Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. február 17., hétfő 19:45

A legnagyobb baj még mindig az, hogy nem játszott 10 meccset egymás után. Folyamatosan lesérül...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 17., hétfő 19:29

Én látok rá hajlamot, hogy ilyen téren is fejlődni fog, mert egy olyan ember aki mindíg a maximumra törekszik, és azzal vetette magára az emberek figyelmét, hogy évről-évre brutális fejlődésen ment keresztűl az nem fog álmai csapatában leragadni az angol sablonnál. A "baj" az, hogy fejben nem olyan magabiztos mint Jesé aki csupa önbizalom...

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2014. február 17., hétfő 18:55

zalkrisz írta:Ki az aki kitalálta ezt a tavaly Modric sem játszott jól szöveget?
A Marca 2012-es évzáró szavazásán a voksolók 32.2%-a. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 17., hétfő 18:48

Pont ezért írtam... Szerintem kimondottan szereti a kényszerítőzést, és a háromszögellést. Az más kérdés, hogy sok esetben nem kapja vissza (pedig beindul, s ez által kéri a labdát) a labdát, mert a biztosabbat választják, és megy a passz középre... Egy támadónak ilyen téren van nehéz dolga, mert pl Modric azzal magaslott ki, hogy merte kérni a labdát középen...
Géci....én kedvelem a kommentjeid mert egy tisztaszìvű embernek tartalak aki nem változtatja a véleményét ma-holnap de...ezt most rosszul látod...
Bale nem tud mit kezdeni az ilyen sziruaciokkal...ő dinamikus,gyorsba akarja befejezni,ha bemegy ok...ha nem nem...de nem akarja kijátszani 100%-ra,mert nem ezt tanulta,nem ezt tudja...tegnap simán vissza tehette volna Benzemanak,aztán sakk matt...de nem,rossz megoldást választott,ami egy tét meccsen végzetes lehet..(pipita,Özil dortmundba).Jesé alapból simán visszarakja,vagy csinál egy lövőcselt és irány a hosszu...
Bale ilyesmire nem képes.Nem így szocializálódott.Ezt érzékeltetni próbáltam már akkor is mikor idejött.Hogy aztán mennyire fejlődik majd...nemtom...RMCF szerint igen.De én arra hajlok,amerre Csoki,vagy R24, pl,hogy nem...ettől jobb játékba nem lesz.Lehet hogy távolról brutál hatékony lesz,meg pontrúgásból,lehet hogy lefutja Boltot,de játékban,mondom JÀTÈKBAN, jobb nem lesz....
Ronaldoval összehasonlítani meg dőreség,mivel a portugál játékban még mindig villan ha kell,még akkor is ha sokan csak egy gépnek tartják már,valamint ha Bale majd egyszer,egy szezonon belül összehoz 50-60 gólt,akkor nem lesz miről beszélni....de addig viszont...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 17., hétfő 18:23

morientes írta:
de az, hogy játékbe semmi, az durván lekezelő és olvasni is fáj...
Játékban...érted...összjáték,csapat játék,kicsiben,rövidpassz,kényszerítő....játék.Erre gondoltak a kommentelők...
Pont ezért írtam... Szerintem kimondottan szereti a kényszerítőzést, és a háromszögellést. Az más kérdés, hogy sok esetben nem kapja vissza (pedig beindul, s ez által kéri a labdát) a labdát, mert a biztosabbat választják, és megy a passz középre... Egy támadónak ilyen téren van nehéz dolga, mert pl Modric azzal magaslott ki, hogy merte kérni a labdát középen...

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 17., hétfő 18:20

sentry írta:De akár mondhattam volna Modric-ot is. Tavaly nem lavírozott nagyon, idén meg mindenki tudja, látja, hogy mire képes.

Modric kb 5 perc alatt bebizonyította, hogy lát a pályán és mennyire lazán, könnyedségből futballozik. Ki az aki kitalálta ezt a tavaly Modric sem játszott jól szöveget? Azóta ezt nyomjátok sokan, holott csupán kevesebbet játszott, tovább tartott, amíg Mou beépítette, amikor pedig ott volt, kb el voltunk ájulva a könnyedségétől, nem is egy ember írta, hogy pont ilyen játékosok hiányoznak a csapatból... Azt pedig már akkor is a média legnagyobb baromságának tartottuk, mikor a legrosszabb igazolásnak megválasztották és fel voltunk háborodva...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 17., hétfő 17:25

de az, hogy játékbe semmi, az durván lekezelő és olvasni is fáj...
Játékban...érted...összjáték,csapat játék,kicsiben,rövidpassz,kényszerítő....játék.Erre gondoltak a kommentelők...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 17., hétfő 17:15

Kicsit erős ami itt megy most... Tegnap gondolkoztam rajta, hogy beírom, hogy gyengus napja volt, de féltem, hogy 1 hétig azt kell olvasni, hogy mekkora sz*r az ember...
Sokak szerint játékba semmi... Ez elég érdekes, látván, hogy szinte minden meccsen villigtat azért valami olyat amire lehet csettinteni. Az más tészta, hogy van amikor apró nüanszokon elmennek dolgok... Alig várom, hogy nyárin megint jöjjön valami név aztán ne ő legyen az első számù célpont... Tartom totál magabiztossággal, hogy az igazi Bale jövőre fog robbanni, és senkise fog arra gondolni, hogy mi lett volna, ha az árából mást veszünk, de az, hogy játékbe semmi, az durván lekezelő és olvasni is fáj...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. február 17., hétfő 17:14

De akár mondhattam volna Modric-ot is. Tavaly nem lavírozott nagyon, idén meg mindenki tudja, látja, hogy mire képes.
Szerintem meg tavaly is megmutatta, már amikor becserélték az első 9 percben, hogy mire képes. Rajta pontosan látszott, hogy mit tud, ahogy a korábbi években is még a Spursben, neki csak be kellett épülnie és stabilizálnia a játékát.

Ramsey meg egyszerűen ugrott egyet a fejlődésében. De ő előtte nem volt nagy szám, idén kezdett kiteljesedni, ha nem hozza ezt, akkor se lepődik meg senki.



Bale viszont 25 éves lesz, PL legjobbjának választották, le lett igazolva 91 millióért. És amiről beszélünk, az a mezőnybeli játék, amit Bale korábban se nagyon mutatott ezen a poszton. Jelenleg még azt a meccsenkénti felvillanást is mérsékelten.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 17., hétfő 16:27

ne aggy
azért gyerekek... :)
Tettem bele egy kis folklórt,de az kicsit sem azt jelemti hogy 5.-es szinten adom elő a helyesírást.Ha ez a legnagyobb problémád;akkor ajánlom Grétsy Laci bácsi fb oldalát,ott el lehet vitatkozni a magyar nyelv szépségeiről...
De nyilván ha az égig magasztaltam volna ezt a walesi sárkányt,ezt a vadlovat,ezt a mustangot,akit lassan beválasztanak a SETI programba,akkor ezt a népies kiszólást észre sem veszed...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 17., hétfő 16:10

Gascoigne írta:
Kerlon írta:vissza sarkítva szerintem meg bárkit képes levenni egyvéegyben (tipszmiszk!!!) és hihetetlen nagy veszély forrás a kapu, mivel jól érkezik, jól fejel és jól fejel. Arról nem is beszélve, hogy neki se büdös a védekezés, mint DM-nek és az ő is beáll a sorba, ha kell.
oké...
nem az én dolgom, de délután fél négy múlt, nincs ehhez kicsit korán? :lol: :lol: :lol:
kicsit fáradt vagyok, de egy előtt-ön kívül nem értem mi a problémád. :) Ha a tartalommal van, akkor köss bele, szívesen válaszolok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. február 17., hétfő 16:09

Szerintem elhamarkodottan ítélkeztek felette jelenleg.

De ti dolgotok. :)

Lehet rossz példa, de tavaly láttam Ramsy-t focizni, azt mondtam hogy ennél falábú balfalloszt ritka látni.... kb 5 méterre képtelen volt passzolni. Jelenleg ha egészséges, akkor az első számú alapember Wengernél.

De akár mondhattam volna Modric-ot is. Tavaly nem lavírozott nagyon, idén meg mindenki tudja, látja, hogy mire képes. :)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 17., hétfő 15:57

és sokkal többet azért nem várok Bale-től... Statisztikában hozza azt, amit a Spursben, és sokkal többet ott se tett.
Játékban meg nem kell sokat várni tőle, ez akkor sem volt kifejezetten az erőssége, amikor a Spursben szabad kezet kapva mindenhol feltűnt a pályán, úgyhogy most, hogy kötött poszton játszik, pláne nem kell arra számítani, hogy kiemelkedőt fog nyújtani ezen a téren. Nem ez az erőssége.
Körülbelül hasonlóakat írtam róla november környékén. Szerintem sem lesz sokkal jobb játékban, ami aggasztó. Persze kellenek a meccset eldöntő góljai, de még jobban kellene előre a jó játék. Azért tavaly is Benz, Higu, CR megrúgták a maguk góljait, de a jó játék hiányzott. Többre értékeltem volna egy teljesítményével kiugró játékost, semmint egy statisztikailag jó, de alapból a játékhoz sokat hozzá nem embert.

Persze még lehet jó, de azért azt nehéz az erőlétre fogni, hogy egy cselt nem tud megcsinálni, vagy egy értelmes passzt nem tud adni, a megoldásai pedig sorozatban rosszak, ha nem alibimegoldásról van szó. De én nem ekézem jövő novemberig. Ha addig sem talál magára, akkor viszont el kell gondolkodnia hogyantovábbon.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 17., hétfő 15:51

Kerlon írta:vissza sarkítva szerintem meg bárkit képes levenni egyvéegyben (tipszmiszk!!!) és hihetetlen nagy veszély forrás a kapu, mivel jól érkezik, jól fejel és jól fejel. Arról nem is beszélve, hogy neki se büdös a védekezés, mint DM-nek és az ő is beáll a sorba, ha kell.
oké...
nem az én dolgom, de délután fél négy múlt, nincs ehhez kicsit korán? :lol: :lol: :lol:
Realista24 írta:Ez a rész mindent elmond róla. Kicsit sarkítva, többre mennénk Beckhammel, mint Bale-lel.
off, de ha már így belegondolok: ahogy Cristiano beindul, érkezik és fejel...nem lettek volna rossz páros az angollal
ne aggy
azért gyerekek... :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 17., hétfő 15:40

hogy ez a probléma jövőre elmúlik egy teljes előszezonnal.
Ez az "előszezon" mantra megy még egy ideig,de előbb-utóbb már nem lesz kifogás...
Ha csak ne aggy isten meg nem sérül megint,mert akkor nyilván kezdheti előlről,s akkor már nem Gareth Bale-nek fogják hívni,hanem Gareth Sziszifusznak... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 17., hétfő 15:36

vissza sarkítva szerintem meg bárkit képes levenni egyvéegyben (tipszmiszk!!!) és hihetetlen nagy veszély forrás a kapu, mivel jól érkezik, jól fejel és jól fejel. Arról nem is beszélve, hogy neki se büdös a védekezés, mint DM-nek és az ő is beáll a sorba, ha kell. Lehet itt Jesét most éltetni, mert megérdemli, de ő se szokott mezőnyben virgonckodni és tőle is csak egy-egy gólt, gólpasszt láthattunk eddig. Én továbbra is tartom, hogy Bale, ha idén már nem is, de jövőre húzóember lesz, ha elkerülik a sérülések.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. február 17., hétfő 15:33

Realista24 írta:
Játékban meg nem kell sokat várni tőle, ez akkor sem volt kifejezetten az erőssége, amikor a Spursben szabad kezet kapva mindenhol feltűnt a pályán, úgyhogy most, hogy kötött poszton játszik, pláne nem kell arra számítani, hogy kiemelkedőt fog nyújtani ezen a téren. Nem ez az erőssége.
Ez a rész mindent elmond róla. Kicsit sarkítva, többre mennénk Beckhammel, mint Bale-lel.
azért ezzel nem értek egyet. Cének se a játék a legnagyobb erőssége, mégis a világ talán legjobbja.

szerintem az utóbbi pár meccsen már bőven adott okot bizakodásra. még mindig gyenge, de azt érzem rajta, hogy már nem érzi magát annyira idegen környezetben és poszton. illetve a végére mindig elfárad, de remélem, hogy ez a probléma jövőre elmúlik egy teljes előszezonnal.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 17., hétfő 15:32

Ez a rész mindent elmond róla. Kicsit sarkítva, többre mennénk Beckhammel, mint Bale-lel.
Nos marketing értékben meg aztán pláne...:D
Amúgy birtam Becks't sőt birom még ma is....nem csak jó fazon de kiváló sportember is... :salute: Na de ez itt off :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 17., hétfő 15:22

Játékban meg nem kell sokat várni tőle, ez akkor sem volt kifejezetten az erőssége, amikor a Spursben szabad kezet kapva mindenhol feltűnt a pályán, úgyhogy most, hogy kötött poszton játszik, pláne nem kell arra számítani, hogy kiemelkedőt fog nyújtani ezen a téren. Nem ez az erőssége.
Ez a rész mindent elmond róla. Kicsit sarkítva, többre mennénk Beckhammel, mint Bale-lel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 17., hétfő 14:00

ziro4vr írta:Hát én néztem miatta spurs meccseket, ahogy már írták, nem ugyanaz az ember.. Nyilván annyira domináns itt nem lesz, nem is lehet, de ott aztán volt tőle minden.

Én is azt gondolom amúgy, hogy a bajnokságban hozza majd a statokat a gyenge játékkal, a bl-ben viszont oda fogja magát tenni. Idén ezt várom, aztán kövi idényben már sokkal többet.
Mondjuk ez nem meglepő. Ott köré volt építve a csapat, ott játszhatott, úgy játszhatott, ahogy érezte, ahogy a legjobban ment neki a játék, a csatár mögött kezdett, aztán kiment a bal vagy éppen a jobb szélre, visszament a saját térfelére labdáért, felhúzódott egészen a csatár mellé, és így tovább. Mindenki szerette és bízott benne, így duzzadt az önbizalomtól, éppen ezért ha helyzetbe került, azt kegyetlenül beverte, és kiélezett szituációban is el merte vállalni harmincról.

Még tavaly nyáron, a madridi transzfer előtt leírtam a véleményem az üggyel kapcsolatban, azt mondtam akkor, hogy amíg Ronaldo Madridban van, addig le lehet igazolni Bale-t, de mivel a portugál jelenlétében nem lehet a walesi köré építeni a csapatot, ezért nem is fogja azt a szintet hozni, amit a Lane-en. És ez egyelőre beigazolódni látszik, a jobb szél szerintem nem fekszik neki annyira (mondjuk nincs más lehetőség a számára), ennek ellenére azért bale fog jönni előbb vagy utóbb, én is azt gyanítom, hogy a BL-ben fog robbantani.

Játékban meg nem kell sokat várni tőle, ez akkor sem volt kifejezetten az erőssége, amikor a Spursben szabad kezet kapva mindenhol feltűnt a pályán, úgyhogy most, hogy kötött poszton játszik, pláne nem kell arra számítani, hogy kiemelkedőt fog nyújtani ezen a téren. Nem ez az erőssége.

Egyébként összességében szerintem is javulni fog jövőre a teljesítménye, baromi sokat jelenthet egy hosszú, teljes, sérülésektől mentes felkészülés/előszezon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 regisztrált és 0 vendég