Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. február 19., szerda 19:57

de neymar a nagyobb meccseken és játékban jobb.
egyrészt nem igazán voltak még nagy meccsek, másrészt attól még nem jobb, hogy a pöcsén pörgeti a bogyót, maximum a te szemednek jobban tetszik, de attól még közel sem jobb, bale ugyanúgy megveri az emberét, legalább annyiszor ahányszor neymar. csak bale sokkal célratörőbb játékos, míg neymar színesebben játszik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 19., szerda 15:16

Egyebkent az eddigiek alapjan mindketten kozel hasonlo statisztikakat hoznak, 
Neymar jobban meghatarozo a Barcanal, mint Bale nalunk, viszont ez kozel sem jelenti azt, hogy jobb jatekos lenne vagy jobban teljesitene. Mindossze annyit jelent, hogy mig mi Bale nelkul is jol tudunk teljesiteni, mert olyan szintu jatekosaink vannak, addig a Barcanal jobban megerzik a brazil hianyat.
Csakhogy itt most arról van szó,hogy ki vált be jobban eddig.Emlékszem én még,mikor ment a lesajnálás a brazil bohócbajnokságbó jövő,lesajnált médiasztár,meg a PL legjobbja által való összehasonlítás kapcsán....gúnyos röhögés az egyikel szemben,alztatos eufória a másikkal....
Ehhez képest ma már szó sem esik a bohócról,hanem csak a "közel azonos teljesítményről..."
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 19., szerda 13:08

Birom, akar mikor benezek Bale topikjaba, 10-bol 9-szer a Neymar vs Bale vita megy :lol:

Egyebkent az eddigiek alapjan mindketten kozel hasonlo statisztikakat hoznak,
Neymar jobban meghatarozo a Barcanal, mint Bale nalunk, viszont ez kozel sem jelenti azt, hogy jobb jatekos lenne vagy jobban teljesitene. Mindossze annyit jelent, hogy mig mi Bale nelkul is jol tudunk teljesiteni, mert olyan szintu jatekosaink vannak, addig a Barcanal jobban megerzik a brazil hianyat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62863
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 19., szerda 12:56

de neymar a nagyobb meccseken és játékban jobb.
Ez azért szemet szúrt. Mik a nagyobb meccsek? Mert azok most jönnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8517
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 19., szerda 12:49

most kiragadtál egy félmondatot,ami támadható, de gondolom összességében értetted, mire célzok.

én alapjáraton bale-t jobbnak tartom, azért, mert úgy tűnik, hogy a gyors, dinamikus, erős, jól lövő játékosoké a jövő, ugyebár a "vadlovaké", mint amilyen bale.

de ennek ellenére szerintem eddig neymar meghatározóbb, többet köszönhetünk neki, statokban kb csontra ugyanazt hozzák játékpercek alapján, de neymar a nagyobb meccseken és játékban jobb.

ez vélhetően részben köszönhető annak, hogy bale stílusa nem igazán illik a ligába, szóval még bele kell szoknia a spanyol fociba, részben annak is, hogy későn csatlakozott hozzátok és nem sikerült jól az alapozása, voltak kisebb sérülései is.
ezt majd az idő (a szezon hátralévő része, vagy a következő szezon) igazolja, hogy valóban e miatt van e így.
de attól még szerintem így van, ezért nem értek egyet rmcf-el.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. február 19., szerda 7:45

a city ellen pedig tegnap alvesnek ő adta a gólpasszt.
most nem azért, de ezt úgy írod, mintha vmi 40 méteres zseniális 4-5 ember között elszáguldott no look passz lett volna. amolyan gutis, v xavi jobbféle észrevételei.

egyszerűen odatette alvesnek. :lol:
de oké, statisztikában valóban ez áll, neymaré a gólpassz, de azért nehogy már ezt vmi egetrengető nagy pozitívumnak bíráljuk el. mégha bl döntőben adta volna.. bár akkor sem értem, h egy ilyen passzt miért kell az ebben a szezonban elért eredményeihez hozzátenni, semmi extra nem volt.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8517
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 19., szerda 7:40

A 100 milliós neymar sem tett eddig többet mint 91 millás bale......oké,voltak szandálból kavicsot kirúgó semmitérő mozdulatok.....de összességében nem döntött el több meccset,nem adott több gólpasszt,mindössze sokakat megtévesztvén a lábával mintha áram rázná csinált olyan mozgásokat amiket semmi értelme,de a tudatlan eszi mint a májkrémet. Elesett kb 13 meccsen 45x...amiből csinált 21 sárgát....ez mondjuk előny és hasznos....de mint foci semmi.
szerintem meg pont, hogy neymar eddig valamivel meghatározóbb volt számunkra, mint bale nálatok.

az a néhány meccs a bajnokságban vagy bl csoportkörben, amit mondjuk bale hozott, az neki is megvan, ahol kellett a gólja vagy gólpassza, mint például a sevilla, valencia, villarreal vagy espanyol ellen, de a nagy meccseken is eredményes volt.
a szuperkupát az ő góljával nyertük meg, a klasszikuson mind a két gólban benne volt, a city ellen pedig tegnap alvesnek ő adta a gólpasszt.

látványban meg attól függetlenül is, hogy dobálja magát, az én szememnek stílusra, technikailag neymar a nyerő.

vélhetően ha nem lett volna ennyit sérült bale, és nem ilyen későn csatlakozik hozzátok, akkor máshogy lenne, de erről meg nem ő tehet.
a szezon végére már lehet, hogy mégis ő lesz a meghatározóbb, de szvsz eddig a körülmények miatt IS neymar.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62863
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 19., szerda 7:21

R.M.C.F írta:A 100 milliós neymar sem tett eddig többet mint 91 millás bale......oké,voltak szandálból kavicsot kirúgó semmitérő mozdulatok.....de összességében nem döntött el több meccset,nem adott több gólpasszt,mindössze sokakat megtévesztvén a lábával mintha áram rázná csinált olyan mozgásokat amiket semmi értelme,de a tudatlan eszi mint a májkrémet. Elesett kb 13 meccsen 45x...amiből csinált 21 sárgát....ez mondjuk előny és hasznos....de mint foci semmi.
Egy par emberen kívül a kutyát nem érdekli Neymar. Vagy ha Neymar szar, akkor Bale is lehet az?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 19., szerda 0:38

R.M.C.F írta:A 100 milliós neymar sem tett eddig többet mint 91 millás bale......oké,voltak szandálból kavicsot kirúgó semmitérő mozdulatok.....de összességében nem döntött el több meccset,nem adott több gólpasszt,mindössze sokakat megtévesztvén a lábával mintha áram rázná csinált olyan mozgásokat amiket semmi értelme,de a tudatlan eszi mint a májkrémet. Elesett kb 13 meccsen 45x...amiből csinált 21 sárgát....ez mondjuk előny és hasznos....de mint foci semmi.
Meg hát ha Bale nem fehérbe öltözött volna hanem gránátvörös-kékbe, azért meglátnák benne páran a rejtett eleganciát...Neymar meg Real mezben közel nem lenne ennyire alázatos, szimpatikus fiatalember... :coffee:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 18., kedd 22:23

A 100 milliós neymar sem tett eddig többet mint 91 millás bale......oké,voltak szandálból kavicsot kirúgó semmitérő mozdulatok.....de összességében nem döntött el több meccset,nem adott több gólpasszt,mindössze sokakat megtévesztvén a lábával mintha áram rázná csinált olyan mozgásokat amiket semmi értelme,de a tudatlan eszi mint a májkrémet. Elesett kb 13 meccsen 45x...amiből csinált 21 sárgát....ez mondjuk előny és hasznos....de mint foci semmi.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Jim » 2014. február 18., kedd 18:13

tényleg látszik rajta hogy nagy klasszis lehet
nekem továbbra is az a bajom vele (ami nem fog változni)
a játékstílusa nem illik ide ebbe a csapatba és bajnokságba
az angol ligában a helye szerintem

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. február 18., kedd 16:31

R.M.C.F írta:Az árcédula jelenleg a legnagyobb probléma drukkeri szinten,nem is a teljesitmény,persze ez most nagy okosság volt :lol: :lol: hiszen ha egy 2 milliós faubertről lenne szó,akkor senki sem várna többet mint hogy elalszik a kispadon.
Na mindegy,én bár nem láttam minden meccsét,de láttam párat,és nagyon jól alkalmazkodó játékosnak ismertem meg.
Az amit a PLben játszott,az nagy volt,nem csak a gólok(azt hiszem csak suarez előzte meg de bale inkább irányitó volt),hanem a döntő gólok,és ez a nagy dolog szerintem. Most nem akarom higuaint leszólni,de szegény higu kevés meccset döntött el,a góljai zömét már eldőlt meccseken szerezte....az igazi kiélezett helyzetekben becsődölt. Bale nem ilyen,ő képes bármikor,bárki ellen dönteni,és ez szerintem az egyik legnagyobb támadó erény.
Az ára biztos zavarja,itt is megy az ekézés....na ná hogy ott is....pl amikor pepe idejött a 30 milliós védőt már a pályára lépése előtt gecizték.....mert ki ez aki ennyibe kerül? Nagyon adtak neki konkrétan emlékszem ,pedig még meg sem mutatta hogyan kell kászkérózni.
Az első kuss az elklasszikón volt,amikor a világlegjobbja etoot eltakaritotta mint egy serdülőst.

Bale jelenleg nagyon gyenge teljesitményt ad le,nem is értem.....az baj hogy erőltették ősszel,kétszer is még sérülésből 100% fel sem épült,de betették....CA azt mondta már okés,de NEM VOLT AZ....látszik a mozgásán,az egész ember tök lassú és körülményes.
Az hogy milyen itt a stilus.....hát igaza vannak annak aki szerint lelassult a focink,ezt is majd ki kell küszöbölni,mert nem szeretne senki barca tologató-bólogató focit....bale meg védekezik is,nem úgy mint cr....a csapat is féloldalas,alig van értelmes felépitett támadás,bár ez kissé megdönthető állitás,mert modric mostanában odamegy.....de benzema pl nem húzódik ki jobbra ellenben balra igen.
Az azért jó volt,hogy az egyik meccsen két védő is oda volt tolva bale oldalára,hogy ketten próbálják meg fogni....azért tartanak tőle eléggé, még igy is szar formában minden meccsen odakerül 100%osba,meg tol egy gólpasszt,ettől lehet eléggé tartani. Elég jól helyezkedik,azt látni,és ez az ami miatt oda is kerül.

Majd lesz valami,az ára persze sok volt,de ez nem a mi pénzünk,én max 60 adtam volna,ha nem adják akkor marad a seggén. De én nem vagyok perez. :D :D

Fax sem tudja,én nem foglalkozom vele,drukkolok neki,jöjjön bele,legyen meg a dinamika azt jónapot....akkor úgy is megveri a védőket.
:agree: :agree: :agree: :agree: adom

+1
Ha hozza a gólokat, akkor nekem egy szavam se lesz rá. Ha nem akkor 2015 nyarán mehet 40-ért, és azzal még lehet nem is lesz olyan vészes a mínusz. De azt se felejtsük el, hogy a Juve ellen ő hozta a döntetlent, a Galata ellen ő adott a csapatnak löketet, a Valladilod ellen ő hozta a győzelmet...
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 17., hétfő 21:34

Az árcédula jelenleg a legnagyobb probléma drukkeri szinten,nem is a teljesitmény,persze ez most nagy okosság volt :lol: :lol: hiszen ha egy 2 milliós faubertről lenne szó,akkor senki sem várna többet mint hogy elalszik a kispadon.
Na mindegy,én bár nem láttam minden meccsét,de láttam párat,és nagyon jól alkalmazkodó játékosnak ismertem meg.
Az amit a PLben játszott,az nagy volt,nem csak a gólok(azt hiszem csak suarez előzte meg de bale inkább irányitó volt),hanem a döntő gólok,és ez a nagy dolog szerintem. Most nem akarom higuaint leszólni,de szegény higu kevés meccset döntött el,a góljai zömét már eldőlt meccseken szerezte....az igazi kiélezett helyzetekben becsődölt. Bale nem ilyen,ő képes bármikor,bárki ellen dönteni,és ez szerintem az egyik legnagyobb támadó erény.
Az ára biztos zavarja,itt is megy az ekézés....na ná hogy ott is....pl amikor pepe idejött a 30 milliós védőt már a pályára lépése előtt gecizték.....mert ki ez aki ennyibe kerül? Nagyon adtak neki konkrétan emlékszem ,pedig még meg sem mutatta hogyan kell kászkérózni.
Az első kuss az elklasszikón volt,amikor a világlegjobbja etoot eltakaritotta mint egy serdülőst.

Bale jelenleg nagyon gyenge teljesitményt ad le,nem is értem.....az baj hogy erőltették ősszel,kétszer is még sérülésből 100% fel sem épült,de betették....CA azt mondta már okés,de NEM VOLT AZ....látszik a mozgásán,az egész ember tök lassú és körülményes.
Az hogy milyen itt a stilus.....hát igaza vannak annak aki szerint lelassult a focink,ezt is majd ki kell küszöbölni,mert nem szeretne senki barca tologató-bólogató focit....bale meg védekezik is,nem úgy mint cr....a csapat is féloldalas,alig van értelmes felépitett támadás,bár ez kissé megdönthető állitás,mert modric mostanában odamegy.....de benzema pl nem húzódik ki jobbra ellenben balra igen.
Az azért jó volt,hogy az egyik meccsen két védő is oda volt tolva bale oldalára,hogy ketten próbálják meg fogni....azért tartanak tőle eléggé, még igy is szar formában minden meccsen odakerül 100%osba,meg tol egy gólpasszt,ettől lehet eléggé tartani. Elég jól helyezkedik,azt látni,és ez az ami miatt oda is kerül.

Majd lesz valami,az ára persze sok volt,de ez nem a mi pénzünk,én max 60 adtam volna,ha nem adják akkor marad a seggén. De én nem vagyok perez. :D :D

Fax sem tudja,én nem foglalkozom vele,drukkolok neki,jöjjön bele,legyen meg a dinamika azt jónapot....akkor úgy is megveri a védőket.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. február 17., hétfő 20:45

szerintem a bl meccseket várjuk ki. olyan érzésem van, hogy spanyolországban bale nem igazán érzi még a stílust, túlságosan is benne van még az angliai tempó és a többiek nincsenek ehhez hozzászokva, főleg mióta ancelottival megy a labda babusgatása. a bl-ben viszont már nyíltabb támadójátékot vállalnak fel az ellenfelek, ott a többiek sem fogják még 5x körbeadni a labdát, amíg bale beindul. ott beteszik a résbe azt oldd meg fiam. ez hiányzik a bajnokságban, nem megy a pörgés. a clásicon pedig amikor kellett volna, egy totál idétlen koncepcióval állt fel a csapat, amiből normális játék nem is lehetett.

a stílusa alapján eleve egy sokkal célratörőbb, attraktívabb játékos, mint a keret átlaga. nem megy a cicomázás, ahol lehet ott menni kell. ha mourinho második évében lennénk, akkor biztos vagyok benne, hogy már ő is 20 fölött lenne gólokban. az a fajta játék nagyon illik hozzá - és most nem a kontrázásra gondolok mielőtt valaki megszól. jelenleg a stabilitás és a labdabirtoklás kiépítése miatt lassabb a támadójáték.

ez az év neki a betanulás, jövőre szerintem láthatjuk azt a 90 milliót. ha nem is lő 50 gólt, mint cristiano, de verni fogja a dolgokat és húzóember lesz.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 17., hétfő 20:39

Pozícióváltás akkor szokott lenni amikor feltünően fogják CR-t, és így csinálnak CR-nek teret, hogy olyankor Bale átmegy balosra. Ritka, de volt már ilyen...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 17., hétfő 20:24

revolver írta: azt sem értem, hogy miért szabad CR-nek és Jesének széleket váltani. amikor Bale és CR vagy Jesé és Bale van együtt pályán, egy árva helycsere nincsen, mintha csak meglenne neki tiltva, nehogy bebizonyosodjon, hogy baloldalt jobb lenne.
Szerintem azért,hogy Bale szokja a jobb oldalt minél jobban.Ronaldo-é az egész balos,Bale-nek meg kell szoknia a jobb oldalt, ha majd ott pro lesz utána lehet váltogatni...Jesé egyenlőre a 12ik emberünk neki az a lényeg,hogy ha kell kapusként is de legyenek percei,a Walesiből viszont jobbszélsőt kell csinálni mert oda lett véve,ha oda beilleszkedik utána lehet variálgatni.Legalábbis szerintem Ancelotti valahogy így gondolkodhat.

A hsz többi részét nagyon adom.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. február 17., hétfő 20:17

revolver írta:mintha csak meglenne neki tiltva, nehogy bebizonyosodjon, hogy baloldalt jobb lenne.
Ugyanez fogalmazódott meg bennem is tegnap. De aztán arra jutottam, hogy minél több perc a jobb oldalon, annál hamarabb megszokhatja, ha megszokja egyáltalán.
Merci Zizou!

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. február 17., hétfő 20:14

revolver írta:Jesé még jó, hogy csupa önbizalom. nincs rajta egy 91 milliós árcédula, mögötte van fél spanyolország, mindenki szopkodja, hogy jaj egy új Raúl, egy igazi sajátnevelés, ismeri a közeget, beszéli a nyelvet. ha fingik egyet a pályán azért is megdicsérik, hogy don Raúl is ezt csinálta első évében. ettől függetlenül megérdemli a dicséretet, de ő kicsit túl van dicsérve, míg Bale igencsak alul van becsülve. az meg a másik, hogy ha Jesé a jobboldalon kap lehetőséget igencsak inaktív ő is, csak úgy mint Bale, mert közel sem megy annyi labda arra az oldalra. azt sem értem, hogy miért szabad CR-nek és Jesének széleket váltani. amikor Bale és CR vagy Jesé és Bale van együtt pályán, egy árva helycsere nincsen, mintha csak meglenne neki tiltva, nehogy bebizonyosodjon, hogy baloldalt jobb lenne.
+1
teljes mértékben adom
Kép

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. február 17., hétfő 20:08

revolver írta:Jesé még jó, hogy csupa önbizalom. nincs rajta egy 91 milliós árcédula, mögötte van fél spanyolország, mindenki szopkodja, hogy jaj egy új Raúl, egy igazi sajátnevelés, ismeri a közeget, beszéli a nyelvet. ha fingik egyet a pályán azért is megdicsérik, hogy don Raúl is ezt csinálta első évében.
Ez is elég nagy teher lehet. Akit Raúl utódjának kiáltanak ki és fél Spanyolország már elvárja tőle, hogy alakítson, annak sem lehet egyszerű, sőt! 20 évesen megoldja.
Nehezebb Bale-nek, ez tény, de azért na...
revolver írta:hogy ha Jesé a jobboldalon kap lehetőséget igencsak inaktív ő is, csak úgy mint Bale, mert közel sem megy annyi labda arra az oldalra. azt sem értem, hogy miért szabad CR-nek és Jesének széleket váltani. amikor Bale és CR vagy Jesé és Bale van együtt pályán, egy árva helycsere nincsen, mintha csak meglenne neki tiltva, nehogy bebizonyosodjon, hogy baloldalt jobb lenne.
Akármilyen felállás volt mentek a cserélgetések, nem volt oda szögezve Bale a jobb oldalra.
Szerintem nem lenne aktívabb, jobb Bale a bal oldalon sem egyelőre.
Neki nagyon feküdne ez a jobb szél, ugyanazt kéne játsza mint CR, meg amit sokszor meghúzott a Spursben is.
De Madridban egyelőre inkább a jobb lábára, az alapvonal felé cselez. Nem mindig, de inkább ez a jellemző, ami amúgy elég hasznos is, mert nem egy asszisztot ki osztott így, de hasznosabb lenne ha amolyan "CR-esen" megindulna befele és az erősebbik lábára cselezzen, hogy keresse a lövő helyzeteket, mert az kegyetlenül megy neki.
Így teret nyithat Carvajal-nak is. Remélem a szezon végére, amikor nagyon kell, ezeket meg fogja húzni.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. február 17., hétfő 19:53

Jesé még jó, hogy csupa önbizalom. nincs rajta egy 91 milliós árcédula, mögötte van fél spanyolország, mindenki szopkodja, hogy jaj egy új Raúl, egy igazi sajátnevelés, ismeri a közeget, beszéli a nyelvet. ha fingik egyet a pályán azért is megdicsérik, hogy don Raúl is ezt csinálta első évében. ettől függetlenül megérdemli a dicséretet, de ő kicsit túl van dicsérve, míg Bale igencsak alul van becsülve. az meg a másik, hogy ha Jesé a jobboldalon kap lehetőséget igencsak inaktív ő is, csak úgy mint Bale, mert közel sem megy annyi labda arra az oldalra. azt sem értem, hogy miért szabad CR-nek és Jesének széleket váltani. amikor Bale és CR vagy Jesé és Bale van együtt pályán, egy árva helycsere nincsen, mintha csak meglenne neki tiltva, nehogy bebizonyosodjon, hogy baloldalt jobb lenne.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég