FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Béla
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Béla » 2013. május 21., kedd 8:30

most tényleg nem akarom itt futtatni magamat, de van már jó pár éves fifás tapasztalatom és pár ezer meccs az ujjaimban és elég jónak is tartom magamat, bocs hogy nem fogok Terrykkel meg Ferdinandokkal úgy fordulni, mint egy kamion, amikor beívelik mögém a labdát :lol:
és hidd el, hogy nem abból áll a játékom, hogy elfutok szélen és beadom Walcottnak fejesre.... :lol: de nem is tudom mit kell nekem itt magyarázkodnom... :lol:
Ha tényleg akkora spíler lennél akkor megoldanád... Amúgy k :cens: ra nem érdekel ,hogy mit csinálsz csak mondtam.Ezért kezd rakás szar lenni a Fifa/UT, mert egyre többen vannak olyanok mint te hogy csak gyors játékosokból áll a csapata.
2013.05.28
11.45

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. május 20., hétfő 23:38

Béla írta:Azért hoznak le jobb teljesítményt, mert gyorsabbak az átlag csatároknál és mindenhova odaérnek.
na ne szabj fel, ez komoly???? :ozil: :ozil: :ozil: nem is gondoltam volna :( de így már értem....



:sly:
Engem k :cens: ra idegesít ha valaki csak futni tud ahhoz nem kell skill, azt még egy kezdő is tud. Na mind1 ez csak az én véleményem.
most tényleg nem akarom itt futtatni magamat, de van már jó pár éves fifás tapasztalatom és pár ezer meccs az ujjaimban és elég jónak is tartom magamat, bocs hogy nem fogok Terrykkel meg Ferdinandokkal úgy fordulni, mint egy kamion, amikor beívelik mögém a labdát :lol:
és hidd el, hogy nem abból áll a játékom, hogy elfutok szélen és beadom Walcottnak fejesre.... :lol: de nem is tudom mit kell nekem itt magyarázkodnom... :lol:
Itt van még pár gyors játékos: wright philips,Agbonlahor,Sterling Jerome,Dyer, asszem ezek mind ezüst játékosok
igazából most inkább az arany playereket szedegetem össze, Dyer meg van, de csak azért, mert ő arany.


amúgy borzasztóak ezek a csomagok...
már vettem is jópárat, nyertem is jópárat, de hogy egyszer is lenne bennük valami...
egy értelmes playert nem kaptam még egyszer sem... kb 80-asnál nem is volt jobb, sőt lehet csak 79-es és gyengébbek voltak... :lol: ma nyitottam egy olyat, hogy +2000 zseton, na ez volt a legértékesebb dolgom eddig :lol:

Béla
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Béla » 2013. május 20., hétfő 16:25

bocs, hogy sokkal jobb teljesítményt lehoz ez a Walker-Glen Johnson páros, mint bármelyik más KH duó... :lol:
és bocs, hogy a gyors emberkéket szeretem, meglennék nélkülük is, de egyszerűen én így érzem jól magam
Azért hoznak le jobb teljesítményt, mert gyorsabbak az átlag csatároknál és mindenhova odaérnek.Engem
k :cens: ra idegesít ha valaki csak futni tud ahhoz nem kell skill, azt még egy kezdő is tud. Na mind1 ez csak az én véleményem.

Itt van még pár gyors játékos: wright philips,Agbonlahor,Sterling Jerome,Dyer, asszem ezek mind ezüst játékosok
2013.05.28
11.45

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 20., hétfő 14:01

Akkor elég bő a kereted. :D

Egyébként én a középhátvédeknél a kontrasztot keresem,ne legyen lassú és legyen fizikálisan brutál..Ebből a szempontból nagy kedvenc a játékban Pepe,vagy éppen Zouma aki a menedzseremben az egyik legjobb. :D

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. május 20., hétfő 13:52

balakal írta:Hát ferni mivel az általad használt játékosoknál már nincsenek gyorsabb angolok, ezért tényleg nincs kit vásárolnod :) sőt most látom, mivel nincsenek elég gyors középső védők, oda is szélsővédőket teszel :D ne haragudj de igazi pacewhore vagy :)
bocs, hogy sokkal jobb teljesítményt lehoz ez a Walker-Glen Johnson páros, mint bármelyik más KH duó... :lol:
és bocs, hogy a gyors emberkéket szeretem, meglennék nélkülük is, de egyszerűen én így érzem jól magam :-)
nem tudom miért kéne beraknom 2 lassúbb védőt, akit sokkal könnyebben megvernek, amikor itt van ez a két emberkém :-)
brazil válogatottba is lazán berakom Ramirest Thiago Silva mellé KH-nak és rohadt jók :-)
Ha mégis kéne egy angol KH,én tudnám ajánlani Dawson-t a Tott-ból.Nálam egész jó volt.
túl lassú. KHnak most meg van Smalling, Cahill, Phil Jone és Jagielka, de ők is már lassúak nekem :lol:

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 20., hétfő 13:33

Tudja valaki, hogy szerdától melyik bajnokság legjobbjai lesznek TOTS-ban?

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 20., hétfő 13:15

mivel nincsenek elég gyors középső védők, oda is szélsővédőket teszel
Ha mégis kéne egy angol KH,én tudnám ajánlani Dawson-t a Tott-ból.Nálam egész jó volt. :-)

Avatar
balakal
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 22:00
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Khedira, Arbeloa, Bajzát
Kedvenc csapatod: Szpari
Tartózkodási hely: BP

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: balakal » 2013. május 20., hétfő 12:51

Hát ferni mivel az általad használt játékosoknál már nincsenek gyorsabb angolok, ezért tényleg nincs kit vásárolnod :) sőt most látom, mivel nincsenek elég gyors középső védők, oda is szélsővédőket teszel :D ne haragudj de igazi pacewhore vagy :)

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 20., hétfő 12:42

szerintem bőven elég ha csak egy bajnokságba vannak a játékosok , és akkor bőven lehet erősíteni ,összhang úgyis megvan a 100 hogyha saját posztjára rakod és abban az alakzatban amit szeret

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. május 20., hétfő 12:07

BLaZE írta:na akkor majd nyomjunk egy párat ha lesz időm, kíváncsi vagyok. ez a csapat bőven fejleszthető amúgy.
na mond olyat, aki előrelépés lenne nekem :-)
kb az összes értelmes angol játékos meg van.

Gerrard nem kell, Lampard nem kell, Terry-Ferdinand, Ashley Cole, Rooney nem kell.
nincs olyan ember, akit megtudnék venni és használnám is, max talán Gerrard játszana néha.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 20., hétfő 11:56

Én is játszom az ut-vel ps3on,ha van kedvetek játszani ikelemen5 az azonosítóm,és az 1. osztályba vitézkedek nem túl drága keretekkel:D (Hulk a legdrágább játékosom 9600-ért) :coffee:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. május 19., vasárnap 21:59

milyen platformon játszotok?

amúgy én is most függtem rá az ut-re, eddig csak seasonst toltam, de mostanában kb csak tanulok meg fifázok, sorozatokban el is vagyok maradva :lol:

szerk: ja látom ps3, nem szóltam :D

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2013. május 19., vasárnap 21:40

na akkor majd nyomjunk egy párat ha lesz időm, kíváncsi vagyok. ez a csapat bőven fejleszthető amúgy.
halálomig madridista leszek

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. május 19., vasárnap 21:29

na az elmúlt 2-3 napban elkezdtem Ultimate Teamezni.
Idáig kb ha 2 hetet játszottam korábban, de akkor is minden koncepció nélkül vettem az embereket, minél gyorsabb annál jobb alapon, de egy katasztrófa volt az összhang miatt...

azt 2-3 napja elkezdtem filózni ,hogy mi is legyen, mibe is vágjak bele.
Végül úgy határoztam ,hogy egy nemzetbelieket szedek össze, nem pedig egy bajnokságét (bár mint utólag kiderült ez is sikerült egyben :lol: ).
2 jelölt volt, a brazilok, meg az angolok és végül az angolok mellett döntöttem, mert az angoloknál azért több olyan játékos is van, akik megfelelőek nekem.

és kb eladtam a csapatomat így fokozatosan és közbe vettem az angol emberkéket.
most már a klubomban csak olyan ember van, aki angol és az angol bajnokságban is játszik, kivéve Beckham-et, ő ül mindig a padon, hátha kell majd nagyon egy gól a meccs végén és lesz egy szöglet vagy egy szabadrúgás :lol:

igazából az alapkezdőmön már nem igen tudok fejleszteni, mert nincs olyan játékos, aki előrelépés lenne :/
most ilyenem van:
4-3-3

Oxlade - Walcott - Young

Matt Jarvis - Huddlestone - Adam Johnson

Gibbs - Kyle Walker - Glen Johnson - Micah Richards

Foster

van a padomon, meg a keretben Defoe, Bent, Sturridge, Lennon, Sinclair, Dyer, Wilshere stb....
de egyszerűen a fentebb lévő csapatnál nem tudnék erősebbet összehozni...
egyedül Hart-ot kell még megvennem, most rá gyűjtöm a pénzt, ő PS3on kb 20-22ezer.
és ez a csapat egész olcsón összejön és nagyon ütősek :-)
olyan csapatokat verek, hogy az valami hihetetlen :salute: pedig nem fakezűek ellen játszok általában :D

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. május 18., szombat 5:44

Elkezdtem most UT-zni és alig van ugye pénzem, amit meg összeszedegettem mostanában, kb 40-et azt sikeresen eltosztam és egyik be se volt az ég világon semmi :ike:

de ez sokkal izgibb, mint vásárolgatni, csak ebből kb mindig opás van.... :lol:

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2013. május 16., csütörtök 19:46

Ha egy játékossal vagyok karrier módban, és lecserélnek akkor, hogy lehet beállítani, hogy a hátralevő időt leszimulálja, ne pedig nekem kelljen lejátszanom?
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 16., csütörtök 19:41

konzolstúdióban van konzolvilágban szoktam ott 1500 az egy hónapos mondjuk mindenhol annyi csak ilyen 576 ban nem-.-

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 16., csütörtök 17:48

xbox liveot hol szoktátok venni? múltkor apródon találtam 990-ért 1 hónaposat, írtam most a hapsinak, hogy van-e neki, de nem reagál és másikat jó árban nem találtam.

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 16., csütörtök 17:21

Soha egyetlen értelmes játékost nem találtam csomagban aki használható lenne, egyedüli kivétel Suarez. Aki amúgy nevetségesen kevés coinba kerül, de nálam nagyon jó. Aztán ezzel befejeztük, pedig... na mindegy, úgyhogy csomagokat nem nyitogatok.
Én a csapatomat már nem tudom fejleszteni, illetve egy Ronaldot még be tudnék illeszteni most lehet bepróbálkozok egy tisztogatással hátha összejön annyi de ha van pénzem már csak csomagokra költöm, hátha alapon... Utálni fogtok de én nyitottam már, kék Javi Martinezt(600k), EURO liga legjobbja David Luizt (1M), kétszer fekete Valbuenat(70k), Fekete Bentekét (250k) most egy kék Donovant... :mrgreen: De fura mindig akkor jönnek amikor nem ilyen 100k-ért nyitok hanem van épp 7500-am és bepróbálkozok. Na de csak azért ide írok mert a Suarezes témához akartam hozzászólni, hogy már kereskedni se éri meg annyira lent van már minden játékos ára.

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 16., csütörtök 17:13

monkey milyen platformon játszol hogy reus 800 ezerbe kerül?
PC-n játszom. 740k-ért sikerült megszereznem és 850k-ért ment el, szóval jó üzletet csináltam :) Most próbálom a frissen 650k-ért megszerzett fekete Özilemet értékesíteni valahol 900k körül, bár félek cseppet nagyok az igényeim. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég