Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 16., csütörtök 14:38

a ma esti két playoffról vélemény?
érdemes fogadni? :hmmm:

NY Knicks v Indiana
Golden State v San Antonio
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. május 16., csütörtök 13:55

hehe írta:
Aggodalomra ad okot Wade térde, ha teljesen kiesik akkor a Miami az OKC sorsára jut, de ha játszik sem mindegy hány %-os állapotban lesz.
lebron nem durant, úgyhogy nem aggódnék a heat helyében ilyen dolgokon.

durant 3/21 dobással fejezte be a memphis elleni szériát. nincs miről beszélni, teljesen összezuhant a gyerek.
eddig is úgy éreztem, hogy a hozzáállása és a motorja miatt westbrook ott az okc arca, de ez így már biztos.
Szerintem meg ha Perkinset amnesztálnák, Westbrookért pedig szereznének egy korrekt irányítót(pass-first) meg egy centert, hatékonyabbak lennének. Csak az a baj, hogy ilyen cserét nem nagyon fognak összehozni, így sanszosan marad minden ugyanígy, bár én Perkinst kivágnám, az tuti. Esetleg a nagyon sérülékeny Odent hozhatnák.
Nagyon reménykedem benne, hogy a Memphis eljut a nagydöntőig megnézném Lebronék mire mennének ellenük.(bár valószínűleg ők megkapják a keleti döntőben az Indianat, akiknek szintén jó a védekezésük, remélem George valamennyire tudja lassítani Jamest)

Ugye ide, az oldalra is kikerült, hogy Hangáért érdeklődik a Real. A mostani csapata, a Manresa kiesett, a szerződése lejárt, és jó pár csapat érdeklődik Ádi iránt, aki számok alapján a liga 2. felében a 3. legjobb játékos volt. Szóba hozták a Bilbaoval, a Valenciával és Lóránt Peti csapatával, a Virtus Rómával. Hanga külföldi képviselője twitteren azt mondta, hogy Hanga másodjára is elutasította a Bilbaót. Én nagyon szurkolok neki, remélem a Realban köt ki. :-)

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: impossible » 2013. május 16., csütörtök 9:04

Anthony írta:Memphis - OKC: 4 - 1, DURVA. Hihetetlen, mennyit számít egy ember kiesése. Ugye azt soha senki nem tudhatja mi lett volna ha, de azért kb. az összes meccset pár ponttal nyerték csak a Macik, és Westbrook pontjaival lehet a másik oldalára billent volna a mérleg.
Hát igen a kosárlabdába rengeteget számít egy kulcsember kiesése, lásd Westbrook, Kobe, Rose stb. pláne ahol még a pontjai is bele vannak kalkulálva az eredménybe. Ettől független egy dekát sem von le a Memphisiek érdemeiből hatalmasat játszottak végig :salute: (mondjuk a harmadik meccsig láttam csak élőbe, de gondolom a többit is uralták) Remélem sikerült rávilágítani az Oklahoma bolondok fejére, hogy értelmes lepattanózó playa nélkül nem lehet perimeterről lehozni a bajnokságot, mert mindig lesz egy ilyen csapat aki megesz a festékből. Ez van, jó Real szurkolóként megtanultuk "majd jövőre talán" :)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 16., csütörtök 8:57

Aggodalomra ad okot Wade térde, ha teljesen kiesik akkor a Miami az OKC sorsára jut, de ha játszik sem mindegy hány %-os állapotban lesz.
lebron nem durant, úgyhogy nem aggódnék a heat helyében ilyen dolgokon.

durant 3/21 dobással fejezte be a memphis elleni szériát. nincs miről beszélni, teljesen összezuhant a gyerek.
eddig is úgy éreztem, hogy a hozzáállása és a motorja miatt westbrook ott az okc arca, de ez így már biztos.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 16., csütörtök 8:39

Memphis - OKC: 4 - 1, DURVA. Hihetetlen, mennyit számít egy ember kiesése. Ugye azt soha senki nem tudhatja mi lett volna ha, de azért kb. az összes meccset pár ponttal nyerték csak a Macik, és Westbrook pontjaival lehet a másik oldalára billent volna a mérleg.
A Macik nagyon kemény ellenfelek lesznek a Spursnak (most már ők az esélyesebbek szerintem), de akár a Miaminak is.

És akkor Miami: részemről irtó nagy RESPECT a Chicagonak, ezzel a kerettel is képesek voltak 2-3 meccsen is megszorongatni a Miamit. Mondjuk néhol talán túl durvák voltak, de az összefoglalók alapján a bírók is sokszor csököttek voltak, volt pár meccs ahol kiosztottak egy raklap technikait szerintem szinte a semmiért.
A Miami viszont több NBA szakíró szerint is megköszönheti a Bullsnak, hogy felspanolták őket, mert most jön a neheze: az Indiana is legalább olyan jól védekezik, mint a Bulls, de sokkal jobb keretük van, meg cserepadjuk is (talán tavaly is 7 meccs kelltt ellenük a Miaminak, de most nem nézek utána), és a nagydöntő, az ugye a nagydöntő, nincs mit magyarázni rajta.
Aggodalomra ad okot Wade térde, ha teljesen kiesik akkor a Miami az OKC sorsára jut, de ha játszik sem mindegy hány %-os állapotban lesz.

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. május 15., szerda 16:10

Galacticos írta:kíváncsi lennék curryt mennyire tudnák megállítani amikor 3. negyedbe ér a meccs és elkezdi szórni az embertelen tripláit.
iszonyat az az ember, de a mostani meccsen nagyon sok hibaval jatszott, szerintem elfaradt, ugy ahogy az egesz warriors. el fogja donteni a SAS a kovetkezo meccsen es 4-2vel varjak majd az ellenfeluket.

az indiananak viszont nem orulok, mert a miami szenvedni fog ellenuk, az komoly parharc lesz.
12

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 15., szerda 10:45

Remy írta:Sérültek vannak esetleg? Vagy szimplán ennyire erős a Memphis, Indiana kettős?
hát kapásból az oklahomában nincs westbrook. és idén már nem is lesz.
a knicksnél meg az előző meccsen betegen játszott kenyon martin is meg jr is. stoudemire is csak a 3. meccsen játszott először és még mindig limitálják a perceit.
az indiananal meg egész szezonban nem volt granger szóval..
az indiana amúgy is a memphis meg a liga két legjobban védekező csapata, szóval annyira nem nagy meglepetés szerintem.
kíváncsi lennék curryt mennyire tudnák megállítani amikor 3. negyedbe ér a meccs és elkezdi szórni az embertelen tripláit. :-)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 15., szerda 10:10

Kobe achilles műtét közben, szép fotó :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 15., szerda 7:53

Remy írta:Memphis, Indiana kettősön meglepődtem. Azt gondoltam, hogy az OKC és New York tovább fognak majd menni, de erre nem sok esélyt látok.

Sérültek vannak esetleg? Vagy szimplán ennyire erős a Memphis, Indiana kettős? :hmmm:
http://lmgtfy.com/?q=nba.com

:D
Kép
Kép
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 15., szerda 6:45

Memphis, Indiana kettősön meglepődtem. Azt gondoltam, hogy az OKC és New York tovább fognak majd menni, de erre nem sok esélyt látok.

Sérültek vannak esetleg? Vagy szimplán ennyire erős a Memphis, Indiana kettős? :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. május 14., kedd 10:05

Chicago Bulls 65-88 Miami Heat

sima meccs, vegigvezetve, keves pontot kapva, bosh elsonegyedbe remekelt, aztan jott a kiraly. 2 nap mulva miamiban talalkoznak a felek. ahogy vartam forditott a heat. sima 4-1

Memphis Grizzlies 103-97 Oklahoma City Thunder

azert nem semmi ez a nyugati konferencia, minden meccs verre megy, itt is nyerhetett volna mindket csapat, bar azert a rendes jatekidoben inkabb a thundernek allt a zaszlo. aztan jott a come-back! :mrgreen:

3-1, szerintem ezzel duranteknak annyi. :D
12

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. május 13., hétfő 0:43

Remy írta:Hát ez kellett... már mentem volna aludni, erre hosszabbítás :lol: Csak behúzza a GSW.
behuzta.

iszonyat meccs volt, de a OT-ban mar egyertelmu volt.

szurkolok nagyon a warriorsnak, hogy tovabbjussanak :-) szimpatikus csapat :-)
12

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 13., hétfő 0:11

Hát ez kellett... már mentem volna aludni, erre hosszabbítás :lol: Csak behúzza a GSW.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. május 12., vasárnap 23:22

http://www.rojadirecta.me/goto/zonaspor ... al-2.shtml

csapassatok B-)
12

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 12., vasárnap 23:15

Remy írta:
Galacticos írta:bocs a tripláért de nesztek hd stream: http://popstreams.eu/stream3.html
óó, ez jól jött, kösz :-) Na, akkor go GSW.
na eddig tartott.
ez a mike amúgy is egy nyomorék, psg meccsen ott sírtak egy csomóan hogy please nba please, aztán csak akkor volt hajlandó odanyomni mikor a fociknak vége lett.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 12., vasárnap 23:09

Galacticos írta:bocs a tripláért de nesztek hd stream: http://popstreams.eu/stream3.html
óó, ez jól jött, kösz :-) Na, akkor go GSW.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 12., vasárnap 23:04

bocs a tripláért de nesztek hd stream: http://popstreams.eu/stream3.html

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 12., vasárnap 22:07

bazzeg remélem curryék összeszedik magukat.
30%-kal dobnak mezőnyből..
+ 7to egy negyed alatt

majd a harmadik negyedben fordítanak... vesszen a spurs. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 12., vasárnap 16:14

csak most olvastam azt a két napos hírt kezdőötön hogy ainge szerint marad garnett és nem vonul vissza. szerintem elég rossz lépés lenne tőle. pierccel együtt vissza kéne vonulniuk, szerintem.
igoudalara is kíváncsi leszek, szerintem le fog lépni.

este meg hajrá curryék, hihetetlen milyen hangulat van oaklandben. le a kalappal előttük, szurkolok nekik. indiana-miami; memphis-gsw főcsoport döntőket akarok, és miami-memphis döntőt. :D
denver elleni hatodik meccs után. :-)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. május 12., vasárnap 11:53

Nem láttam még Durant-et ilyen anti-clutchnak. Szerintem a rontott büntetők a fáradságának volt köszönhető. 46 percet játszott és amit Tony Allen védekezett rajta második félidőben az zseniális volt. Mondjuk nem bántam volna, ha Fisher ott a végén futtából beveri azt a triplát. :mrgreen:
Az meg hihetetlen, hogy Anthony meg JR mekkora flop egész PO-ban. :lol: Reménykedem, hogy az Indi kiejti őket.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég