Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 18., csütörtök 14:22

ericco írta:Ha jön Ancelotti, szerintem a 433-t fogja ismét gyémántban nyomatni, valahogy így:

-------------------iker--------------------
carvajal---ramos---varane----marcelo
------------------xabi--------------------
--------vidal/pogba------mocric--------
----------------bale/özi------------------
--------agüero/karim--------CR7------
dafuq?

Mit keresne Bale középen? Nulla a kreativitása. Többnyire a lendületére, a fizikumára és a lövőtechnikájára hagyatkozik. Lebutított CR. Szélsőként lehetne keresnivalója Madridban, de reméljük nem lesz. Amúgy a váz az nekem nagyon tetszik, de ahhoz kell jobboldalra is egy Marcelo-féle vadállat.


Amúgy lemerem fogadni, hogy Nedved nem csak beköszönt edzésre a mai napon. Gondolom Higuaín/Benzema lehetett a téma, de gondolom felrepült pár Juve-s játékos neve is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 18., csütörtök 14:17

Ha igazolunk egy kozepso kozeppalyast mondjuk egy Vidalt es Modricot feljebb toljuk akkor neki marcsak jobbszelen marad hely. Gondolom ha jonne egy Ancelotti, akkor valoszinuleg jatszatna Modricot, Vidalt es Alonsot is egyszerre.
Szoval nem nagyon lesz a kp-n egy szabadon mozgo hely.
A tervek szerint Perez az új edzőtől (Ancelotti) elsősorban azt várja, hogy a Mou-féle projectet továbbfejlessze és ne lerombolja azt; ezt támasztják alá a szóban forgó nevek és Karanka valószínű maradása is (Ancelotti-Karanka duó)! Egész biztos lesznek változások, változtatások az új edzővel, de alapvetően a stílus szerintem marad (gyors, vertikális támadások); ellenben remélhetőleg az előadás módja és a tálalás kedvesebb lesz a szemnek és bővül a repertoár is! :shifty:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 18., csütörtök 14:14

2013.04.18, 10:59 - Játékoskeringő
Az El Confidencial szerint Higuaín, Kaká és Adán után Callejón és Di María is csatlakozott azok táborához, akiktől egy jó ajánlat esetén megválna a vezetőség.
Khedirát hozzácsapni, és elégedett vagyok :mrgreen:

2013.04.18, 13:12 - Pérez egyedüli induló lesz
Mondjuk talán jót tenne egy rivális, ösztönözné az átigazolásokban.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 18., csütörtök 14:13

Ha jön Ancelotti, szerintem a 433-t fogja ismét gyémántban nyomatni, valahogy így:

-------------------iker--------------------
carvajal---ramos---varane----marcelo
------------------xabi--------------------
--------vidal/pogba------mocric--------
----------------bale/özi------------------
--------agüero/karim--------CR7------
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 18., csütörtök 14:12

Elég sokat mondó Canillas nyilatkozata, mondjuk értem én, hogy nyalni kell kicsit Mounak, mert minden évben nyom egy kövérebb összeget a klub felé. Kíváncsi vagyok, hogy a meccs előtti sajtótájékoztatón majd rákérdeznek-e a storyra, hogy tényleg azt mondta-e, hogy nem lesz itt jövőre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 18., csütörtök 14:02

Balel kapcsolatosan kicsit szkeptikus vagyok. Lehet, h jobb lenne DM-nel es csak ez szamit, de ahogy elnezem a Tottenhamnel, minden ra epul. Szabadon jatszhat, a pontrugasok es tizik az ovek. 1. az elobbi dolgok CR miatt kilove. 2. Jobbszelen nem nagyon jatszott. Ha igazolunk egy kozepso kozeppalyast mondjuk egy Vidalt es Modricot feljebb toljuk akkor neki marcsak jobbszelen marad hely. Gondolom ha jonne egy Ancelotti, akkor valoszinuleg jatszatna Modricot, Vidalt es Alonsot is egyszerre.
Szoval nem nagyon lesz a kp-n egy szabadon mozgo hely.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 18., csütörtök 12:41

Középre kell a herceg helyett valaki,valami kemény gyerek 4 tüdővel.Xabi még egy évre jó.Utánna jövőre lehet pótolni.Asszem 2014-ig hiteles a baszk kp.
Di Maria helyett kell még valaki,csak azt nemtom ki,mert akkor ezek szerint Neymar out,Götze out,Bale majd akkor...hát nekem ő aztán kurvára hiányzik.
Carvajal meg evidens,Arbeloa nem tétel,vele mostanság csak többen vagyunk.Padra mondjuk elfér,mégis csak "világbajnok" :mrgreen:
Csatárnak meg akkor Kun,ha Higuain elmegy.Falcao ugyanis nagyon távol,mást meg így nagyhirtelen nem tudok aki minőségibb lenne mint Benzema.
A távozókról meg annyit,fogalmam sincs ki megy,ki marad,a sok firkásznak meg nem hiszek.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 18., csütörtök 12:05

Szeretem az ilyen mini tornákat.
Előtte még a PSG is ott lesz,többek között.
Plusz a Bayern München és sanszos még egy Szuper Kupa a Barca ellen is! :cheers: :mrgreen: Ez kell, minél több tapasztalat, információ a legnagyobb európai potenciális ellenfeleinkkel szemben!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 18., csütörtök 11:55

Realista24 írta:http://madridom.hu/blog/2013/04/18/kont ... mini-torna

Érdekes lesz, az elgondolás nem rossz. Kíváncsi leszek, hogy ki lesz a négy másik csapat. Valamint jó lenne eddigre lezavarni az átigazolásokat és edzőkérdést.
Ennek örülök nagyon!
Szeretem az ilyen mini tornákat.
Előtte még a PSG is ott lesz,többek között.

remélem addigra összerántják a keretet :-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 18., csütörtök 11:46

Azért lesz még itt érkező, remélhetőleg
Tehát szerintem Albiol menni fog.
Én pedig egy új edző érkezése esetén nem zárnám ki, hogy marad még egy évet la., gyakorlatilag Del Bosque játék nélkül is folyamat keretben tartja a spanyol válogatottban is (főleg Puyol kiesésével), ami valahol érthető is, hisz annyira azért nincsenek eleresztve és nem is dúskál Spanyolország a minőségi középhátvédekben!
Én még két emebrt hoznék. Kondogbia oké, de ő tényleg zsákbamacska. Ha van esély elhozni Vidalt, akkor nem kell szarakodni, a legfontosabb igazolásunk lenne. De ha Pogba is hozható, akkor őt is hoznám. Vagy akár Gündogánt.
Érthető a kívánságod; de én úgy vélem, hogy a piaci helyzet (ezek a játékosok valóban elérhetőek vagy sem) és a végrehajtott igazolásainktól függ (pl. Bale jelentősen csökkentheti vagy épp növelheti az esélyeket), hogy érkezhet-e még oda Kondogbia mellé esetleg más is! De 120 millás költekezés és a jelenlegi állás szerint én idén erre még nem látok sok esélyt, ellenben jövőre már sokkal inkább! :hmmm: :roll:
Isconál mondjuk láttam valami fényt a Dortmund elleni visszavágó meccsen, korábban cseppet sem győzött meg. De olyan nagyon most se ragaszkodnék hozzá
Ezzel nem vagy egyedül! :kivagyhe:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 18., csütörtök 11:46

http://madridom.hu/blog/2013/04/18/kont ... mini-torna

Érdekes lesz, az elgondolás nem rossz. Kíváncsi leszek, hogy ki lesz a négy másik csapat. Valamint jó lenne eddigre lezavarni az átigazolásokat és edzőkérdést.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 18., csütörtök 11:44

Jók ezek a hírek,de nálam továbbra is 3 posztra kellene ember.
Carvajal-Labdaszerző-Callejon helyére minőségi.

DM,Kaká,Higu,Coentrao,?
ide már csak távozás esetén hoznék.de erre is van esély,a mostanság záporozó hírek alapján.

de ha már csak az általam fontosnak vélt igazolások lezajlanak,és tényleg jókat igazolunk oda,már azzal hatalmasat léptünk előre.

Nagyon felesleges belemenni,hogy majd lecserélik a keret felét,nem tartom reálisnak.
Bekövetkezhet,de jobb szeretek a földön maradni.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 18., csütörtök 11:30

Vagy akár Gündogánt.
Mintha tegnap azt olvastam volna, hogy nem tervez váltani.
Ha van esély elhozni Vidalt, akkor nem kell szarakodni, a legfontosabb igazolásunk lenne
Ennyi, hasonló szitu, mint Pogbával. A Juve megérezte a pénz szagát, most nyilatkoznak orrba szájba, nem eladó, stb. de ismerjük már ezeket, van az a pénz. Állítom innentől már csak Pérezen (Mourinho?) múlik (ha a játékos is váltana persze).
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 18., csütörtök 11:27

Azért lesz még itt érkező, remélhetőleg. Carvajal-t most már 99%-osanak lehet venni, ez rendben is van. Ahogy Carvalho is 100%, hogy lép. Szerintem Albiol is megunta a kispadot, egész sokáig elvolt vele. Talán még hihette azt előző nyáron, hogy ő a harmadik számú, most már egyértelmű, hogy hárman előtte vannak biztosan, ha jön jopbb oldalra védő, abba sem lehet bízni, hogy majd Ramos kimegy gyakran. Tehát szerintem Albiol menni fog., ha fix kezdő valahol, akkor még a válogatottban lehet akár harmadik számú is. Negyedik embernek középre kell valaki. :hmmm: Ha kockáztatni akarunk, bízhatunk Nachoban is, ha nem , akkor kell egy random ember, aki elüldögél a padon.

A középpálya továbbra is kérdéses. Essien várhatóan lép (ha Mourinho megy, akkor meg 100%), mondjuk ő eleve alig játszott középen. Xabi úgy néz ki egy évig még biztos marad. Modric remélhetőleg most már kezdő lesz. Khedira meg nem...padra maradhat, bár ha vinné José magával 25-ért, akkor remélhetőleg a vezetőség se gondolkodik sokat...De mondjuk, hogy ő is marad. Én még két emebrt hoznék. Kondogbia oké, de ő tényleg zsákbamacska. Ha van esély elhozni Vidalt, akkor nem kell szarakodni, a legfontosabb igazolásunk lenne. De ha Pogba is hozható, akkor őt is hoznám. Vagy akár Gündogánt. Vagy olcsón Banegát (bár őt a híre miatt kihúzhatjuk.)

Kakától ha tudunk, szabaduljunk meg, Higutól is jó áron megválhatnánk. Ha DM-Bale cserét nem túl nagy ráfizetéssel meg tudjuk lépni, ott se gondolkodnék. Agüero szintén hozható, én Cavaniért se sajnálnék pár milliót, de 40 fölé nem szívesen mennék én se. De inkább Agüero, egyértelműen. Elsősorban a játékstílusa miatt.
Isconál mondjuk láttam valami fényt a Dortmund elleni visszavágó meccsen, korábban cseppet sem győzött meg. De olyan nagyon most se ragaszkodnék hozzá, pláne az új kivásárlási árán.

Akárhogy nzem, 150 milliót el kéne szórni ideális esetben. Viszont akkor már komolyabb bevételek is lennének.Talán 70-80 milliót is össze lehetne kaparni. De jelen helyzetben lehet így se fér bele.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 18., csütörtök 11:23

Ez csak kitaláció, mármint, az állítás, hogy a Realba igazolna inkább. Pusztán kicsit csavartak azon, hogy korábban megdicsérte a Realt és a Barcát.
Persze a local média mindig inkább saját maga felé húz (a madridiak Madridban, a katalánok a Barcában látnák szívesen és ezt így is tálalják rendszeresen), de én abból indulok ki, hogy a semleges oldalak egytől-egyig Real Madrid, Barcelona, Manchester United sorrendet említenek; a madridi német kontingensről (és arról hogy a Barcánál Neymar érkezésével aztán már nagyon helye sem lenne) már nem is beszélve!

Még egy dolog a Cadena COPE szerint Perez tudatta Falcaoval, hogy egyetlen egy esetben hajlandó érte harcba szállni, még pedig, ha a 10 millás nettó fizetési követelését (a 8-at is nagyon soknak találja az öreg) 6-ra csökkenti! :hmmm: Hát-hát, minimális (szinte 0%) esélyt látok erre!
szerintem is egyre valószínűbb, hogy vagy marad mou vagy jön ancelotti
Ebből Ancelotti lesz, ez egyre valószínűbb, biztosabb és én ezt egyáltalán nem bánom! Húzzuk be a Tizediket és jöjjön az a vérfrissítés! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. április 18., csütörtök 11:16

dannen írta:szerintem is egyre valószínűbb, hogy vagy marad mou vagy jön ancelotti
Ha leesik iden egy bl akkor mourinho 100% hogy lelep mondvan hogy itt o mar mindent megnyert.
Mindenkeppen egy tamado felfogasu edzo kell, legyen az wenger vagy klopp banom is en, madridban ugysem maradnak meg a massziv vedekezo felfogasu edzok, a szurkolok is tamadofocira vagynak, ki kell szolgalni oket :-)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 18., csütörtök 11:04

madridronie, már mondtam, hogy szeretlek? :mrgreen:

Nagyon jó hírek. Már csak egy Pogba vagy Vidal kéne, és elégedett is lenék B-)
Pusztán kicsit csavartak azon, hogy korábban megdicsérte a Realt és a Barcát.
Neymar, Lucas és Hazard után ha Götzéről is lemaradunk... akkor mi vagyunk a legnagyobb barmok. Ennyi :-)
Merci Zizou!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 18., csütörtök 11:03

hát ha tényleg ennyi távozó lesz, akkor mourinho is köztük lesz
elképzelhetetlennek tartom, hogy ennyire újraépítse a maga körül kialakított csapatot, ekkora takarítást csak egy új edző érkezésével tudok elképzelni
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 18., csütörtök 11:01

Götze pedig visszautasította a City és az Arsenal közeledését is, mondván egy évet még biztosan Dortmundban marad, ezt követően pedig szívesen (és inkább) igazolna a Real Madridba!
Ez csak kitaláció, mármint, az állítás, hogy a Realba igazolna inkább. Pusztán kicsit csavartak azon, hogy korábban megdicsérte a Realt és a Barcát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. április 18., csütörtök 10:55

Pár finomság! :mrgreen:
El Real Madrid coloca a Di María y a Callejón en el mercado
Végre, remélem igaz is! :smile: :iszunk: :happy: :cheers:Az El Confidencial szerint Di María és Callejón is átadólistára került és egy jó ajánlat esetén szívesen megválna tőlük a vezetés! Előbbinek sem a viselkedésével, sem a pályán mutatott teljesítményével (ami finoman szólva sem meggyőző :sly: ) nem elégedett a klub, míg a jó Callejón esetében a vezetés úgy érzi, hogy a srác elérte a Real Madridnál a teljesítőképessége végső határait és most már éppen itt lenne az ideje egy másik fiatal játékosnak is lehetőséget adni (Jesé) hátha ő többre viszi, mint elődje! :agree:
Florentino Pérez se plantea fichar a Bale y a Agüero este verano
Perez papa két legfőbb nyári célpontja Agüero és Bale; a 2 transzferre egyébként 100 millió eurót sem sajnálna az öreg! Egyébként 4-5 igazolás várható, a fenti 2 úriember mellett Carvajal és Kondogbia valamint esetleg Isco (utóbbi szerintem nem jön) érkezése valószínűsíthető; míg biztos távozónak tekinthető Adan, Carvalho, Essien, Kaká, Higuaín, illetve könnyen partvonalon kívülre kerülhet Raúl Albiol, Coentrao (erre a legkisebb esély nála mutatkozik), Di María és Callejón!
Mario Götze planta al Arsenal y espera al Madrid
Götze pedig visszautasította a City és az Arsenal közeledését is, mondván egy évet még biztosan Dortmundban marad, ezt követően pedig szívesen (és inkább) igazolna a Real Madridba! :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég