Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 1., szombat 20:51

eredmenyek.com 3-3-2-2 felállást ír az internél... :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 1., szombat 20:38

Na nézzük a digó "rangadót". Ki jön?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 1., szombat 15:36

morientes írta: Azt hiszem,az a Xabi féle poszt,a visszavont irányító,lassan kikopik a labdarúgásból,a sportág kicsit más irányt vett,s bár Illarramendit hasonlítjuk előszeretettel az öreghez,ő is más,azok a hosszú mélységi indítások nála sincsenek,meg nem is igen hiszem hogy olyan gyakorisággal,olyan szinten lesznek valaha...
Pirlo meg Xabi az utolsó két nagy róka ezen a poszton,hangsúlyozom kifejezetten ezen,s bár az olasz fiatalok közt is van egy Veratti,aki mondjuk hasonló poszton játszik,úgy mint Illarra spanyolban,de nagyon mást kapásból nem tudok...
Egyre inkább az olyan korszerűbb kp-sok váltják ki őket,mint pl Modric,aki előre meg hátrafale játékban is jó,kiválóan passzol,osztogat,olvassa a játékot,és még távolról is hatékony....Kapocs a támadó és a védekező részleg között.
Abszolút. Ahogy az okostelefonok tudnak mindent, úgy a jó kps-nak is kell. Modric, Yaya, Vidal nem véletlen, hogy ezek ma a toppok. Persze egy-egy mindig lesz majd, de nem ez az irány.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. március 1., szombat 14:40

Alonso posztjára kevesebb a konkurencia, de szerintem ők már csak jutalom falatként kapják majd ezt a VB-t és leköszönnek majd szépen lassan VdB-vel együtt. Torrest, Villat, Arbeloat már szerencsére lecserélték.
Azt hiszem,az a Xabi féle poszt,a visszavont irányító,lassan kikopik a labdarúgásból,a sportág kicsit más irányt vett,s bár Illarramendit hasonlítjuk előszeretettel az öreghez,ő is más,azok a hosszú mélységi indítások nála sincsenek,meg nem is igen hiszem hogy olyan gyakorisággal,olyan szinten lesznek valaha...
Pirlo meg Xabi az utolsó két nagy róka ezen a poszton,hangsúlyozom kifejezetten ezen,s bár az olasz fiatalok közt is van egy Veratti,aki mondjuk hasonló poszton játszik,úgy mint Illarra spanyolban,de nagyon mást kapásból nem tudok...
Egyre inkább az olyan korszerűbb kp-sok váltják ki őket,mint pl Modric,aki előre meg hátrafale játékban is jó,kiválóan passzol,osztogat,olvassa a játékot,és még távolról is hatékony....Kapocs a támadó és a védekező részleg között.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. március 1., szombat 13:19

Anis írta:Olasz utánpótláshoz és a Pirlo utáni világhoz:
- Ciro Immobile (24 éves) csatár idén 21 meccsen 13 gól (Juve és a Torino 50-50%)
- Berardi (19 éves) támadó 19 meccsen 12 gól (4et lőtt a Milannak, felerészt a Juve-é)
Szóval a Juventusnak is simán lehet "normális" olasz támadóduója ha azt akarnák.
Persze, mert garancia, hogy valaki kiemelkedik egy kis csapatban, akkor jó lesz egy nagy csapatban.
Anis írta:- Lazios Candreva-t láttam párszor játszani, nagyon ügyes középpályás (26 éves)
Ő tényleg jó és tudtommal Juve nevelés és több poszton is jól játszik, nem értem, hogy miért nem vitte el még komolyabb csapat.
Anis írta:
Szerintem inkább a védelem lesz a kérdéses, támadókkal elég jól állnak, kp is meglesz még.
Miért lenne? De Sciglio 21, Criscito 27, Bonucci 26, Chiellini 29(még egy VB is benne lehet), Ogbonna 25 meg kitudja hány fiatal tehetség van még, akik idén is kitűnhetnek már.[/quote]
Anis írta:Totti, Pirlo, DiNatale és a többiek pedig már vagy majd lehagyva.
??? :Đ
Anis írta:Egy korszaknak vége és jön a váltás.
(ahogy szerintem a spanyoloknál is ideje lenne már kikoptatni a Xavi-Xabi-VV-Reina féle generációt! és az angoloknál dettó generációváltás lesz a következő EB-VB-re.)
Az olaszoknál biztos, hogy jön majd a váltás, de a spanyoloknál már egy ideje forgatni kellett volna a keretet. Xavit, Alonsot, a két potyalesőt is le lehetett volna már cserélni(főleg Xavit, mert a posztján többi fiatal van, mint Koke vagy Thiago), Alonso posztjára kevesebb a konkurencia, de szerintem ők már csak jutalom falatként kapják majd ezt a VB-t és leköszönnek majd szépen lassan VdB-vel együtt. Torrest, Villat, Arbeloat már szerencsére lecserélték.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. március 1., szombat 12:02

végre eltörlik. elég kaotikus állapotok uralkodnak az ilyen 50-50re vett játékosok miatt a serie A ban. most legalább picit átláthatóbb lesz.
hát ezt adom, főleg a football managerben idegesített ez.
mondjuk én a kölcsönadásokat se szeretem, azok is megkavarják az ember fejét, hogy ide-oda dobálják kölcsönbe az embereket, de ezt a közös tulajdont főleg nem csipáztam..

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. március 1., szombat 9:34

A liga hétfőn tárgyal a comproprietá eltörléséről, azaz a közös tulajdonban lévő játékos, mint intézmény, megszűnik. A Lazio - több más klub társaságában - támogatja a liga lépését, de a Serie A jelentős része ellenzi. Ettől függetlenül, valószínűleg a nyáron már nem lehet ilyen üzleteket kötni, és azok a klubok, amelyeknek vannak ilyen játékosai, pár év türelmi időt kapnak arra, hogy megoldják a helyzetet.
Európában egyébként egyedülálló ez a jogintézmény.



végre eltörlik. elég kaotikus állapotok uralkodnak az ilyen 50-50re vett játékosok miatt a serie A ban. most legalább picit átláthatóbb lesz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 23., vasárnap 0:09

Olasz utánpótláshoz és a Pirlo utáni világhoz:
- Ciro Immobile (24 éves) csatár idén 21 meccsen 13 gól (Juve és a Torino 50-50%)
- Berardi (19 éves) támadó 19 meccsen 12 gól (4et lőtt a Milannak, felerészt a Juve-é)
Szóval a Juventusnak is simán lehet "normális" olasz támadóduója ha azt akarnák.
- Lazios Candreva-t láttam párszor játszani, nagyon ügyes középpályás (26 éves)
- Jorginho 22 éves brazil-olasz kp, Veronában már kimagaslott, most már a Napoliban van!
- Rómában Destro is csak 22 éves támadó. Sztem jó lesz ő, talán több mint az előbbi támadók.
- Lorenzo Insigne a Nápolyban, Npoli-Inter meccset néztem és ott elég jól játszott! 22 éves!

+ Középpályára Verratti alap. Kapuba Buffon után a PSG-s Sirigu elfér még pár évre (27 éves)

Szerintem inkább a védelem lesz a kérdéses, támadókkal elég jól állnak, kp is meglesz még.

Totti, Pirlo, DiNatale és a többiek pedig már vagy majd lehagyva. Egy korszaknak vége és jön a váltás.
(ahogy szerintem a spanyoloknál is ideje lenne már kikoptatni a Xavi-Xabi-VV-Reina féle generációt! és az angoloknál dettó generációváltás lesz a következő EB-VB-re.)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2014. február 17., hétfő 9:19

Balotellit én is kedvelem. Inkább haverkodnék vele, mint jó pár"férfias" focistával :mrgreen: Bár, biztos megdobálna engem is dartsnyilakkal :D

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. február 16., vasárnap 21:04

azért ez a gól sem piskóta :ozil:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 15., szombat 12:58

Szerintem ánblokk egy sz@r. nekem ingyen sem kellene.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 15., szombat 12:21

El Maestro írta:Balotelli
ezt már a Cityben nyomta, aztán a következő hetekben jöttek a why always me-s meg nem tudom milyen ünneplései... :D Mikor be melkasozta félméterről... stb. Amúgy én bírom a tagot és egy jó csapatnak szerintem komoly húzóembere lehetne, ha nem durrana el az agya 5 meccsenként.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. február 15., szombat 12:16

Azigen apukám. :salute: csak nőne be a feje lágya ennek az embernek mekkroa játékos lehetne.. bár így se utolsó.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2014. február 14., péntek 23:38

Balotelli

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 14., péntek 23:12

Engem már komolyan irritál Balo.. Ilyen kurva nagy győztes gólt lő és nem is ünnepli. Kicsit unalmas, hogy rájátszik ezekre a nem törődöm "gólörömökre".

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 14., péntek 23:06

Most nézem én is, geci nagy gól.. kicsit laza a csávó a gólörömnél :D

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. február 14., péntek 22:51

Elég szarul találta el. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 12., szerda 22:14

A Napoli szépen kiütni a Romát. 5-3 összesítésben. Kemény. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 10., hétfő 22:45

Mivel a Digi asszem csak 1 angol meccset adhat egy idopontban,igy a masikon mehet az olasz/francia. Kivancsi vagyok hogy az MLSszel meg az oroszokkal mi lesz
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2014. február 10., hétfő 22:21

Ha esetleg még nem tudnátok, a Seria A küzdelmei jövőre már csak a DigiSporton lesznek láthatóak. Idén még a Sportklub is közvetít, de a Diginek van választójoga, ergo a Sportklubnak maradnak az alsóházi rangadók.
U.I.: Remélem ez a zsúfolt program nem fog az angol bajnoki mérkőzések rovására menni közvetítés szempontjából. Egyébként ennek örülök. Bár nekem nincs Digi Tv-m, de a Neten lehet nézni, a Sportklubhoz pedig szinte sosincs stream.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég