Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 27., hétfő 13:19

realistahuni írta:
Realista24 írta:"Robert a Bayernhez fog igazolni a nyáron, ehhez kétség sem férhet" - mondta Lewa ügynöke.

Kicsit sok lesz a csatárból nekik is. Gomez, Mandzukic, Pizzarro, Lewa :lol:

Bár annyiban reménykedem, hogy ez elindít egy hullámot, és belátja Gündogan esetleg Reus, vagy akár Klopp, hogy nem érdemes maradni mert szétkapták a csapatot, és szépen lecsapnánk rájuk. :roll:
Amikor elment Sahin és Kagawa, akkor is sokan leírták őket, és mégis itt vannak. Klopp maradni fog, talán az a legfontosabb számukra, de Reus és Hummels is azt nyilatkozták, hogy jövőre még ott leszek. Jók lesznek ők jövőre is, efelől semmi kétségem. :-)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 27., hétfő 13:01

Realista24 írta:"Robert a Bayernhez fog igazolni a nyáron, ehhez kétség sem férhet" - mondta Lewa ügynöke.

Kicsit sok lesz a csatárból nekik is. Gomez, Mandzukic, Pizzarro, Lewa :lol:

Bár annyiban reménykedem, hogy ez elindít egy hullámot, és belátja Gündogan esetleg Reus, vagy akár Klopp, hogy nem érdemes maradni mert szétkapták a csapatot, és szépen lecsapnánk rájuk. :roll:
Love football, hate antifa.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 27., hétfő 12:59

Realista24 írta:"Robert a Bayernhez fog igazolni a nyáron, ehhez kétség sem férhet" - mondta Lewa ügynöke.
Várható volt... Dúrván szétkapják a Dortmundot :kivagyhe: . Götze,Lewa,Hummels, Pischek ért is sokan érdeklődnek Gündoganért is meg ott van még Reus aki bár lenyilatkozta, hogy marad nem vagyok benne biztos, hogy ha kap 1 jó ajánlatot nem megy el azok után, hogy ennyi a távozó :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 27., hétfő 12:52

"Robert a Bayernhez fog igazolni a nyáron, ehhez kétség sem férhet" - mondta Lewa ügynöke.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 24., péntek 18:26

sokratis papastathopoulos :arrow: dortmund.

ő sem gyenge vándor, a 6. klubja 24 évesen. :mrgreen:
mondjuk azt, hogy mi fogta meg benne a bvb szakembereit, azt annyira nem vágom.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 21., kedd 0:59

Brutális Bayern - 30 beállított/megdöntött rekord :ozil:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2013. május 18., szombat 18:33

Két Dante hiba és egy kontra. 10 perc 3 kapott gól, de végül győzelem. Ezért imádom ezt a csapatot. Semmi tétje nem volt már a meccsnek, de akkor is behúzták 1-3-ról. :)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 18., szombat 17:12

Hoffenheimnak csak meglesz az osztályozó, nagyon bírtam régebb őket, remélem bentmaradnak.
Love football, hate antifa.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 18., szombat 15:53

niden6 írta:Mi van a bajorokkal? 10 perc alatt kaptak egy hármast a 'Gladbachtól.

Azt írják védelmi hibák.
De azért rúgtak kettőt is :lol: 21. perc, 3-2. :lol: Csak így tovább, lesz egy 7-6 a végére.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 18., szombat 15:45

Mi van a bajorokkal? 10 perc alatt kaptak egy hármast a 'Gladbachtól.

Azt írják védelmi hibák.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2013. május 16., csütörtök 11:30

Bajnernek nem sok esélye van. Schieber is bőven előtte áll a sorban, amikor sem Schieber sem Lewa nem volt, akkor is Reus volt előre tolva és Gündögan lépett fel egy sorral előrébb. Szóval Bajner kb. akkor játszik az első csapatban, ha már a labdaszedők sem tudnak beállni.
Viszont a Dortmund második csapatában rendre játéklehetőséghez jut, sőt gólokat is lő. Szóval reménykedni még lehet.

A Pep-nek ki kell ki nem kell vonalhoz: Kalle ezredszer is elmondta, hogy egyrészt a Neymaros pletyka baromság, másrészt a klub megy tovább az elkezdett úton. Robben tuti marad. Gomeznek is szerződése van. Szerintem már most tisztázzák az erőviszonyokat házon belül, és Pepnek hamar rá kell jönnie, hogy itt nem róla szól minden. :) Szerintem mindenki kapni fog egy esélyt. Max jövő nyáron lesz elküldve valaki. De majd meglátjuk. Mindenesetre Ulákovicsék nem fogják engedni Pepnek, hogy azt csináljon amit akar. :)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 15., szerda 20:32

GT37 írta:
Amúgy ha jól tudom, a Dortmund utánpótláscsapatában játszik egy Bajner Bálint nevű magyar csatár. Akik követik a Bundesligát, azoktól kérdezném, hogy neki lenne-e esélye a következő szezonban a nagycsapatba kerülésre.
eselye meg van, mert ugy nezki Klopp lat nenne fantaziat, alapozasokat az elso csapattal tette... De szerintem csak toltelek lesz es igazolnak vki kezdobe. Szerintem jobb mint a csere csatar Schieber. en inkabb Szalaira leszek kivancsi, h igazak e a pletyak vele es a dortmundal. Mivel a Mainz is mar csatart keres. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 15., szerda 18:29

numberone1 írta:meg ott van a PSG es esetleg a Monaco mint opcio. De szerintem is maradni fog es felepit egy meg egy eros dortmundot 2-3 even belul. Lehet, h a Premiel Liga vonzobb , de az edzo szemelye meg a dortmund javara donthet.
Ja tényleg, a pénzes csapatok. Mondjuk én nem hiszem, hogy miattuk otthagyná a szeretett Dortmundot.
Na igen, Klopp valóban nagy vonzóerőt jelenthet, de azért remélem, hogy minket választ majd a srác. :-) Ha meg nem, akkor Isco kéne.

Amúgy ha jól tudom, a Dortmund utánpótláscsapatában játszik egy Bajner Bálint nevű magyar csatár. Akik követik a Bundesligát, azoktól kérdezném, hogy neki lenne-e esélye a következő szezonban a nagycsapatba kerülésre.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 15., szerda 18:24

GT37 írta:
Eriksent a Spurs is figyeli elvileg, télen már ajánlatot is tettünk érte az Ajaxnak, de Eriksen azt mondta, hogy még maradni akar. Utána viszont egy nyilatkozatában nagyon dicsérte a Premier League-et, szóval szerintem nem elképzelhetetlen, hogy egy Spurs- és egy Dortmund-ajánlat közül inkább az előbbit fogadná el. :-)
Klopp maradni fog, hova mehetne? Real kiesett (Ancelotti valószínűleg), MU kiesett (Moyes), City kiesett (Pellegrini?). A Barça még szóba jöhetett volna, de így, hogy Tito marad, az is esélytelen.

meg ott van a PSG es esetleg a Monaco mint opcio. De szerintem is maradni fog es felepit egy meg egy eros dortmundot 2-3 even belul. Lehet, h a Premiel Liga vonzobb , de az edzo szemelye meg a dortmund javara donthet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 15., szerda 17:59

numberone1 írta:A Dortmund is mar a kovetkezo szezonra gondol. Mar targyalnak a fiatal brazil Bernard atigazolasarol az Atletico Mineiroval. Gotze helyere szannak. Tovabba az Ajax kivalosagaval a dan Eriksennel szinten targyalasban allnak.

Ha Kloppnak kellenek ezek a jatekosok, akkor biztos marad a jovo szezonban is.
Eriksent a Spurs is figyeli elvileg, télen már ajánlatot is tettünk érte az Ajaxnak, de Eriksen azt mondta, hogy még maradni akar. Utána viszont egy nyilatkozatában nagyon dicsérte a Premier League-et, szóval szerintem nem elképzelhetetlen, hogy egy Spurs- és egy Dortmund-ajánlat közül inkább az előbbit fogadná el. :-)
Klopp maradni fog, hova mehetne? Real kiesett (Ancelotti valószínűleg), MU kiesett (Moyes), City kiesett (Pellegrini?). A Barça még szóba jöhetett volna, de így, hogy Tito marad, az is esélytelen.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 15., szerda 16:28

A Dortmund is mar a kovetkezo szezonra gondol. Mar targyalnak a fiatal brazil Bernard atigazolasarol az Atletico Mineiroval. Gotze helyere szannak. Tovabba az Ajax kivalosagaval a dan Eriksennel szinten targyalasban allnak.

Ha Kloppnak kellenek ezek a jatekosok, akkor biztos marad a jovo szezonban is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 15., szerda 14:45

véget ért egy korszak, 14 év után megy a Werder edzője
ideje volt, túl sokat buktam rajtuk tippmixen :mrgreen: szombaton a nürnberg otthonába se ő ül már a kispadon

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 15., szerda 9:30

Tudom, azért van ott mrgreen, ironizáltam :D

Amúgy most komolyan, szerintem nem fog bukni. Nem egy edzőzseni, de intelligens ember és meg fogja oldani.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 14., kedd 22:18

nmate írta:Miért ne? Ő volt a nagy ember aki feltalálta a 433-at meg a 343-at is nem? :mrgreen: :mrgreen:

Ezzel a 3-4-3-al a wcbe tudnak kergetni fejjel lefelé és öblítő funkcióval..........ez olyan evidens volt nálunk alvessel mint hogy ha nem jó kulcsot teszek a zárba és nem nyitja,akkor megpróbálom egy másikkal.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 14., kedd 22:15

Miért ne? Ő volt a nagy ember aki feltalálta a 433-at meg a 343-at is nem? :mrgreen: :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég