Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 15., szerda 15:15

Cristiano Ronaldo és Karim Benzema alkotják a legjobb páros a Király-kupában. A Real Madrid támadópárosa együttesen 10 gólt szereztek, amivel megelőzik az Atlético Madrid (Diego Costa és Falcao), a Sevilla (Negredo és Rakitic), valamint a Barcelona duóját (Villa és Messi), akik egyaránt 9-9 találatig jutottak.
Ezt írhatnám a Real-Barca topicba is, de ide kényelmesebb :D Villa és Messi? 0-9 arányban? Vagy esetleg 1-8? Beírhatták volna Buszkeccet is kb ennyi erővel...

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 15., szerda 15:12

Ronaldot kéri a PSG Ancellotiért!

Bár kedden még elzárkózott a Paris Saint-Germain attól, hogy megváljon edzőjétől, mostanra úgy tűnik, a francia bajnok hajlandó tárgyalni Carlo Ancelotti elengedéséről a Real Madriddal, ha a spanyolok eladják nekik Cristiano Ronaldót.

Spanyol lapok a francia L'Equipe információira hivatkozva azt írták, a Realnak annyira kell az olasz edző, hogy még ebbe a feltételbe is beleegyeznének. A PSG 100 millió eurós ajánlattal készül a portugál játékosért, ami a több mint duplája lenne annak, mint amit legdrágább játékosukért, Lucas Mouráért fizettek, aki 45 millióért érkezett hozzájuk a Sao Paulótól.
Úgy látom ez a hír még nem volt...

28 éves Ronaldo... hát... 150-ért lehet jó üzletnek tartanám már :)
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. május 15., szerda 14:57

Hát most lehet sokan megköveznek majd, de miután lemegy a szezon érdemi része Mou-t az első nap kitenni, aztán Perez papának le kell ülnie CR-l tárgyalni a hosszabbításról, ha ez meg van onnan jöhetnek a távozók, érkezők, ellenben ha CR vmiért mégsem akar hosszabbítani, akkor lehet leülni a PSG vel, 120-130 ig feltornázni és deal.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 15., szerda 14:32

arról nem beszélve, hogy minden egyes beadást lehúz szinte, a szögleteknél is jól jön ki, és ezekből bizony lehet casillasnak beesett volna 1-2

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 15., szerda 14:28

pavel írta:
Victor írta:hát én biztos idegösszeroppanást kapok, ha lopez megy. mourinho szerintem jól tette, hogy casillas helyett őt védeti, lehet akármekkora legenda casillas, ha lopez biztosabb a kapuban és a 16-oson belül. :roll:
háááát, hogy López biztosabb a kapuban? Nem is tudom, akkora bravúrokra vagy hatalmas teljesítményre nem volt szükség, szeritnem. Ezt véleményem szerint Casillas is hozta volna. Persze mindkettő kiváló, de akkora mutatványt nem kellett bemutatnia. Csak sajna ha ez így folytatódna, elmenne Casillas. S hopp, megint egy legendával kevesebb. Pedig egy ilyen embertől ér többet egy klubb, s nem a Mourinho féléktől...
kapásból két bravúr jut eszembe a dortmund elleni meccsekről. az egyik gündogan üreskapuja a másik lewa nagylövője.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. május 15., szerda 14:23

Victor írta:hát én biztos idegösszeroppanást kapok, ha lopez megy. mourinho szerintem jól tette, hogy casillas helyett őt védeti, lehet akármekkora legenda casillas, ha lopez biztosabb a kapuban és a 16-oson belül. :roll:
háááát, hogy López biztosabb a kapuban? Nem is tudom, akkora bravúrokra vagy hatalmas teljesítményre nem volt szükség, szeritnem. Ezt véleményem szerint Casillas is hozta volna. Persze mindkettő kiváló, de akkora mutatványt nem kellett bemutatnia. Csak sajna ha ez így folytatódna, elmenne Casillas. S hopp, megint egy legendával kevesebb. Pedig egy ilyen embertől ér többet egy klubb, s nem a Mourinho féléktől...
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 15., szerda 13:14

hát én biztos idegösszeroppanást kapok, ha lopez megy. mourinho szerintem jól tette, hogy casillas helyett őt védeti, lehet akármekkora legenda casillas, ha lopez biztosabb a kapuban és a 16-oson belül. :roll:

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 15., szerda 13:10

Mondjuk én azt hittem hogy egy ilyen év után ilyen Arsenal-Liverpool-Milan féle csapatok sorban fognak állni Lopezért, nekik kiváló választás lenne.
gattuso-pirlo-seedorf-kaká gyémánt középpálya büntetne.
Mezeladásban nem lenne rossz végülis... :hmmm:
Én biztos beneveznék egy Seedorf mezre :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 15., szerda 13:06

Én nem bánnám ha Lopez maradna.Amit mostanság nyújt,nekem több mint kielégitő.
De ha befutna érte egy jó ajánlat,akkor,ha maga a játékos is menni akar(ez lenne egyébként a számára a legjobb sztm)akkor hadd menjen.Mert én is úgy gondolom hogy az új mester is a capitanot védeti majd.
Persze ha nincs ilyen ajánlat,akkor pad,aztán lehet beverekdnie magát ujfenn a kezdőbe,de erre hát...nagyon kevés az esély.
De egyvalami biztos:Ha megint elmegy,és ne aggy' isten Casillasal történne valami,őt már nem hiszem hogy vissza lehetne csalogatni...annyira már ő se hülye :roll:

De mondom,nekem az lenne a legjobb ha maradna,mégha padon is,nekem ugyanis idén a legkellemesebb csalódást ő nyújtotta... :-)

Higuainért meg sajnos nem hiszem hogy 25-től többet kapnánk,az olaszoktól még az is nagy dolog lenne,ha annyit dobnának érte.De azt hiszem hogy így is mindenki jól járna... :agree:

A Neymar buli meg már tényleg igazi szappanopera,milliomos már van a storyba,szegény gyerek aki végül sokra vitte szintén,kapzsi apuka,gátlástalan menedzser,szenzációhajhász média,vetélkedő multik...kell még egy pap,meg egy végzet asszonya aztán trarááá...csapó,kezdődhet a forgatás... :mrgreen:
A mű címe:GÓÓÓÓL 3. :lol: :lol: :lol:
A címszereplő lehetne maga Neymar,a gátlástalan apuka Will Smith,a lehúzósmenedzser meg Steve Buscemi :coffee:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 15., szerda 12:49

A La Gazzetta szerint a Real Madrid Carlo Ancelotti kérésére három évre szóló szerződést ajánlott a Juventus veterán játékosának, Andrea Pirlónak, aki így a spanyol klubnál fejezhetné be pályafutását. Szintén az olasz lap szerint Ancelotti másik alternatívája a középpályára Borja Valero lenne.

Ilyenekkel foglalkozni sem érdemes. Van bárki, aki ezt komolyan veszi? Itt van a full hasonló stílusú Alonso, aki fiatalabb is ráadásul, biztos hoznánk helyette egy Pirlot. Akkor már logikusabb Verratti, ha mozdítható. Ismeri is Ancelotti, meg tudná győzni, ha kell ilyen stílusú ember.

Valero is csak egy rossz vicc. Nincs egy éve Firenzében, minek váltana, minek adnák el, és mennyiért? Esélytelen. Nem is kell.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 15., szerda 12:38

'shutterisland írta:gattuso-pirlo-seedorf-kaká gyémánt középpálya büntetne. :mrgreen:
fillérekért össze lehetne rakni. :Đ
:lol: Barca hányszor futná körbe őket, amíg megmozdul ez a kp? :lol: Jó lesz nektek játszani a Vidal-Verratti-Modric hármas ellen is B-)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 15., szerda 12:37

A La Gazzetta szerint a Real Madrid Carlo Ancelotti kérésére három évre szóló szerződést ajánlott a Juventus veterán játékosának, Andrea Pirlónak, aki így a spanyol klubnál fejezhetné be pályafutását. Szintén az olasz lap szerint Ancelotti másik alternatívája a középpályára Borja Valero lenne.
Najó takarodjál :lol:
Remélem csak kamu, bár ez asszem minimum a 2-ik ilyen Pirlós hír. 34 éves :cens: , milyen 3 éves szerződés? A katari bajnokságba esetleg.
Borja Valero, hagyjanak már. Kéne nyitni egy diliházat a sok médiapatkánynak.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8393
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 15., szerda 12:35

gattuso-pirlo-seedorf-kaká gyémánt középpálya büntetne. :mrgreen:
fillérekért össze lehetne rakni. :Đ

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 15., szerda 12:35

Hmmm.. egy fincsi ksi Khedira, Xabi, Pirlo KP nem is lenne rossz :mrgreen:
Ancelotti már a PSG-be se vitte magával régi kedvenceit, ide sem fogja őket hozni szerintem.
Meg hát remélem, Pereznek és Zidanenak van ennyi esze, hogy ilyen kérések (amennyiben valósak a hírek) után bolondok lesznek azokat teljesíteni.
Merci Zizou!

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 15., szerda 12:30

Gerr90 írta:
A La Gazzetta szerint a Real Madrid Carlo Ancelotti kérésére három évre szóló szerződést ajánlott a Juventus veterán játékosának, Andrea Pirlónak, aki így a spanyol klubnál fejezhetné be pályafutását. Szintén az olasz lap szerint Ancelotti másik alternatívája a középpályára Borja Valero lenne.
A Juventusig jó a hír, de utána erősen elromlik. Az irány jó, a célpont téves.
Tökön is szúrnám magam egy ilyen vonulattl.
Kezdődik az Ancelotti-féle rémálom... Márpedig ha jön Carlo, akkor ez fog menni... A következő sokk majd akkor fog érni minket, amikor a csapat elkezd játszani is...

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 15., szerda 12:29

A La Gazzetta szerint a Real Madrid Carlo Ancelotti kérésére három évre szóló szerződést ajánlott a Juventus veterán játékosának, Andrea Pirlónak, aki így a spanyol klubnál fejezhetné be pályafutását. Szintén az olasz lap szerint Ancelotti másik alternatívája a középpályára Borja Valero lenne.
A Juventusig jó a hír, de utána erősen elromlik. Az irány jó, a célpont téves.
Tökön is szúrnám magam egy ilyen vonulattal.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 15., szerda 12:24

Pedig garantálom, hogy tanult az idei évből és tudnánk váltani vele is.
Nem, őt Mourinhonak hívják! :lol: :/

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 15., szerda 12:18

Hogy lehet labdával bekkelni? A labdatartásról már hallottam, de ha azt a saját térfeleden próbálod csinálni eléggé önveszélyes lehet. :D


Én nagyon nem fogok örülni Ancelottinak, de még beválhat. Az a bajom vele, hogy olasz. Lehet, hogy egy taktikai zseni meg minden kutyafüle, de a szép támadó foci tutit elmarad. Ráadásul a bajnokságokban eddig soha nem volt túl meggyőző. Egy próbát megér, de nehogy az legyen, hogy 2014 nyarán is edzőt cserélünk. Én még annak is jobban örülnék, ha Mourinho maradna és beállna valami állandóság, de ugye az öltözőn belüli nézeteltérések miatt ez úgy se fog bekövetkezni. Pedig garantálom, hogy tanult az idei évből és tudnánk váltani vele is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 15., szerda 12:12

Van 1-2 dolog amire reagálni szeretnék, de tegnap este már nem néztem a fórumot, úgyhogy elnézést, hogy egy kibeszélt témát hozok fel.
Ancellotti annyiban más, mint Mourinho, hogy nem labda nélkül áll be bekkelni, hanem labdával. Remélem ő nem jön, de akkor igazából nem tudok olyat aki jó lenne.

Klopp oké, kérdés a "sztárokkal" hogyan bírna. Löw zsákbamacska és szerintem gyenge, AVB Di Matteo szintén nem az elit vonal, Wenger meg szerintem nem jönne ide, de őt adnám.
Nem elsősorban a neveken van itt a hangsúly, hanem a szemléletváltáson. Jelenleg ők azok az edzők, akik olyan személetben edzősködnek, amit én itt szívesen fogadnék. Abban pedig biztos vagyok, hogy jelenleg az én szűk látókörömben ők a legjobb edzők, akik ezen elvárásaimnak megfelelnek.
Ha Mou lenne a világ legjobb edzője, akkor az általad említett legjobb jelölt (hozzáteszem, hogy szerintem is Ő lenne a legjobb ide ) 4 meccsből nem verte volna meg 4x, taktikailag. Abból legalább 2x csúúúnyán.
Részben leírták már azt, amit én erről gondolok. De azért én is írok pár gondolatot.

A taktikát egyrészt nem csak ki kell találni, hanem meg is kell valósítani. Minden csapat számára van 1-2 olyan taktika, amit ilyen-olyan okokból nem tud megvalósítani. A csapatunk jelenleg részben erőnléti, részben személyi okokból képtelen 90 perces pressing létrehozására, így azokkal a csapatokkal szemben, akik erre képesek, komoly hátrányból indulunk. Ezt a játékosok minőségi különbségével, illetve intenzív letámadásos időszakokkal orvosolni lehet. Azonban ha a csapat motiválatlan/lebecsüli az ellenfelét/rossz az erőnléte/a védelem gyermeteg gólokat kap, ami nem az edző hibája, hanem a hibázó játékosé, akkor nem fog működni a taktika egy olyan taktika ellen, amely eleve a mi alapjátékunk tökéletes ellenszere. A dortmundi meccsen mind a négy tényező fennállt. (Utólag persze könnyű okosnak lenni...)
Ezen kívül még annyit tennék hozzá, hogy a világ legjobbja nem azt jelenti, hogy legyőzhetetlen. Ha azt jelentené, akkor mindig lehetne tudni, hogy ki nyeri az adott évben a trófeákat... De ha még nem is Mourinho a legjobb, az az állításom továbbra is áll, hogy Mourinho jobb abban, amit Ancelotti csinál.
nem a szakmaiság a legfőbb,hanem az hogy a kerettel,a sztárokkal,a vezetőséggel tudjon "bánni"....vagyis MINDENÁRON ő legyen a főnök. Ezt JM jól csinálta,de.......és ott van egy de.....

Carlo.... :hmmm: én nem szerettem soha,ez nyílt titok. A stilusa nem azt mondanám hogy deffenzív,mert azért ez nem teljesen igaz,de az tény,ha szorítja a bugyi,úgy berántja a bekkelést ahogy nem szégyüli......
Ha jön,nálam üres lappal indul,és ha bizonyít(erős kp-a) akkor elindulok felé..........de félek hogy az italiáno veró gyémánt lesz nála a sláger,mert nem lát tovább,és az itt NEM FOG MENNI ezt most szögezzü
Azért nehéz a Real edzőjének lenni, mert szakmailag a topon kell lenni, és közben az EGO-harcot is meg kell nyerni. Azt adom, hogy egy árnyalatnyival fontosabb az EGO-harc, mint a szakmaiság, de egy szakmailag gyenge/illetve szakmailag újítani nem képes edző nem fog sok sót megenni a Real padján.

Ancelotti nálam sajnos megbukik a szakmaiságnál. A meccsekre többségében jól készül fel, de a meccsbe nem tud belenyúlni. Nem is emlékszem olyan húzására, amikor vesztett állásból fordított volna meccs közben. Pont ezek miatt a dolgok miatt nyert csak 1 db bajnokságot a Milannal Ancelotti. Pedig ott volt 7 és fél éven át. A kis csapatok ellen sok meccse bukott meg azon, hogy nem volt képes a csapata játékán meccs közben változtatni.
Ráadásul ki felejtené el a 2 legnagyobb égését: 2004-ben 4-1es hazai győzelem után kiesett a BL negyedöntőben a Depor ellen... ; illetve a 2005-ös BL döntő. Ilyeneket egy top edző nem engedhet meg magának. Akárhogyan is töröm a fejem, hasonló csúnyaságok más top edzőkről nem jutnak eszembe.

Az utolsó gondolatoddal, ami a gyémánt erőltetését illeti, maximálisan egyetértek.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 15., szerda 12:12

Az AS még azt is hozzáteszi a Carlós hírhez, hogy a PSG elengedi ingyen, ha a Real hajlandó tárgyalni CR-ről, akiért nem kevesebb, mint 100 millát ajánlanak.
Abban semmi sincs ha leülünk tárgyalni...


...és a végén bevágjuk a durcát, hogy nem tisztelnek, hogy csak 100M akarnak adni és ott hagyjuk őket. :mrgreen: :mrgreen:

Akkor Carlot el lehet könyvelni mint új edzőt. Kupadöntő után, meg hivatalossá válik és jön a hír, hogy Mou és Sami a Chelsea-ben folytatja B-)


Úgynéz ki Verratti helyett a Pirlo/Valero vonalra nyomulunk. :lol: :lol: :lol: :ozil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Los Blancos 2013. május 15., szerda 12:14-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég