Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 9., vasárnap 13:56

Kerlon írta:Szerintem sincs még benne meg a kellő magabiztosság, mikor már természetesen meg meri húzni... Látszik rajta, hogy a képessége simán meg van, de még nem az igazi a formája.
Hát tegnap nekem máshogy tűnt az első félidőben,az önbizalom éledezik,a játékba kellene még egy kicsit többet belépni,akkor jó lesz az.Tény hogy akadozik még a gépezet,de ez majd sztm csiszolódik a növekvő játékpercekkel...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 9., vasárnap 13:49

Szerintem sincs még benne meg a kellő magabiztosság, mikor már természetesen meg meri húzni... Látszik rajta, hogy a képessége simán meg van, de még nem az igazi a formája.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 9., vasárnap 13:40

Gyenge még,nincs önbizalma,nincs meg az a kirobbanó ereje és dinamikája, olyan félszeg,fél nehogy elbaxxa.....idővel ezek majd oldódnak. Szoknia kell......
Naaa...azért nem mondanám hogy olyan nagy önbizalomhiányba szenvedett volna az első félidő alapján,igaz a másodikba eltűnt,de ezt betudom annak hogy nincs még teljesen játékban...
1 gól+assist...jó az na.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 9., vasárnap 11:36

Az első félidőt láttam csak sajnos,ott egy idő után két védő volt kivezényelve az oldalára,tök muris volt,ahogy megkapta a labdát,a bal bekk mellett,a középső védő is ott volt,és ketten próbálták megállitani.

Gyenge még,nincs önbizalma,nincs meg az a kirobbanó ereje és dinamikája, olyan félszeg,fél nehogy elbaxxa.....idővel ezek majd oldódnak. Szoknia kell......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

REDONDO78
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 7:47
Kedvenc játékosaid: Fernando Redondo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: REDONDO78 » 2014. február 9., vasárnap 9:41

Bale nem rossz.Én azért várnék a sok játékperccel.Ne feledjük,hogy ugy állt be kezdőként,hogy szinte az egész nyáron,a seggét vakarta,aztán jöttek az izomsérülések.
Ma kb. 20-30 percet adtam volna Dm cseréjeként,azt a kupában 1 félidő,aztán fokozatosan.Nehogy az legyen,hogy jövő hétvégén megint megsérül,aztán 1 hónapig Sanitas :hmmm:

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. február 9., vasárnap 9:34

Az első félidőben jól játszott aktív volt,keresték a társak és többnyire jó és gólveszélyes megoldásokat választott. A második félidőre láthatóan elfáradt,aminek nyilván tudja mindenki az okát. Megnézném már 100%-os állapotban is,mert ilyen állapotban úgy tűnik,hogy még csak 1 félidőt képes lehozni jó játékkal.
Annak azért lehet örülni,hogy a sok sérülés és az előszezon hiányának ellenére ilyen eredményes gólok és gólpasszok terén.Én a szezon elején úgy voltam vele,hogy ha 15-20 gólt hoz a szezon végére első évében akkor elégedettek lehetünk és úgy néz ki,hogy ezeket a számokat tudja is hozni majd gond nélkül. Játékban persze még el lehet tőle várni a javulást és kell is,de eredményességben már most is meggyőző szerintem. :agree:
Egyébként hihetetlen milyen minőségbeli különbség van játékban egy Carvajal-Bale jobb szél,mint egy Di Maria-Arbeloa jobb szél között (bár nekem Arbeloaval sincs különösebb problémám,de Carvajal támadásban jobb nála).

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. február 9., vasárnap 9:19

Én bírom ahogy elmegy szélen, aztán jobbal, ballal egyaránt nagyon jól tud centerezni laposan. Ha lenne még egy jól érkező emberünk Ronaldon kívűl, rengeteg gólt szerezhetnénk így. Benzema is jól érezte tegnap, aztán most 5-6 meccsig gondolom szunya.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 9., vasárnap 0:04

Amúgy szerintem jól játszott, míg el nem fáradt. Sokat kérte, veszélyes volt, folyamatos nyomás alatt tartotta a Villareal jobb oldalát, nem is tudtak ott támadást vezetni. Belejön és lesz ne mulass.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 8., szombat 23:29

Kerlon írta:
Gascoigne írta:ezzel nem értek egyet. a Villareal tipikusan a könnyebb ellenfeleink egyike. ahhoz nem elég gyengék, hogy hajlandóak legyenek sündisznóként beállni, ahhoz pedig nem elég erősek, hogy egy nyíltsisakos adok-kapokból jól jöjjenek ki. nem itt fog kiderülni, mit érnénk CR nélkül. sima 3-4 gólra számítok.
végül is elég keményen megfingattak minket az El Madrigalban.
megmondtam, hogy sima lesz. a Villareal azt játszotta, amire számíthattunk. szép, nyíltsisakos focit, amivel esélyük nem volt a Bernabeuban. Bale hozta az ilyen közegben elvárható eredményességet és szép villanásokat, bár idővel ennél sokkal de sokkal több kell majd mezőnyben egy 85+ milliós játékostól. annak örülök, hogy a gólok, gólpasszok így sem maradnak el.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. február 8., szombat 21:58

Elfáradt a második félidőbere, érthető módon, viszont az elején harapott, voltak hibák is bőven, de a csodaargentín csak a fejét vakarja, amikor sérülés után jön vissza.

rendben lesz ez.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 8., szombat 21:56

Zsombor írta:
ziro4vr írta:meglepett, amilyen jól kezdett...gól, gólpassz, voltak cselek, dinamikus indulások. aztán leült ő is, de soha rosszabb visszatérést. távolról vállalhatna bátrabban
Pusztán elfáradt, kell neki a meccsrutin.
persze, csak úgy is jön majd hogy gyenge volt a gól+passz után.. az elején nagyon akart, ha szerencsén is múlt, de nagyon kellett a gólja, a csapatnak is, meg neki is
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. február 8., szombat 21:54

ziro4vr írta:meglepett, amilyen jól kezdett...gól, gólpassz, voltak cselek, dinamikus indulások. aztán leült ő is, de soha rosszabb visszatérést. távolról vállalhatna bátrabban
Pusztán elfáradt, kell neki a meccsrutin.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 8., szombat 21:52

meglepett, amilyen jól kezdett...gól, gólpassz, voltak cselek, dinamikus indulások. aztán leült ő is, de soha rosszabb visszatérést. távolról vállalhatna bátrabban
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 8., szombat 10:36

Kerlon írta:végül is elég keményen megfingattak minket az El Madrigalban.
Ugyanolyan csapat, mint a Bilbao. Hazai palyan felszivjak magukat es sokszor megdoglenek a palyan egy x-ert. Viszont idegenben fele ennyit sem tudnak mutatni altalaban. 3-0 a tippem a mai meccsre( Bale, Benz 2)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 6., csütörtök 20:07

Gascoigne írta:
Kerlon írta: kíváncsi leszek a Jesé-Benzema-Bale 3-asra. Most meg lehet mutatni, komoly ellenfél, no CR.
ezzel nem értek egyet. a Villareal tipikusan a könnyebb ellenfeleink egyike. ahhoz nem elég gyengék, hogy hajlandóak legyenek sündisznóként beállni, ahhoz pedig nem elég erősek, hogy egy nyíltsisakos adok-kapokból jól jöjjenek ki. nem itt fog kiderülni, mit érnénk CR nélkül. sima 3-4 gólra számítok.
végül is elég keményen megfingattak minket az El Madrigalban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 6., csütörtök 19:25

Kerlon írta: kíváncsi leszek a Jesé-Benzema-Bale 3-asra. Most meg lehet mutatni, komoly ellenfél, no CR.
ezzel nem értek egyet. a Villareal tipikusan a könnyebb ellenfeleink egyike. ahhoz nem elég gyengék, hogy hajlandóak legyenek sündisznóként beállni, ahhoz pedig nem elég erősek, hogy egy nyíltsisakos adok-kapokból jól jöjjenek ki. nem itt fog kiderülni, mit érnénk CR nélkül. sima 3-4 gólra számítok.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 6., csütörtök 19:15

kineziológiai tapasz
http://physiotrade.hu/minden_amit_a_kin ... erdemes_22

nem egy nagy dolog, hétköznapi embereknek is ajánlják már az orvosok sokszor
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 6., csütörtök 18:15

Többféle szalag van, nem tudom, hogy pontosan melyik mire jó, de annyit tudok, hogy van izomhúzódása/szakadásra ilyen melegítős, ami éget, mint a p :cens: csa (szerintem ilyesmi van Bale-n is) meg van ami a ficamos ízületek "tartásában" segít. Persze az izmos is tart... És ne vedd kézpénznek, de akiket ismertem és volt rajtuk azok ilyen-olyan okból hordták és mondtak róla pár dolgot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 6., csütörtök 18:04

Kerlon írta:ritka csúnya adidasban,
Nekem bejön :D
Kerlon írta:keményen összedrótozták.
Amúgy ezt valaki megmondaná nekem, hogy ezek a szallagok mik? Sokszor látni, hogy valaki a gerinc körüli izmokat húzza le vele, vagy a combját, de mégis mi a rosseb ez?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 6., csütörtök 17:52

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 1588_n.jpgma is a csapattal edzett már valami ritka csúnya adidasban, persze Alonso szerint az adidas a lether és nem plastic. :mrgreen: Valószínű, hogy Carlo tényleg a Villarealra tartogatja. kíváncsi leszek a Jesé-Benzema-Bale 3-asra. Most meg lehet mutatni, komoly ellenfél, no CR.

keményen összedrótozták. :/
http://www.botasdejugadores.com/wp-cont ... -20141.jpg
http://www.botasdejugadores.com/wp-cont ... 2014-2.jpg
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég