OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. február 9., vasárnap 17:04

füst írta:Ez mióta van itt
Karácsony óta, kicsit megkéstél vele. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 9., vasárnap 11:57

füst írta:Bocsánat, én csak most látom ezt az Ancelotti generátor nevű cuccot itt az oldalon. :lol:
Ez mióta van itt és mi a funkciója? :lol:

szerk: Jaj, leesett, ezzel igazából az oldalon történő kattintások számát akarjátok generálni. ejnye. A kérdésem semmis.
Dehogy, ha késik a nyilatkozat, akkor csak ráklikkeltek es mar meg is van :D sok eltérés nem szokott lenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2014. február 9., vasárnap 10:07

Bocsánat, én csak most látom ezt az Ancelotti generátor nevű cuccot itt az oldalon. :lol:
Ez mióta van itt és mi a funkciója? :lol:

szerk: Jaj, leesett, ezzel igazából az oldalon történő kattintások számát akarjátok generálni. ejnye. A kérdésem semmis.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. február 8., szombat 15:44

Tiszaújlaknál, vissza pedig Románián keresztül jöttünk. Naményban igazából csak szétnéztünk, Mátészalkán Teszkóztunk, most javított ki apum, zavarba gyüttem. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. február 8., szombat 14:42

nem :mrgreen:
csak gondolom suránynál jöttetek
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. február 8., szombat 13:30

___Samy___ írta:
A falvak, az emberek, a boltok, a Tesco.
csak nem a naményi teszkó? :mrgreen:
Vásárosnamény, találkoztunk? :Đ
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. február 8., szombat 12:27

A falvak, az emberek, a boltok, a Tesco.
csak nem a naményi teszkó? :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 8., szombat 9:13

torjack a kommentald a hireket topikban írta: Pedig fog még szerepelni elég sokszor. Manapság a hülyeség a trend. Ott van a két nagy országos ker. csatorna, azokon is főműsoridőben Győzike, Berki, ÉNB, kamureality megy. Ez kell a népnek. A Sport TV nem csinál mást, mint hogy ezt lovagolja meg. Érdekes módon a szűkebb rétegeket érdeklő műsorokba tudnak értelmes arcokat hívni. De ha fociról van szó, jön a sok dilettáns. Celebek meg médiakurvák korát éljük, ahol a tehetségtelenség, a hozzá nem értés meg a butaság kifejezetten erény...szégyen, de ez van. Meg meggyleves.
A minosegibb sorozatokat meg berakjak 11-12 utan, amikor az emberek nagy resze mar lefekudt.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. február 8., szombat 2:14

lordgabi írta:Holnap egyébként lehet összehozom útközben a százat, ha tényleg átnézünk Magyarországra. :)
Megtörtént az átnézés, 87 összejött még a mi oldalunkon, de amikor átléptünk teljesen offoltam a telót.
Lassan 10 éve, hogy nem jártam Magyarországon, nagyszerű élmény volt minden egyes pillanat. A falvak, az emberek, a boltok, a Tesco. B-) Gondoltam, hogy előrébb jár az Anyaország ezen része is, mint Kárpátalja, de nem hittem volna, hogy ennyire. Ha nálunk csupán 60%-ban hasonlítanának az utak a magyar utakhoz (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, bármelyik főút), akkor szerintem nem lenne panaszunk (a magyar-román-ukrán határ közötti részt direkt nem vettem ide, mint a tükör). A kárpátaljai bevásárlóközpontok szerintem legalább 10 év lemaradásban vannak. Az emberek rohadt rendesek voltak, nagyon pozitívan csalódtam mindenben, jövőhéten kétszer is megyek, alig várom már, hogy szétnézzünk majd feljebb is. :) 3 ország egy nap alatt, ezt sem hittem volna pár héttel ezelőtt, fejlődni kell az embernek, mert ez nem jövő, itthon üldögélni az ukrán államra számítva, teljes tehát a visszamaradottság ami az itteni 250 kilométeres körzetet illeti, feljebb utazni pedig nem nagyon vágyom itt. :x
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 6., csütörtök 23:27

Toti írta:hol tudnék nevetségesen olcsó áron routerhez jutni?
otthoni használat. 1 gép, wifi miatt keresek ismerősnek. elromlott a mostani, így most vezetékkel nem olyan jó mivel laptop van. :mrgreen:
mit értesz az olcsó alatt? én 3400vettem TP-linket a bemutató teremben... Ha ennél olcsóbb kell, akkor használtat keress.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. február 6., csütörtök 23:25

'shutterisland írta:megnéztem már youtuben, ne már.
erre függ rá mindenki ?
3 perc alatt beroppantanám a képernyőt. :mrgreen:
[/color]
Neki csak 90, nekem +1. :D
Kerlon írta:én még mindig csak 28nál tartok, lordgabi tantíts mester, fogadj be padavannak!!!! mondjuk van barátnőd, szóval értem miért ilyen jól kezeled a játékot. :shifty: :mrgreen: :mrgreen:
Te-te... :lol: :cheers:

Egyébként semmi különös, asszonykának 38 a rekordja, de mondjuk a sajátjára ő sem teszi rá a már említett "képernyőnek bumm" dolog miatt. Holnap egyébként lehet összehozom útközben a százat, ha tényleg átnézünk Magyarországra. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. február 6., csütörtök 21:47

hol tudnék nevetségesen olcsó áron routerhez jutni?
otthoni használat. 1 gép, wifi miatt keresek ismerősnek. elromlott a mostani, így most vezetékkel nem olyan jó mivel laptop van. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 6., csütörtök 20:31

Kerlon írta:
'shutterisland írta:
ezt arra értetted, hogy jó lehet az idegrendszere, vagy másra ? :lol:
a gyakorlatias ujj munkára :shifty: :mrgreen:

Ejj ejj Kerlon :D Mondjuk az egyenletes kepernyonyomkodashoz nem kell nagy prosag
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 6., csütörtök 20:03

'shutterisland írta:
mondjuk van barátnőd, szóval értem miért ilyen jól kezeled a játékot.

ezt arra értetted, hogy jó lehet az idegrendszere, vagy másra ? :lol:
a gyakorlatias ujj munkára :shifty: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. február 6., csütörtök 19:46

Jah [url7https://www.facebook.com/photo.php?v=742837962393684]erre[/url] :mrgreen:
Elég sokan ráfüggtek mostanában, nekem szerencsére nincs ehhez elég jó idegrendszerem.. :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 6., csütörtök 19:35

megnéztem már youtuben, ne már.
erre függ rá mindenki ?
3 perc alatt beroppantanám a képernyőt. :mrgreen:

mondjuk van barátnőd, szóval értem miért ilyen jól kezeled a játékot.
ezt arra értetted, hogy jó lehet az idegrendszere, vagy másra ? :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 6., csütörtök 18:31

én még mindig csak 28nál tartok, lordgabi tantíts mester, fogadj be padavannak!!!! mondjuk van barátnőd, szóval értem miért ilyen jól kezeled a játékot. :shifty: :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 6., csütörtök 18:25

bazz,hogyan tolsz 91et? :D
En tegnap este fel12kor toltam egy kicsit,es 37et csinaltam. Eddig ez a max. De meg csak 30on folulre se jutottam ma eddig :D
(amugy este jo tolni mikor felig kikapcsol az agyad,nyugodt a kornyezet.)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. február 6., csütörtök 17:20

GT37 írta:Hú, ez a Flappy Bird. :lol: Windows Phone-ra még nincs sajnos, de haverom androidos telóján kipróbáltam, 15-20 percet játszottam vele, 12 a rekordom, de valami hihetetlen módon felszabta az agyamat. :lol:
Tegnap meccs után benyomtam vagy 4 lángost + 1 sört, a telón 3%-on állt az akkumulátor, gondoltam tolok párat, amíg ki nem kapcsol, elsőre összejött 91, utána pedig offoltam inkább, a 80 megdöntve. :Đ
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 6., csütörtök 15:31

Hú, ez a Flappy Bird. :lol: Windows Phone-ra még nincs sajnos, de haverom androidos telóján kipróbáltam, 15-20 percet játszottam vele, 12 a rekordom, de valami hihetetlen módon felszabta az agyamat. :lol:
Reaper's Scythe írta:Tud valaki abban segíteni, hogy youtube-on miért nem tudok minőséget váltani a videóknál? Alapból 360p-ben hoz be mindent, amit lehet, de ha mondjuk átraknám 720p-be, akkor megáll a videó, kis idő múlva lerakja 240p-be, de a videó ugyanúgy nem indul, frissítenem kell az oldalt, hogy jó legyen. Valamelyik nap jó volt, de amúgy már kb 1 hónapja fennáll ez a probléma.
Ez mondjuk engem is érdekelne... Nálam a 360p és a 480p simán megy, de a 720p HD-t nekem sem képes lejátszani... :/


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég