Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 2., vasárnap 13:38

-Igazolások. Egy ilyen szezon után - még ha el is fáradnak - mennyire lesz vonzó az Atletico Madrid? Mennyit tudnak költeni? Mennyire tudják megerősíteni a keretet? Nyilván nem reális mondjuk egy Lloris, Thiago Silva, Pogba, Suarez négyes náluk, de remélem sikerül pár nagyobb nevet megszerezniük (akik mögött tudás is van még persze).
Sztm az atma mindig átmeneti szállás lesz a nagy,de még nem befutott tehetségeknek,meg pihenőhely a pályafutások delén járó,egykori sztárnak,de nem világsztárnak nevezett játékosoknak...
Úgy sose tudnak erősíteni majd mint mi vagy a barca...még mindig sok az adósság,és kevés a pénz...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 2., vasárnap 13:33

MyStiQ írta:Az Atletico Madriddal kapcsolatban két dolog foglalkoztat:
-Simeone. Meddig marad és mi lesz utána? Nagyon sokat hozzátesz ehhez a csapathoz, és jó lenne, ha nem csak pár évig lehetne az Atleticora ténylegesen komoly riválisként tekinteni.
-Igazolások. Egy ilyen szezon után - még ha el is fáradnak - mennyire lesz vonzó az Atletico Madrid? Mennyit tudnak költeni? Mennyire tudják megerősíteni a keretet? Nyilván nem reális mondjuk egy Lloris, Thiago Silva, Pogba, Suarez négyes náluk, de remélem sikerül pár nagyobb nevet megszerezniük (akik mögött tudás is van még persze).
Ha sokat is érnek el, az lesz velük, mint a dortmunddal. Mindig lesz vonzóbb klub, mindig lesz több pénz máshol. Kurtoá, Costa, Koke, Turan, lassan elszállingóznak majd, aztán jönnek újak.
Nem illik.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. február 2., vasárnap 13:29

ziro4vr írta:Costán már látszik a fásultság, csere nélkül tolja szeptember óta, bármennyire is motiváltak, kevés lesz szerintem.
szerintem meg ez az ő szintje, egyszerűen nem annyira jó játékos, hogy Cé-vel tartsa a lépést hosszútávon, volt egy jó fél éve most ősszel, de nagyjából ennyi is, nem fog még 20 gólt szerezni tavasszal, mivel ő nem olyan jó.

és ezt vetíteném ki a matracosékra is, costa a jó példa - a patkány viselkedése is találó :mrgreen:

az atma se olyan jó, csak elkapták ezt a szezont
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. február 2., vasárnap 13:29

Az Atletico Madriddal kapcsolatban két dolog foglalkoztat:
-Simeone. Meddig marad és mi lesz utána? Nagyon sokat hozzátesz ehhez a csapathoz, és jó lenne, ha nem csak pár évig lehetne az Atleticora ténylegesen komoly riválisként tekinteni.
-Igazolások. Egy ilyen szezon után - még ha el is fáradnak - mennyire lesz vonzó az Atletico Madrid? Mennyit tudnak költeni? Mennyire tudják megerősíteni a keretet? Nyilván nem reális mondjuk egy Lloris, Thiago Silva, Pogba, Suarez négyes náluk, de remélem sikerül pár nagyobb nevet megszerezniük (akik mögött tudás is van még persze).


A BL-t meg felejtsük még el. A nyolcaddöntő hihetetlen módon szét van szórva, ez nem lehet kifogás egyetlen csapat számára sem. A negyeddöntő már más kérdés, onnantól kezdve tényleg erőltetett menet, de felesleges áprilisig előre gondolkodni. Lehet addigra összeszed valamelyik csapat egy 10 pontos hátrányt, aztán a bajnokikon pihennek...

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. február 2., vasárnap 13:22

Szerintem harmadik lesz az ATMA, a BL meg fogja osztani a figyelmuket, mert a Milanon tovabbmennek az meg 2 kemeny tetmeccset eredmenyez szerda-szombat ritmussal, es jonnek majd a buktak szepen a bajnoksagban.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 2., vasárnap 13:19

zalkrisz írta: Ha azt mondod, hogy szerinted, akkor meg is értem, de mi az, hogy nem lehet? Pont ők vertek meg minket és a Barcelonában ha a bíró velük van, ott is elhozhatták volna a 3 pontot. De. Lehet. Barcelonában elég nagy gáz van, a védelem lassú, 0... a középpálya nem kreatív.. fásult..
Minden hozzászólásomhoz oda lehet képzelni a szerintemet, erről szól a fórum :D Gáz van barcelonában, de tegnap is hozhatták volna simán, messi be fog indulni, akkor meg mindegy, hogy hátul gáz van. Nem mondom hogy a lelkesedése, akarása, összetartása csökkeni fog az atleticónak, de nem lehet erőből mindent vinni, undercover-ként hozni minden meccset. Costán már látszik a fásultság, csere nélkül tolja szeptember óta, bármennyire is motiváltak, kevés lesz szerintem.
Nem illik.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 2., vasárnap 13:19

Realista24 írta:Az Atma meg egy kikúrt szekta, minden meccs előtt lenyomnak valami rituálét, Real és Barca bábukat égetnek, stb.
Tényleg tökéletes megfogalmazás :D

Én továbbra is tartom, hogy nem fogják bírni a végét, de cáfoljanak meg nyugodtan. :) Jót tenne a Ligának egy utolsó pillanatig kiélezett versenyfutás a három csapat között.

Ma egyébként szerintem a vártnál jóval simábban veritek a Bilbaót.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 2., vasárnap 13:16

Az Atma meg egy kikúrt szekta, minden meccs előtt lenyomnak valami rituálét, Real és Barca bábukat égetnek, stb.
Eszem fa*om megáll.....nem találtam rájuk jelzőt,magyarázatot.....erre itt van. mennyire jó.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 2., vasárnap 13:10

ziro4vr írta:
zalkrisz írta: Az én tippem a bajnokság végére:

1. Real
2. Atletico
3. Barcelona
Nem lesz az Atletico a Barca előtt. Elsőért nagy harc lesz, aztán egy 5-6 pontra az atletico. Nem fogják ezt végig bírni, nem lehet...
Ha azt mondod, hogy szerinted, akkor meg is értem, de mi az, hogy nem lehet? Pont ők vertek meg minket és a Barcelonában ha a bíró velük van, ott is elhozhatták volna a 3 pontot. De. Lehet. Barcelonában elég nagy gáz van, a védelem lassú, 0... a középpálya nem kreatív.. fásult..

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 2., vasárnap 13:08

tubatibi írta:1 hónap után kipukkadnak, 2 hónap után, télre pukkadnak ki..... :ike: :ike:

Szerintem meg végig nyomják így az idényt. :)
Lehet.De elég ha kiesik 1-2 kulcsember,akkor ott a vége.Nincs kivel minőségileg pótolni a kulcsembereket.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 2., vasárnap 13:08

Szerintem meg az Atma lesz a nevető harmadik. :)
Szerintem a barca idén nem lesz bajnok, mi pedig már túl régen hibáztunk. Az Atma meg egy kikúrt szekta, minden meccs előtt lenyomnak valami rituálét, Real és Barca bábukat égetnek, stb. Valamiért azt érzem, hogy odaérnek a végére, és az eddig látottak alapján meg is érdemlik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. február 2., vasárnap 13:06

1 hónap után kipukkadnak, 2 hónap után, télre pukkadnak ki..... :ike: :ike:

Szerintem meg végig nyomják így az idényt. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 2., vasárnap 13:03

zalkrisz írta: Az én tippem a bajnokság végére:

1. Real
2. Atletico
3. Barcelona
Nem lesz az Atletico a Barca előtt. Elsőért nagy harc lesz, aztán egy 5-6 pontra az atletico. Nem fogják ezt végig bírni, nem lehet...
Nem illik.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 2., vasárnap 12:59

R.M.C.F írta:
sonic írta:Az ATMA el fog fogyni mint a szaloncukor januar vege fele... Just you wait. :)

ezt most úgy mondjátok,mintha amúgy nem lenne megszokott és általános hogy a kisebb csapatok fellángolásai előbb utóbb alábbhagynak.
Én is mondtam, hogy azért nem vennék rá mérget, hogy elfogynak. Azért ez már nem egy Levante féle 10 meccses fellángolás, mikor vezették is a tabellát. Az Atletico elől sosem volt gyenge, csak a védelem volt átjáróház, akkor kerültünk helyzetbe mikor akartunk ellenük, nem véletlen, hogy bármennyire is jó formában voltak és játszhattunk akármilyen szarul, ütöttük őket. Így indult a kupadöntő is, de aztán rába...tunk. Azóta viszont a védelmük és középpályájuk is stabil, minden meccset élet-halálként fognak fel. Kérdés, hogy 1-1 vereség, illetve egy esetleges pár pontos hátrány mennyire vetné vissza őket, de még az sem kizárt, hogy a forduló után ők nevetnek.

Az én tippem a bajnokság végére:

1. Real
2. Atletico
3. Barcelona

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 2., vasárnap 12:54

Elkapták, de a mai Portót elnézve ez nem egy óriási bravúr. A portugálok még egy híg BL csoportból sem tudtak továbbjutni.
Azért a porto csak a porto....de ami még érdekesebb,hogy elég sima volt mind a két meccs...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 2., vasárnap 12:52

Nagyon várom a ma esti meccset, hatalmas csata lesz, a kezdőcsapat is közel lesz az ideálishoz. Jesé bizonyíthat. :)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. február 2., vasárnap 12:38

Azthiszem a portot is elkapták a BL-be,de lehet hogy keverem...
Elkapták, de a mai Portót elnézve ez nem egy óriási bravúr. A portugálok még egy híg BL csoportból sem tudtak továbbjutni.

De ettől függetlenül jó az Atleti mostanság. Hosszabb paddal komolyabb álmokat is szövögethetnének, mert amúgy Simeone valóban baromi jól összerakta őket. A BL-ben sem mehet majd senki se ellenük biztosra.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 2., vasárnap 12:31

Sierra írta:
petiamadridista írta:most az Atletico az a csapat, amit a legnehezebb megverni Európában
Azért ez erős túlzás... A Barcán meg rajtunk kívül nem játszottak még komoly csapattal... Azért egy komolyabb névsorral felálló csapat ellen könnyen megéghetnének szerintem.
Azt hiszem a portot is elkapták a BL-be,de lehet hogy keverem...
Többször leírtam már,hogy beérett Simeone munkája az évek alatt,megtalálta minden posztra a megfelelő,nem klasszis,de jó játékosokat,meg mindig volt egy átlagon felüli csatára(Kun,Falcao,Costa).A keret viszont nem mély,a pad rövid,ezért nem hiszem hogy végig birják ezt a tempót.Persze a fociban mit lehet tudni...:)
Este Real győzelmet várok bilbaoba,2,de lehet hogy 3 fával nyerünk....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. február 2., vasárnap 11:42

BBeno írta:évek óta úgy megyünk Bilbaoba hogy nehéz meccs és kell a 3 pont. ennek ellenére 0-3 1-3 eredményekkel jövünk el. josé rendesen készítette fel őket mindig a Bilbao ellen. ancselottin a sor.
nem lesz gond este, jók a baszkok meg lelkesek, de az nem elég hosszútávon.

ők szerdán játszottak az atleticoval, mi kedden az espanyol ellen, náluk az összes kulcsjátékos játszott, nálunk a fele pihenhetett. tipikusan a nézhető focit játszák, nem a kiesőjelöltét, az nekünk mindig kedvez, mert ha játszani kell a focit, abban messze jobbak vagyunk. egyénileg is sokkalta jobbak vagyunk. ja és motiváció az lesz. :mrgreen:

szerintem nagyobb a füstje, mint a lágja ennek a meccsnek.

szvsz több esélyt látok a matracosok pontvesztésére, minden elfogultság nélkül
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 2., vasárnap 11:29

Sokaknak úgy tűnhet, hogy elfogult Barcelona ellenes vagy, de ez egyáltalán nem igaz.

nem vagyok,nem is voltam soha,de mivel sok negativ dolgot irtam le,amiről addig elképzelésük sem volt(más tolt a fejükbe a média) igy ezzel jöttek......sokszor igazolódott az ellenkezője,de akkor meg kussoltak.

A madridról is vagy játékosokról is sok negativ dolgot irtam le,mégsem támadtak hogy antimadridista vagyok.

Egyébként pozitivat is irtam nem egyszer a barcáról....de azt nem látták az utálattól,a haragtól...igaz nem minden nap dicsértem őket,de azt megtette a média agymosás gyanánt 10x annyira amennyire valós vagy reális lett volna.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 232 regisztrált és 0 vendég