Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. február 18., kedd 23:05

Pelle, sztem sem olyan hűű de nagy edző.
próbáltam visszaemlékezni arra az évre, amikor a Real Madridnál edzősködött..
hát ott azért a Lyon elleni sima bukó meg az Alcrocón elleni szégyen az ami eszembe jut..

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 18., kedd 22:58

TBone írta:hogy verjem bele ottó nagy pofájába :lol: most már a meccs előtt eldőlt a továbbjutás azt mondja :lol:

ezzel a cityvel nem lehet bekkelni, ahhoz nem elég jók, nem is tudom miért ezt választotta pelle. bár az első félidőben ha náluk volt a labda, akkor se tudtak vele mit kezdeni. nagy 0.

leverkusenbe vajon volt sorbaállás ibra mezéért?

1.barcás,tehát nagy a pofája,még egy ideig,és remélhetőleg 30 éven át kuss.
2. pelle nem egy nagy edző....csak azt hiszik,mert a barca ellen nekik mert menni,amúgy nagymálna volt sz egész.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 18., kedd 22:52

Na amitől "tartottunk" (vagy mégse :mrgreen: ) bekövetkezett...
Pellegrini nekiállt "buzizni" mint a barca ellen a csapatok nagy százaléka.Esélyesebbnek tartottam a Cityt, amennyiben a saját játékukat játszva nekirontanak a barcának, de így becsinálva,semmi harciasság, szinte semmi előre játék, még csak ívelgetni sem próbáltak csak a végén.A Barca meg köszönte szépen és rutinos BL rókaként lehozta a meccset,nem játszottak kifejezetten jól de rosszul se, bőven megérdemelt volt ez.Demichelis meg... :lol: szerintem a világon mindenki a fejét fogta amikor meglátta a kezdőben,csak egy ember nem és az pont az edző.

Ahogy már írtam madridista szemszögből minden jó, a barca megy Sociedadba hétvégén, meg hát azért nem b csapattal fognak kiállni a visszavágóra a City ellen...úgy látszik a meglepetés holnapra marad :mrgreen: GoGunners :salute: :lol:

Legszebb öröm a káröröm de ha az eszünkre hallgatunk természetesen meneteljen a barca legalább az elődöntőig ne pihengessenek. :agree:

A visszavágón a Citynek nincs mese, semmi taktikázás előre előre és előre,akár ki is tömheti őket a barca, de ígya meg Pelle amit kikevert magának... :Đ
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 18., kedd 22:51

PSG meccs osszefoglalojabol meg amit lattam,az jott le higy Ibra szep zsugakat osztott. Maxwellel meg ketten megoldottak a szelen ha akartak.
Azert jo az oreg a haznal..
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 18., kedd 22:47

Kamiu tizenegyes ide vagy oda,a barca rátudta erőltetni a stilusát a cityre,a meccs képe alapján az elejétől a végéig.Idegenben.Így meg nem lehet nagy dolgokat álmodni.Azaz lehet,álmodni,de megvalósítani nem.
Már csak azt nemtom hová tűntek azok,akik egész héten azt zengték hogy a barca ki lesz tömve... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2014. február 18., kedd 22:46

torjack írta:ja. nem is értem, hogy nem tudta Messit levenni a pályáról, hisz ő is argentin
a labarol vette csak le, aztan azzal egyutt magat is a palyarol. legalabb a visszavagon nem kezd.
rossz volt nezni az elso felidot, botrany volt a kezdo is, Dzeko negyed ora alatt veszelyesebb volt a kapura, mint Negredo elotte.
a barca meg 10 emberrel se tudott mit kezdeni, csak amikor mar teljesen fellepett a city a barca kapujaig. amugy a city is egy rakas hulladek volt.

a studio meg egy vicc, még reagalni se erdemes ra.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 18., kedd 22:45

Remy írta:Ez a meccs tipikusan oylan volt, mint anno a BL döntő... Chelsea - Bayern. A Bayern erős volt, szépen fociztak, aztán jött a Chelsea, aki az egész szezont véve nem volt kiegyensúlyozott és erős, mégis behúzta a meccset. Ez van, ilyen a focit.
Nem, ilyen a BL. Itt kurvára nem számít a pillanatnyi forma, itt azok is rúghatnak 2-3 gólt egy meccsen, akik egész évben nem rúgnak annyit. Egy teljesen más atmoszféra a BL, itt tényleg csak azt a közhelyet lehet puffogtatni, hogy itt bármi megtörténhet. Pl amire utaltál is, a full esélyes Bayern hazai pályán, a full esélytelen Chelsea ellen, aztán tessék, tudjuk mi lett a vége.
De fel lehetne hozni a 2005-ös, őrült döntőt is.

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: TBone » 2014. február 18., kedd 22:44

hogy verjem bele ottó nagy pofájába :lol: most már a meccs előtt eldőlt a továbbjutás azt mondja :lol:

ezzel a cityvel nem lehet bekkelni, ahhoz nem elég jók, nem is tudom miért ezt választotta pelle. bár az első félidőben ha náluk volt a labda, akkor se tudtak vele mit kezdeni. nagy 0.

leverkusenbe vajon volt sorbaállás ibra mezéért?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TBone 2014. február 18., kedd 22:46-kor.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 18., kedd 22:40

hehe írta:sztem pont neked/nekünk kéne pofa lapos módban nyomni, mint real drukkerek...
Jó hát a Real az más helyzet. :D
Annyi igaz, hogy mi is évek óta szerencsétlenkedünk, de ettől függetlenül a City is csak a nagy szavak klubja maradt.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. február 18., kedd 22:40

Sierra írta:Hagyjad már, a fifánál mindenki arra feszül, hogy minél több meccset manipuláljanak, hogy dőljön a moné. A korrupció melegágya az a fos szervezet. Szánalom ami ott (is) megy évek óta.
Erre próbáltam célozni ezzel a szövegrésszel:
hogy pont attól futball a futball, hogy a bírók tévednek és tévedéseik nagyban befolyásolhatják a meccset ezzel egy új fordulópontot biztosítva.
Csak én nem akartam így kimondani, de örülök, hogy te megtetted. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára L.Miki 2014. február 18., kedd 22:40-kor.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 18., kedd 22:40

Barca ide vagy oda, aki idén figyelemmel követte a City és a Barca meccseit is, az nem mondta azt, hogy a barca lesimázza. Bl-ide vagy oda, a City szépen és eredményesen focizott, míg a barcánál védelmi gondok, meg úgy összességében semmi nem működött igazán jól.

Ez a meccs tipikusan olyan volt, mint anno a BL döntő... Chelsea - Bayern. A Bayern erős volt, szépen fociztak, aztán jött a Chelsea, aki az egész szezont véve nem volt kiegyensúlyozott és erős, mégis behúzta a meccset. Ez van, ilyen a focit.

City továbbjutást vártam, hát nem lesz... Barca majd megkapja az olympiakos - MU győztesét, aztán már a 4 között vannak :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2014. február 18., kedd 22:44-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. február 18., kedd 22:39

Amugy demikkelisz argentin nem?


ja. nem is értem, hogy nem tudta Messit levenni a pályáról, hisz ő is argentin!








Raisen után szabadon :mrgreen:

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Chris » 2014. február 18., kedd 22:39

Nekem is ez jár a fejemben. De szerintem ez várható volt. Az ultra optimisták hittek csak abban, hogy majd megcsapják a barcát, a realitás sima barca továbbjutást sugallt szerintem. Meg ennyit az összevásárolt fosh Mencseszter szitiről, egy forintot nem ér ez a csapat, se most, se 10 év múlva. Lassan 4 éve építkeznek, de azon a mákos PL címen kívül nagy nullák.
A PSG pl. tudott ésszel építkezni, van erre is jó példa. Ez az amikor vesznek tucatnyi ügyes focistát, de Negredoval meg Navassal nincs BL esélyes csapat, ennyi. A mai meccsen egyébként egy döntetlen azért bennük volt, de elszúrták. Nameg egy komoly csapatban Demichelis nem játszhat ez alapszabály. Van még mit érniük, mondjuk ennél a kezdettől fogva beszari hozzáállásból aligha lehetett volna továbbjutás. Én csak azt sajnálom, hogy nem tették nehézzé a továbbjutást a Barcelonának, nem is baj ha mennek még pár kört, csak jobban meg kéne őket izzasztani, hadd hulljanak a pontok a bajnokságban.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. február 18., kedd 22:38

Amugy demikkelisz argentin nem? Akkor meg is van, felidoben az isten raszolt h jo lenne ha csinalna valamit, mert nem nagyon tudnak mit kezdeni a csapataval.
az. argentin, hogy fene a belit :lol:
félidőben nem az isten szólt rá, hanem a saját agya, hogy system override, túl sok a gondolkodás, az "okosba" a lelátóra baszott labdák után elfáradt a drágám.
Kép
Kép
Kép

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 18., kedd 22:38

Nehéz függetleníteni attól a befújt tizitől, ami nem volt az, a piros viszont jogos volt,így szerintem anélkül is bedaráltuk volna őket,és rúgtunk volna gólt.
Ez a city nagy csalódás volt, mert semmit nem akartak csinálni,legalábbis,keveset tettek érte.szerintem
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 18., kedd 22:37

hehe írta:brazilok vagyunk,
elfocizgatunk,
megcsináljuk a kényszerítőt,
lefektetjük a köcsög védőt.
eltesszük a kapus alatt,
oszt megyünk a faszba haza.

(vébére rendes dalokkal készülök, annyi gólt fogunk baszni :mrgreen: )
juj, ez fájt. :lol:
L.Miki írta:miszerint vannak olyan emberek a FIFA tagjaiban, akik úgy vélik,
:lol: :lol:
Hagyjad már, a fifánál mindenki arra feszül, hogy minél több meccset manipuláljanak, hogy dőljön a moné. A korrupció melegágya az a fos szervezet. Szánalom ami ott (is) megy évek óta.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. február 18., kedd 22:37

én a barca továbbjutásának jobban örültem volna, mint a cityének, HA a city tudott volna most tartani egy 0-0t, a barca tartalékolt volna a visszavágón, és azon kellett volna kiadniuk mindent magukból. így most figyelhetnek teljesen a ligára, szerencse, hogy valszeg nekünk sem kell a schalke ellen majd kisajtolnunk magunkból mindent.

kösz demichelis :agree: (és pellegrini a fos taktikájával, mert tudott azért a city 10 emberrel is támadni)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. február 18., kedd 22:36

Lassan 4 éve építkeznek, de azon a mákos PL címen kívül nagy nullák.
sztem pont neked/nekünk kéne pofa lapos módban nyomni, mint real drukkerek...
Kép
Kép
Kép

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. február 18., kedd 22:35

Ezt a meccset nem a barcelona nyerte meg hanem demikkelisz vesztette el. :( :mrgreen:

Amugy demikkelisz argentin nem? Akkor meg is van, felidoben az isten raszolt h jo lenne ha csinalna valamit, mert nem nagyon tudnak mit kezdeni a csapataval.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. február 18., kedd 22:33

torjack írta:Ennyit a korábban prognosztizált sima shitty továbbjutásról :mrgreen:
Nekem is ez jár a fejemben. De szerintem ez várható volt. Az ultra optimisták hittek csak abban, hogy majd megcsapják a barcát, a realitás sima barca továbbjutást sugallt szerintem. Meg ennyit az összevásárolt fosh Mencseszter szitiről, egy forintot nem ér ez a csapat, se most, se 10 év múlva. Lassan 4 éve építkeznek, de azon a mákos PL címen kívül nagy nullák.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 242 regisztrált és 0 vendég