Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 15., szombat 8:06

Realista24 írta:Ma már 600 euróról írnak, ha ez így megy tovább, akár az ezret is elérheti! :lol:
Nem érte el :-( ... Végül maradt a 600 euró.

Tibi09
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Tibi09 » 2014. február 15., szombat 6:47

Ez a meccs leadás érdekes dolog. Lehet egymást utálni, de a 3. helyezett nincs a BL főtáblán és az Atletico ezt nem kockáztathatja szerintem.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 15., szombat 6:43

Ma sima Barca és Atlético győzelmet várok.Holnap idegenben leszünk eredmény kényszerben,nagyon remélem ,hogy sikerül elhozni a 3 pontot.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. február 15., szombat 0:46

Ha az utolsó fordulóban egy döntetlennel a Real Madrid lenne a bajnok,vagy valamelyik csapat győzelme kell ahhoz,hogy ne a Real Madrid legyen a bajnok,biztos,hogy leadnák a meccset... ebben senki se kételkedjen. Profik,de azért lejátszanák ezt egymás között. Utálnak minket,nem akarják,hogy mi ünnepeljünk,azt szereti a nép,ha szenvedünk,ha rossz játékost igazolunk,főleg ha sokért igazolunk,azt szeretik,ha lehet rajtunk csámcsogni.
:goat:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 14., péntek 23:37

én egy másodpercig sem kételkedek benne, a szóban forgó két csapat ha kell 3-at is kap csak ne a Real legyen a bajnok...és ehhez nem kellene szólni a játékosoknak, vagy az edzőknek összebeszélni, ez jönne magától

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 14., péntek 20:27

Hogy ki nyeri a bajnokságot? Arra szavaztam amire szeptembertől most februárig végig megingás nélkül,a legjobbra(csak még nem jött ki egészen,de már körvonalazódik). Ez a real madrid.
-----------------------------------------------------------
Az AM pedig lehet hogy utálja a barcát,de kétlem hogy a real és a barca utálat közel lenne egymáshoz.
Soha ne feledjük fernando torrest,aki nyilatkozta, hogy náluk,fuenlabradában,ami ugye az AM kerülete,ott már kiskoruktól beléjük nevelik a real elleni gyűlöletet. A barca szóba sem kerül ilyen szinten.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 14., péntek 18:56

morientes írta:
h3x0r írta: hogy nevezzuk, az atletico odaadta a meccset, vagy csak a barca egy hajszalnyival jobb volt, a lenyeg az, hogy ha az utolso fordulo elott nincs teljesen a mi kezunkben a sorsunk, akkor bizony mi fogjuk a rovidebbet huzni
Jaj ezt annyira szeretem...:D Ezt most honnan?Kidobta a tarokk kártya,vagy megmondta az üveggömb??? :D
EZO TV-n volt ilyen musor, betelefonaltam es ezt mondtak :mrgreen:

Nyilvan en se tudom a jovot es barmelyik meccsen barmi elofordulhat (en meg bizok benne hogy egyszer Khedira vagy a fia, Khedira Jr. mesterharmast rug nalunk), viszont abban az esetben, ha mondjuk nekunk van 97 pontunk, a barcanak 98, az atleticonak meg 93, felidoben mar mennenk 3-0al, mig a masik meccs dontetlen. Egyszeruen nem tudom elkepzelni hogy az Atletico megdoglik a palyan azert az 1 vagy 3 pontert, ugy hogy mar biztos harmadikok. En se arra gondolok, hogy latvanyosan elbuknak a meccset, mindossze akar tudatosan, akar tudat alatt de nem harcolnanak ugy mintha meg lenne eselyuk az elso helyre.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 14., péntek 18:51

Hát csak képzeld bele magad az Atleticosok v. a Barcások helyébe, ha ők nem nyerhetik meg, akkor nyerje a Real?
Mégha a szurkerek ezt is szeretnék,attól még a játékosok ettől sokkal professzionálisabb sportolók,(csak egy példe,sose tudod hol köthetsz még ki),valamint sem Tatarol,sem Simeonerol nem tudnám elhinni hogy lejáratnák a szakmai hírnevüket,csak azért hogy kibasszanak a Real Madriddal,(Simeone-nál meg amúgy is csak a győzelem elfogadható),ezért nem gondolnám hogy dacból elbundáznák a meccset...de lehet.Csak nem nagyon valószinű...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. február 14., péntek 18:46

lazán beválalná akármelyikük a 3. helyet , ha nekik nincs esélyük megnyerni már a a bajnokságot, és azon a meccsen múlna, hogy mi leszünk-e a bajnokok.

a klasszikust és a derbit hozni kell, onnantól kezdve nincs mese. B-)
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 14., péntek 18:41

morientes írta:
hogy nevezzuk, az atletico odaadta a meccset, vagy csak a barca egy hajszalnyival jobb volt, a lenyeg az, hogy ha az utolso fordulo elott nincs teljesen a mi kezunkben a sorsunk, akkor bizony mi fogjuk a rovidebbet huzni
Jaj ezt annyira szeretem...:D Ezt most honnan?Kidobta a tarokk kártya,vagy megmondta az üveggömb??? :D
Hát csak képzeld bele magad az Atleticosok v. a Barcások helyébe, ha ők nem nyerhetik meg, akkor nyerje a Real? A nagy l....t... lehet nem bírják egymást se, de a szurkolóik soha nem bocsátanák meg nekik, hogy kb megnyerették az ősi riválissal, a Real Madriddal a bajnokságot... Legalábbis én is így gondolom. Első helyről kell várnunk a tabellát és mindenképp nyerni, ha 3 ponton belül van valamelyik, mert gáz lehet...

Bár én örülnék a legjobban, hogy 2 pont hátránnyal mennénk, játszanának egy x-et és jobb egymás elleni eredménynek köszönhetően befutnánk győztesként.. De ez csak egy szép álom marad. :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 14., péntek 18:35

vagy csak hozzászoktak páran, hogy általában a szerencse nem mellénk szokott pártolni. legalábbis az utóbbi pár évben semmiképpen sem.
Nekem annak berögzült nemzeti búskomorságnak tűnt,hogy hát nekünk soha nem sikerül semmi,leöntve egy kis összesküvés elmélet-szósszal...:D
De hogy ne legyen off...nyilván bukhatjuk a bajnokságot,akár az utolsó fordulóban is,de kerek-perec kijelenteni hogy ha úgy alakul,hogy az utolsó forduló dönt,abból mi csak a rövidebbet húzhatjuk...hát az enyhén szólva is merész kijelentés...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. február 14., péntek 18:23

morientes írta:
hogy nevezzuk, az atletico odaadta a meccset, vagy csak a barca egy hajszalnyival jobb volt, a lenyeg az, hogy ha az utolso fordulo elott nincs teljesen a mi kezunkben a sorsunk, akkor bizony mi fogjuk a rovidebbet huzni
Jaj ezt annyira szeretem...:D Ezt most honnan?Kidobta a tarokk kártya,vagy megmondta az üveggömb??? :D
vagy csak hozzászoktak páran, hogy általában a szerencse nem mellénk szokott pártolni. legalábbis az utóbbi pár évben semmiképpen sem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 14., péntek 18:16

hogy nevezzuk, az atletico odaadta a meccset, vagy csak a barca egy hajszalnyival jobb volt, a lenyeg az, hogy ha az utolso fordulo elott nincs teljesen a mi kezunkben a sorsunk, akkor bizony mi fogjuk a rovidebbet huzni
Jaj ezt annyira szeretem...:D Ezt most honnan?Kidobta a tarokk kártya,vagy megmondta az üveggömb??? :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 14., péntek 18:07

Szerintem teljesen mindegy hogy nevezzuk, az atletico odaadta a meccset, vagy csak a barca egy hajszalnyival jobb volt, a lenyeg az, hogy ha az utolso fordulo elott nincs teljesen a mi kezunkben a sorsunk, akkor bizony mi fogjuk a rovidebbet huzni. Ez alatt azt ertem, hogy legalabb 1 ponttal kell vezessuk a tabellat, vagy ugyan annyi pontunk is lehet mint a katalanoknak, de jobb egymas elleni eredmennyel.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 14., péntek 18:00

az atletico nevetve odaadná a meccset a katalánoknak, ha ezen múlna a dolog.
Simeonetol ez a fajta mentalitás életetidegen...úgyhogy én nem hiszem....

Shutter akkor most szèna vagy szalma??? :D Mert nekem abból a hsz-ből nem jött le,de biztos én vagyok a hülye :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. február 14., péntek 17:55

Dehogy dobják...ugyan úgy utálják őket ahogy minket...odateszik magukat hogy bizonyítsák,"mi is lehettünk volna,mi sem érünk kevesebbet..."
utálják őket, tény, de közel sem annyira, mint minket.
az atletico nevetve odaadná a meccset a katalánoknak, ha ezen múlna a dolog.
fordított esetben már nem hiszem, a barca azért komolyabb klub annál, hogy ilyet megtegyen. de ezekből a senkikből simán kinézem.

de lényegtelen, mert már 2 fordulóval a vége előtt eldöntjük . :D

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 14., péntek 17:52

szerintem tuti nem szakadnának meg, ha nem lenne tétje nekik, és ezen múlna, hogy ne a real legyen a bajnok.

vagyis sokkal reálisabb, minthogy mennek, mint a mérgezett egér, kibrusztolnak egy x-et, esetleg nyernek, és pont ennek a pontvesztésnek köszönhetően lenne bajnok a real.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 14., péntek 14:19

wZoLee7 írta:szerintem ha az utolsó fordulón nem múlik majd semmi akkor meglehet...de ha kellene az AtMa pontszerzése a Barca ellen, akkor inkább eldobják a meccset
Dehogy dobják...ugyan úgy utálják őket ahogy minket...odateszik magukat hogy bizonyítsák,"mi is lehettünk volna,mi sem érünk kevesebbet..."
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 14., péntek 10:39

szerintem ha az utolsó fordulón nem múlik majd semmi akkor meglehet...de ha kellene az AtMa pontszerzése a Barca ellen, akkor inkább eldobják a meccset

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. február 14., péntek 10:01

pesszimistahuni: ON :mrgreen:

Nálam barca lesz ebből, jóval könnyebb sorsolás, bíró segítség, és neymar visszatérésével szerintem kijönnek majd a gödörből, hülyeség őket alábecsülni. Aztán ha véletlenül kizúgnak a City ellen(nem látok amúgy nagy esélyt erre) akkor pláne a bajnokságra koncentrálnának maximálisan. A klasszikus meg nagyon háromesélyes meccs lesz, sokan már előre jóváírták, hogy nyerünk, mert a "kezünkben van a sorsunk", de ez még közel sem olyan biztos.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég