Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 16., csütörtök 8:30

jupp münchenben sem 1 év alatt épített ilyen csapatot...

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. május 16., csütörtök 8:26

Anthony írta:Xavi, ehh ... ezt nehogy bárki is pozitívan értelmezze, megint csak fúr minket
Nem értek egyet. Xavi nem egy szent (közel sem az), de tényleg Iker barátja. Az, hogy Casillas a padon ül, nem csak a Real problémája, egy ideje túllépett a klubbon. Ez már a válogatottat is érinti, és vagy így, vagy úgy, de Casillas ikon az egész országban. Nyilván érdekük, hogy újra formába lendüljön, jön a konföderációs kupa, aztán gyönyörű lesz, ha Valdes fog védeni.
Szerintem az, hogy Mou nem játszatja, őszintén felháborítja a csapatot.
torjack írta:Ha Heynckes bevállalna egy évet még a nyugdíj előtt, utána meg esetleg jönne Klopp, nem kérdés,hogy Ancelottit hanyagolni kell.


Adom. Heynckesszel meg jöhet a tizedik. B-)
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 16., csütörtök 8:14

Samika húzzon szépen a Chelseabe. Ehhez mondjuk kellene egy itteni edző is, aki elmondja neki, hogy nincs szüksége rá...

Az arabok úgy néz ki, hogy makacskodnak, ezért elhozzuk egy évre Heynckest, aztán jövőre Ancelotti ingyér (vagy Klopp, who knows). Én azt mondanám, hogy Deal! (hozza magával Luiz Gustavot is ha lehet).

Ez a Carvajal gyerek ha sokat ágáll, akkor vissza kell venni és eladni valami orosz csapatnak, mégis mit képzel, he?
Aztán szépen elhozzuk Glen Johnsont a Poolból, ő sem annyira kutya.

Xavi, ehh ... ezt nehogy bárki is pozitívan értelmezze, megint csak fúr minket a kis :cens:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 16., csütörtök 8:14

Ha Heynckes bevállalna egy évet még a nyugdíj előtt, utána meg esetleg jönne Klopp, nem kérdés,hogy Ancelottit hanyagolni kell. Az olasz amúgy sem lenne előrelépés.

Carvajalnak meg legyen esze. Élete sansza, hogy kedvenc csapatában játszhasson. Jövőre egy BL-ben leterhelt, közepes Bundesliga idény után már nem biztos visszahívnánk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torjack 2013. május 16., csütörtök 8:17-kor.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 16., csütörtök 8:11

Heynckes érkezésével brutálisan erősödnénk. Nem lenne rossz. Khedira pedig önszántából nem fog elmenni max, ha Mou hívja. :roll:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 16., csütörtök 8:04

Xavi: “Nem tudom, hogy Mourinho folytatja-e vagy sem. Nem szeretem látni, hogy egy olyan fontos játékos, mint Iker, ilyen dolgokon kell, hogy keresztülmenjen. Ez szörnyű, és egyáltalán nem tetszik. Nem olyan régen még Aranylabdát adott volna neki, most pedig “kidobta”. Iker a barátom, sok ember számára példakép, a spanyolok kapitánya – ő nem ezt érdemli.”
Ha nem lenne egy segg**ej,aki állandóan ártana nekünk,aki mindig mószerol minket,köpköd, még el is hinném........persze iker tényleg a haverja....sajnos. Ez a xavi egy nagy pö*ts amúgy.......guti 10-ed ennyi negatívat nem beszélt a barcáról a sok éves pályafutása alatt,mint ez rólunk,xavit még is sokkal jobban ítélik meg és guti a ...csögg.

Na mindegy,gondolom a barcások örülni fognak ha elmegy JM,mert akkor megint lesz esély ellenünk nyerniük.

:lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Nojbee
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 22:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo the phenomenon, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Shearer, Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nojbee » 2013. május 16., csütörtök 8:01

csütörtök, 06:55
A Punto Pelota szerint egy, a Real Madridhoz közel álló személy szerint nem Carlo Ancelotti lesz a Királyi Gárda edzője. A forrás szerint a következő személy, aki leülhet a Blancók kispadjára, egy évre fog aláírni és Németországból fog érkezni, a neve pedig Juup Heynckes.
Na ez egy szép reggeli hír :Đ

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 16., csütörtök 8:01

na ömlenek a hírek így kora reggel.
két héttel ezelőttig nem gondoltam hogy falcao nem egy BL esélyes nagyklubba menne. mostmár simán kinézem hogy irány Monaco. sokakkal ellentétben én nagyon bírom mikor valaki FM-ezik az életben és a jelenlegi kisklubból csinál egy nagyot. jövőre ha érkeznek az igazolások akkor a franciáknál már 2 csapatot is lehet nézni és drukkolok a monaconak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 16., csütörtök 7:41

ha másra nem jók mourinho faszságai, arra igen, h kiderül a katalánok is tudnak értelmeset nyilatkozni. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 16., csütörtök 7:06

Neymar saga 1745. rész.
A Barca már 50 milliót adna összesen, viszont a Santos 80-at szeretne. Már csak 40-et várnak a saját számlájukra, a másik 40-et pedig a többiek kapnák. :ike:

A Monaco kapusa meg elmondta, hogy 90%, hogy Falcao hozzájuk megy, a végén hozzátette, hogy ha nem igazol a Real Madridba, akkor hamarosan aláír hozzájuk.

A City közel van Isco leigazolásához, 27 millió font a kivásárlási ára, a City reméli, hogy ennél azért olcsóbban fogják megvenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 16., csütörtök 1:17

Szerintem a Xabi Khedira Modric harmas a kozeppalyan mukodhetett volna hosszutavon, ha megprobalt volna atallni ra a portugal. At eggyel nagyobb letszam, es a horvat jelenlete orvosolt volna sokmindent, de legalabbis annal tuti jobb lett volna mintha xabi es khedira probaljak meg ketten bejatszani a kozeppalyat aminek kovetkezteben mindkettojuk gyengesege a vegletekig kiutkozik.

Az a baj, hogy ezt nem is nagyon probalta ki rendesen a mester. Ha fel is alltunk igy, akkor is Modric csak siman Ozilt potolta egy sorral feljebb, de szerkezetbeli valtozas nem tortent. Tovabbra is a ket megszokott ember szerencsetlenkedett a kozeppalyan. Tobbnyire kevesnek bizonyult et a felallas, es a bajt csak tetozte hogy Xabi kemenyen megy kifele es egyre gyengebb teljesitmenyeket hoz le.



Egyebkent abban egyetertek Matt, hogy Xabi legalabb akkora problemat jelent most nekunk mint Khedira, ha nem nagyobbat.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 16., csütörtök 1:10

Szerintem nem konkrétan a 4231gyel van a baj, hanem a felfogással.
Alonso nálam is offos és a helyére kell egy nagy teherbírású labdaszerző egy kevés aggyal. Fel se kell érnie a kapu elé, hanem elég annyit biztosítania, mint Alonsonak. Ne legyen lomha és merjen ütközni. Aztán Khedira szerepét adnám egy az egyben Modricnak. Khedira volt az, akit rengetegszer láttunk felérni a kapu elé és tényleg robotolt becsületére váljon a 2 16os között, de annyira suta a támadás építéshez, hogy Alonso és ő szinte ki is vette magát ebből. Na így, hogy a középpályát nem Alonso(lomha és egyre csökken a teherbírása is) biztosítja így Modric simán tudná az tolni, amit Khedira. Én Özilt meghagynám(új rendszer új esélyek és igen, kedvelem is), de mindenképpen kell egy épkézláb ember a jobb oldalra, illetve egy ÁLLANDÓ kezdő csatár. Ezenkívül a jobb oldalra egy védő meg kicsit a padon is frissíteni kell. Ha ezt megnézitek, akkor a jelentősen átalakul a csapat közepe(Modric és új arc) illetve a jobb oldal. Én Gündoganra gondoltam amúgy Modric mellé, de fizikálisan nem tudom, hogy elnyomnák-e őket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 16., csütörtök 0:47

De pont ez volt a baj Mourinhoval. Ha Egyszer nem tudta jobbra cserélni Khedirát, miért nem a felállást cserélte le? Én még mindig nem akarom elhinni, hogy nem álltunk át 3 középpályásra már régóta. Ilyen támadókkal nem megy a 4-2-3-1.
Ha Xabire ráállítottak valakit, Xabi ellehetetlenült, és a játékunk összeomlott. A BM jelenleg azért a legjobb, mert egy ember ráállításával nem lehet tönkretenni Schweinsteiger játékát. Ahhoz minimum 2 vagy több ember kell (ha pedig 2 ember ügyel Schweinira, akkor valahonnan hiányzik egy védő, amit a BM másik csapatrésze -Kroos, Müller vagy Ribery- ki tud használni).
(Max akkor ha lesz két verőember Xabi előtt, mint ahogy Pirlo előtt a Juvéban. Csak az a gond, hogy 2 verőember ellenére is sikerült 1-2 csapatnak megölnie Pirlo játékát. Éppen ezért Xabiét is sikerülhetne...)
Pont ezért kellett volna Modric, aki alternatíva ebben. Kettőjüket sokkal nehezebb lett volna levédeni. Viszont melléjük kellett volna még valaki a középpályára. De Xabi játéka, pozíciója miatt a harmadik embernek is részt kell venni a támadásban, mert Xabi van leghátul. Khedira meg ebben a leggyengébb, ezért sem alkalmas az egészre.

Egyébként én Xabit is kiraknám a kezdőből már...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 16., csütörtök 0:44

Lehet ezt érteni. Modric-csal (a labdaszerzési statisztikák ellenére) gyengébb, labilisabb volt a védelmünk, mint Khedirával, és Modric előre játékban nem nyújtott annyi pluszt (gyakorlatilag minimális pluszt nyújtott, volt 1-2 jó indítása, 1-2 eszes gólpassza, de a játék képére nem volt hatással), amennyi megérte volna folyamatosan Khedira helyén kezdetni.
ami ugye érthető is, hisz új közeg, új csapat stb, be kellett illeszkednie
csak az a baj, hogy josé ezek után úgy lőtte be saját magának a horvátot, hogy ő csak erre képes, szóval inkább legyen khedira nyomatva
aztán láss csodát, idény végére már egészen belejött modric a játékba, többet is ad a csapatnak, mint a német
szóval szerintem ha már idény elején elkezdi egy kicsit többet játszatni formától függetlenül (ahogy ugye más emberekkel meg is szokta tenni), akkor már rég nem itt tartana a középpályánk
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 16., csütörtök 0:29

A faszi kvalitásai miatt csak arra tudok gondolni, hogy látta valahol a bajt, csak nem volt sansza korrigálni.
Így van. Én ezt tartom valószínűnek. A lényeg annyi, hogy Mourinho nem hitte azt, hogy az ilyen Pogba, Kondogbia, Felliani, Witsel szintű arcok előrelépést jelentenének egy Khedirához képest. Az lehet, hogy technikásabbak, de ha fejben gyengébbek, taktikailag éretlenebbek, akkor lenne velük baj bőven. A mi felállásunkba (4-2-3-1 egy mélységi irányítóval és box to box-szal) ezek az emberek Khedira helyén ugyanúgy elvesznének, mint ahogy Lass tette. Személy szerint én ezért nem vagyok végletekig Khedira ellenes. Nálunk a legnagyobb baj Khedirával az, hogy amikor rajta lenne a sor, hogy irányítson, akkor látványosan megbukik.
Csak az a baj, hogy szerintem a fent említett félmegoldások detto megbuknának ebben a helyzetben.

Néhány szóban összefoglalva: nincs értelme olyan játékost leigazolni, aki nem jobb/vagy nem tud többet adni a csapatnak az aktuális kezdő embernél. Az elmúlt 2 évben ez az állítás igaz volt a nagyon szűk eliten (VIdal, Yaya) kívül mindenkire. Mourinho nem volt idióta, és nem igazolt feleslegesen embert.
Ezzel csak az a baj, hogy Modric augusztus ota ottvan a keretben. Egyszeruen felfoghatatlan, ep esszel felerni nem lehet...
Dehogynem. Lehet ezt érteni. Modric-csal (a labdaszerzési statisztikák ellenére) gyengébb, labilisabb volt a védelmünk, mint Khedirával, és Modric előre játékban nem nyújtott annyi pluszt (gyakorlatilag minimális pluszt nyújtott, volt 1-2 jó indítása, 1-2 eszes gólpassza, de a játék képére nem volt hatással), amennyi megérte volna folyamatosan Khedira helyén kezdetni.

Ne legyenek illúzióink. Ha valami csoda folytán Vidalt le sikerülne igazolni, attól még a kp-nk ugyanúgy gyenge lenne, csak egy minőségileg jobb ember rohangálna Khedira helyett.
Ahhoz, hogy ütőképes csapat legyünk, ahhoz Xabit is le kell cserélni, mert a hozzánk hasonló kaliberű csapatok Xabin nyerték meg ellenünk a meccseket. Ha Xabire ráállítottak valakit, Xabi ellehetetlenült, és a játékunk összeomlott. A BM jelenleg azért a legjobb, mert egy ember ráállításával nem lehet tönkretenni Schweinsteiger játékát. Ahhoz minimum 2 vagy több ember kell (ha pedig 2 ember ügyel Schweinira, akkor valahonnan hiányzik egy védő, amit a BM másik csapatrésze -Kroos, Müller vagy Ribery- ki tud használni).

Én személy szerint Xabi lecserélését legalább olyan fontosnak érzem, mint Khediráét. Ugyanis arra látok esélyt, hogy egy magát tisztára játszani képes, nem elnyomható hátsó irányító/kreatív kkp mellett Khedira hiányosságai nem fognak annyira kitűnni, mint most, mert akkor nem Khedirára fog hárulni a kulcsmeccseken a csapat mozgatása, hanem a karmesteri pálca megmaradna a hátsó irányító kezében, míg Khedirának csak a kp stabilan tartása maradna feladatul, amit többé-kevésbé jól ellát, még a nagy meccseken is.

A legnagyobb baj az, hogy nincs megfelelő ember a piacon, aki Xabit tudná pótolni. Khedirát le lehetne 1-2 emberre cserélni, de amíg a "Xabi-probléma" fennáll, addig stabil Real kp nem lesz.

(Max akkor ha lesz két verőember Xabi előtt, mint ahogy Pirlo előtt a Juvéban. Csak az a gond, hogy 2 verőember ellenére is sikerült 1-2 csapatnak megölnie Pirlo játékát. Éppen ezért Xabiét is sikerülhetne...)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 16., csütörtök 0:07

Gerr90 írta:Persze tud játszani szinte bárhol, de a 4-2-3-1 nem tartalmazza az ő valódi pozícióját. Luka a 4-3-3-ban lenne a leginkább elemében. Ezt Mourinho is látta, ezért nem volt stabil kezdő...sajnos. (Az már más kérdés, miért nem váltottunk taktikát?!
En nem akarom bantani Mourinhot, de a vilag legjobb edzojenek illene megoldani egy ilyen szintu problemat. Vagy nem?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 15., szerda 23:14

sonic írta:
torjack írta:A faszi kvalitásai miatt csak arra tudok gondolni, hogy látta valahol a bajt, csak nem volt sansza korrigálni.
Ezzel csak az a baj, hogy Modric augusztus ota ottvan a keretben. Egyszeruen felfoghatatlan, ep esszel felerni nem lehet...
Szerintem ezzel csak az a baj, hogy Modricnak nincs meg a helye a felállásban. Persze tud játszani szinte bárhol, de a 4-2-3-1 nem tartalmazza az ő valódi pozícióját. Luka a 4-3-3-ban lenne a leginkább elemében. Ezt Mourinho is látta, ezért nem volt stabil kezdő...sajnos. (Az már más kérdés, miért nem váltottunk taktikát?! A Galata edzője mondta meg a tutit, hogy egy gyerek is tudja, hogyan játszunk.)
Mondom ezt úgy, hogy így is öröm nézni, amit művel. Ő képviseli azt a minőséget, amiből nem szabad alább adni. Nagyon örülök, hogy a csapat tagja, a jövő Madridjában egyértelműen helye van.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 15., szerda 23:06

torjack írta:A faszi kvalitásai miatt csak arra tudok gondolni, hogy látta valahol a bajt, csak nem volt sansza korrigálni.
Ezzel csak az a baj, hogy Modric augusztus ota ottvan a keretben. Egyszeruen felfoghatatlan, ep esszel felerni nem lehet...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 15., szerda 23:00

Az pedig egyszerűen akkora szakmai baklövés, hogy nem veszi észre, mennyire súlytalan a mostani középpálya, hogy azt elmondani nem lehet.
Ez mondjuk a mai napig nem fér a fejembe...Portóban jó kp-t hozott össze. Cselziben, Interben dettó... Hogy a búbánatba létezik az, hogy itt nem látta? Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy nem vette észre. Mourinho topedző az idei évtől függetlenül, még akkor is ha nem volt RM-kompatibilis a stílusa miatt. A faszi kvalitásai miatt csak arra tudok gondolni, hogy látta valahol a bajt, csak nem volt sansza korrigálni. Emlékszem, Maicont mocskosul akarta hozni, de nem kapta meg, talán a kp-val is így járt. Ha meg nem, akkor mocskosul elaltatta a gyanakvását a tavalyi 100 pontos, 121 rúgott gólos bajnoki cím, meg a "csak" büntetőkkel elbukott BL elődöntő. Bár most már mindegy a kialakult ostromállapot miatt mennie kell. Túl sok volt a balhé ahhoz, hogy maradhasson. De valamiért nem hiszem hogy Ancelotti lesz a megváltó...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 15., szerda 22:39

Én nem szoktam savazni amúgy, mert alapvetően jó edző, és nem végzett rossz munkát itt, viszont azon túl, hogy már túl messzire ment a nyilatkozatokkal, és "nincs csapata", egyszerűen nem képes túllépni a saját árnyékán. Nem látja be a hibáit. Az pedig egyszerűen akkora szakmai baklövés, hogy nem veszi észre, mennyire súlytalan a mostani középpálya, hogy azt elmondani nem lehet.
ez a pontos megfogalmazás vele kapcsolatban,én is e szerint vélekszem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég