Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 17., péntek 18:46

ne legyen igazam, de engem is kicsit elbizonytalanít hogy fogynak a nevek a lehetséges érkező támadójátékosok közül. még a végén az lesz hogy elhozzuk cavanit vagy rooneyt. :/

bízom benne hogy a kupadöntő után felgyorsulnak az események, persze ezt ma mindenképpen meg kell nyernünk és bebizonyítani az atleticonak hogy továbbra sincs keresnivalójuk ellenünk.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 17., péntek 18:41

ateeemadrid írta:
én összességében azt modnom hogy neymarnak a barca lenne a jobb megoldás egyértelműen.
nálunk nem fejlődne annyit, amennyit én szeretném, hogy fejlődjön a válogatott szempontjából.
no offense, de ezt fejtsd már ki, hogy miért gondolod így, mert szerintem ugyanaz lesz Neymarral a Barcában, mint Alexissel. kiadják neki a feladatot, hogy játssz Messi alá, ne egyéniskedj, hanem passzolj egyből, vagy sajátnevelés Pedrito padra ültet.
az a baj, hogy thiago többet fog játszani, mer xavi öregszik, az a gyerek meg nem szarral gurigázik..
az biztos, hogy valamennyivel többet fog játszani, de szerintem Xavi helyett inkább Cesc-et fogják erőltetni, szerencsénkre.
a második részt nem tudom, de lassan el kell kezdeni kivonni a forgalomból a gülüszeműt.

hogy neymar miért?
mert ő nem alexis sanchez.
mert a legnagyobb futballnemzet leghájpoltabb, legtehetségesebb, legnagyobb csillaga jelenleg.
mert nike cipő van a lábán.

nem fog beállni messi mögé, természetesen követni fogja az edzői utasításokat, de nem fogja magát hagyni beskatulyázni és elnyomni, én úgy ismerem, hogy borzasztóan éhes a sikerre és keményen dolgozik érte.

én nem tudom mi vezetett oda, hogy itt volt nálunk gyerekként és most mégis a barcához megy, de ezt le kell nyelni, lesznek problémáink az el clasicokon bőven.
hehe, ez már nem az a barca mint ahol Ronaldo lett a legjobb! :hi:
tény, csak ezt sztem ők is felismerték, illetve azt, hogy jött egy madrid és egy bájern, akik verik őket már. vmi alakítás, változtatás biztos, hogy lesz. ebben neymar pedig főszerepet kap.
Kép
Kép
Kép

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 17., péntek 18:37

no offense, de ezt fejtsd már ki, hogy miért gondolod így, mert szerintem ugyanaz lesz Neymarral a Barcában, mint Alexissel. kiadják neki a feladatot, hogy játssz Messi alá, ne egyéniskedj, hanem passzolj egyből, vagy sajátnevelés Pedrito padra ültet.
+1

hehe, ez már nem az a barca mint ahol Ronaldo lett a legjobb! :hi:
Love football, hate antifa.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 17., péntek 18:31

én összességében azt modnom hogy neymarnak a barca lenne a jobb megoldás egyértelműen.
nálunk nem fejlődne annyit, amennyit én szeretném, hogy fejlődjön a válogatott szempontjából.
no offense, de ezt fejtsd már ki, hogy miért gondolod így, mert szerintem ugyanaz lesz Neymarral a Barcában, mint Alexissel. kiadják neki a feladatot, hogy játssz Messi alá, ne egyéniskedj, hanem passzolj egyből, vagy sajátnevelés Pedrito padra ültet.
az a baj, hogy thiago többet fog játszani, mer xavi öregszik, az a gyerek meg nem szarral gurigázik..
az biztos, hogy valamennyivel többet fog játszani, de szerintem Xavi helyett inkább Cesc-et fogják erőltetni, szerencsénkre.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 17., péntek 18:26

pulci írta:
mohaola írta:Neymar-ről a legfrissebb infó, édesapja a mai napon megerősítette, hogy csütörtökön találkozott két Barcelonai képviselővel, egyesség még nincs de közel vannak hozzá, valamint nem zárta be az ajtót a Real Madrid előtt sem.
Nem tudom volt-e már de Santos azt állítja, hogy neymar mindenképp barcat preferálja ha nem sikerülne megállapodniuk akkor Real és bayern is beszállhat...
http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ca?ICID=HP
én összességében azt modnom hogy neymarnak a barca lenne a jobb megoldás egyértelműen.
nálunk nem fejlődne annyit, amennyit én szeretném, hogy fejlődjön a válogatott szempontjából.
nekünk szarabb lesz, mert nézhetjük, ahogy messivel meg sanchezzel felhúznak minket, de hát ez van.

az a baj, hogy thiago többet fog játszani, mer xavi öregszik, az a gyerek meg nem szarral gurigázik..
Kép
Kép
Kép

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. május 17., péntek 18:01

MorataMartin írta:Az a baj, hogy a Real Madridon és Barcán kívül igazi világsztár csak a Bayernben van, ahonnan tuti h nem igazolunk. Ezen 3 csapat játékosain kívül talán a világsztársághoz közelít (média felfújás, teljesítmény, túlbecslés is benne van) azok: Neymar, Bale, Ibrahimovic, Falcao, Hazard(?), Van Persie és a többi mind átlagos játékos. Az ilyen Lewandowski, Cavani féléket nem sorolnám a világsztár kategóriába.

Attól, hogy világsztár, nem biztos, hogy ide is jó. Amúgy sem értem, miért kéne nekünk állandóan mindenféleképpen a nagy nevek közül igazolni. :roll: Egy jó játékosfigyelő kéne, aztán kész.
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. május 17., péntek 17:53

Az a baj, hogy a Real Madridon és Barcán kívül igazi világsztár csak a Bayernben van, ahonnan tuti h nem igazolunk. Ezen 3 csapat játékosain kívül talán a világsztársághoz közelít (média felfújás, teljesítmény, túlbecslés is benne van) azok: Neymar, Bale, Ibrahimovic, Falcao, Hazard(?), Van Persie és a többi mind átlagos játékos. Az ilyen Lewandowski, Cavani féléket nem sorolnám a világsztár kategóriába.

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. május 17., péntek 17:48

mohaola írta:Neymar-ről a legfrissebb infó, édesapja a mai napon megerősítette, hogy csütörtökön találkozott két Barcelonai képviselővel, egyesség még nincs de közel vannak hozzá, valamint nem zárta be az ajtót a Real Madrid előtt sem.
Nem tudom volt-e már de Santos azt állítja, hogy neymar mindenképp barcat preferálja ha nem sikerülne megállapodniuk akkor Real és bayern is beszállhat...
http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ca?ICID=HP

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 17., péntek 17:33

RealMadridFanatic írta:
ha nem tudjuk megszerezni a két nagyágyút
Erre pedig egyre nagyobb az esély.
Neymar kapcsán egyre több a nyilatkozat, hogy ha valami óriási fordulat nem történik, akkor a Barcába kerül. Legalábbis az AS és a Marca alapján. Tuti volt valami susmus korábban, ez az előszerződéses dolog biztos.
Mondjuk a játékjogának 40%-át birtokló vállalat feje is nyilatkozott elvileg, hogy a Barca csak a Santos-szal tárgyal, pedig ha akar valamit, akkor velük is egyezségre kell jutniuk.

Mindenesetre ez a hajó elment szerintem, valószínűleg maga a játékos is egyértelműen a Barcát preferálja (mondjuk ez tényleg sanszos).


Bale esetében pedig a Tottenham keményített be, olyan irreális árat mondanak, amennyiért nincs értelme hozni, bármennyire is jó. Azért nehogy 80 milla legyen, amikor Cé volt kicsivel több... De még a 60 is meredek kicsit.


Ez elég szomorú, mert DM helyett mindenképpen kellene valaki, Jesé meg bár ígéretes, nem lehet még rá építeni.

Mondjuk ha a középpályát sikerülne rendbe rakni, akkor azért elégedett lennék, de a minőségi arcokról elcsendesültek a pletykák... Ismét nem túl jók az előjelek. :kivagyhe:
Én valamiért most nagyon hiszek Perezben. Ameddig egyik kiszemeltünk szerződésén sincs egy másik klub elnökének szignója, én bizakodom. Persze a hírek többsége kissé aggasztó, de olvastunk mi már rengeteg baromságot.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy mi lenne akkor, ha sikerülne megegyeznünk azzal a bizonyos vállalattal Neymar 40%-áról. Igencsak pikáns lenne, mivel gondolom velük nem jár le semmiféle szerződése jövőre.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 17., péntek 17:27

ha nem tudjuk megszerezni a két nagyágyút
Erre pedig egyre nagyobb az esély.
Neymar kapcsán egyre több a nyilatkozat, hogy ha valami óriási fordulat nem történik, akkor a Barcába kerül. Legalábbis az AS és a Marca alapján. Tuti volt valami susmus korábban, ez az előszerződéses dolog biztos.
Mondjuk a játékjogának 40%-át birtokló vállalat feje is nyilatkozott elvileg, hogy a Barca csak a Santos-szal tárgyal, pedig ha akar valamit, akkor velük is egyezségre kell jutniuk.

Mindenesetre ez a hajó elment szerintem, valószínűleg maga a játékos is egyértelműen a Barcát preferálja (mondjuk ez tényleg sanszos).


Bale esetében pedig a Tottenham keményített be, olyan irreális árat mondanak, amennyiért nincs értelme hozni, bármennyire is jó. Azért nehogy 80 milla legyen, amikor Cé volt kicsivel több... De még a 60 is meredek kicsit.


Ez elég szomorú, mert DM helyett mindenképpen kellene valaki, Jesé meg bár ígéretes, nem lehet még rá építeni.

Mondjuk ha a középpályát sikerülne rendbe rakni, akkor azért elégedett lennék, de a minőségi arcokról elcsendesültek a pletykák... Ismét nem túl jók az előjelek. :kivagyhe:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 17., péntek 17:13

morientes írta:
eyebkent vki kerdezte, h van e meg ertelmes tkp a piacon. Belhanda! lehet, h nem akkora nev mint a tobbi, de h DM-nel jobb lenne az is biztos. Abban az esetben, ha Bale v Neymar nem jonne ossze akkor hoznam.
Arról megy a buli oldalakon keresztül,hogy minőségi játékosokat kell igazolni,nem ilyen másod,meg harmadvonalbeli playa...erre Belhanda... :roll:
Öcsi bácsi cccc.... :mrgreen:
Pedig nem rossz játékos, lehet, hogy nincs annyira felkapva, mint Neymar vagy Bale, de én normális körülmények közt, elfogadható áron örülnék neki...ha nem lenne Jesé.
Nagyon remélem, hogy a saját kutyán kölykét fogjuk inkább favorizálni, abban az esetben, ha nem tudjuk megszerezni a két nagyágyút. A megmaradt pénz meg mehet szépen a középpálya felturbózására. :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 17., péntek 16:50

De mi újság Gansoval? Ő még mindig Braziliában rúgja a bőrt ha jól tudom.
Ja még mindig Sao Paoloban van,csak nagyon sérülékeny,az a baj... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. május 17., péntek 16:35

R.M.C.F írta:S Ramos:
A sérülése: „A főnök tisztában van az állapotommal, én pedig küzdeni akarok a csapatért. Remélhetőleg úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretnénk.”

Játék Pepe mellett: „Nem én döntök. Nem én vagyok az edző. Mind készen állunk. Pepe is, együtt edzettünk, a döntés pedig az edzőé.

Felkészülés: „Amit szeretek az edzőben, az a meccs előtti szokásos beszéde. De amikor kifutunk a pályára, onnantól már minden rajtunk múlik.”
egész évben ezt kellett volna.....mindenkinek,és akkor MEGLENNE A BL. Abban biztos vagyok
A tegnapi sajtótájékoztató miért nem lett lefordítva? :D
Állítólag Mou. küldte Ramost nyilatkozni, öhhm ...Ez igaz?

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 17., péntek 16:33

Igen.
Ez a szezon már csalódás a BL kiesés óta, ezen már nem fog változtatni egy esetleges Cdr győzelem vagy kudarc.
Csalódás ez a szezon ebben egyet értek. De egy CRD-el azért még is csak más szájízzel zárulna a szezon mint ha még szépen a matracosok is elagyalnának minket a spanyol kupa döntőben a Bernabeuban.

Igazolásokkal kapcsolatban... védelem úgy gondolom most rendben van. Carvajalt sok meccsen nem láttam... de mégis csak a bundesliga egyik legjobb jobbhátvédje lett ezzel szerintem zárnám is a védelem kérdést.

Kp-ra kellene erősítés valóban bár szerintem kicsit elszálltak itt nagyon sokan ezzel kapcsolatban is. Lehet , hogy köbunkó vagyok a focihoz vagy nem elég szakértő szemmel nézem (na nem mintha itt bárki azzal nézné...szerintem egyikünk sem pro licenszes futballszaki...) de én nem érzem azt, hogy Xabi Alonso ideje lejárt. Közel sem... Egyszerűen nem Khedira kellett mellé. Mindketten viszonylag lassúak ez volt a baj. Egy gyorsabb mozgékonyabb vkp kellene Xabi mellé. Hogy kicsoda...? Nem tudok nyilatkozni róla. Elég rég csak elvétve nézek Real meccsen kívül mást. youtube összevágott videókból meg nehézkes ítélni... Veratti bíztató volt azon az 1-2 PSG meccsen amit láttam...
Tkp posztra is igen jó lett volna azok közül valaki akiket emlegettek... Hazard-Lucas-Oscar-Götze... kár hogy róluk lecsúsztunk. De mi újság Gansoval? Ő még mindig Braziliában rúgja a bőrt ha jól tudom...

Csatár posztra én már régebben is felvetettem egy nevet... soha nem voltam nagy brazil párti pedig RC és R9 nagy csodálója voltam mindig, de mióta ilyen (ne minősítsem futballt játszunk) egyre inkább brazil játékos párti lettem.
Hulk-ot esetleg nem lehetne elhozni Benzema konkurenciájának? Sajnos őt is csak 3-4 meccsen láttam a mozgása tény, hogy biztató. :)

Neymarról nem mondok semmit sem. Szerintem ő már elkelt. És nem is örülnék neki ha 100 millió eurót fecsérelnénk el rá...


Roppantul érdekes átigazolási szezon elé nézünk... csak nehogy aztán ismét egy szem "Modric"(annak ellenére, hogy jó játékosnak tartom) csepegjen le nekünk egész nyárra...
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 17., péntek 16:28

Neymar-ről a legfrissebb infó, édesapja a mai napon megerősítette, hogy csütörtökön találkozott két Barcelonai képviselővel, egyesség még nincs de közel vannak hozzá, valamint nem zárta be az ajtót a Real Madrid előtt sem.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 17., péntek 16:24

S Ramos:
A sérülése: „A főnök tisztában van az állapotommal, én pedig küzdeni akarok a csapatért. Remélhetőleg úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretnénk.”

Játék Pepe mellett: „Nem én döntök. Nem én vagyok az edző. Mind készen állunk. Pepe is, együtt edzettünk, a döntés pedig az edzőé.

Felkészülés: „Amit szeretek az edzőben, az a meccs előtti szokásos beszéde. De amikor kifutunk a pályára, onnantól már minden rajtunk múlik.”
egész évben ezt kellett volna.....mindenkinek,és akkor MEGLENNE A BL. Abban biztos vagyok
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 17., péntek 15:57

eyebkent vki kerdezte, h van e meg ertelmes tkp a piacon. Belhanda! lehet, h nem akkora nev mint a tobbi, de h DM-nel jobb lenne az is biztos. Abban az esetben, ha Bale v Neymar nem jonne ossze akkor hoznam.
Arról megy a buli oldalakon keresztül,hogy minőségi játékosokat kell igazolni,nem ilyen másod,meg harmadvonalbeli playa...erre Belhanda... :roll:
Öcsi bácsi cccc.... :mrgreen:

Ha meg az a sok túlfitlzetett irodatöltelék nem képes szerződtetni normális futballistákat,akkor el kell zavarni az összeset... :sly: az nemjárja hogy sorra viszik el előlünk a játékosokat,ezek meg csak tátják a szájukat hogy;" némá' hát ezt is leigazolta más..."
Populista meg demagóg vagyok ?Az hát... :D de nem politika ez kérem.... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 17., péntek 14:29

Matt009 írta:
Nem. Nem lehetett volna hozni. 2 évig nyomtuk úgy, hogy Marcelon kívül nem volt más balhátvéd a keretben (csak Drenthe, jézusom...), méghozzá azért nem, mert nem találtunk megfelelő embert. Ha lett volna megfelelő, olcsó bhv, akkor nem lett volna az az ominózus 2 év. Csak hát nem találtunk megfelelő embert. Coentrao leigazolásával nem maga az igazolás ténye a baj, hanem az, hogy 30+ millióért jött.
Zidane beajanlott ket opciot Marcelo moge meg Coentrao elott. Nem kellettek, mert Jose es Mendes Coentraot szorgalmaztak. Az egyik kerult 30 millaba a masik ketto meg 5-10-be. Cissokhot a Vele 5 misiert vette. Lehoz olyan szintet a portugal.
Matt009 írta:
Ez is egy érv, amit én elfogadok. Csak Furcsa, hogy a Real általában besül az ilyenekkel, míg más klubnak össze szokott jönni...
meg kell adni a lehetoseget a jobbkvalitasu jatkosoknak kulonben ugyanott leszunk mint iden.
Khedirat is oda vehetnenk akik besultek, csak azert maradhatott v jatszhatott mert az edzoje ragaszkodott hozza erthetetlenul. Egyebkent Khedira sem lenne itt,ha Gerardra v Lampardra lett volna lehetoseg igazolni.
Na ne már, hogy ez a gyerek a szint... 5. kkp-nek ott lehet a keretben tartani, de vele komolyabban én nem számolnék. Egy meccse volt, ahol volt 1-2 értelmes passza, de kb ennyi. Védekezésben nem jobb Khediránál, nem gyorsabb nála, fejelni meg nem tud, a helyezkedésben is Khedira köröket ver rá. Nem Casemiro a fő célpontunk.
Khediranak 8 meccsen egyutt nem volt ertelmes passza. Azert az durva, h a nemet csak helyezkedesben(ami betudhato a nemet iskolanak, es a rutinnak) ubereli a brazilt aki jobb kepessegu minden teren. Csak azt nem erted meg, h ha eladnak Khedirat 23 millaert es hoznank Casemirot 6-ert, anyagilag mar megerte + ott lesz a lehetoseg, h a brazil messze tulszarnyalhatja a hercegunket. Lehetne rotalni a Gundogan-Xabi-Casemiro-Modric-Kondogbia kp-t es ez meg a rosszabbik eset(a Modric-Alonso-Khedirahoz kepes sokkal jobb), mert akar soha nem tudhatjuk Pogba,Vidal,Veratti is lehet.
--Modric-Xabi--
Özil-Rooney-CR
---Benzema----
Ha ilyen kp-val allunk ki az eletben nem lesz 10.

eyebkent vki kerdezte, h van e meg ertelmes tkp a piacon. Belhanda! lehet, h nem akkora nev mint a tobbi, de h DM-nel jobb lenne az is biztos. Abban az esetben, ha Bale v Neymar nem jonne ossze akkor hoznam.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 17., péntek 14:06

Matt009 írta:
Cavanit meg ne vegyük már meg 60milláért,akkor már ha nincs más,Rooneyt alkudjuk le 25-30ra :-) jobban elnézegetném mint az urut...
Ezzel maximálisan egyetértek. Csak egy kis matek: Higu elmegy 30ért, jön Cavani 60ért, az -30 milla. Higu marad, jön Rooney 35-ért, Kaká elmegy 5 millióért, és megint csak -30 milla. Csak akkor a felállás így néz ki:

--Modric-Xabi--
Özil-Rooney-CR
---Benzema----

és van a padon egy Higuáin. Ha még jön vki Xabi helyére, már korrekt a csapat.

Cavani esetében meg:

Khedira-Xabi
Özil-Modic-CR
----Cavani----

és padon Benzema. És jön még vki Khedira helyére, de Xabi még mindig ott van, még mindig lassú, és nem javult a csapat.

Lehet véleményezni, kinek melyik tetszik jobban. Nekem az első verzió. Anyagilag meg ugyanott vagyunk. A különbség, hogy ezzel a tkp poszton is van megfelelő alternatíva és csatárposzton is. Cavani esetében viszont a tkp poszton csak a kezdő az optimális.
Ehhez pár kérdés/észrevétel.
Ha Rooney jön, akkor Kaká nem megy?
Továbbá már többször láthattuk, hogy a Modric-Alonso középpálya egy átjáróház. Erre nem lehet alapozni. Az már ízlések és pofonok, hogy előbb tenném be Benzemát a kezdőbe, mint Cavanit.

Valamint a minap is olvastam, hogy Alonso a hibás már és kevésbé Khedira sara a súlytalan középpálya, mert hogy Alonso lassú, túl hátul játszik stb. Alonso a játékstílusából adódóan hátul játszik, és így szinte mindig megjátszható támadásban, védekezésben több labdát szerez, mint bármely más középpályásunk. Khedira szerintem sem olyan rossz, mint amilyennek be van állítva. A súlytalanság Özil miatt van. Ő az akinek a helyezkedése és "védőmunkája" miatt átjáróház a középpályánk (meg sokszor CR miatt). Amikor Modric játszott helyette látható volt a különbség. Ettől függetlenül én is elkezdeném beépíteni a Xabi utódot a kezdőbe, de nem Ő a főkolompos a középpályán tátongó luk ügyében.
Az meg, hogy a Bayern azért jobb, mert Schweinsteigerre két ember kell... Rá is csak egy kell. De ha valaki rááll, lesz más, aki majd irányítja a csapatot, vagy tovább teszi a labdát egy védőtől elmozgó társnak. Valamint a Bayern játékosai a mieinkkel ellentétben nem helyben állva várják a labdát, és labda nélkül is mozognak, elszakadnak a védőjüktől. Ilyet nálunk csak pár embertől látni gyakrabban.
Matt009 írta:
Coentrao helyett lehetett volna egy második vonalbeli, olcsóbb(!) játékost is igazolni Marcelo mögé
Nem. Nem lehetett volna hozni. 2 évig nyomtuk úgy, hogy Marcelon kívül nem volt más balhátvéd a keretben (csak Drenthe, jézusom...), méghozzá azért nem, mert nem találtunk megfelelő embert. Ha lett volna megfelelő, olcsó bhv, akkor nem lett volna az az ominózus 2 év. Csak hát nem találtunk megfelelő embert. Coentrao leigazolásával nem maga az igazolás ténye a baj, hanem az, hogy 30+ millióért jött.
Az utolsó mondattal egyetértek. De csak azzal. Lehetett volna, ha a vezetőség akarta volna.
Mikor Marcelo idejött, még itt játszott fél évig Roberto Carlos, ha jól emlékszem. Utána volt Heinzénk 2 évig ( :mrgreen: ), majd Drenthénk ( :mrgreen: ).
Eljutottunk a Pérez érába: 1. év megint Drenthe, utána 1 évig nem volt alternatíva, és ekkor jött Coentrao. Első évben még Zidane nem igen foglalatoskodott az igazolásokkal, és elég sokat is költöttünk. Utána már Mourinho volt az, aki igazolt, és Ő nem keresett más alternatívát, mert Coentrao portugál, több poszton bevethető és Mendes az ügynöke ÉS (!) mert top kategóriás (szerintem az). A probléma abban leledzik, hogy nekünk Marcelo mögé nem top kategóriás védő kell. Egy olyan játékost épp ésszel nem igazolunk 30+ millióért, aki a szezon 80%-án a padon ül, ha nincs sérülés. Második vonalas játékost kellett volna ÉS LEHETETT VOLNA keresni, de az Mendesnek nem lett volna jövedelmező. Volt egy cikk róla anno, hogy Mendes már úgy járt kelt a Bernabéu irodáiban, mint ha a sajátjai lettek volna...
Matt009 írta:
A vérfrissítés meg igen is kell.
Nem azt mondtam, hogy nem kell. Csak nem biztos, hogy Gündoganok, meg Kondogbiák a megoldás. Ők eleve már a 3-4. számú jelöltek...
Szerintem sem Ők a megoldások, ebben teljesen egyetértek Veled.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 17., péntek 13:56

Matt009 írta:Hát én azért szomorú lennék, ha Perez robbantása Bale és Lewandovski lenne...
Csak a mostani hírekre célozgattam amiket mostanság írnak... Ha engem kérdezel fingom sincs milyen csatár jön. Az tény, hogy nem sírnám el magam Lewától se, de Jackson gyerek sem rossz stb... Balebe majdnem bíztos vagyok, hogy jön + minimum 1 védő ha nem 2 + 2-3 kp-s. Kérdés csak, hogy kik :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 229 regisztrált és 0 vendég