Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 15., szerda 12:12

Az AS még azt is hozzáteszi a Carlós hírhez, hogy a PSG elengedi ingyen, ha a Real hajlandó tárgyalni CR-ről, akiért nem kevesebb, mint 100 millát ajánlanak.
Abban semmi sincs ha leülünk tárgyalni...


...és a végén bevágjuk a durcát, hogy nem tisztelnek, hogy csak 100M akarnak adni és ott hagyjuk őket. :mrgreen: :mrgreen:

Akkor Carlot el lehet könyvelni mint új edzőt. Kupadöntő után, meg hivatalossá válik és jön a hír, hogy Mou és Sami a Chelsea-ben folytatja B-)


Úgynéz ki Verratti helyett a Pirlo/Valero vonalra nyomulunk. :lol: :lol: :lol: :ozil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Los Blancos 2013. május 15., szerda 12:14-kor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 15., szerda 12:09

Realista24 írta:
Azért van egy kis különbség a két eset között, a PSG azt akarja, hogy maradjon Ancelotti.
Most már nem marasztalják, új rövidhír, bréking :mrgreen:
Amúgy gyengébb idei forma ide vagy oda, szerintem DM-ért el lehetne kérni 30 millió körül. Nála reálisabbnak érzem ezt az árat, mint Higuaínnál.
DM mehetne 30ért, Higu 22-23 körül lesz, talán opciókkal, és ha a Chelsea valóban elvinné Khedirát 23 millióért én végetlenül boldog leszek.
Szerintem mindenki. Amúgy is ha a 3 játékosért kapnánk 80-90 milliót... Megütnénk a főnyereményt az átigazolási piacon. :D
Realista24 írta:Az AS még azt is hozzáteszi a Carlós hírhez, hogy a PSG elengedi ingyen, ha a Real hajlandó tárgyalni CR-ről, akiért nem kevesebb, mint 100 millát ajánlanak. :lol:
Fizessenek 100 milliót aztán tárgyalhatunk. Persze nem adjuk oda CR-t, de már a tárgyalás is pénzbe kerül vele kapcsolatban. :Đ :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 15., szerda 12:09

Toky írta:Először is, senki nem mondta, hogy nem pótolnánk.
Ha pótolni akarnánk, miért kéne eladni? Nem látom logikusnak. Akkor kéne pótolni, ha ő maga akar eligazolni. Minden más esetben értelmesebb lenne megtartani.
Ami pedig Ikert illeti, egy sérülés simán bekövetkezhet akármikor. Telejsen függetlenül attól, hogy előtte mennyit volt sérült. Fiatalabb sem lesz már. Ez az idei is inkább szerencsétlenség, pech volt, mint igazi futbalsérülés.
Az AS még azt is hozzáteszi a Carlós hírhez, hogy a PSG elengedi ingyen, ha a Real hajlandó tárgyalni CR-ről, akiért nem kevesebb, mint 100 millát ajánlanak.
Aztán meg a teveb...ó nyilatkozik olyanokat, hogy nem tiszteljük a PSG-t :lol:
Merci Zizou!

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 15., szerda 12:08

Realista24 írta:Az AS még azt is hozzáteszi a Carlós hírhez, hogy a PSG elengedi ingyen, ha a Real hajlandó tárgyalni CR-ről, akiért nem kevesebb, mint 100 millát ajánlanak. :lol:
Rövid tárgyalás lenne. Kb egy kérdés és egy válasz, de ezt ők sem gondolhatják komolyan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 15., szerda 12:06

Az AS még azt is hozzáteszi a Carlós hírhez, hogy a PSG elengedi ingyen, ha a Real hajlandó tárgyalni CR-ről, akiért nem kevesebb, mint 100 millát ajánlanak. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 15., szerda 12:03

CS0ki írta:
Ilyenkor mindig eszembe jut az a nyilatkozat, amit a korábbi edzője adott (itt is lefordítottátok nagy hírbe), hogy nem tudja, mi van Lopezzel, mert alatta sosem védett így. Az is beszédes, hogy 31 éves korára "egy" Sevillából vettük vissza 3 millióért.
Ahol ugye csere volt. Lopez téln már biztos leszámolt a nagy álmaival, ő padozással számolt, kérdés, hogy ez a félév felpörgette-e annyira, hogy esetleg biztosra akar-e menni, és elmegy valahova kezdő kapusnak. :hmmm: Ha nem akar, én megtartanám.
Sevillában csere, Realban kezdő. :roll:
ericco írta:Azokat meg nem értem, akik elküldenék Diebo Lopezt. Mi van ha Iker újra lesérül? És most nem teszi meg azt a szivességet, hogy pont az átigazolás szezonban. Vagy neadjisten hozza az ótvar őszi formáját. Beállítjuk Jesúst?
Először is, senki nem mondta, hogy nem pótolnánk. Másodszor, Casillas hány sérülése volt eddig pályafutása során (nem tudom, kérdezem)? (Ez is csak Mourinho miatt jött össze! :vivo: :cens: :-@ Komolyan ne vegyétek! :D ) Nem hiszem, hogy sok lett volna.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 15., szerda 12:02

Azért van egy kis különbség a két eset között, a PSG azt akarja, hogy maradjon Ancelotti.
Most már nem marasztalják, új rövidhír, bréking :mrgreen:
Amúgy gyengébb idei forma ide vagy oda, szerintem DM-ért el lehetne kérni 30 millió körül. Nála reálisabbnak érzem ezt az árat, mint Higuaínnál.
DM mehetne 30ért, Higu 22-23 körül lesz, talán opciókkal, és ha a Chelsea valóban elvinné Khedirát 23 millióért én végetlenül boldog leszek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 15., szerda 11:58

Nálunk ezért kisebb az esélye, hogy marasztalnánk, így mi a PSG-vel összahasonlítva lépéshátrányba kerültünk.

Jó, hát szerinted mindenért Mou a hibás. :mrgreen:


Amúgy a City nem akarja véletlenül Őt edzőnek? Pellegrini maradjon csak a Malagában, a City meg tejeljen Mourinhoért. Mondjuk sajnos túl sok a pletyka a Chelsearől, illetve arról, hogy nem akarnak fizetni, ráadásul a portugál viselkedése is ezt támasztja alá, ki akarja magát csapatni.
Viszont ha vinné magával Khedirát, akkor irány London! Mondjuk én nem nagyon tudok ennek hinni, valahogy túl álomszerű, hogy 20 milla környékén adnánk el. Elvileg Madridban is meg vannak vele elégedve.

Amúgy gyengébb idei forma ide vagy oda, szerintem DM-ért el lehetne kérni 30 millió körül. Nála reálisabbnak érzem ezt az árat, mint Higuaínnál.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 15., szerda 11:52

Ancelotti esetében meg szintén örvendetes hogy Perezék nem fizetik ki azt a 4 milliót . Nevetséges is lenne ha tőlünk Mourinhot pusziért elvinnék mi meg közben tejelünk a PSG-nek Ancelottiért.
Azért van egy kis különbség a két eset között, a PSG azt akarja, hogy maradjon Ancelotti.
di Maria és Khedira remélem szintén lapátra kerül . Ha értük is megkapnánk azt a közel 25-öt bőven elégedettek lehetünk. 75 millió három játékosért bőven jó.

Örülnék is a 75 millának. Meg annak, hogy ez a három játékos lelép. :roll:
Ilyenkor mindig eszembe jut az a nyilatkozat, amit a korábbi edzője adott (itt is lefordítottátok nagy hírbe), hogy nem tudja, mi van Lopezzel, mert alatta sosem védett így. Az is beszédes, hogy 31 éves korára "egy" Sevillából vettük vissza 3 millióért.
Ahol ugye csere volt. Lopez téln már biztos leszámolt a nagy álmaival, ő padozással számolt, kérdés, hogy ez a félév felpörgette-e annyira, hogy esetleg biztosra akar-e menni, és elmegy valahova kezdő kapusnak. :hmmm: Ha nem akar, én megtartanám.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 15., szerda 11:51

Tayo írta:Ancelotti esetében meg szintén örvendetes hogy Perezék nem fizetik ki azt a 4 milliót . Nevetséges is lenne ha tőlünk Mourinhot pusziért elvinnék mi meg közben tejelünk a PSG-nek Ancelottiért.
Van egy apró különbség. Ancelotti nem torpedózta meg a PSG-ben való folytatás gondolatát, így nyugodtan és érthetően ragaszkodhat hozzá a klub. Mourinho pedig az utóbbi hetekben tett nyilatkozataival, játékosokkal megromlott kapcsoaltával eléggé felégette a hidakat, szinte már ellehetetleníttette a folytatást (talán pont azért, hogy könnyebben elengedjük a Chelseabe). Nálunk ezért kisebb az esélye, hogy marasztalnánk, így mi a PSG-vel összahasonlítva lépéshátrányba kerültünk.
(nemhogy ebből is kohozzátok, hogy Mourinhot hibáztatom a 4 millió miatt :mrgreen: )

Azokat meg nem értem, akik elküldenék Diebo Lopezt. Mi van ha Iker újra lesérül? És most nem teszi meg azt a szivességet, hogy pont az átigazolás szezonban. Vagy neadjisten hozza az ótvar őszi formáját. Beállítjuk Jesúst?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. május 15., szerda 11:54-kor.
Merci Zizou!

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 15., szerda 11:41

Perez és Sanchez eléggé elborult hálistennek :mrgreen:

Higuain biztos távozó, nincs is gond ezzel hogy lenyilatkozták . Nyilván úgy tették ezt hogy megvan az egyezség valószínűleg a Juve-val így nem fordulhat elő az hogy áron alul fogjuk eladni. Az a 25 millió körüli az ő ára. Én azon csodálkozom hogy ő eddig húzta itt nálunk, baromi kevés ide képességekben de Juveval szerencséje lehet mert ott azért eléggé le van korlátozva egy csatár feladatköre.

di Maria és Khedira remélem szintén lapátra kerül . Ha értük is megkapnánk azt a közel 25-öt bőven elégedettek lehetünk. 75 millió három játékosért bőven jó.

Ancelotti esetében meg szintén örvendetes hogy Perezék nem fizetik ki azt a 4 milliót . Nevetséges is lenne ha tőlünk Mourinhot pusziért elvinnék mi meg közben tejelünk a PSG-nek Ancelottiért.

A lehetséges érkezőkről kicsit csönd van mostanában, vagyis Neymar körül forog most minden . De szerintem akik továbbra is terítéken vannak azok Carvajal, Verratti, Kondogbia, Gündogan, Bale és Agüero.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 15., szerda 11:41

Szerintem Higuaín ér 30 milliót. Azért az előző években rendre hozott egy 25 körüli gól termés felettit. Az meg nem olyan rossz, hogy valakinek ne érjen ennyit fizetni. Korban is a legjobb talán illetve kellő rutinnal is rendelkezik minden porondon. Jövőre kapnánk a BL-ben a Juvet és nem kéne figyelni a defencere. :mrgreen: Szóval én azt mondom, hogy a Soldado-Negredo szintnél jobb és ők érnek olyan 20-25 millió eurókat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 15., szerda 11:38

Szerintem 7 milliónál többet ér a biztonságérzet, hogy van még egy top kapus a keretben.
Nem könnyű kérdés ez. Mennyiért is hoztuk amúgy? Transfermarkt 3,5M-t ír. Ha 10 fölötti ajánlat érkezne, akkor érdemes lenne elgondolkodni a dolgon, viszont abban is lehet valamit, amit anno Mourinho mondott talán, hogy érdemi konkurencia nélkül hajlamos elkényelmesedni egy játékos. Ikernél is lehetett ilyen probléma. Nem mondom azt, hogy iszonyat gyenge volt, de önmagához képest rosszabbul teljesített, mint korábban. Ha megfelel Lópeznek a 2. számú (?) hely, és ez kell ahhoz, hogy Casillas folyamatosan pörögjön, akkor maradjon inkább.

Amúgy kijöveteleknél is stabilabb López, ami egyértelműen Casillas Achilles-sarka. Ráadásul a bravúr Lópezben is benne van, bizonyította ezt mióta itt van.
Viszont az is igaz, hogy a szurkolók és sociók szemében a Kapitány érinthetetlen, kérdés, hogy az új edző mit lép majd. Én abban bízok (bármennyire is kedvelem Casillast), hogy a teljesítmény fog dönteni, nem a név.
az eddigiek nem feltétlenül csak(!) Casillas hibái
Ez eddig is tudvalevő volt szerintem, kaptunk olyan gólokat is beívelésből, ahol a védelem szerencsétlenkedett. Ettől függetlenül nem kérdés melyik portás a határozottabb ilyen helyzetekben.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 15., szerda 11:32

Marky írta:lopezt nem fogjuk eladni, mert adán lelép. abban sem vagyok biztos, hogy a szezon végeztével másodikszámú kapus lesz.
Ilyenkor mindig eszembe jut az a nyilatkozat, amit a korábbi edzője adott (itt is lefordítottátok nagy hírbe), hogy nem tudja, mi van Lopezzel, mert alatta sosem védett így. Az is beszédes, hogy 31 éves korára "egy" Sevillából vettük vissza 3 millióért. Láttunk mi már Sneijdert, Lasst is első évben brillírozni. (Most mondjam azt, hogy Özilt is. :mrgreen: ) Gondolom Ő is úgy írt alá, hogy Mourinho biztosította róla, hogy első számú lesz. Mourinho most (remélem) lelép... Ha jön egy megfelelő ajánlat (10+), én elengedném. De szerintem maradni fog még 1 évet.
Marky írta:valahogy nem bízok most annyira ikerben, ez a sérülés és a sok padozás lehet meglátszik a teljesítményén majd.
Én remélem is, hogy meglátszik majd. És jobb lesz, mint mostanában volt.
Érdekes, hogy abban egyetértünk (vagy nem olvastam ellene érvet), hogy a beívelésekre Lopez jobban jön (már csak a magassága miatt is), mégis az utóbbi időben rendre kapjuk a szokásos szöglet/szabadrúgás gólokat. Akkor abban egyetértünk-e, hogy az eddigiek nem feltétlenül csak(!) Casillas hibái, és a homok nem benne ( :mrgreen: ), hanem a gépezetben van?
Marky írta:modricot pedig ha eladják...
De nem adják el. :D

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 15., szerda 11:23

Realista24 írta:
Én biztosan eladnám Lopezt egy 15 milliós ajánlat esetén.
Nemrégiben volt egy hír, hogy 7-8 milliót adna érte a Milan.
Az nagyon vékonyka. Annyiért védje inkább végig a Királykupát, és kapjon pár bajnokit és BL meccset. Szerintem 7 milliónál többet ér a biztonságérzet, hogy van még egy top kapus a keretben.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 15., szerda 11:22

Elképzelhetetlennek tartom, hogy a következő edző ne Ikert nyomassa majd, egy Lopez kaliber pedig pazarlás a padra, plusz gondolom sok klub figyelmét felkeltette a tavaszi teljesítménye.
annak tudatában írjátok ezeket hogy López tudta hogy padozni fog rövid időn belül. tisztában volt vele hogy nem sokat fog kezdeni és így is aláírt 2016-ig. neki csak a Real számít és nem az hogy alapkezdő legyen. ő már letudta ezt az időszakot. azt mondta hogy ez a félév neki a legfontosabb és ezért jött.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 15., szerda 11:20

Marky írta: lopezt nem fogjuk eladni, mert adán lelép. abban sem vagyok biztos, hogy a szezon végeztével másodikszámú kapus lesz. valahogy nem bízok most annyira ikerben, ez a sérülés és a sok padozás lehet meglátszik a teljesítményén majd.
Ne csináljuk már a drámát, omg Iker a felépülése utáni 5 meccsen nem védett. Na és akkor mi van? Nyáron megy a Kondöderációs Kupára, teljes alapozást is tud csinálni a csapattal, nem értem a szeptemberi formájának mi köze van ahhoz, hogy májusban védett-e vagy sem?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 15., szerda 11:20

Én biztosan eladnám Lopezt egy 15 milliós ajánlat esetén.
Nemrégiben volt egy hír, hogy 7-8 milliót adna érte a Milan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 15., szerda 11:19

Marky írta:
Állítólag Perez és Galliani találkozik ma Amsterdamban, hogy lehetséges igazolásokról beszéljenek, konkrétan Lopez, pepe és DM lesz a téma, esetleg Modric.
lopezt nem fogjuk eladni, mert adán lelép. abban sem vagyok biztos, hogy a szezon végeztével másodikszámú kapus lesz.
Én biztosan eladnám Lopezt egy 15 milliós ajánlat esetén.
Elképzelhetetlennek tartom, hogy a következő edző ne Ikert nyomassa majd, egy Lopez kaliber pedig pazarlás a padra, plusz gondolom sok klub figyelmét felkeltette a tavaszi teljesítménye. Nekem nagyon szimpatikus a fickó, de nincs az az új edző, aki pont Casillast merné már a legelején padoztatni, úgy, hogy még a szurkolók is kivannak ezért.
Pedig öröm volt nézni néha Diegot. Nagyon jól használja a lábát, nálam ez a legfőbb előnye Ikerrel szemben.
Az ő érdeke is az lenne, hogy dobbantson, de 15 alatt nem szabad leülni még tárgyalni sem. Nagyon nagy fogás volt az emberünk.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. május 15., szerda 11:13

Állítólag Perez és Galliani találkozik ma Amsterdamban, hogy lehetséges igazolásokról beszéljenek, konkrétan Lopez, pepe és DM lesz a téma, esetleg Modric.
lopezt nem fogjuk eladni, mert adán lelép. abban sem vagyok biztos, hogy a szezon végeztével másodikszámú kapus lesz. valahogy nem bízok most annyira ikerben, ez a sérülés és a sok padozás lehet meglátszik a teljesítményén majd.
modricot pedig ha eladják, akkor :cens: egyetlen épkézláb középpályás, aki képes szervezni a játékot és odateszi magát. kis törpe testével elnyomni se lehet, 2 ember közt úgy viszi el a labdát, hogy azt se tudják milyen játékot játszanak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég