Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 30., vasárnap 21:44

Egy kicsit szeretnénk fellendíteni ezt a topicot is.
Szerkesztőségünk több tagja, köztük jómagam is tagja vagyok a Fehér Vikingek Real Madrid Szurkolói Egyesületnek.
Idén elég sok túrát leszerveztünk már, most éppen a Dortmund ellen mennek 16-an, de a kupadöntő is folyamatban van, illetve két bérletest is köszönthetünk sorainkban.

Amiért írok az az, hogy aki tervezi és szeretne eljutni akár otthoni, akár idegenbeli meccsre, legyen az bajnokság vagy bl, de nem akar egy jegyért 90ezret fizetni (a Juve ellen ennyit kértek, nekünk a jegy 50-60 eur között volt), az keressen meg bátran.
Segítünk a jegyben, és ha kell, akkor az utazás és szállásban is. Nincs lehúzás, hivatalos jegyárakat kommunikáljuk, ami minden esetben rajta van a jegyen is.

Természetesen az is csatlakozhat az egyesülethez, aki nem tervezi mostanában az utazást, de szeretne kicsit "hivatalosabban" a Real Madridhoz tartozni.

Kérdésekre akár itt, akár püben is szívesen válaszolok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferenc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. március 3., hétfő 23:41

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ferenc » 2014. március 3., hétfő 23:54

Hello sracok.
Engem az utolso bajnoki meccs erdekelne. Jol ertettem hogy itthonrol nem tudok jegyet vasarolni ?

Mathius
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014. február 22., szombat 20:00

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Mathius » 2014. február 24., hétfő 11:27

Szia Matador!

Engem érdekelne a jegy!
Nagyon hálás volnék, ha tudnál valamit intézni. :)
Ha tudsz segíteni, akkor milyen formában értekezzünk?

Köszönöm!

laclac
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014. február 21., péntek 23:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, R9, CR7, Higuain
Kedvenc csapatod: Csak a Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: laclac » 2014. február 22., szombat 12:53

Szia Matador!

Te tudnál nekünk jegyeket szerezni? Amennyiben igen, akkor megköszönném, csak beszéljük meg a részleteket pm-ben :)

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: matador » 2014. február 22., szombat 1:39

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a kupa döntőre hol tudok jegyet váltani? Rákerestem a neten, és több helyen is irreális 300 fontos árakat találtam, nem az általatok kirakott minimál összegeket.

Válaszokat előre is köszi :)
Helló!
Tudtommal a neten spanyol állampolgárságot valamiféleképpen igazolás nélkül csak kőkemény jegyárak vannak. (Én is itt kaptam ezt az infót, nem tudom mennyire igaz)
Viszont van szerencsém augusztusig Valenciában élni, minden nap eltekerek az Egyetemre menet a Mestalla pénztárak mellett. Akit érdekel, tudok venni jegyet meg minden.
Sportfilozófia: Roger Federer

laclac
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014. február 21., péntek 23:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, R9, CR7, Higuain
Kedvenc csapatod: Csak a Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: laclac » 2014. február 21., péntek 23:56

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a kupa döntőre hol tudok jegyet váltani? Rákerestem a neten, és több helyen is irreális 300 fontos árakat találtam, nem az általatok kirakott minimál összegeket.

Válaszokat előre is köszi :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 12., szerda 18:13

Pegazus:
A 44 eurós Schalke elleni jegyet adják 114.900 Ft-ért. A hülyének is megéri :)
A Juve meccseire 25 euró a legolcsóbb belépő, náluk 40.900 Ft.
Arsenal belépő nincs 105ezer!!! alatt.
És így tovább...

A Real hazai meccseihez hozzácsapnak egy 3000 Ft-os sálat, meg egy 16 euró értékű stadiontúrát. Nagy akció :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 5., szerda 13:09

Realista24 írta:
Géci írta:Realista, vagy esetleg más aki tud segíteni. Digin reklámoznak egy irodát ami azzal foglalkozik, hogy meccsekre köt le neked jegyet + szállás, mùzeum látogatás. Amennyire emlékszek pegazus a nevük. Esetleg valakinek van már velük tapasztalata? Előre is köszi az infot, legyen pozitív vagy negatív.
Drága.
Igen! Pont ez volt az egyik amiért ezt kérdeztem, mert néztem az árlistát, és eddig amit meséltél olcsóbra emlékeztem... Köszönem a válaszokat :)

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2014. február 5., szerda 13:06

Géci írta:Realista, vagy esetleg más aki tud segíteni. Digin reklámoznak egy irodát ami azzal foglalkozik, hogy meccsekre köt le neked jegyet + szállás, mùzeum látogatás. Amennyire emlékszek pegazus a nevük. Esetleg valakinek van már velük tapasztalata? Előre is köszi az infot, legyen pozitív vagy negatív.
Én a Zágráb elleni idegenbeli meccsre vettem tőlük jegyeket anno, de az kicsit más tészta mert nem volt benne utazás, szállás vagy ilyesmi - a szomszédba megoldottuk kocsival, meccs után pedig jöttünk is vissza egyből. Ettől függetlenül meg voltam velük elégedve. Itthon az irodájukban papíroztuk le a dolgokat, a helyszínen pedig várt minket egy munkatársuk a jegyekkel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 5., szerda 13:03

Géci írta:Realista, vagy esetleg más aki tud segíteni. Digin reklámoznak egy irodát ami azzal foglalkozik, hogy meccsekre köt le neked jegyet + szállás, mùzeum látogatás. Amennyire emlékszek pegazus a nevük. Esetleg valakinek van már velük tapasztalata? Előre is köszi az infot, legyen pozitív vagy negatív.
Drága.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 5., szerda 13:02

Realista, vagy esetleg más aki tud segíteni. Digin reklámoznak egy irodát ami azzal foglalkozik, hogy meccsekre köt le neked jegyet + szállás, mùzeum látogatás. Amennyire emlékszek pegazus a nevük. Esetleg valakinek van már velük tapasztalata? Előre is köszi az infot, legyen pozitív vagy negatív.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 28., kedd 15:54

tubatibi írta:Ha tavasszal szeretnénk menni egy hosszúhétvégére haverokkal egy Madrid meccsre(nem muszáj egy el clasico, jó a kisebb is) Tehát pénteken indulnánk, hétfő körül jönnénk, jegyárral meg úgy ámblokk mindennel együtt mennyire jönne ez ki? :hmmm:
Átlag repjegy 30-40ezer között. (pontos dátum esetén pontosabban meg lehet mondani)
Belépő 45-80 eur között
Szállás 8 eur/éjszakától (hostel, sokágyas szoba, közös tusoló), egy normális szállás olyan 20-30 eur/éj/fő.
Kaja-pia, stb. Te tudod.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. január 28., kedd 15:49

Ha tavasszal szeretnénk menni egy hosszúhétvégére haverokkal egy Madrid meccsre(nem muszáj egy el clasico, jó a kisebb is) Tehát pénteken indulnánk, hétfő körül jönnénk, jegyárral meg úgy ámblokk mindennel együtt mennyire jönne ez ki? :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

dm696
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. december 4., szerda 17:28

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: dm696 » 2013. december 4., szerda 17:41

Hello!

Én ugyan már voltam Madrid meccsen, de érdekelne néhány dolog, amit Realista24 írt. Szóval én mindkétszer egy utazási irodán keresztül mentem, ők intéztek mindent. Második alkalommal azonban kicsit túllőttek a célon ami az árakat illeti. Mivel társasággal mentünk és a többieknek nem számított annyira a pénz, bevállaltam 150000-ért repjeggyel, 2 éjszaka szállással és 1. kategóriás jeggyel. Tavaszra megint mennék, de ettől olcsóbban. Hol keresgéljek belépő ügyben, illetve Ryanairtől van-e olcsóbb repülőjegy? Előre is köszönöm a válaszokat!

danzel14
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:55
Kedvenc játékosaid: Kaká, Ronaldo, Marcelo, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: danzel14 » 2013. december 3., kedd 20:32

Én tervezek egy kirándulást a szentélybe :)
Érdeklődnék azoktól akik már voltak, hogy mennyibe lenne ez 2 fő részére, miket érdemes meglátogatni (stadion túrán kívül ) . 3-4 napra szeretnék a párommal menni.
Előre is köszönöm :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 30., szombat 16:06

meglepetés volt az út egyik barátomnak és nekem, kedves kis asszonykáink által. :)
a mázlisták :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 27., szerda 20:58

Metroárak:
http://www.metromadrid.es/en/viaja_en_m ... index.html

A taxi sajnos semmivel nem olcsóbb már, mint máshol, sőt! Alapból kerülném is, mert a tömegközlekedés nagyszerű.
Persze, ha sokan (5-8) vagytok, nagy csomagokkal, akkor érdemes a reptérről kisbusszal a szállásra menni, 50 eur körül be is visz.

Idén a szoros repülő menetrend miatt mi úgy választottunk szállást, hogy a szállodának legyen ingyen transzfer a szolgáltatásai között, így egyrészt megspóroltuk a 12 eurót fejenként, másrészt kényelmesen tudtunk tervezni. Egy hátránya volt, hogy a központtól messze volt, de metróval 30 perc alatt ott voltunk, ahol csak akartunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 27., szerda 16:32

Realista24 írta:Na majd otthonról hozzászólok, van par javítandó info, mint pl. Hogy a reptéri metró jegy pl +4 EUR. :) es a metró jegy is talan 1,5-2 EUR között mozog mar.
Igen,már rég jártam arra :D Meg nem is naon jártam tömegközlekedéssel.De régebben annyi volt becs szó :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 27., szerda 16:13

Na majd otthonról hozzászólok, van par javítandó info, mint pl. Hogy a reptéri metró jegy pl +4 EUR. :) es a metró jegy is talan 1,5-2 EUR között mozog mar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 27., szerda 15:48

Na először is a tömegközlekedés...A buszjegy 1€,ami egy utazásra jogosít,a metro szintén,de ha a reptérről jössz akkor 2€.De ha az ember meg akar nézni néhány nevezetességet,akkor érdemes "Metrobús" nevű csomagot venni,ennek az ára 6,15€(lehet hogy emelték valamennyivel már),ez 10 útra érvényes,buszra/metróra egyaránt jó.A metrón vigyázzunk hogy zónán belül maradjunk mert ha elhagytuk a zónát,akkor új jegyet kell érvényesíteni.
Taxi...olcsóbb mint más europai városban de a tömegközlekedéstől jóval drágább.A "libre" felirat jelzi a szélvédőn ha szabad a kocsi,vagy zöl jelzés van a tetején.2 tarifa van,nappali és éjszakai.A hivatalos taxik fehér szinűek,az ajtón piros csíkkal,valamint madrid város zászlajával.Vannak speciális tarifák,pl a reptéri fuvar vagy xsomag tarifa.Ha sokaljuk a díjjat,akkor kérjük el az árlistát.Amúgy a reptértől a városba kb 20€ a fuvar.Vigyázni kell a maszek taxisokkal mer könnyen megvezetnek.
Látnivalók:Királyi palota(Palacio Real de Madrid),Európa kapuja(Puerta de Europa),Főtér(Plaza Mayor)Bikaviadal aréna(Plaza de toros de la Ventas),Cibeles tèr,Faro de Monioa(kilátó),Warner park,(és még van bőven)
A szórakozó helyek csütörtöktől vasárnapig vannak nyitva,22-07-ig.A szerintem legjobbak a teljesség igénye nélkül:Pacha Madrid,Balcón de Rosáles,Fortuny,Gabana 1800,Joy Eslava,Mondo,Kapital,Sala Sol,Sirocco.A belépők 8-15€.
Kaja...a Pan's gyorsétteremben egy menü 3,99€ezzel igen jól lehet lakni.Aztán a kocsmák,meg a tapas bárok...Van a Monditos,1€ egy korsó sör,de minden szerdán jár mellé ugyan ennyiért vagy szendvics,sali vagy valami snack.
Ez ilyen franchise hely.Egy kancsó sangia 8-15 €,helye válogatja,a sör átlag 3€,a borok változhatnak minőség és hely szerint.10-50€ Az ötvenes az már igen exluziv :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég