Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Nivo
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:25

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nivo » 2013. május 18., szombat 0:27

Kisfiu írta:(Iker kiszedte volna)
Bírom az ilyen megjegyzéseket. Mert nyílván meg lehet így mondani, hogy mit csinált volna ott.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 18., szombat 0:27

Ha tényleg ilyen problémák vannak a csapaton belül, akkor Mou miért nem állt fel? Miért?

Vagy élvezi, hogy rombolhatja a Madridot?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 18., szombat 0:26

mourinho amit felépített azt most úgy ahogy van le is rombolta... nem ezzel a meccsen, ezzel a szezonnal.
ez csak pont az i-n. tudom hogy a játékosaink természete nem fog változni akkor ha ő elmegy, tudom hogy pepe és ramos nem lesznek jófiúk de ezek a folyamatos balhékat nem értem. egyfolytában felülünk a provokációnak, elérték a céljukat mert jobbak vagyunk mint ők kénytelenek voltak végig sunyin, alattomosan játszani el is érték a céljukat mert ronaldonak is elszakadt a cérna. bár nála ez szerintem nem csak a mai meccs miatt volt, egyszerűn most lett kurvára elege mindennel. most már eltudnám képzelni hogy ronaldo lelép a nyáron. :(
Nem Mourinho hibája, hogy volt 3 kapufa + Higuaín ziccere, valamint Özil 2 hatalmas elbaszott helyzete.
az nem mourinho hibája. a cseréket nem értem, behozta az argentin különítményt meg arbeloat aki nagyon nagy rutinnal nyomta megint. tudja hogy ezek fetrengenek, tudja hogy van pofájuk akár 2-3percig játszani a nagy halált erre vállal meglöki úgy hogy még oka is legyen fetrengeni.
özil meg, ugyanúgy besült mint az elődöntőben, amikor nagyon kellett volna hogy berúgja a helyzetét akkor besült, mint ahogy higuain már jó 6 éve folyamatosan.
nagytakarítás kell a nyáron, nagyon nagy.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. május 18., szombat 0:24

Megint nem az a baj, hogy kikaptunk... hanem ahogy. Először is a kezdő.. már leírtátok, nem ragozom, Mou nem szereti Pepét, akkor nem játszik. Khedia=Khedira.... aztán jött a szokásos visszaállás a gól után, amit szokás szerint beszoptunk.

Cserélni persze nem kell, minek is, jó az x, majd a hosszabbításban. Hihetetlen, saját magunkat verjük meg ismét. Helyzetekről nem nyilatkozok, az benne van, hogy kihagyjuk. Na de aztán a végjáték, ami miatt szégyellnünk kell magunkat, nekünk madridistáknak. Megint minden a balhéról fog szólni, mint 1-2 éve a Barca elleni kudarcok után. Nem tudunk veszíteni emelt fővel, csapkodunk, rugdosunk. Szánalmas egy este volt, még szerencse, hogy nem vártam a meccset, ahogy írtátok többen, tökéletes lezárása volt a szezonnak ez a meccs. :salute: :vivo: :-@

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. május 18., szombat 0:23

Szóval a 3 kapufáról José Mourinho tehet. Értem. :-)

Sok baromsága volt, felőlem mehet is az imádott Chelseajéhez, de ezt a meccset az ő nyakába varrni... 1 helyzete volt az Atleticonak a 90 perc alatt (Iker kiszedte volna), a mieink meg szerencsétlenkedtek elöl.
Ő játszatja Khedirát.
És nézz rá a hátvédsorunkra.
Varane sérült, Arbeloát a fél fórum elzavarná, Pepével összeveszett az edző (ilyenkor tartania kell magát az elveihez, különben elveszti a maradék tekintélyét is) + mostanság nem is túl meggyőző a portugál (Lewandowski 3 gólt vert róla), Marcelo meg hol sérült, hol meccshiányos. Carvalhonak vagy Albiolnak be kellett kerülnie.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 18., szombat 0:22

Kisfiu írta:Nem Mourinho hibája, hogy volt 3 kapufa + Higuaín ziccere, valamint Özil 2 hatalmas elbaszott helyzete.

Hihetetlen amúgy, hogy megint Özil és Higuaín. Ugyanúgy, mint a BL-nél...
Ő játszatja Khedirát.
És nézz rá a hátvédsorunkra.

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. május 18., szombat 0:22

Nekem a legnagyobb problémám Mourinho bicskanyitogató stílusával volt/van. Ez a pökhendi, ki ha én nem stílus méltatlan. És teljesen mindegy, hogy megjátssza -e vagy nem. Ha 3 éven keresztül nem azt sugallta volna szinte az összes sajtótájékoztatón, hogy ő a legjobb, senki hozzá fel nem érhet, satöbbi, sokkal könnyebben fel lehetne dolgozni ezt a mostani eredménytelenséget. Tényleg nem lehet mindig nyerni, láthattuk ma is, hogy a szerencsének is marha nagy szerepe van, de ha valaki ennyire mindenki fölé helyezi magát, akkor joggal követelik rajta az eredményeket.
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. május 18., szombat 0:19

Nem Mourinho hibája, hogy volt 3 kapufa + Higuaín ziccere, valamint Özil 2 hatalmas elbaszott helyzete.

Hihetetlen amúgy, hogy megint Özil és Higuaín. Ugyanúgy, mint a BL-nél...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 18., szombat 0:17

Egy idő után úgy is mindent megbocsájtok neki, de azt soha, hogy Khedira alapkezdő lehetett a Real Madridban :lol:
Merci Zizou!

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 18., szombat 0:16

tibi18 írta: Hát ez megint csodás hozzászólás, hozzáállás.. Mi köze ennek a meccsnek Mouhoz?! Tán nem volt meg a lehetőség arra, hogy elverjük ezeket... Párán elgondolkodhatnának, hogy miket írogatnak.. vagy eltakarodhatnának a fórumról.. Szánalmas a hozzáállás pár embernél és ezt ráadásul kék színű felhasználói minősítéssel.. Ez is szégyen nem csak a meccs, vagy az idény...
Ugyanez a véleményem... Csabi hozzászólását én kritizáltam a fórumon és ahogy az a hozzászólás az én kritikám is őfelé eltűnt...

Undorító volt (igen egy kulturált ember maximum ilyet ír le amihez a nevét is adja) a játékosok viselkedése a meccs végén főképp... lásd Ronaldo rugdosódása stb stb... de Csabi, Press (kék színű névvel tehát ők elvileg a honlap valamilyen értelemben vett szerkesztői) írományai ugyanolyan szintűek voltak. Ezeknek a "szurkolóknak" nem ez a foci való... amit "fehér balett"-nek nevezünk (amit Figo és Zidane stb.) annó játszott hozzájuk nem is méltó.

Manolo véleményformálása áll hozzám legközelebb , de hosszabban már ki sem fejtem hiszen a kritikámat Csabi felé is rögtön törölték...

Hala Madrid továbbra is! Jose köszönjük az eddigi munkádat a továbbiakban mással képzeljük el a munkát!

(Ilyen elköszönés illik a királyi gárdához az úriemberek klubjához!) Szégyellje magát mindenki aki nem tudja visszafogni magát.
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 18., szombat 0:14

Az lett volna a legjobb,ha már a bl kiesés után menesztik a sz.rba kedves,eleganciában úszkáló José urat.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 18., szombat 0:14

Kezeljük helyén Mourinhot.
Felhozta egy szűk elitbe a Real Madridot, ahol sok éve nem voltunk és végre tényleg komoly esélyesek vagyunk a BL-ben.

Viszont szerintem az ittléte egyáltalán nem volt sikeres, sőt talán használhatjuk a bukás szót.
Figyelembe véve azt hogy SENKI nem kapott előtte ennyi bizalmat és türelmet.
Már pedig a világ legjobb edzője itt nálunk MINDENT MEGKAPOTT. Szó szerint mindent. Viszont se szép játék se eredményesség nem jött vele. Türelem, pénz, normális keret, mindene megvolt. És ezzel az utolsó évével megbukott.
Lehet hogy azért mert fúrták, vagy a média miatt vagy bármire lehet fogni tőle többet várt mindenki. Lehet (biztos?) hogy Pellegrini is lehozott volna ennyit ha ugyanennyi támogatást kap mint Mou.
Mindenki tudja hogy a BL győzelemért hoztuk. Nem sikerült teljesítenie. Ennyi. Viszlát. :agree:

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Press » 2013. május 18., szombat 0:08

Press írta:így megoszlott volna
helytelen, de na, már idegességemben fogalmazni sem tudok... mindegy, inkább Jó éjt mindenkinek!

és a mottó: "Majd jövőre" :roll:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. május 18., szombat 0:07

Ez egy kibaszott nagy szégyen nem méltó a világ legnagyobb klubjához mourinho egész slepjével távozhat és meg kell honosítani egy normális mentalitást nem Pepe stílusát felvenni hihetetlen, hogy idáig jutottunk...
Perez cselekedjen mert ez nem normális, hogy mindenkinek a balhé jut eszébe a királyi gárdáról magunkat vertük meg ezen a meccsen és amikor nem jöttek gólok jött a hisztizés egyszerűen szánalmas és méltatlan a klubhoz ennyi!!!

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 18., szombat 0:06

R.M.C.F írta:Sajnos az emberek zömét még mindig a speakerek viszik....ez a mai is eteti a népet annyira mint kiskutyát az anyja.
Biztosíthatlak róla, hogy a szemem visz.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 18., szombat 0:05

Köszönheted,ha nem lenne,már februárban csinálhattál volna magadban programot szerdánként.

Sajnos az emberek zömét még mindig a speakerek viszik....ez a mai is eteti a népet annyira mint kiskutyát az anyja.

Minden szava real ellenes.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Press » 2013. május 18., szombat 0:01

tibi18 írta:Mi köze ennek a meccsnek Mouhoz?!
semmi, végülis csak ő a vezetőedző.. de mondjuk nem a 90.-ben kéne először cserélni. A hozzáállása meg nevetséges, hatalmas szakmaiságra vall, hogy Pepe azért van a lelátón, mert meg merte védeni Casillast. Ehelyett az az Albiol van ott, aki 4 év alatt 80 meccset játszott, azaz évi kevesebb, mint 20-at. De oké, kezdjen. Az sem baj, hogy Carvalho van a padon, aki tavaly a Castillával edzett. Érthető, Pepe szar védő, nem kell.
Ramos szintén hasonlókért kapott mellőzést egész évben, mármint mert megvédte a saját csapattársát és az edzőnek ellent mert mondani.
Casillas nem azért padozik, mert DL lehozta jól a fél szezont, vagy mert a MU ellen jó volt kétszer. A malaga ellen is ült, és Adán is többször kezdett, valószínűleg szakmai okok miatt, a maga 10 meccsével a háta mögött és a VB győztes Casillasszal szemben.
Nem kell jóban lenni a játékosokkal, csak akkor ne várjon senki semmit. Én sem dolgoznék szívesen olyan helyen, ahol szar a hangulat, a közösség és ha ki merem mondani amit gondolok akkor bukom a fél szezont és nézhetem a meccseket a lelátóról... Apró dolgok, de hozzájárulnak az ilyen meccsek végkimeneteléhez, mint a mai.

Nem baj, lehet védeni Mourinhot, tényleg sokat elért mint edző, és igen, nem volt a legmegfelelőbb a stílusom az előző hozzászólásban, elnézést. De egyszerűen annyira felbosszant ez az ember, hogy hihetetlen. Ha a Chelsea az álma miért van itt? Nem kell próbálkozni meg bomlasztani a közösséget. Évek óta, de lehet, hogy sosem volt a Real történelmében, hogy így megoszlott volna az öltöző. És igen, fáj vagy sem, ez az oka, hogy a kukába ment a szezon. És ez a meccs is.

(egyébként ez nem a megy a meccs topic, hanem az edzőé és a vezetőségé.. miért ne írhatnám meg amit gondolok, nem a mai meccsről írtam, hanem a szezonról...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Press 2013. május 18., szombat 0:03-kor.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. május 17., péntek 23:48

Lef*som mit ért el a Portoval meg az Interrel, itt semmit. Egy liga és egy királykupa 3 év alatt az nem eredmény a "Világ Legjobb Edzőjétől" a "Világ Legjobb Csapatában". TAKARODJ. Ez az egész szezon csak és egyedül miatta ment a kukába. Mind a Liga, mind a BL, mind ez a szar Királykupa.
Hát ez megint csodás hozzászólás, hozzáállás.. Mi köze ennek a meccsnek Mouhoz?! Tán nem volt meg a lehetőség arra, hogy elverjük ezeket... Párán elgondolkodhatnának, hogy miket írogatnak.. vagy eltakarodhatnának a fórumról.. Szánalmas a hozzáállás pár embernél és ezt ráadásul kék színű felhasználói minősítéssel.. Ez is szégyen nem csak a meccs, vagy az idény...

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 17., péntek 23:45

Press írta:Egy liga és egy királykupa 3 év alatt az nem eredmény a "Világ Legjobb Edzőjétől"

Plusz egy Szuper Kupa. De igazad van, ugyanakkor már véget ért a történet ami rólunk és José-ról szól. Az utolsó nagy tétmeccse ez nálunk, biztos vagyok benne, hogy távozni fog.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 17., péntek 22:59

Manolo írta:Az imént (kb. kilenc óra után 5-10 perccel) volt egy igencsak elragadtatott "véleményformálás" (hogy finoman fogalmazzak) Mourinho munkásságáról a Megy a meccs topicban, aztán eltűnt, legalábbis nálam. Sajnos muszáj leírnom, hogy Csabi "bejegyzéséről" volt szó, hogy világos legyen, mire gondolok (habár idézni nem tudom).

Az a véleményem, hogy sokkal, de sokkal több tiszteletet érdemel (és várhat el joggal) a portugál minden egyes madridistától, mint ahogy Ti (értsd: az itteni többség) megnyivánultok az irányába. Az oldal szerkesztőségének pedig ugyanezt tudnám tanácsolni. Ha komolyan veendő, mérvadó madridista oldalt kívántok csinálni, a fent említett hangnem megengedhetetlen és a fórumozók felé is ezt javasolnám közvetíteni.

Mintha egy kicsit kezdenénk, itt, a felhasználói közösségben a valóságtól elrugaszkodni, szinte elszállni, csak azt nem tudom, hogy miért? A régi (pár évvel ezelőtti) Madridista.hu-n nem emlékszem ilyenre, illetve kezelve voltak a felmerülő, hasonló jellegű problémák. (most ugyan lehet, hogy Csabi hsz-e törölve lett, de szeirntem a probléma ettől még fennáll)

S nehogy azt gondolja bárki, csupán osztani szeretném itt az észt. Vagy 7-8 éve vagyok ennek a virtuális közösségnek a része, s habár a kevésbé aktívak közül való, azért napi rendszerességel látogatom a vezető madridista oldalt (most éppen a madridom.hu-t). Most (az utóbbi hetekben) először fordult elő, hogy azon kaptam magam, talán jobb szeretném hanyagolni egy ideig az oldalt. Mindez nagy szomorúsággal tölt el, de sajnos olyannyira nem tudok azonosulni a fővonulat ezirányú "szemléletváltásával", hogy immár a kilépésemet kezdtem mérlegelni.

:salute: :salute: :salute: :salute: :salute: :salute:

Csabit szeretem.......de tényleg elrugaszkodtak sokan a valóságtól.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 217 regisztrált és 0 vendég