegy.Váltott,mert ilyen a foci.Elment,azért kár is beszélni róla.Ha csak nem a PL topicban :)

Szinte teljesen egyet kell hogy értsek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 31., péntek 12:34

Inkább tavalyelőtt voltunk igazán tűzközelben. Akkor jobbak voltunk a BM-nél és a Barcánál is, de nagyon elkúrtuk. Tavaly az is kisebb csoda volt, hogy a négyig eljutottunk.
Az igaz,csakhogy tavaly a BL-re lett kihegyezve minden,mivel hogy olyan csodásan kezdtük a bajnokságot,hogy 3 meccs után megette a fene az egészet.És a BL-be azért hoztuk magunkat,csak dortmundba volt az egész társaság indiszponált idióták gyülekezete.Aztán Madridban,ha Özil vagy Pipita ziccere bemegy,nincs miről beszélni....mert a döntőben bármi lehetett volna.Tudom sok a "ha" meg a "volna" :D.Ezért aztán....:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 31., péntek 12:24

Aztán Mou próbálkozott ismét,kimobdva-kimondatlanul azért lett hozva hogy BL-t nyerjen,és talán tavaly,az utolsó évében tűzközelben is voltunk,ha dortmundba nem basszuk el.
Inkább tavalyelőtt voltunk igazán tűzközelben. Akkor jobbak voltunk a BM-nél és a Barcánál is, de nagyon elkúrtuk. Tavaly az is kisebb csoda volt, hogy a négyig eljutottunk.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 31., péntek 12:18

A madridot meg visszapofozta oda ahová más nem tudta....a nagymenő tribli edzők,akik az állítólagos de soha nem látott szépfocit akarták,azok rendre elbuktak,mert kevesek voltak hozzá képest minden tekintetben.
Capello volt az,aki a galaktikus éra után elkezdett CSAPATOT építeni,de a bajnoki cím is kevés volt ahhoz hogy folytathassa...
Aztán Mou próbálkozott ismét,kimobdva-kimondatlanul azért lett hozva hogy BL-t nyerjen,és talán tavaly,az utolsó évében tűzközelben is voltunk,ha dortmundba nem basszuk el.
De megvoltak neki a hibái,a makacssága,ami egyszersmind valamilyen szinten az erényei is volt,akadályokat gördített mint az ő,mint a csapad teljesítménye elé...A középszerű,bejáratott emberek játszatása,az egygólos vezetésnél való visszaállás,a kompromisszum készség hiányaa,az állandó az "én otthonom London" szlogen,ezek voltak azok amiatt elment.Nem hagyta el a süllyedő hajót.Csak ő is,meg a vezetőség is érezte,nem mehet így tovább.Sok pozitivumot hozott a csapathoz,és kb ugyan annyi negativumot is...mindegy.Váltott,mert ilyen a foci.Elment,azért kár is beszélni róla.Ha csak nem a PL topicban :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 31., péntek 10:15

dzsi91 írta:
h3x0r írta: Mindenki tudta, hogy a portugalnak eredmenytol fuggetlenul szezon vegen bucsuznia kell.

A többivel egyet értek, de biztos vagyok benne, hogy Mourinho csakis saját akaratából távozott.Perez az utolsó percig marasztalta.Nagyon csípem Mourinho-t de ez rosszul esett nekem,hogy úgymond a süllyedő hajót hagyta el, tőle azt vártam volna,hogy ezt a szezont bebuktuk de kijavítom amit elrontottam/elrontottunk...Persze tudom,hogy azért elég menthetetlen szitu volt a Casillas story+ a média miatt,de tökösebbnek gondoltam.Mind1 én összességében elégedett vagyok a munkájával,voltak nagy baklövések (hol nincsenek),de visszarakott minket a térképre,nyertünk 3 kupát és a bl-ben is mindig a döntő kapujában buktunk el...az utolsó év kaotikusra sikerült, de a jót se szabad elfelejteni.Azt viszont érdekes látni ,hogy akik 1-2 éve vérüket adták volna Mourinho-ért ma már elég érdekesen nyilvánulnak meg róla... :hmmm:
Szerintem nem tudta volna menteni már......iker miatt óriási balhé volt. A média akik mindig gennyeztek minket állandóan egy igazi vetélytársra lelt benne és sokszor kifigurázta a hazugságaikat az agymosásaikat.....támadták is ahol érték mint a veszett kutyák, meg volt pecsételve a sorsa. Már anno raul és guti miatt is támadták,jogtalanul, nem tudta volna megoldani. csak nagyobb baj lett volna. Nagy forma,én is szerettem , mert az igazáért mindig kiállt,és sokkal több igaza volt mint amit megadtak neki....sokkal több.
A madridot meg visszapofozta oda ahová más nem tudta....a nagymenő tribli edzők,akik az állítólagos de soha nem látott szépfocit akarták,azok rendre elbuktak,mert kevesek voltak hozzá képest minden tekintetben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 31., péntek 3:03

h3x0r írta: Mindenki tudta, hogy a portugalnak eredmenytol fuggetlenul szezon vegen bucsuznia kell.

A többivel egyet értek, de biztos vagyok benne, hogy Mourinho csakis saját akaratából távozott.Perez az utolsó percig marasztalta.Nagyon csípem Mourinho-t de ez rosszul esett nekem,hogy úgymond a süllyedő hajót hagyta el, tőle azt vártam volna,hogy ezt a szezont bebuktuk de kijavítom amit elrontottam/elrontottunk...Persze tudom,hogy azért elég menthetetlen szitu volt a Casillas story+ a média miatt,de tökösebbnek gondoltam.Mind1 én összességében elégedett vagyok a munkájával,voltak nagy baklövések (hol nincsenek),de visszarakott minket a térképre,nyertünk 3 kupát és a bl-ben is mindig a döntő kapujában buktunk el...az utolsó év kaotikusra sikerült, de a jót se szabad elfelejteni.Azt viszont érdekes látni ,hogy akik 1-2 éve vérüket adták volna Mourinho-ért ma már elég érdekesen nyilvánulnak meg róla... :hmmm:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9204
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 30., csütörtök 18:49

Toky írta:
dzsi91 írta:Azért ahhoz képest ,hogy "bekkelő" Madrid volt elég sok gólt összezongoráztak a srácok...szerintem akkor is jó focit toltunk (2011-12), bár tény ,hogy ez eddig bejövősebb amerre Carlo halad...Csak sokan úgy állítják be Mourinho érát,mintha csak bekkelt volna a portugál, ha a személyes problémák nem járnak előrébb a csapaténál, szerintem tavaly arathattunk volna...
Szerintem meg nem. Mert nem személyes problémákkal kezdődött, hanem szakmaival (az alapozás és a megfelelő előszezon hiánya, a visszaállás - mert 12-13-ban már nem azt játszottuk, amit előtte, csak hasonlót!). A portugál tette személyessé.
A 11-12-es szezonban szerintem is viszonylag jo focit toltunk, voltak hibak, de az akkori jatekunk teljesen vallalhato volt. A 12-13-as szezonban szintet kellett volna lepni, csak ez egyaltalan nem sikerult, sott.

Az egesz eloszezont elszurtuk. Az egyik hogy nem a focirol es a felkeszulesrol szolt az egesz, hanem az utazasokrol, kirandulasokrol, ilyen olyan media esemenyekrol (persze ez is kell, de csak mertekkel). A masik pedig, hogy a formaidozitest nagyon elszurtuk. Anno valaki szepen levezette az eloszezon fazisait az eronleti edzestol kezdve egeszen a meccsig. Na ez nekunk nem sikerult, az elso 4 meccsen 4 pontot szereztunk.

A 11-12-es szezonnal ellentetben nem csak akkor alltunk be kontrazni amikor siman vezettunk, hanem konkretan a liga utolso ellen is ez volt a taktikank. A jatekosok joggal hanytorgattak fel Mourinhonak a rossz taktikat, e melle jott a gyenge szezonkezdet, a jatekosok gyenge formaja, mindenki a masikat hibaztatta, amit a media szepen fel is kapott. Iker padoztatasa az utolso csepp volt a poharban. Ezek igy osszegyurva pedig mar eleg komoly dolgok. Mindenki tudta, hogy a portugalnak eredmenytol fuggetlenul szezon vegen bucsuznia kell.

Pellegrininek pedig az Alcorcon meccs es a Lyon elleni kieses meg is pecsetelte a sorsat.

De ugy erzem ez mar nagyon off, ugyhogy remelem a City es a Barca jo meccseket jatszanak. :D

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. január 30., csütörtök 16:42

dzsi91 írta:Azért ahhoz képest ,hogy "bekkelő" Madrid volt elég sok gólt összezongoráztak a srácok...szerintem akkor is jó focit toltunk (2011-12), bár tény ,hogy ez eddig bejövősebb amerre Carlo halad...Csak sokan úgy állítják be Mourinho érát,mintha csak bekkelt volna a portugál, ha a személyes problémák nem járnak előrébb a csapaténál, szerintem tavaly arathattunk volna...
Szerintem meg nem. Mert nem személyes problémákkal kezdődött, hanem szakmaival (az alapozás és a megfelelő előszezon hiánya, a visszaállás - mert 12-13-ban már nem azt játszottuk, amit előtte, csak hasonlót!). A portugál tette személyessé.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 30., csütörtök 16:31

Azért ahhoz képest ,hogy "bekkelő" Madrid volt elég sok gólt összezongoráztak a srácok...szerintem akkor is jó focit toltunk (2011-12), bár tény ,hogy ez eddig bejövősebb amerre Carlo halad...Csak sokan úgy állítják be Mourinho érát,mintha csak bekkelt volna a portugál, ha a személyes problémák nem járnak előrébb a csapaténál, szerintem tavaly arathattunk volna...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 30., csütörtök 13:09

Csabi írta:Mindegy, Real Madridhoz egyik sem melto
Adom.De ami most van kialalulóban tetszik.....jó lesz ez.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. január 30., csütörtök 8:20

Mindegy, Real Madridhoz egyik sem melto

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 30., csütörtök 7:27

Idén talán nem bekkelni akar majd a Real, mint Mou ideje alatt.
Kb 3 meccsen akart bekkelni a madrid JM alatt,azt is első évben csak és az is egy bizonyos csapat ellen. Nem összekeverendő a bekkelés,és a visszább állt(több terület átadása,mélyebb labdaszerzés és abból villámgyors váltások) és a beállt,rombolni-védekezni akaró,letáborozó és támadni nem is akaró bekkeléssel.

Azt gondolom,a 3 évben ha nincsen az idézőjeles buktatás(iker) akkor elég komoly és szerintem élvezetes,remek focink lett volna. Ez látszik a kezdeti majd a második évbeli fejlődésből,meccs képből.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 29., szerda 23:01

Hát a barca és a City meccsit is nézem amikor tudom, 2 hét és itt van a találka és a rutinon kívül szerintem semmi nem szól a katalánok mellett...Ugyanolyan érzésem van mint a tavalyi Bayern-barca párharcnál, ha nem is lesz olyan egyértelmű, nincs az az isten ,hogy ne az angolok menjenek tovább...tudom tudom lenézem a barcát.. :coffee:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég