Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 18., szombat 0:45

mondjuk mielőtt már psg meg mencseszter mezbe öltöztetitek, jó lenne megvárni, hogy ő mit mond majd ha lenyugszik. a meccs előtt maga mondta, hogy ez a világ legjobb csapata.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 18., szombat 0:44

MU? SAF lelépett, ráadásul a MU se sokkal esélyesebb egy BL győzelemre, mint mi.
- PSG? Na, ne már...

Mindkettőnél nagyobb esélye van BL-t nyerni.Annyira elbaszott ez a madridi rendszer, hogy az hihetetlen. A MU lehet minőságben nincs ott ahol mi, de azok küzdenek, brusztolnak, megdöglenek a pályán, ki tudja hogy erősítenek a nyáron szóval illik komolyan venni őket.
A PSG-nél dől a lé, már a Barca ellen sem voltak rosszak, minőség is van, ha Lucas belejön akkor még bármi lehet. CR megérkezne Lavezzi helyett akkor a CR-Pastore-Lucas-Ibra négyes kicsit lenne odabaszós. Középen Verratti már alapember lesz, hátul meg sztem lesz erősítés ott, hisz van pénz dögivel.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 18., szombat 0:43

istimester írta:Nem megy sehova. Egyszerűe pechje volt ma és mellette még agyon is rúgták, amit a biró simán tolerált. Ilyen helyzetben nem egyszerű megőrizni a hidegvéred. Ha Messi kap ennyi rúgást, besárgul a fél Atléti.
+1. Nem tudom mit kezdtetek el egy piros után így sírni. Az első 2 évében szezon/2 piroslap és minden ilyen visszarúgás vagy ütés miatt volt. CR idegei se kötélből vannak, ami érthető. Ez a cigány atletico is... Szégyen. Costának tényleg nem tudok jobbat kívánni, minthogy verje egyszer valaki félholtra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 18., szombat 0:43

Mike írta: Annyi pénzből amit érte kapnánk simán lehetne pótolni,
na erre kíváncsi vagyok:
fejtsd ki légyszíves. :-)
Mike írta:Csak egy új edző kell, új felfogás, és máris minden más lesz.
ezzel egyetértek.
Nem hisztiznie kéne, hanem játszania...
először írtam valamit, aztán kitöröltem. végül úgy döntöttem hogy csak annyit írok hogy nem lepődök meg rajta hogy morata a kedvenced, egyáltalán nem.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. május 18., szombat 0:42

Nem hisztiznie kéne, hanem játszania... :coffee:

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 18., szombat 0:41

MorataMartin!

Gyors profilkép csere és gyorsan megváltoztatva a kedvenc játékosok listája... :lol:
Játszott Ő, megint Ő volt a legjobb a pályán, de szerintem nálad is elszakadt volna a cérna ezek után.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 18., szombat 0:40

hát ez vicces ami itt folyik...

mintha a Dormundba, Bayernba lenne Ronaldo... Elárulom, nincs. És mégis BL döntőt játszanak. Nem egy emberen múlik. Annyi pénzből amit érte kapnánk simán lehetne pótolni, sőt, talán jobban is jönnénk ki.

Csak egy új edző kell, új felfogás, és máris minden más lesz.


Amugy meg nemmegy sehova
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. május 18., szombat 0:40

Nem megy sehova. Egyszerűe pechje volt ma és mellette még agyon is rúgták, amit a biró simán tolerált. Ilyen helyzetben nem egyszerű megőrizni a hidegvéred. Ha Messi kap ennyi rúgást, besárgul a fél Atléti.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 18., szombat 0:39

Nem tudom elképzelni nélküle a csapatot, több MU meccset néztem korábban, és megtörtént az ilyesmi vele néha, de mindig is azt akartam, hogy nálunk tolja majd, nagyon remélem, hogy sok évig itt lesz, és legtöbbször nem csak egyedül fogja alkotni a csapatot... :/ :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 18., szombat 0:38

El Unico írta:CR-ből kijött az összes feszültség,ami a szezon közben felgyülemlett benne,kezdve a szeptemberi balhéval,vereségekkel,kiesés a BL-ből,viták...

Nem fog ő elmenni innen,nem tudom mit hisztériáztok itt,nem először állítják ki őt Madridban. Egyébként meg jogos volt a piros,ilyen veszélyes játékért kapott pirosat Nani is...
Nem azzal volt a gond, hogy jogos volt-e vagy nem... hanem azzal van itt a gond, hogy most Péreznek nagyon nagyot kell húzni a lapokból, hogy itt tartsa!
Az viszont nagyon igaz, hogy rossz döntés lenne elmennie, mert itt tényleg minden esélye megvan a sikerre, akár még 1 aranylabdára is. A MU-be szerintem nem menne már, mert SAF kiszáll...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 18., szombat 0:36

Casso írta:Ha akar valaha még nyerni valamit akkor gyorsan le kell lépnie innen, mert itt még egy jó darabig nem fogunk tizediket nyerni. (Pontosabban addig amíg Higuaín meg Özilek játszanak itt)
Nézzük csak.

- Bayern? valószínűleg nem megy oda.
- Barca? tuti nem...
- MU? SAF lelépett, ráadásul a MU se sokkal esélyesebb egy BL győzelemre, mint mi.
- PSG? Na, ne már...

Máshova meg lenne értelme?
Minek menne el? Oké nem nyertünk idén semmit, de ott vagyunk a tűz közelében, ami máshol nem biztos hogy megvan. Máshol sincs nagyobb esélye BL-t nyerni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 18., szombat 0:33

CR-ből kijött az összes feszültség,ami a szezon közben felgyülemlett benne,kezdve a szeptemberi balhéval,vereségekkel,kiesés a BL-ből,viták...

Nem fog ő elmenni innen,nem tudom mit hisztériáztok itt,nem először állítják ki őt Madridban. Egyébként meg jogos volt a piros,ilyen veszélyes játékért kapott pirosat Nani is...
:goat:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 18., szombat 0:32

ha elmegy, akkor pár évig a komolyabb terveket elfelejthetjük.
ez az ember mostanában minden clásicon gólokat szerez, minden meccsen odateszi magát, szinte minden meccsen gólt lő, fontos gólokat lő erre körül van véve egy rakás szerencsétlennel. kurva szar érzés lehet hogy ő megszakad a győzelemért, ő nem adja fel, de a többi meg képességekben kevesek az asztalra feleannyit se tettek le mint ő mégis megengedik maguknak hogy lazsáljanak. pereznek meg kell győznie hogy most nyáron jön jó pár komoly erősítés, és emellé amennyit kér, amennyit akar azt megkell neki adni.
ha elmegy, hozhatjuk neymart,balet, lucast meg mittomén mert nem egy meg nem kettő olyan hsz-t olvastam hogy jaj hány embert tudnánk venni az ő árából, ja de akkor is csak 11emberrel állhatunk ki, ha ronaldo árából 5embert veszünk.

ja és ezt nem erre a mami meccsre értem.

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 18., szombat 0:31

Nem fogjuk tudni itt tartani... :(

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 18., szombat 0:30

realistahuni írta:Szerintem is megy a nyáron.
Én mondjuk megértem a palit. Körül van véve egy rakás balfasszal, ő egyedül hajt, meccseket dönt el, a többi meg szerencsétlenkedik. MU-ba szerintem istenként várják, nekünk meg idedobják Rooneyt.
Azt hiszem sötét évek fognak következni.
Csak ne legyen igazad. :|

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. május 18., szombat 0:28

A rendes játékidő vége felé én teljesen azt láttam az arcán, hogy feladta... Nem lepődtem meg a végkifejleten, az egész meccsen frusztrált, ideges volt. Igazából sajnálom szegényt, nehéz lehet neki egy ennyire impotens csapatban.
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 18., szombat 0:28

miró írta:ezzel a maival földobta gyakorlatilag szerintem hogy ő nyáron távozni fog.
110%-ig biztos vagyok ebben.
Jajj neee, neeee. Ne százalékoljunk, egyszerűen utál veszíteni a luzitán. Én nem is a mai viselkedéséből szűrtem le a távozás lehetőségét hanem az egész évből. Ha akar valaha még nyerni valamit akkor gyorsan le kell lépnie innen, mert itt még egy jó darabig nem fogunk tizediket nyerni. (Pontosabban addig amíg Higuaín meg Özilek játszanak itt)

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 18., szombat 0:27

Szerintem is megy a nyáron.
Én mondjuk megértem a palit. Körül van véve egy rakás balfasszal, ő egyedül hajt, meccseket dönt el, a többi meg szerencsétlenkedik.
erről van szó..pontosan.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 18., szombat 0:26

Szerintem is megy a nyáron.
Én mondjuk megértem a palit. Körül van véve egy rakás balfasszal, ő egyedül hajt, meccseket dönt el, a többi meg szerencsétlenkedik. MU-ba szerintem istenként várják, nekünk meg idedobják Rooneyt.
Azt hiszem sötét évek fognak következni.
Love football, hate antifa.

Avatar
Maci
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. május 11., szombat 13:54
Kedvenc játékosaid: casillas*cr7*ramos
Kedvenc csapatod: *real madrid*
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Maci » 2013. május 18., szombat 0:24

sajnálom őt, ez a viselkedés teljesen kimutatta az idény befejezésével az összes felgyülemlett idegességet,civakodást és mindent ami a csapaton belül történt :-) ennek ellenére, remélem, hogy marad :-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég