Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 19., szerda 8:07

Ibra megint mi gólt vágott.. megszakad a szívem az ilyenek láttán, hogy sosem játszott nálunk... felőlem jöhetne most is, két év múlva is, nem érdekel a kora, amíg ilyen az erőnléte és ekkora vadállat.... Lehet egy nagyképű köcsög, de van is mire neki, bírom a pofáját, igaza van, nélküle az a vb nem az igazi.... nem gondoltam volna, hogy Real mezen kívül más is lesz, de egy Ibrásat muszáj beszereznem :'( :'(

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 19., szerda 0:37

Agüero ide vagy oda, a City motorja Yaya... Negredo meg akármennyire is mesze van a klasszis szinttől, de a Cityben megtalálta a számításait, és nem lehet azt mondani rá, hogy rossz, sőt... nagyon is jól tolja. Úgyhogy itt nem lehet Agüerora fogni a dolgokat, ez nem az ő hiánya miatt ment el.

Nem támadott a City, pedig az a legnagyobb fegyverük, abban jók. Temérdek gólt lőttek egész szezonban, erre jönnek a katalánok, és arra játszanak egy barca ellen, hogy ne kapjanak gólt? Ennyire vak nem lehet valaki... értem én, hogy ez nem FIFA, stb, de évek óta lehet látni, ha egy csapat, legyen az City vagy Levante, de ha nekiesik a barcának, és gyötör az első perctől az utolsóig, akkor bizony meglehet fogni a katalánokat, mert nem ízlik nekik a letámadós foci.

Pellegrini elbaszta, ennyi. Nem kell ezt szépíteni. Nyáron ki is rúgnám, ha én lennék a City tulaja. olyan edző kell oda, aki támadni és győzni akar. Pellegriniben nincs tűz, egy csendes taktikus (nem-nem Zombori :mrgreen: ) jó a keret, nagyon is jó, de ilyen felfogással nem lehet a BL-ben mit kezdeni.

A helyükben és rámozdulnék Kloppra, mert talán neki is jót tenne a váltás, kezd beleszürkülni a Dortmundba :/
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 19., szerda 0:34

Azokat sem értem akik most itt savazzák a Cityt ,hogy 10 év múlva sem lesznek sehol, meg hogy milyen szar csapat...
Ezt most benézték nagyon, ugyanúgy mint Ancelotti a klasszikuson, ettől még nem fogalmatlanok.Erős csapat, csak hát ez a BL , egyszer hibázol és már kint vagy...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 19., szerda 0:30

sentry írta: Elzomborizta ezt a meccset Pelle apó. Ez van. Sajnos.
Hát ja, de nekünk egyáltalán nem sajnos.Persze a káröröm meg a pici lelkünk, mindig örül egy barca verésnek, de ha átgondoljuk nekünk az a jó ha az elődöntőig megy a Barca.Max annyit bánhatunk,hogy ilyen hamar eldőlt...de még azt se nagyon mert hiába tűnik reménytelennek, azért elég bátor lenne Tatától tartalékolni a visszavágón, láttunk már cifrább dolgokat is mint 0-2ről visszajönni...

Meg hát nekünk félni valónk továbbra sincs senkitől se, meggyőződésem, hogy a Bayern ugyanannyira tart tőlünk mint fordítva, ezt a mai Lahm nyilatkozat is alátámasztotta,a barcától sincs félni valónk, komolyan kell venni mindenkit és jó lesz minden.

És a Herceg még köztünk sincs... :shifty:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. február 19., szerda 0:25


Re: Bajnokok Ligája

PosztSzerző: Matt009 Dátum: 1 perccel ezelőtt

Pellegrini meg ezért nem top edző. Neki is kéne 10 meccs a Barcával mire rájönne..... persze ő is lenyilatkozza hogy azt kell játszani mint a bajnokságban erre feláll egy beszari tatikával meg Negredokkal. Szép vót, ülj le egyes!



Azért Pellét itt meg kell védenem. Mit csináljon, amikor Aguero sérült, csak Negredo volt csatárnak, Dzeko 20 perc alatt bizonyította, hogy semmivel sem jobb Negredonál? Fernandinho sérülésből jött vissza, csak azért tolta kezdőbe, mert Javi G még a magyar válogatottba se férne be, illetve Nasri is sérülésből jött vissza, kérdés mennyit bírt volna kezdőként, ráadásul ha ő a bal szélső, akkor a City is kevésbé stabil, ami egy szintén kérdéses Fernandinhoval karöltve nagy kockázat.
Pelle megpróbálta, amit lehetett, más körülmények között akár több kockázatot is vállalhatott volna, de jelenleg nem igazán volt választása. Demichelis hibája meg az egész meccset tönkretette. Szerintem Nasrival akarta felpörgetni a meccset és a támadójátékot, de a kiállítás és a hátrány ezt tompította. Azt meg ne felejtsük el, hogy ez a Barca még mindig baromi erős, ha kapnak egy tizit plusz emberelőnyt, akkor még a BM-et is megbasszák. Ma ebben a CItyben nem volt több egy szoros 1 gólos győzelemnél, de azt egyéni hibák, bírói ítéletek ellehetetlenítették. Addig a City partner volt, utána is felvették a harcot. A Barca ugyan kontroll alatt tartotta a meccset, de Demichelis butaságáig a kontoll és a mezőnyfölény semmit sem ért.
Nem értek egyet veled. A kiállításig semmit nem mutatott meg a City abból,amihez idén hozzászokhattunk. Rossz volt a stratégia,rossz volt a taktika. Az emberek adottak voltak,de nehogy már Agüero hiányára kenjük az egészet... Pellegrini nem jó megoldást választott. Nem tudhatta előre,hogy ez lesz a forgatókönyv,de azért támadóbb szellemben is felküldhette volna fiait,ha már hazai pálya és BL. Beszari volt,az az igazság.
:goat:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. február 19., szerda 0:22

Ribéry lesz holnap? Mert ha lesz,akkor mehet a ház a Bayernre,ha nem lesz,akkor a szomszédé is.
:goat:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 19., szerda 0:20

Pellegrini meg ezért nem top edző. Neki is kéne 10 meccs a Barcával mire rájönne..... persze ő is lenyilatkozza hogy azt kell játszani mint a bajnokságban erre feláll egy beszari tatikával meg Negredokkal. Szép vót, ülj le egyes!
Azért Pellét itt meg kell védenem. Mit csináljon, amikor Aguero sérült, csak Negredo volt csatárnak, Dzeko 20 perc alatt bizonyította, hogy semmivel sem jobb Negredonál? Fernandinho sérülésből jött vissza, csak azért tolta kezdőbe, mert Javi G még a magyar válogatottba se férne be, illetve Nasri is sérülésből jött vissza, kérdés mennyit bírt volna kezdőként, ráadásul ha ő a bal szélső, akkor a City is kevésbé stabil, ami egy szintén kérdéses Fernandinhoval karöltve nagy kockázat.
Pelle megpróbálta, amit lehetett, más körülmények között akár több kockázatot is vállalhatott volna, de jelenleg nem igazán volt választása. Demichelis hibája meg az egész meccset tönkretette. Szerintem Nasrival akarta felpörgetni a meccset és a támadójátékot, de a kiállítás és a hátrány ezt tompította. Azt meg ne felejtsük el, hogy ez a Barca még mindig baromi erős, ha kapnak egy tizit plusz emberelőnyt, akkor még a BM-et is megbasszák. Ma ebben a CItyben nem volt több egy szoros 1 gólos győzelemnél, de azt egyéni hibák, bírói ítéletek ellehetetlenítették. Addig a City partner volt, utána is felvették a harcot. A Barca ugyan kontroll alatt tartotta a meccset, de Demichelis butaságáig a kontoll és a mezőnyfölény semmit sem ért.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. február 19., szerda 0:18

dzsi91 írta:
sentry írta: És szerintem ha mi nem, akkor a Bayernen kívül senki nem állítja meg a Barcát.
Azért ettől a meccstől sok minden nem változott.A barca semmi extrát nem csinált ma,játszottak és kihasználták a City amatőrségeit,nem focizták le a City-t vagy hasonló.PL egy Real,Bayern,Chelsea ellen ez a mai teljesítményük kevés lett volna...A PSG számomra nagy talány, megnézném már őket valami kemény csapat ellen a következő körben.

Akik City sikert jósoltak szerintem(köztük én is) a Manchester City-t várták a pályára, nem ezt a gagyi Mourinho Copy-t.


Ibra meg egy állat. :D
Ezt írtam. Ha így mentek ki, mindenki írta, hogy akkor valszeg nyalóka lesz. Bíró segített igaz, de az lett. Mindenki tudja, hogy hiába nincs jó formában a Barca nem lehet lenézni őket se beszarni. Eldugják a labdát, aztán anélkül nehéz gólt rúgni.

Elzomborizta ezt a meccset Pelle apó. Ez van. Sajnos.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 19., szerda 0:13

sentry írta: És szerintem ha mi nem, akkor a Bayernen kívül senki nem állítja meg a Barcát.
Azért ettől a meccstől sok minden nem változott.A barca semmi extrát nem csinált ma,játszottak és kihasználták a City amatőrségeit,nem focizták le a City-t vagy hasonló.PL egy Real,Bayern,Chelsea ellen ez a mai teljesítményük kevés lett volna...A PSG számomra nagy talány, megnézném már őket valami kemény csapat ellen a következő körben.

Akik City sikert jósoltak szerintem(köztük én is) a Manchester City-t várták a pályára, nem ezt a gagyi Mourinho Copy-t.


Ibra meg egy állat. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. február 19., szerda 0:05

Azért durva hogy suttyó magyar fórumosok közül rengetegen megírtuk, hogy ha beszari taktikával áll fel a City (vagy akárki) akkor nagy eséllyel felkerül az a bizonyos álarc...

Legközelebb meg 10ezret ráteszek kötésben a piros + 11es + Messi gólra. Eszméletlen. Hihetetlen, hogy ez kb rendszeres.
Pellegrini meg ezért nem top edző. Neki is kéne 10 meccs a Barcával mire rájönne..... persze ő is lenyilatkozza hogy azt kell játszani mint a bajnokságban erre feláll egy beszari tatikával meg Negredokkal. Szép vót, ülj le egyes!

Barca, Bayern, PSG ott van a nyolcban.

És szerintem ha mi nem, akkor a Bayernen kívül senki nem állítja meg a Barcát.

AZ meg mekkora blama, hogy az agyonsztárolt angol csapatok égni fognak a BL nyolcaddöntőben. :lol:
Mert senkinek ne legyen kétsége, hogy az Arsenal ki fog kapni. Bayern nem fog senkitől besz_rni, főleg ne megy Özil-Zsírú-Cazorla triótól. :) Rühellem a bajorokat, de elismerem, hogy olyan stabilak mint az 10 lábú ló. :mrgreen:

Mindenesetre magunkat a 4 közé várom, ha nem a bőrgatyásokkal játszunk. De 1 meccsen, döntőben szerintem őket is verhetjük. CR, Bale, Jesé (igen ő is, mert rendre betalál nagy meccseken is, agilis, igazi harcos játékos), Modric féle játékosok miatt.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. február 18., kedd 23:53

Nincs BL forduló meglepetések nélkül,szóval majd Özil holnap megoldja( :Đ )
Elnézve a teljesítményét a nagy meccseken, Mandzukic számíthat tőle 1-2 jó passzra :mrgreen:

Lesz sírás Londonban is. Meglepinek majd ott lesz a Milan :Đ

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 18., kedd 23:45

'shutterisland írta: a bíró meg "csak" 3 kulcsszituban hibázott, szerintem csak egyszer a javunkra.
Én azt vettem észre ,hogy istentelen szarul helyezkedett, kb elzárta a passzsávokat mindenki kerülgette. :lol:

Az meg,hogy befújta a tizit ami nem volt az...na bumm, 10 ember ellen úgyis jött volna a gól...

Nem akarom a barca érdemeit elvenni mert jól játszottak, de szerintem ők hozták amit tudnak és a City pedig alulmúlta magát, Pellegrini döntötte el ilyen hamar a csatát.

Nincs BL forduló meglepetések nélkül,szóval majd Özil holnap megoldja( :Đ )
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 18., kedd 23:42

Realista24 írta:
R.M.C.F írta:
nem is vitatom hogy jó. kb mint 40 másik európai játékos a posztján. volt még 1 másik felcopott francia a neve nem ugrik be, talán jobb bekk? kettőjüket nyalták fel magasan mostanában
Debuchy.
Mindkét játékos kiváló kiegészítő lehetne egy neves klubban.
kiegészítő. igen. nem több. a speaker nem erre utalt. a túlzás ott volt nem itt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 18., kedd 23:34

attraktívabb meccset vártam elöljáróban, de azzal, hogy pelle kolarovot nevezte ki balszélsőnek nasri helyett, és azzal, hogy tata egy szélső helyett plusz egy középpályást tolt be, várható volt, hogy nem lesz olyan sziporkázó játék, mint amit ígért az összecsapás.

mondjuk én annyiból megértem pellegrinit, hogy az otthon kapott gólok kis túlzással duplán számítanak, szerette volna okosba' lehozni, csak hát ez a city nem igazán alkalmas erre.
demichelisben csak ő tudja, mit lát, valamiért csak magával vitte a malagából, jó katona, sajnos nem lesz a visszavágón. :mrgreen:
bár a kiállítása után behozott lescott is megér egy misét, hazaadta fejmagasságban hartnak. :lol:

éreztem a csapaton, hogy félnek a kontráktól, nem mentünk fejjel a falnak, de a city-ben sem volt sok veszély a rögzített szitukon kívül.
akkor benne volt, hogy lecsorgatják 0-0-ra, aztán majd a nou camp-ban már lesz foci mind a két féltől.

összességében elégedett vagyok, hogy végre sikerült nagy meccset nyerni idegenben, hogy a világ jelenleg talán otthon legjobban játszó csapatától nem kaptunk gólt, és hogy annyira nem ültünk rá az 1-0-ra, hanem még a végén is megpróbáltuk berúgni a másodikat.

a bíró meg "csak" 3 kulcsszituban hibázott, szerintem csak egyszer a javunkra.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 18., kedd 23:30

R.M.C.F írta:
Marci77 írta: Jo jatekos Cabaye. Nem klasszis,de jo. Motta helyere kerulhet a kezdoben. Erosodott vele a PSG.
nem is vitatom hogy jó. kb mint 40 másik európai játékos a posztján. volt még 1 másik felcopott francia a neve nem ugrik be, talán jobb bekk? kettőjüket nyalták fel magasan mostanában
Azert nem kene mindig tulozni. Ide cserenek megfelelo lenne.(de most nem az o stilusa kell.) PSG erosodik vele,es azert pl a Citybe is elfert volna. Ha mas nrm elso szamu kp cserenek.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 18., kedd 23:19

R.M.C.F írta:
nem is vitatom hogy jó. kb mint 40 másik európai játékos a posztján. volt még 1 másik felcopott francia a neve nem ugrik be, talán jobb bekk? kettőjüket nyalták fel magasan mostanában
Debuchy.
Mindkét játékos kiváló kiegészítő lehetne egy neves klubban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 18., kedd 23:17

Marci77 írta:
R.M.C.F írta:Marha jó....a psg összefoglalóban azt mondja a speaker,hogy cabaye nélkül is jól megy. :lol: :lol:

mintha valami kitűnő igazi vérklasszist neveztek volna meg. Vicc.
Jo jatekos Cabaye. Nem klasszis,de jo. Motta helyere kerulhet a kezdoben. Erosodott vele a PSG.
nem is vitatom hogy jó. kb mint 40 másik európai játékos a posztján. volt még 1 másik felcopott francia a neve nem ugrik be, talán jobb bekk? kettőjüket nyalták fel magasan mostanában
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 18., kedd 23:12

R.M.C.F írta:Marha jó....a psg összefoglalóban azt mondja a speaker,hogy cabaye nélkül is jól megy. :lol: :lol:

mintha valami kitűnő igazi vérklasszist neveztek volna meg. Vicc.
Jo jatekos Cabaye. Nem klasszis,de jo. Motta helyere kerulhet a kezdoben. Erosodott vele a PSG.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. február 18., kedd 23:07

Szerintem nem kell kamutizizni, a Barca már az első félidőben lőhetett volna egy büntetőt. :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 18., kedd 23:06

Marha jó....a psg összefoglalóban azt mondja a speaker,hogy cabaye nélkül is jól megy. :lol: :lol:

mintha valami kitűnő igazi vérklasszist neveztek volna meg. Vicc.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég