Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. január 31., péntek 21:00

Ha már ilyet játszunk, akkor én is mondok egy triót, akiket szívesen láttam volna fehérben. Ráadásul mindhármuk közel is járt ehhez: Nesta, Vieira, Ronaldinho. Persze Tottit se bántam volna. :)

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. január 31., péntek 20:57

Nekem Ronaldinho és Modric volt ilyen, hála istennek az egyik összejött :) A másikat meg sajnálom, hogy végül nem húzta magára a fehér mezt, de legalább így is láthattam játszani, egyik kedvencem volt, még én is megtapsoltam, mikor a Bernabeu közönsége állva tapsolta... :salute: :salute: :happy:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 31., péntek 20:47

Pelé - Tudom úgyse láttam volna, de a történelem legjobbját jó lett volna legalább képen Real mezben látni.

+ Henry, Ronaldinho (még mindig hoznám padra :mrgreen: ), Davids.

Az elmúlt évekből: Villa, Yaya, Sagna, Ribéry,
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 31., péntek 20:34

morientes írta: 3 játékos van,aki nem játszott a Realba de én nagyon szerettem volna:Maradona,Totti,Ronaldinho...hát ebből már nem lesz semmi :D
nem rossz sor :salute: én még hozzá csapnám Bergkampot a magam részéről, aztán úgy ennyi
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 31., péntek 20:27

Nálam Ronaldinho az a kategória volt aki élvezte a foci
Miatta nézek néha Atletico Mineiro mérkőzéseket...:) Talán nem mindig aktiv,de amikor megvillan... :ozil: B-) Mint régen....:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 31., péntek 19:35

dannen írta:hát igen ronaldinho.. szerintem nagyon sok real játékos kedvelte, annak ellenére, hogy odaát játszott :) nekem mai napig az egyik legnagyobb kedvencem, mert amit ő tudott a labdával, amennyire érezte a focit, amennyi futball benne volt az emberben... nem sok ember születik ennyire egyértelműen focira. az már más kérdés, hogy alakulhatott volna jobban is a karrierje, de szerintem így is vitathatatlanul az egyik legnagyobb játékos a történelemben.
Nálam Ronaldinho az a kategória volt aki élvezte a focit azon kivül, hogy játszotta is. Annyira laza volt a pályán, hogy jó volt nézni... Nagyon sajnálom, hogy nem Real Madrid játékos volt. Ő és Totti az a kategória akikért kár, hogy nem láthattam habfeher mezben :'(

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. január 31., péntek 19:15

morientes írta:
De nagy kedvencem ő sem volt főképp nem mikor a Realnak lőtte a gólokat. Az én nézetem szerint az, hogy szimpatikus a játéka meg az, hogy kedvenc nem ugyan az a fogalom. Persze valakinek ez összemosódik.
Nem mondtam hogy a kedvencem volt,hanem hogy csíptem a játékukat..:)Bár...Ronaldinho lehet hogy kicsit az volt :) (ha nem ellenünk játszott :mrgreen: )
3 játékos van,aki nem játszott a Realba de én nagyon szerettem volna:Maradona,Totti,Ronaldinho...hát ebből már nem lesz semmi :D
Totti... ő mekkora spíler (volt) amit ő tudott mutatni abban az undorító olasz fociban az fantasztikus. Az olasz foci kevés üde színfoltjai egyike az az ember. Talán rajta és Del Pieron kívűl nem is tudok hirtelen mást mondani aki igazán szép foci képviselete volt az olasz játékosok közül. :agree: Maradonát nem volt szerencsém látni.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. január 31., péntek 19:00

Még, hogy Messi nem sunyi játékos... Csak épp kézzel szerez gólt, provokálja az ellenfelet, csapkod, a nézők közé rúgja a labdát, Maicont - aki lendületből fut - nekilöki a reklámtáblának..

Ettől függetlenül jöhetne hozzánk, a mienk közül is sokat nem kell félteni. Csak valaki más öltöztesse, mint eddig. :)

Bale vs. Neymar? Utóbbi, ez van. Szerintem jobban illik a játékunkba. És azért Ronaldot, Benzemát elég szépen kitudná szolgálni, látszik, hogy nem az az egyénieskedő alak, akinek itt elkönyvelték Braziliában. Plusz kapnánk jó pár 11-est róla. :D Szerintem simán tudták volna cserélgetni a széleket Ronaldoval, de mindegy is, mert már úgysem lesz a mienk.

Mióta én nézek focit, jöhetett volna Rivaldo, Riquelme, Ronaldinho, Yaya Touré, Messi, Iniesta, Ibrahimovic (bár őt a legkevésbé sem tartom katalán vonatkozásúnak.). Kb addig tüntetne ezek ellen a fórum nagy része, míg alá nem írnak. Közben jut eszembe, volt egy hatalmas karriert befutó Saviola is nálunk :coffee: .

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 31., péntek 17:50

De nagy kedvencem ő sem volt főképp nem mikor a Realnak lőtte a gólokat. Az én nézetem szerint az, hogy szimpatikus a játéka meg az, hogy kedvenc nem ugyan az a fogalom. Persze valakinek ez összemosódik.
Nem mondtam hogy a kedvencem volt,hanem hogy csíptem a játékukat..:)Bár...Ronaldinho lehet hogy kicsit az volt :) (ha nem ellenünk játszott :mrgreen: )
3 játékos van,aki nem játszott a Realba de én nagyon szerettem volna:Maradona,Totti,Ronaldinho...hát ebből már nem lesz semmi :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. január 31., péntek 17:46

morientes írta: Csíptem a játékát.Ahogy Romario,Ronaldo,Rivaldo,Ronaldinho játékát is.Vagy manapság Iniestaet,Messiét....de ettől még nem vagyok kevésbé Real szurkoló...:)
Barca szurker meg nem is voltam soha...:D
Mondjuk Rivaldo játékát én is nagyon csíptem. Írtózatos nagy klasszis volt. Mikor szóba került annó, hogy esetleg nem a Milan hanem mi visszük el nagyon drukkoltam. Sajnos nem jött össze nem láthattam Real mezben.

De nagy kedvencem ő sem volt főképp nem mikor a Realnak lőtte a gólokat. Az én nézetem szerint az, hogy szimpatikus a játéka meg az, hogy kedvenc nem ugyan az a fogalom. Persze valakinek ez összemosódik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 31., péntek 17:33

Ti vagy bármelyikőtök nagy kedvence volt pl. Figo a barcából már Real szurkolóként akkor komolyan bokán f*s*m magam
Csíptem a játékát.Ahogy Romario,Ronaldo,Rivaldo,Ronaldinho játékát is.Vagy manapság Iniestaet,Messiét....de ettől még nem vagyok kevésbé Real szurkoló...:)
Barca szurker meg nem is voltam soha...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 31., péntek 17:30

Anis írta:1 hónapot írnak Agueronál, szóval az első barca elleni meccset tuti kihagyja. (Remélem Dzeko és Negredo tudják pótolni a góllövést tekintve, de azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy egy csatárral kezdenek majd és 433 féle taktikával)

Esküszöm akartam irni korábban, hogy a city barcára egy vagy két húzóember kifog dőlni.....piszok szerencse ez,mivel a city a gyengébb,és nekik "jobban" kellenek a nagyobb kaliberek,többet próbált játékosok mint a barcának.,
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 31., péntek 16:23

1 hónapot írnak Agueronál, szóval az első barca elleni meccset tuti kihagyja. (Remélem Dzeko és Negredo tudják pótolni a góllövést tekintve, de azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy egy csatárral kezdenek majd és 433 féle taktikával)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 31., péntek 15:56

A Barcelona tele van sunyi és provokatív játékosokkal, de Messi szerintem pozitívan lóg ki a abból az irritáló közegből...A pályán mindenkinek vannak meredek dolgai így Messinek is, de ő mindig emberként tisztelettel nyilatkozott a Madridról.Az őket "utálók" nem Messi-t utálják, hanem a médiát aki olyan szinten felszopja,hogy már már a fizikai fájdalom kerülget tőle, persze visszadobhatott volna 2 aranybogyót ha igazán becsületes, de szerintem ilyen hülye ember nincs a földön.Puyolon és Messin kívül szinte minden barca játékosra rá lehet aggatni a sunyi jelzőt,szerintem ők elég korrekten viselkednek.

Na mind1 énse vagyok oda Messiért, de ő tényleg nem ártott nekünk sokat azon kívül ,hogy focizott...Xaviéknak viszont ha tehetném tetrisz fogsort ütnék... :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 31., péntek 15:50

Neymar vagy bale? Ha a valós eddig megismert tudást,hatékonyságot nézem akkor a walesi,ha a marketinget és triblit akkora a brazil.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 31., péntek 15:37

Engem is egyedül az aggasztana a cserében, hogy CR-rel közös poszton játszanak, de ha ettől eltekintek, akkor simán elcserélném a kettőt. Én Bale érkezését amúgy is kétségekkel fogadtam, a kétségek nem enyhültek az elmúlt félévben.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 31., péntek 15:11

Én cserélném, kérdés nélkül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 31., péntek 15:05

GT37 írta:
csababarca írta:na mindegy, témához is szóljak, Ramos,Varane,Marcelo,Isco,Ronaldo bármikor jöhetne hozzánk szó nélkül, még akkor is ha ebből 3-t utálok, de bazi jó játékosok és sokat segítenének.
+ Modric.
Akartam is irni, hogy pont azt hagyta ki csaba, aki talan a legnagyobb erositest jelentene :D

Bale - Neymar csere? A penzugyi reszet most nem veszem figyelem, kizarolag a jatek tudast. Jo kerdes. Ha nem lenne nalunk Ronaldo, akkor azt mondanam, hogy igen. Viszont itt van Ronaldo aki ugyan azon a poszton jatszik mint Neymar. Fogalmam sincs, hogy megerne-e valamelyikuket a jobboson jatszatni vagy akar Neymart fals nine poszton. Attol hogy valaki fel evet lenyomott a barcaban meg nem kizaro ok, hogy ide jojjon. Viszont van jo par jatekos, aki tudas alapjan beferne hozzank, viszont finoman szolva sem szimpatizalok vele, barmilyen jo jatekos is mondjuk Messi, nem tudnam elkepzelni nalunk. Persze amikor eldontene par nagy meccset, valoszinuleg a velemenyem is megvaltozna rola.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 31., péntek 15:01

Busquets, Xavi, Piqué szokott rögtön rohanni a bíróhoz egy-egy kétséges, vagy szerintük rosszul megítélt esetnél.
höö..meg a többi utánna, valdez,alves és iniesta is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 31., péntek 14:54

Én Fabregast, Messit, régen Alvest és Busquetset hoztam volna/hoznám, meg talán Sanchezt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég