Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 17., péntek 17:33

RealMadridFanatic írta:
ha nem tudjuk megszerezni a két nagyágyút
Erre pedig egyre nagyobb az esély.
Neymar kapcsán egyre több a nyilatkozat, hogy ha valami óriási fordulat nem történik, akkor a Barcába kerül. Legalábbis az AS és a Marca alapján. Tuti volt valami susmus korábban, ez az előszerződéses dolog biztos.
Mondjuk a játékjogának 40%-át birtokló vállalat feje is nyilatkozott elvileg, hogy a Barca csak a Santos-szal tárgyal, pedig ha akar valamit, akkor velük is egyezségre kell jutniuk.

Mindenesetre ez a hajó elment szerintem, valószínűleg maga a játékos is egyértelműen a Barcát preferálja (mondjuk ez tényleg sanszos).


Bale esetében pedig a Tottenham keményített be, olyan irreális árat mondanak, amennyiért nincs értelme hozni, bármennyire is jó. Azért nehogy 80 milla legyen, amikor Cé volt kicsivel több... De még a 60 is meredek kicsit.


Ez elég szomorú, mert DM helyett mindenképpen kellene valaki, Jesé meg bár ígéretes, nem lehet még rá építeni.

Mondjuk ha a középpályát sikerülne rendbe rakni, akkor azért elégedett lennék, de a minőségi arcokról elcsendesültek a pletykák... Ismét nem túl jók az előjelek. :kivagyhe:
Én valamiért most nagyon hiszek Perezben. Ameddig egyik kiszemeltünk szerződésén sincs egy másik klub elnökének szignója, én bizakodom. Persze a hírek többsége kissé aggasztó, de olvastunk mi már rengeteg baromságot.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy mi lenne akkor, ha sikerülne megegyeznünk azzal a bizonyos vállalattal Neymar 40%-áról. Igencsak pikáns lenne, mivel gondolom velük nem jár le semmiféle szerződése jövőre.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 17., péntek 17:27

ha nem tudjuk megszerezni a két nagyágyút
Erre pedig egyre nagyobb az esély.
Neymar kapcsán egyre több a nyilatkozat, hogy ha valami óriási fordulat nem történik, akkor a Barcába kerül. Legalábbis az AS és a Marca alapján. Tuti volt valami susmus korábban, ez az előszerződéses dolog biztos.
Mondjuk a játékjogának 40%-át birtokló vállalat feje is nyilatkozott elvileg, hogy a Barca csak a Santos-szal tárgyal, pedig ha akar valamit, akkor velük is egyezségre kell jutniuk.

Mindenesetre ez a hajó elment szerintem, valószínűleg maga a játékos is egyértelműen a Barcát preferálja (mondjuk ez tényleg sanszos).


Bale esetében pedig a Tottenham keményített be, olyan irreális árat mondanak, amennyiért nincs értelme hozni, bármennyire is jó. Azért nehogy 80 milla legyen, amikor Cé volt kicsivel több... De még a 60 is meredek kicsit.


Ez elég szomorú, mert DM helyett mindenképpen kellene valaki, Jesé meg bár ígéretes, nem lehet még rá építeni.

Mondjuk ha a középpályát sikerülne rendbe rakni, akkor azért elégedett lennék, de a minőségi arcokról elcsendesültek a pletykák... Ismét nem túl jók az előjelek. :kivagyhe:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 17., péntek 17:13

morientes írta:
eyebkent vki kerdezte, h van e meg ertelmes tkp a piacon. Belhanda! lehet, h nem akkora nev mint a tobbi, de h DM-nel jobb lenne az is biztos. Abban az esetben, ha Bale v Neymar nem jonne ossze akkor hoznam.
Arról megy a buli oldalakon keresztül,hogy minőségi játékosokat kell igazolni,nem ilyen másod,meg harmadvonalbeli playa...erre Belhanda... :roll:
Öcsi bácsi cccc.... :mrgreen:
Pedig nem rossz játékos, lehet, hogy nincs annyira felkapva, mint Neymar vagy Bale, de én normális körülmények közt, elfogadható áron örülnék neki...ha nem lenne Jesé.
Nagyon remélem, hogy a saját kutyán kölykét fogjuk inkább favorizálni, abban az esetben, ha nem tudjuk megszerezni a két nagyágyút. A megmaradt pénz meg mehet szépen a középpálya felturbózására. :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 17., péntek 16:50

De mi újság Gansoval? Ő még mindig Braziliában rúgja a bőrt ha jól tudom.
Ja még mindig Sao Paoloban van,csak nagyon sérülékeny,az a baj... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. május 17., péntek 16:35

R.M.C.F írta:S Ramos:
A sérülése: „A főnök tisztában van az állapotommal, én pedig küzdeni akarok a csapatért. Remélhetőleg úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretnénk.”

Játék Pepe mellett: „Nem én döntök. Nem én vagyok az edző. Mind készen állunk. Pepe is, együtt edzettünk, a döntés pedig az edzőé.

Felkészülés: „Amit szeretek az edzőben, az a meccs előtti szokásos beszéde. De amikor kifutunk a pályára, onnantól már minden rajtunk múlik.”
egész évben ezt kellett volna.....mindenkinek,és akkor MEGLENNE A BL. Abban biztos vagyok
A tegnapi sajtótájékoztató miért nem lett lefordítva? :D
Állítólag Mou. küldte Ramost nyilatkozni, öhhm ...Ez igaz?

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 17., péntek 16:33

Igen.
Ez a szezon már csalódás a BL kiesés óta, ezen már nem fog változtatni egy esetleges Cdr győzelem vagy kudarc.
Csalódás ez a szezon ebben egyet értek. De egy CRD-el azért még is csak más szájízzel zárulna a szezon mint ha még szépen a matracosok is elagyalnának minket a spanyol kupa döntőben a Bernabeuban.

Igazolásokkal kapcsolatban... védelem úgy gondolom most rendben van. Carvajalt sok meccsen nem láttam... de mégis csak a bundesliga egyik legjobb jobbhátvédje lett ezzel szerintem zárnám is a védelem kérdést.

Kp-ra kellene erősítés valóban bár szerintem kicsit elszálltak itt nagyon sokan ezzel kapcsolatban is. Lehet , hogy köbunkó vagyok a focihoz vagy nem elég szakértő szemmel nézem (na nem mintha itt bárki azzal nézné...szerintem egyikünk sem pro licenszes futballszaki...) de én nem érzem azt, hogy Xabi Alonso ideje lejárt. Közel sem... Egyszerűen nem Khedira kellett mellé. Mindketten viszonylag lassúak ez volt a baj. Egy gyorsabb mozgékonyabb vkp kellene Xabi mellé. Hogy kicsoda...? Nem tudok nyilatkozni róla. Elég rég csak elvétve nézek Real meccsen kívül mást. youtube összevágott videókból meg nehézkes ítélni... Veratti bíztató volt azon az 1-2 PSG meccsen amit láttam...
Tkp posztra is igen jó lett volna azok közül valaki akiket emlegettek... Hazard-Lucas-Oscar-Götze... kár hogy róluk lecsúsztunk. De mi újság Gansoval? Ő még mindig Braziliában rúgja a bőrt ha jól tudom...

Csatár posztra én már régebben is felvetettem egy nevet... soha nem voltam nagy brazil párti pedig RC és R9 nagy csodálója voltam mindig, de mióta ilyen (ne minősítsem futballt játszunk) egyre inkább brazil játékos párti lettem.
Hulk-ot esetleg nem lehetne elhozni Benzema konkurenciájának? Sajnos őt is csak 3-4 meccsen láttam a mozgása tény, hogy biztató. :)

Neymarról nem mondok semmit sem. Szerintem ő már elkelt. És nem is örülnék neki ha 100 millió eurót fecsérelnénk el rá...


Roppantul érdekes átigazolási szezon elé nézünk... csak nehogy aztán ismét egy szem "Modric"(annak ellenére, hogy jó játékosnak tartom) csepegjen le nekünk egész nyárra...
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 17., péntek 16:28

Neymar-ről a legfrissebb infó, édesapja a mai napon megerősítette, hogy csütörtökön találkozott két Barcelonai képviselővel, egyesség még nincs de közel vannak hozzá, valamint nem zárta be az ajtót a Real Madrid előtt sem.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 17., péntek 16:24

S Ramos:
A sérülése: „A főnök tisztában van az állapotommal, én pedig küzdeni akarok a csapatért. Remélhetőleg úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretnénk.”

Játék Pepe mellett: „Nem én döntök. Nem én vagyok az edző. Mind készen állunk. Pepe is, együtt edzettünk, a döntés pedig az edzőé.

Felkészülés: „Amit szeretek az edzőben, az a meccs előtti szokásos beszéde. De amikor kifutunk a pályára, onnantól már minden rajtunk múlik.”
egész évben ezt kellett volna.....mindenkinek,és akkor MEGLENNE A BL. Abban biztos vagyok
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 17., péntek 15:57

eyebkent vki kerdezte, h van e meg ertelmes tkp a piacon. Belhanda! lehet, h nem akkora nev mint a tobbi, de h DM-nel jobb lenne az is biztos. Abban az esetben, ha Bale v Neymar nem jonne ossze akkor hoznam.
Arról megy a buli oldalakon keresztül,hogy minőségi játékosokat kell igazolni,nem ilyen másod,meg harmadvonalbeli playa...erre Belhanda... :roll:
Öcsi bácsi cccc.... :mrgreen:

Ha meg az a sok túlfitlzetett irodatöltelék nem képes szerződtetni normális futballistákat,akkor el kell zavarni az összeset... :sly: az nemjárja hogy sorra viszik el előlünk a játékosokat,ezek meg csak tátják a szájukat hogy;" némá' hát ezt is leigazolta más..."
Populista meg demagóg vagyok ?Az hát... :D de nem politika ez kérem.... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 17., péntek 14:29

Matt009 írta:
Nem. Nem lehetett volna hozni. 2 évig nyomtuk úgy, hogy Marcelon kívül nem volt más balhátvéd a keretben (csak Drenthe, jézusom...), méghozzá azért nem, mert nem találtunk megfelelő embert. Ha lett volna megfelelő, olcsó bhv, akkor nem lett volna az az ominózus 2 év. Csak hát nem találtunk megfelelő embert. Coentrao leigazolásával nem maga az igazolás ténye a baj, hanem az, hogy 30+ millióért jött.
Zidane beajanlott ket opciot Marcelo moge meg Coentrao elott. Nem kellettek, mert Jose es Mendes Coentraot szorgalmaztak. Az egyik kerult 30 millaba a masik ketto meg 5-10-be. Cissokhot a Vele 5 misiert vette. Lehoz olyan szintet a portugal.
Matt009 írta:
Ez is egy érv, amit én elfogadok. Csak Furcsa, hogy a Real általában besül az ilyenekkel, míg más klubnak össze szokott jönni...
meg kell adni a lehetoseget a jobbkvalitasu jatkosoknak kulonben ugyanott leszunk mint iden.
Khedirat is oda vehetnenk akik besultek, csak azert maradhatott v jatszhatott mert az edzoje ragaszkodott hozza erthetetlenul. Egyebkent Khedira sem lenne itt,ha Gerardra v Lampardra lett volna lehetoseg igazolni.
Na ne már, hogy ez a gyerek a szint... 5. kkp-nek ott lehet a keretben tartani, de vele komolyabban én nem számolnék. Egy meccse volt, ahol volt 1-2 értelmes passza, de kb ennyi. Védekezésben nem jobb Khediránál, nem gyorsabb nála, fejelni meg nem tud, a helyezkedésben is Khedira köröket ver rá. Nem Casemiro a fő célpontunk.
Khediranak 8 meccsen egyutt nem volt ertelmes passza. Azert az durva, h a nemet csak helyezkedesben(ami betudhato a nemet iskolanak, es a rutinnak) ubereli a brazilt aki jobb kepessegu minden teren. Csak azt nem erted meg, h ha eladnak Khedirat 23 millaert es hoznank Casemirot 6-ert, anyagilag mar megerte + ott lesz a lehetoseg, h a brazil messze tulszarnyalhatja a hercegunket. Lehetne rotalni a Gundogan-Xabi-Casemiro-Modric-Kondogbia kp-t es ez meg a rosszabbik eset(a Modric-Alonso-Khedirahoz kepes sokkal jobb), mert akar soha nem tudhatjuk Pogba,Vidal,Veratti is lehet.
--Modric-Xabi--
Özil-Rooney-CR
---Benzema----
Ha ilyen kp-val allunk ki az eletben nem lesz 10.

eyebkent vki kerdezte, h van e meg ertelmes tkp a piacon. Belhanda! lehet, h nem akkora nev mint a tobbi, de h DM-nel jobb lenne az is biztos. Abban az esetben, ha Bale v Neymar nem jonne ossze akkor hoznam.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 17., péntek 14:06

Matt009 írta:
Cavanit meg ne vegyük már meg 60milláért,akkor már ha nincs más,Rooneyt alkudjuk le 25-30ra :-) jobban elnézegetném mint az urut...
Ezzel maximálisan egyetértek. Csak egy kis matek: Higu elmegy 30ért, jön Cavani 60ért, az -30 milla. Higu marad, jön Rooney 35-ért, Kaká elmegy 5 millióért, és megint csak -30 milla. Csak akkor a felállás így néz ki:

--Modric-Xabi--
Özil-Rooney-CR
---Benzema----

és van a padon egy Higuáin. Ha még jön vki Xabi helyére, már korrekt a csapat.

Cavani esetében meg:

Khedira-Xabi
Özil-Modic-CR
----Cavani----

és padon Benzema. És jön még vki Khedira helyére, de Xabi még mindig ott van, még mindig lassú, és nem javult a csapat.

Lehet véleményezni, kinek melyik tetszik jobban. Nekem az első verzió. Anyagilag meg ugyanott vagyunk. A különbség, hogy ezzel a tkp poszton is van megfelelő alternatíva és csatárposzton is. Cavani esetében viszont a tkp poszton csak a kezdő az optimális.
Ehhez pár kérdés/észrevétel.
Ha Rooney jön, akkor Kaká nem megy?
Továbbá már többször láthattuk, hogy a Modric-Alonso középpálya egy átjáróház. Erre nem lehet alapozni. Az már ízlések és pofonok, hogy előbb tenném be Benzemát a kezdőbe, mint Cavanit.

Valamint a minap is olvastam, hogy Alonso a hibás már és kevésbé Khedira sara a súlytalan középpálya, mert hogy Alonso lassú, túl hátul játszik stb. Alonso a játékstílusából adódóan hátul játszik, és így szinte mindig megjátszható támadásban, védekezésben több labdát szerez, mint bármely más középpályásunk. Khedira szerintem sem olyan rossz, mint amilyennek be van állítva. A súlytalanság Özil miatt van. Ő az akinek a helyezkedése és "védőmunkája" miatt átjáróház a középpályánk (meg sokszor CR miatt). Amikor Modric játszott helyette látható volt a különbség. Ettől függetlenül én is elkezdeném beépíteni a Xabi utódot a kezdőbe, de nem Ő a főkolompos a középpályán tátongó luk ügyében.
Az meg, hogy a Bayern azért jobb, mert Schweinsteigerre két ember kell... Rá is csak egy kell. De ha valaki rááll, lesz más, aki majd irányítja a csapatot, vagy tovább teszi a labdát egy védőtől elmozgó társnak. Valamint a Bayern játékosai a mieinkkel ellentétben nem helyben állva várják a labdát, és labda nélkül is mozognak, elszakadnak a védőjüktől. Ilyet nálunk csak pár embertől látni gyakrabban.
Matt009 írta:
Coentrao helyett lehetett volna egy második vonalbeli, olcsóbb(!) játékost is igazolni Marcelo mögé
Nem. Nem lehetett volna hozni. 2 évig nyomtuk úgy, hogy Marcelon kívül nem volt más balhátvéd a keretben (csak Drenthe, jézusom...), méghozzá azért nem, mert nem találtunk megfelelő embert. Ha lett volna megfelelő, olcsó bhv, akkor nem lett volna az az ominózus 2 év. Csak hát nem találtunk megfelelő embert. Coentrao leigazolásával nem maga az igazolás ténye a baj, hanem az, hogy 30+ millióért jött.
Az utolsó mondattal egyetértek. De csak azzal. Lehetett volna, ha a vezetőség akarta volna.
Mikor Marcelo idejött, még itt játszott fél évig Roberto Carlos, ha jól emlékszem. Utána volt Heinzénk 2 évig ( :mrgreen: ), majd Drenthénk ( :mrgreen: ).
Eljutottunk a Pérez érába: 1. év megint Drenthe, utána 1 évig nem volt alternatíva, és ekkor jött Coentrao. Első évben még Zidane nem igen foglalatoskodott az igazolásokkal, és elég sokat is költöttünk. Utána már Mourinho volt az, aki igazolt, és Ő nem keresett más alternatívát, mert Coentrao portugál, több poszton bevethető és Mendes az ügynöke ÉS (!) mert top kategóriás (szerintem az). A probléma abban leledzik, hogy nekünk Marcelo mögé nem top kategóriás védő kell. Egy olyan játékost épp ésszel nem igazolunk 30+ millióért, aki a szezon 80%-án a padon ül, ha nincs sérülés. Második vonalas játékost kellett volna ÉS LEHETETT VOLNA keresni, de az Mendesnek nem lett volna jövedelmező. Volt egy cikk róla anno, hogy Mendes már úgy járt kelt a Bernabéu irodáiban, mint ha a sajátjai lettek volna...
Matt009 írta:
A vérfrissítés meg igen is kell.
Nem azt mondtam, hogy nem kell. Csak nem biztos, hogy Gündoganok, meg Kondogbiák a megoldás. Ők eleve már a 3-4. számú jelöltek...
Szerintem sem Ők a megoldások, ebben teljesen egyetértek Veled.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 17., péntek 13:56

Matt009 írta:Hát én azért szomorú lennék, ha Perez robbantása Bale és Lewandovski lenne...
Csak a mostani hírekre célozgattam amiket mostanság írnak... Ha engem kérdezel fingom sincs milyen csatár jön. Az tény, hogy nem sírnám el magam Lewától se, de Jackson gyerek sem rossz stb... Balebe majdnem bíztos vagyok, hogy jön + minimum 1 védő ha nem 2 + 2-3 kp-s. Kérdés csak, hogy kik :hmmm:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 17., péntek 13:51

Hát én azért szomorú lennék, ha Perez robbantása Bale és Lewandovski lenne...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 17., péntek 13:48

Én annyira nem aggódok se az esti meccsel kapcsolatosa, se az átigazolással kapcsolatosan....
A meccset hozni kell, de simán és erre rém egyszerű az indok! Idén ennyit illik letenni az asztalra!!!! A másik része, hogy oda vissza vertük eddig őket még CR nélkül is kikaptak stb...
Az átigazolás terén pedig nem lehet tudni mi mozgás van Perez irodájában vagy éppen Zizu mennyit telefonálgat mostanság :D . Perez robbantani akar és fog is kérdés csak, hogy kiket hozunk. Én abban is biztos vagyok, hogy már Perez tudja ki lesz az edző és már azt is tudja neki ki kell vagy kéne. Bale leigazolásában majdnem biztos vagyok főleg, hogy ha nem végeznek BL indulást érő helyen. Lewandowskyt is akkor lenne, hülye a dortmund ha eladná a bayernnek. Az már erősen olyan lenne mintha maguk alatt vágnák a fát :mrgreen: ... Hamarabb elengedik kevesebbért bárhova máshova, minthogy a bajoroknál kössön ki :coffee: . Ezek a szokásos buzi pletykák, hogy felcsesszék az agyunkat :-@ ! Modricnál is emlékszem, hogy már a végén az volt, hogy megy a chelseabe aztán a végén már a psg is valami óriási áratt dobott be érte végül kevesebbért itt kötött ki... Szokásos legyen miről beszélni pletykák. Báááár a Neymar saga elég igaznak tűnik. Apuka kavarja a kaksit rendesen :hmmm:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 17., péntek 13:32

Matt009 írta:Én is. De ő télen váltott klubot, és télen mi nem szoktunk vásárolni. Az előző nyáron meg elvette az időt a Modric saga, majd utána Lass helyettese volt sürgős. Nem hiszem, hogy komoly ajánlatot tettünk Lucasért, inkább csak érdeklődtünk, hogy eladná-e a klubja.
Mikor Modricot igazoltuk, Lucas már fél éve a PSG játokosa volt. Az átigazolási szezon meg nem azt jelenti, hgoy csak akkortól lehet tárgyalni. A nyári erősítések miatti tárgyalások gyakran már télen, kora tavasszal elkezdődnek. Vagyis normális esetben így kéne működnie.
Matt009 írta:Nagyon kevés olyan játékos van, aki nem top klubban érik top játékossá
Csak a szélső/tkp posztra: Hazard, Neymar, Lucas, Götze. Egyik sem top klubban lett felkapott játékos, és mindegyikkel sokkal előbbre lennénk. Elég valószínű, hogy ebből két nevet Mourinho vétózott meg, közben pedig szerződést hosszabított Di Mariával egy év után :hmmm:
Merci Zizou!

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 17., péntek 13:19

Akkor sajnos már csak nagyon kevés játékosnak az álma a Real Madrid, úgy néz ki.
Sok játékos első hívó szóra jön, de az ilyen játékosok nem top játékosok, és inkább az esélyt akarják megragadni, hogy egy top klubban top játékossá fejlődjenek.

Nagyon kevés olyan játékos van, aki nem top klubban érik top játékossá (jelenleg Falcao az üdítő kivétel, de most nem nagyon tudok mást mondani, anno Ronaldinho volt hasonló...). Akik meg eleve top klubban érnek elit kategóriássá, azokat a klubjuk is inkább megtartaná, meg ők sem akarnak csapatot váltani, mert olyan helyen vannak, ahol megtalálták a számításaikat. Az ilyen játékosokat nem lehet leigazolni. Egyetlen mód van rá, ha ez a játékos gyerekkora óta Real drukker volt, és egy komoly álom beteljesülése lehet ez. Véleményem szerint Cristiano ezért volt leigazolható.
De kétlem, hogy pl Lucas Moura álma a PSG lett volna.
Én is. De ő télen váltott klubot, és télen mi nem szoktunk vásárolni. Az előző nyáron meg elvette az időt a Modric saga, majd utána Lass helyettese volt sürgős. Nem hiszem, hogy komoly ajánlatot tettünk Lucasért, inkább csak érdeklődtünk, hogy eladná-e a klubja.
Még el sem kezdődött az átigazolási szezon és mi már mindenkiről lecsúsztunk?
Nem csúsztunk le róluk, mert a többségük nem is vált klubot. De lényegében az a helyzet, hogy a legjobb opciók minden posztra általunk elérhetetlenek. Egy kevés esély talán van Neymarra, de nem mi vagyunk a fő esélyes klub az ő leigazolására. Vidal, Falcao, érkezése valószínűtlen, és ha Neymar is out, akkor csak másodkategóriás játékosok fognak jönni másodkategóriás játékosok helyett. Ha közben még -100 millában zárjuk az átigazolási szezont, akkor megint mi leszünk az év palimadarai, mint ahogy párszor már voltunk azok...
Casemiro
Na ne már, hogy ez a gyerek a szint... 5. kkp-nek ott lehet a keretben tartani, de vele komolyabban én nem számolnék. Egy meccse volt, ahol volt 1-2 értelmes passza, de kb ennyi. Védekezésben nem jobb Khediránál, nem gyorsabb nála, fejelni meg nem tud, a helyezkedésben is Khedira köröket ver rá. Nem Casemiro a fő célpontunk.
Cavanit meg ne vegyük már meg 60milláért,akkor már ha nincs más,Rooneyt alkudjuk le 25-30ra :-) jobban elnézegetném mint az urut...
Ezzel maximálisan egyetértek. Csak egy kis matek: Higu elmegy 30ért, jön Cavani 60ért, az -30 milla. Higu marad, jön Rooney 35-ért, Kaká elmegy 5 millióért, és megint csak -30 milla. Csak akkor a felállás így néz ki:

--Modric-Xabi--
Özil-Rooney-CR
---Benzema----

és van a padon egy Higuáin. Ha még jön vki Xabi helyére, már korrekt a csapat.

Cavani esetében meg:

Khedira-Xabi
Özil-Modic-CR
----Cavani----

és padon Benzema. És jön még vki Khedira helyére, de Xabi még mindig ott van, még mindig lassú, és nem javult a csapat.

Lehet véleményezni, kinek melyik tetszik jobban. Nekem az első verzió. Anyagilag meg ugyanott vagyunk. A különbség, hogy ezzel a tkp poszton is van megfelelő alternatíva és csatárposzton is. Cavani esetében viszont a tkp poszton csak a kezdő az optimális.
Coentrao helyett lehetett volna egy második vonalbeli, olcsóbb(!) játékost is igazolni Marcelo mögé
Nem. Nem lehetett volna hozni. 2 évig nyomtuk úgy, hogy Marcelon kívül nem volt más balhátvéd a keretben (csak Drenthe, jézusom...), méghozzá azért nem, mert nem találtunk megfelelő embert. Ha lett volna megfelelő, olcsó bhv, akkor nem lett volna az az ominózus 2 év. Csak hát nem találtunk megfelelő embert. Coentrao leigazolásával nem maga az igazolás ténye a baj, hanem az, hogy 30+ millióért jött.
A vérfrissítés meg igen is kell.
Nem azt mondtam, hogy nem kell. Csak nem biztos, hogy Gündoganok, meg Kondogbiák a megoldás. Ők eleve már a 3-4. számú jelöltek...
Nem lesznek jobbak Khediránál? Nincs kizárva, viszont nem lehet tudni biztosan, mindkettő jóval fiatalabb, és ígéretesek. Egy biztos közepes játékosnál hozni kell olyat, aki jobb lehet. Egy részével bebukunk, ez van, nem mi vagyunk az egyetlenek. Egy top csapat nem elégedhet meg a középszerűvel.
Ez is egy érv, amit én elfogadok. Csak Furcsa, hogy a Real általában besül az ilyenekkel, míg más klubnak össze szokott jönni...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 17., péntek 13:13

Én két jó hírt is várok az estétől: kupagyőzelmet és Mourinho távozását.
Egyetértek; nyerjük meg a Kupát és zárjuk le szépen ezt a José korszakot! :Đ :smile:
még talán jackson martinezt kellene bepróbálni, biztos olcsóbb lenne, mint cavani
-->
POR: ¿Alternativa colombiana a Higuaín?

El diario luso 'Record' asegura que el Madrid sigue a un ariete muy prometedor
Tessék; kérésed parancs! :mrgreen:
Még el sem kezdődött az átigazolási szezon és mi már mindenkiről lecsúsztunk? :hmmm:
Sanszos, de azért várjuk ki a végét (egyébként nem kell meglepődni, csak a szokásos formánkat hoznánk)! :coffee:
Ráadásul 60 millió :roll: Barca ennyiért kb Neymart fogja leigazolni.
-->
El padre de Neymar frena el fichaje por el Barcelona
Jelen pillanatban csupán 20 millát ajánlanak a katalánok érte (a Santos 45%, a DIS csoport 40% és a Teisa cég 5% már most eladná); de Neymar apja (10%) blokkolja az üzletet és ragaszkodik ahhoz, hogy csak jövőre, illetve max. legkorábban a Konföderációs Kupa után adják el a srácot! Hogy miért??? Csak és kizárólag a több pénz miatt! :-* Most már a legtöbb hírportál, köztük a katalánok is tényként kezelik, hogy a 10 milla is Neymar apuka zsebében kötött ki (a Santos egy árva pennyt nem látott abból a pénzből)! :-* Utóbbi jelen pillanatban arra játszik, hogy a srácot minél nagyobb pénzért adják tovább és így minél nagyobb jutalék üsse a markát --> ezért ragaszkodik a jövő évi klubcseréhez, mert így az átigazolási díj (a Barcával kötött előszerződésben szereplő 40 milla) teljes egészében az ő és a drága pici fia markát illetné csupán, a Santos meg nem kapna semmit! És még mielőtt valaki megint megtalálna; ezt nem én találtam ki, ma már a legtöbb médiaportál (spanyol, brazil, katalán) tényként kezeli ezt az aranyos történetet! :ike:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Manolo
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Zsigárd

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Manolo » 2013. május 17., péntek 13:10

MorataMartin írta:Összességében ti elégedettek a 2009 óta tartó Perez-érával?
Igen. Egy-másfél évvel azután, hogy átvette a klubot, sikerült azt egyértelműen a világ 5 legjobbja közé juttatni és ott tartani (értem ezalatt, hogy még jelenleg is oda tartozik a Madrid, s remélem, ez az időszak minél tovább tart).

Az elmúlt 30 évben ettől jobb időszaka a klubnak csak az ezredforduló tájéka és talán a Keselyű ötösének korszaka volt (és ezt még Pérez túl is szárnyalhatja). Az azóta eltelt idő köztes intervallumai pedig a tökéletes szopóágat jelképezték:
a: 1991-1996 ( a Barca DreamTeam fénykor, zsinórban négy bajnoki címmel és BEK győzelemmel, valamint a Jesús Gil-féle Atlético ligaelsősége, közben a Real az UEFA-kupából Odense-szintű csapatok ellen zúgott ki - 94 ősz!!!...)

b: 2004-2009 - ezt a korszakot ugye nem kell jellemezni (ha mégis: zsinórban 6-szor kiesés a BL nyolcaddöntőjében két bajnoki cím mellett, a Rijkaard- és a Guardiola-féle Barca tündöklése két hullámban Hispániában és az egész világon, míg a Real a "kanyarban" sem volt, Európában hosszú évekre kiszorult a szűk elitből).

S mivel nagyon sokan leginkább a BL-serleg (egyelőre) elmaradó elhódítása miatt csalódottak, még hozzátenném: ez nem egy olyan kupa, amely megnyerése bármely csapatól is elvárható lenne. Még a Real Madridtól sem. Célként persze gondolom sokan kitűzik maguk elé, de ennek nem megnyerését nem lehet számon kérni játékoson, edzőn, elnökön. Klubvezetői szinten nem is kezelik ezt így, az a többiek maximális lenézésével lenne egyenlő. Egyszerűen be kell látni, hogy nagyon komoly a konkurencia(, ami miatt ennek a serlegnek a begyűjtése sosem válhat evidenciává. Tehát jobb, ha úgy állunk hozzá: ha elhódítjuk, az nagyon jó, óriási siker, ha nem, akkor amellett, hogy szomorkodunk egy kicsit, ezt el kell fogadnunk és menni, próbálkozni tovább. Amikor 1998-ban Mijatovicsék győztek a BL-döntőben a nagy Juventus ellen, már 32 éve várakozott a madridi tábor az újabb európai elsőségre.

S ha (remélhetőleg) a közeljövőben ismét a madridisták emelhetik magasba a BL-trófeát, akkor azt meg kell becsülnünk, kellőképpen megünnepelnünk. Mint ahogy tette azt az Inter a 2010-es diadal alkalmával, vagy ahogy nyilvánvaló ez a Chelsea-táboron, ahol Mourinhót a mai napig a legmagasabb szintű tisztelet övezi az 50 év után elhódított angol bajnoki cím okán.
Vamos Real!

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 17., péntek 13:06

Matt009 írta:Na ez az amit sokan nem értenek meg... Mikor Coentraot leigazoltuk, akkor nem csak azért ő jött, mert nekünk éppen egy balhátvéd kellett, hanem mert a minőségi játékosok közül akkor ő akart hozzánk igazolni. Ugyanez nem volt igaz Cesc vagy éppen Sanchez esetében. Csak azokat a játékosokat tudjuk leigazolni, akik itt akarnak játszani. És ha VIdal vagy Pogba vagy Neymar nem akar a Real játékosa lenni, akkor csinálhatunk akármit ezek nem fognak idejönni.
Először is, adjuk meg Nekik a tiszteletet. Nem "ezek", hanem "ők".
Másodszor, amit Te nem értesz meg, hogy Coentrao helyett lehetett volna egy második vonalbeli, olcsóbb(!) játékost is igazolni Marcelo mögé. Coentrao azért jött mert: 1. több poszton bevethető (ahogy Ronaldo is a kapusposzton); 2. mert egy bizonyos úriember az ügynöke; 3. valóban kellett egy bal bekk (de lehetett volna mást is hozni).

Régebben sok ember igen szívesen játszott volna a Real Madridban, sok ember szívesen játszott volna Mourinho alatt. A különbség az, hogy mi már kisebb fizetéseket ajánlunk átlagban mint más klubok (és ugye megsarcoljuk a reklámbevételeiket is), valamint sok játékost hirtelen taszítani kezdett Mourinho. Egyeseket a "nem rotálok" felfogása, másokat a "kiskedvencek" miatti padoztatása, megint másokat a "játékról" alkotott felfogása. A legszembetűnőbb az Neymar eseténél látszódott. Lehet mondani, hogy Mourinho nem ilyen, mert amik a médiában megjelennek gyakran igen túlzók. De aki nem követi figyelemmel folyamatosan a Real háza táját, az kénytelen így tájékozódni. És Mourinho ezen a téren inkább csak rontott a képen.
Arról már nem is beszélek, hogy Mourinho mikor idejött, azt találta mondani, hogy beszünteti azt, hogy a Real drágán vesz embereket. Valószínűleg ezért nem vettük meg Lucast, és vettünk helyette di Mariát és Coentraot. Ahogy az Adidas reklám mondja, Feel the Difference. (Még úgy is, hogy én bírom a huszonkettesünket.)
Matt009 írta:Khedira és Higuáin legalább itt van. És ne felejtsük el, a tavalyi menetelést velük (is) hoztuk össze. Most egy szar szezon után ki lehet tenni azokat, akik gyengébben teljesítettek, csak ha a helyükre nem érkeznek jobb játékosok, akkor nem volt értelme az egész keret lecserélésének. És általában az aktuálisan felfújt sztárocska 3x annyiért jön, mint a vele kb. egy szinten lévő (általunk lesajnált) játékos távozott.
Senki nem mondta, hogy azelőtt adjuk el Őket, mielőtt letárgyaltuk volna az érkezőket... A vérfrissítés meg igen is kell.
Matt009 írta:
Mert nekünk nem kellett sem Lucas, sem Hazard
Nem biztos, hogy nem kellettek, lehet más klubot jobban preferáltak.
Lucasról volt régen egy kósza hír, hogy a Real Madrid sokallja az árát. (Kár volt.)
Hazard-t Zidane több éven keresztül nyomatta. Az igazolásokért felelős ember, meg azt mondta, hogy nem kell. Szegény ember (mármint Hazard) nem tudott már mit nyilatkozni, először benyalt nekünk, Mou mondta, hogy még túl fiatal. Utána mondta, hogy kisebb csapathoz megy, aztán hozzánk. Kisebb csapat nem tudta megvenni, ment a Chelsea-be. Miután mi kiestünk nem klubot, hanem a pénzt preferálta, és meg is értem.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 17., péntek 13:04

Csak hogy jobb legyen a napotok, a Barca is érdeklődik Gündogan iránt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég