Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 15., szerda 15:59

Ez a Ronaldo»psg»Ancelotii dolog,ez micsoda hülyeség már megint... :roll:
Bízom benne hogy a hét kacsája,és nem eszement barmok ülnek odafent a vezetőségbe...

Amúgy sem gondolom hogy Ronaldo önszántából párizsba menne,hacsak nem Irinaval egy hétvégére... :sziv: :-)
Pénze van mint a pelyva,szakmailag meg nem lenne kihívás....hogy mennyi baromságot össze tud hordani a média... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 15., szerda 15:37

Lopez temahoz. Szerintem senki nem akarja eladni, de ha ugyerzi lehet mashol elso szamu kapus, mondjuk egy Milanban ami jol csengne az eletrajzaban akkor el kell engedni. Talalunk mast Iker moge..... ha viszont maradni akar es tisztaban van azzal, h Iker az elso szamu lelke rajta...... nekunk csak jo, ha van kihez nyulni.

szerk:
Polit már tavaly 1 évre kölcsönkapta az Inter de nem vélte úgy a vezetőség hogy kell ő nekik továbbra is. enm tudom lesz-e valaki a srácból. FM-ben egész jó. ennyit még hozzátennék
Internel Coutinhot is elpazaroltak, meg sokan masokat is. Van par jatekos akiknek berelt a helye, nem konnyu oda bekerulni. Majd meglatjuk, h mi igaz ebbol a hirbol.
Nem lehet rossz, ha a szovetsegi kapitanynal is bemutatkozhatott. Aki szerintem nagyon jo kis edzo es jol ossze rakta a valogatottat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 15., szerda 15:34

numberone1 írta:Lehet, h megis lesz lehetoseg az egyik Juves kp-ra. Juve igazolni akarja a Bolognabol Diamantit(30) es a Samp ket kp-jat Polit(23) es Pedro Obiangot(21). Az utobbit 1 evre meghagyna a Sampban, egyebkent spanyol utanpotlas(Guineai szarmazasu) valogatott a srac. Az Atleticoban es Sampban nevelkedett.
Poli-t Veratti mellett az egyik legnagyobb kozepsokozeppalyas tehetsegnek tartjak Olaszorszagban, mar a valogatottban is bemutatkozott.
Remelhetoleg a Juve egyik kpjukat penzert akarja tenni es ez ennek a fuhvenye.
Polit már tavaly 1 évre kölcsönkapta az Inter de nem vélte úgy a vezetőség hogy kell ő nekik továbbra is. enm tudom lesz-e valaki a srácból. FM-ben egész jó. ennyit még hozzátennék :mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. május 15., szerda 15:31

Lopezt biztos nem adják el
nem véletlenül írt alá 2017-ig
van két kiváló kapusunk még legalább a következő 3 évre

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 15., szerda 15:30

Lehet, h megis lesz lehetoseg az egyik Juves kp-ra. Juve igazolni akarja a Bolognabol Diamantit(30) es a Samp ket kp-jat Polit(23) es Pedro Obiangot(21). Az utobbit 1 evre meghagyna a Sampban, egyebkent spanyol utanpotlas(Guineai szarmazasu) valogatott a srac. Az Atleticoban es Sampban nevelkedett.
Poli-t Veratti mellett az egyik legnagyobb kozepsokozeppalyas tehetsegnek tartjak Olaszorszagban, mar a valogatottban is bemutatkozott.
Remelhetoleg a Juve egyik kpjukat penzert akarja tenni es ez ennek a fuhvenye.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 15., szerda 15:17

Villa és Messi? 0-9 arányban? Vagy esetleg 1-8? Beírhatták volna Buszkeccet is kb ennyi erővel...
Villa öt gólos a kupában, Messi pedig négy. Cé 6, Karim szintén 4.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 15., szerda 15:15

Cristiano Ronaldo és Karim Benzema alkotják a legjobb páros a Király-kupában. A Real Madrid támadópárosa együttesen 10 gólt szereztek, amivel megelőzik az Atlético Madrid (Diego Costa és Falcao), a Sevilla (Negredo és Rakitic), valamint a Barcelona duóját (Villa és Messi), akik egyaránt 9-9 találatig jutottak.
Ezt írhatnám a Real-Barca topicba is, de ide kényelmesebb :D Villa és Messi? 0-9 arányban? Vagy esetleg 1-8? Beírhatták volna Buszkeccet is kb ennyi erővel...

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 15., szerda 15:12

Ronaldot kéri a PSG Ancellotiért!

Bár kedden még elzárkózott a Paris Saint-Germain attól, hogy megváljon edzőjétől, mostanra úgy tűnik, a francia bajnok hajlandó tárgyalni Carlo Ancelotti elengedéséről a Real Madriddal, ha a spanyolok eladják nekik Cristiano Ronaldót.

Spanyol lapok a francia L'Equipe információira hivatkozva azt írták, a Realnak annyira kell az olasz edző, hogy még ebbe a feltételbe is beleegyeznének. A PSG 100 millió eurós ajánlattal készül a portugál játékosért, ami a több mint duplája lenne annak, mint amit legdrágább játékosukért, Lucas Mouráért fizettek, aki 45 millióért érkezett hozzájuk a Sao Paulótól.
Úgy látom ez a hír még nem volt...

28 éves Ronaldo... hát... 150-ért lehet jó üzletnek tartanám már :)
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. május 15., szerda 14:57

Hát most lehet sokan megköveznek majd, de miután lemegy a szezon érdemi része Mou-t az első nap kitenni, aztán Perez papának le kell ülnie CR-l tárgyalni a hosszabbításról, ha ez meg van onnan jöhetnek a távozók, érkezők, ellenben ha CR vmiért mégsem akar hosszabbítani, akkor lehet leülni a PSG vel, 120-130 ig feltornázni és deal.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 15., szerda 14:32

arról nem beszélve, hogy minden egyes beadást lehúz szinte, a szögleteknél is jól jön ki, és ezekből bizony lehet casillasnak beesett volna 1-2

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 15., szerda 14:28

pavel írta:
Victor írta:hát én biztos idegösszeroppanást kapok, ha lopez megy. mourinho szerintem jól tette, hogy casillas helyett őt védeti, lehet akármekkora legenda casillas, ha lopez biztosabb a kapuban és a 16-oson belül. :roll:
háááát, hogy López biztosabb a kapuban? Nem is tudom, akkora bravúrokra vagy hatalmas teljesítményre nem volt szükség, szeritnem. Ezt véleményem szerint Casillas is hozta volna. Persze mindkettő kiváló, de akkora mutatványt nem kellett bemutatnia. Csak sajna ha ez így folytatódna, elmenne Casillas. S hopp, megint egy legendával kevesebb. Pedig egy ilyen embertől ér többet egy klubb, s nem a Mourinho féléktől...
kapásból két bravúr jut eszembe a dortmund elleni meccsekről. az egyik gündogan üreskapuja a másik lewa nagylövője.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. május 15., szerda 14:23

Victor írta:hát én biztos idegösszeroppanást kapok, ha lopez megy. mourinho szerintem jól tette, hogy casillas helyett őt védeti, lehet akármekkora legenda casillas, ha lopez biztosabb a kapuban és a 16-oson belül. :roll:
háááát, hogy López biztosabb a kapuban? Nem is tudom, akkora bravúrokra vagy hatalmas teljesítményre nem volt szükség, szeritnem. Ezt véleményem szerint Casillas is hozta volna. Persze mindkettő kiváló, de akkora mutatványt nem kellett bemutatnia. Csak sajna ha ez így folytatódna, elmenne Casillas. S hopp, megint egy legendával kevesebb. Pedig egy ilyen embertől ér többet egy klubb, s nem a Mourinho féléktől...
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 15., szerda 13:14

hát én biztos idegösszeroppanást kapok, ha lopez megy. mourinho szerintem jól tette, hogy casillas helyett őt védeti, lehet akármekkora legenda casillas, ha lopez biztosabb a kapuban és a 16-oson belül. :roll:

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 15., szerda 13:10

Mondjuk én azt hittem hogy egy ilyen év után ilyen Arsenal-Liverpool-Milan féle csapatok sorban fognak állni Lopezért, nekik kiváló választás lenne.
gattuso-pirlo-seedorf-kaká gyémánt középpálya büntetne.
Mezeladásban nem lenne rossz végülis... :hmmm:
Én biztos beneveznék egy Seedorf mezre :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 15., szerda 13:06

Én nem bánnám ha Lopez maradna.Amit mostanság nyújt,nekem több mint kielégitő.
De ha befutna érte egy jó ajánlat,akkor,ha maga a játékos is menni akar(ez lenne egyébként a számára a legjobb sztm)akkor hadd menjen.Mert én is úgy gondolom hogy az új mester is a capitanot védeti majd.
Persze ha nincs ilyen ajánlat,akkor pad,aztán lehet beverekdnie magát ujfenn a kezdőbe,de erre hát...nagyon kevés az esély.
De egyvalami biztos:Ha megint elmegy,és ne aggy' isten Casillasal történne valami,őt már nem hiszem hogy vissza lehetne csalogatni...annyira már ő se hülye :roll:

De mondom,nekem az lenne a legjobb ha maradna,mégha padon is,nekem ugyanis idén a legkellemesebb csalódást ő nyújtotta... :-)

Higuainért meg sajnos nem hiszem hogy 25-től többet kapnánk,az olaszoktól még az is nagy dolog lenne,ha annyit dobnának érte.De azt hiszem hogy így is mindenki jól járna... :agree:

A Neymar buli meg már tényleg igazi szappanopera,milliomos már van a storyba,szegény gyerek aki végül sokra vitte szintén,kapzsi apuka,gátlástalan menedzser,szenzációhajhász média,vetélkedő multik...kell még egy pap,meg egy végzet asszonya aztán trarááá...csapó,kezdődhet a forgatás... :mrgreen:
A mű címe:GÓÓÓÓL 3. :lol: :lol: :lol:
A címszereplő lehetne maga Neymar,a gátlástalan apuka Will Smith,a lehúzósmenedzser meg Steve Buscemi :coffee:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 15., szerda 12:49

A La Gazzetta szerint a Real Madrid Carlo Ancelotti kérésére három évre szóló szerződést ajánlott a Juventus veterán játékosának, Andrea Pirlónak, aki így a spanyol klubnál fejezhetné be pályafutását. Szintén az olasz lap szerint Ancelotti másik alternatívája a középpályára Borja Valero lenne.

Ilyenekkel foglalkozni sem érdemes. Van bárki, aki ezt komolyan veszi? Itt van a full hasonló stílusú Alonso, aki fiatalabb is ráadásul, biztos hoznánk helyette egy Pirlot. Akkor már logikusabb Verratti, ha mozdítható. Ismeri is Ancelotti, meg tudná győzni, ha kell ilyen stílusú ember.

Valero is csak egy rossz vicc. Nincs egy éve Firenzében, minek váltana, minek adnák el, és mennyiért? Esélytelen. Nem is kell.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 15., szerda 12:38

'shutterisland írta:gattuso-pirlo-seedorf-kaká gyémánt középpálya büntetne. :mrgreen:
fillérekért össze lehetne rakni. :Đ
:lol: Barca hányszor futná körbe őket, amíg megmozdul ez a kp? :lol: Jó lesz nektek játszani a Vidal-Verratti-Modric hármas ellen is B-)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 15., szerda 12:37

A La Gazzetta szerint a Real Madrid Carlo Ancelotti kérésére három évre szóló szerződést ajánlott a Juventus veterán játékosának, Andrea Pirlónak, aki így a spanyol klubnál fejezhetné be pályafutását. Szintén az olasz lap szerint Ancelotti másik alternatívája a középpályára Borja Valero lenne.
Najó takarodjál :lol:
Remélem csak kamu, bár ez asszem minimum a 2-ik ilyen Pirlós hír. 34 éves :cens: , milyen 3 éves szerződés? A katari bajnokságba esetleg.
Borja Valero, hagyjanak már. Kéne nyitni egy diliházat a sok médiapatkánynak.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 15., szerda 12:35

gattuso-pirlo-seedorf-kaká gyémánt középpálya büntetne. :mrgreen:
fillérekért össze lehetne rakni. :Đ

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 15., szerda 12:35

Hmmm.. egy fincsi ksi Khedira, Xabi, Pirlo KP nem is lenne rossz :mrgreen:
Ancelotti már a PSG-be se vitte magával régi kedvenceit, ide sem fogja őket hozni szerintem.
Meg hát remélem, Pereznek és Zidanenak van ennyi esze, hogy ilyen kérések (amennyiben valósak a hírek) után bolondok lesznek azokat teljesíteni.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég