Európa Liga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 20., csütörtök 16:28

Az évtized rangadója lesz.:salute: :lol: 
Az évszázadé.... :lol: Már ha lesz meccs,mert nemtom arrafelé milyen a forradalmi helyzet.... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
!Alexis
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:26
Kedvenc játékosaid: Robinho, James, Marcelo, Guti, Isco, Quintero, LucasMoura, Biro Biro, Rivelino, BeneFeri, Sócrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colombia, Brasil

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: !Alexis » 2014. február 20., csütörtök 16:00

A Dnipro annyira nem rossz csapat, hazain meg egész jók.
Úgy fogják seggbe rúgni a Spursöt (legalábbis otthon), ahogy csak lehet.
joga bonito.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 20., csütörtök 15:07

morientes írta:Szólj már àt PÜ-be hogy el ne felejtsek feltankolni sörrel meg pereccel,mert a világért ki nem hagynám... :mrgreen: :lol:
:banplz:

Az évtized rangadója lesz. :salute: :lol:
Remy írta:Ezt mondjuk nem értem. Annyira azért nem vagyok jó csapat, hogy idegenben tartalékoljatok. A Dnipro annyira nem rossz csapat, hazain meg egész jók. Rá kéne gyúrnotok az EL-re nem pedig tartalékolni. :roll:
Csak hát valamikor muszáj pihenni az olyan embereknek is, mint Walker, Dembélé, Adebayor, Lloris vagy éppen Lennon. Egyébként meg van olyan mély keretünk szerencsére, hogy a tartalékos kezdő sem jelenti azt, hogy noname ifisták és meccshiányos lúzerek fognak rohangálni a pályán, azért a Townsend-Paulinho-Chadli sor nem rossz szerintem (igaz, a belgával én egyelőre nem vagyok megelégedve), a védelemben meg lesz Dawson és Vertonghen is.

Mondjuk én is remélem, hogy ha kiverjük a Dniprót, akkor utána már teljes csapattal fogunk küzdeni tovább, és nem fogunk tartalékolni annyira, ha összekerülünk mondjuk a Sevillával vagy a Napolival.
Victor írta:biztos pihentek a hétvégi norwich elleni meccsre, ahol meglesztek csapva :mrgreen:
Hát nagyon remélem, hogy nem nyertek. :mrgreen: Már csak azért sem, mert akkor kénytelenek leszünk megválni tőled, már ami a zeneklubot illeti. :lol: :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. február 20., csütörtök 13:09

Eddig eléggé stabil volt a Dnipro is, de ugye hónapok óta tart a téli szünet, csak barátságos meccseket toltak, ki tudja...de azért tartalékosan jönni Ukrajnába. :hmmm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 20., csütörtök 12:45

Ma játsszuk az odavágót a Dnipro otthonában
Szólj már àt PÜ-be hogy el ne felejtsek feltankolni sörrel meg pereccel,mert a világért ki nem hagynám... :mrgreen: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 20., csütörtök 11:40

GT37 írta:Ma játsszuk az odavágót a Dnipro otthonában, elég tartalékos csapatra lehet számítani,
Ezt mondjuk nem értem. Annyira azért nem vagyok jó csapat, hogy idegenben tartalékoljatok. A Dnipro annyira nem rossz csapat, hazain meg egész jók. Rá kéne gyúrnotok az EL-re nem pedig tartalékolni. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. február 20., csütörtök 11:35

elég tartalékos csapatra lehet számítani,
biztos pihentek a hétvégi norwich elleni meccsre, ahol meglesztek csapva :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 20., csütörtök 10:39

Ma játsszuk az odavágót a Dnipro otthonában, elég tartalékos csapatra lehet számítani, mert Adebayor, Lloris, Walker, Lennon, Kaboul, Lamela, Chiriches és Sandro is kimaradt a keretből (utóbbi három sérülés miatt). Szóval valami ilyesmi kezdőt várok: Friedel - Naughton, Dawson, Vertonghen, Rose - Capoue - Townsend, Paulinho, Bentaleb, Chadli - Soldado. (Mondjuk Kane kezdetésének is örülnék.)

Konoplyankára figyelni kell majd.
Yevhen Konoplyanka has scored in each of his last three Europa League games for Dnipro.

Egyértelműen a győzelem a cél, jó lenne mihamarabb eldönteni a továbbjutás kérdését, de egy döntetlen esetén sem fogok eret vágni magamon.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. december 16., hétfő 15:40

GT37 írta:A Spurs-meccsre nem mész ki majd? :cheers: :iszunk: :mrgreen:
Még nem gondolkoztam rajta, végül is nincs messze, 1200-1300 km tőlem Dnyipropetrovszk, kicsi ország. B-) :lol:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 16., hétfő 15:31

Marci77 írta:Ha 3 gollal nyertek a Juve ellen Torinoban a dontoben,vendegem vagy egy csirkere :D

Nem is emlekeztem hogy a Juve stadionban lesz a donto. Akkor illene hozni.

Bacca,Gameiro.. Azert nem olyan nevsor mint anno a gyozelmekkor. En nem tartom eselyeseknek (vagy csak szimplan veszelyesnek) oket. Ha te igen akkor jo :)

Ezekben a koeficiensekbenvagymikben most a PL vagy a spanyol liga az elso? Mennyi a kulonbseg?
Rendben, elmentem a hsz-t a biztonság kedvéért, hátha összejön. :cheers: :D

Nyilván nem olyan erős már a csapat, de azért számolni kell velük szerintem. Persze ha összesorsolják őket később a Napolival vagy a Lazióval mondjuk, akkor búcsúzhatnak simán.

http://www.uefa.com/memberassociations/ ... s/country/ :)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 16., hétfő 15:25

GT37 írta:
Marci77 írta:Sevilla sztem nem esélyes.
Legjobb 4be (sorsolás persze beleszólhat) a Juvet,a Napolit mindenkepp varom. Tottenhamnek ossze kell szednie magat. Sakhtar kitudja.

Mondjuk aztán lehet hogy a Juve mondjuk telibesz*rja a sorozatot.
Nem mondtam, hogy esélyesek, csak azt, hogy megszenvedhetünk ellenük. Bár tény, hogy már ők sem a régiek... De azért Rakiticre, Baccára, Gameiróra mindig figyelni kell.

Egyébként most nézem, hogy a Juve stadionjában lesz a döntő, szóval szerintem azért hajtani fognak a győzelemért, szép lenne hazai pályán megnyeri a trófeát. :coffee: (Természetesen ez úgysem fog összejönni, mert Soldado hármat vág majd nekik Torinóban - mindhármat büntetőből. :lol: )
Ha 3 gollal nyertek a Juve ellen Torinoban a dontoben,vendegem vagy egy csirkere :D

Nem is emlekeztem hogy a Juve stadionban lesz a donto. Akkor illene hozni.

Bacca,Gameiro.. Azert nem olyan nevsor mint anno a gyozelmekkor. En nem tartom eselyeseknek (vagy csak szimplan veszelyesnek) oket. Ha te igen akkor jo :)

Ezekben a koeficiensekbenvagymikben most a PL vagy a spanyol liga az elso? Mennyi a kulonbseg?
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. december 16., hétfő 15:20

a nápolyiak lazán behúzzák majd .. az egészet :coffee:
Kép

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. december 16., hétfő 15:17

Marci77 írta:Mondjuk aztán lehet hogy a Juve telibesz*rja a sorozatot.
ha lenne egy kis esze a 4 olasz csapatnak akkor mind komolyan veszik ezt, és ezzel nagyot segítenek a bajnokságuknak. Így is csak 3 BL-es csapatuk van és ha a franciák-portugálok feljönnek, még lehet elvesznek egy helyet BL/EL csapatokból pár éven belül. aztán most is 4 ukrán csapat - bár ők még messze vannak a top bajnokságok koefficienseitől.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 16., hétfő 15:09

Marci77 írta:Sevilla sztem nem esélyes.
Legjobb 4be (sorsolás persze beleszólhat) a Juvet,a Napolit mindenkepp varom. Tottenhamnek ossze kell szednie magat. Sakhtar kitudja.

Mondjuk aztán lehet hogy a Juve mondjuk telibesz*rja a sorozatot.
Nem mondtam, hogy esélyesek, csak azt, hogy megszenvedhetünk ellenük. Bár tény, hogy már ők sem a régiek... De azért Rakiticre, Baccára, Gameiróra mindig figyelni kell.

Egyébként most nézem, hogy a Juve stadionjában lesz a döntő, szóval szerintem azért hajtani fognak a győzelemért, szép lenne hazai pályán megnyeri a trófeát. :coffee: (Természetesen ez úgysem fog összejönni, mert Soldado hármat vág majd nekik Torinóban - mindhármat büntetőből. :lol: )

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 16., hétfő 15:05

GT37 írta:
lordgabi írta:Kemény ellenfeleket kaptak az ukrán csapatok, bármi megtörténhet mindegyikük párharcában, fõleg a Dnipro okozhat majd meglepetést a Tottenham ellen, csak ki tudja mit tesz a csapattal a hosszú téli szünet. 4 ukrán csapat is ottlehet a legjobb 16 között, ha a legjobb formájukat hozzák, jó lenne végre egy magyar csapatért szorítani így az egyenes kieséses szakaszban (a csoportkör is szinte álomkategória)...

Amúgy egyáltalán nem tud ez a sorozat olyan hatást gyakorolni rám, hogy mindent félretegyek amiatt, hogy végignézzek egy meccset is csütörtökönként, inkább az összefoglaló mûsorral pótoltam az eddigi meccseket is, az iram, és a színvonal sem az igazi, fõleg így az elején még... :/
A Spurs-meccsre nem mész ki majd? :cheers: :iszunk: :mrgreen:

Egyébként engem sem izgat különösebben, egyedül a Spurs miatt követem a dolgokat. :)

Így elnézegetve a mezőnyt egyértelműen az esélyesek közé tartozunk, a Juvével, a Napolival, a Sevillával, a Sahtarral és a Portóval meggyűlhet a bajunk, a többieket verni kell.
Sevilla sztem nem esélyes.
Legjobb 4be (sorsolás persze beleszólhat) a Juvet,a Napolit mindenkepp varom. Tottenhamnek ossze kell szednie magat. Sakhtar kitudja.


Mondjuk aztán lehet hogy a Juve telibesz*rja a sorozatot.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 16., hétfő 14:49

lordgabi írta:Kemény ellenfeleket kaptak az ukrán csapatok, bármi megtörténhet mindegyikük párharcában, fõleg a Dnipro okozhat majd meglepetést a Tottenham ellen, csak ki tudja mit tesz a csapattal a hosszú téli szünet. 4 ukrán csapat is ottlehet a legjobb 16 között, ha a legjobb formájukat hozzák, jó lenne végre egy magyar csapatért szorítani így az egyenes kieséses szakaszban (a csoportkör is szinte álomkategória)...

Amúgy egyáltalán nem tud ez a sorozat olyan hatást gyakorolni rám, hogy mindent félretegyek amiatt, hogy végignézzek egy meccset is csütörtökönként, inkább az összefoglaló mûsorral pótoltam az eddigi meccseket is, az iram, és a színvonal sem az igazi, fõleg így az elején még... :/
A Spurs-meccsre nem mész ki majd? :cheers: :iszunk: :mrgreen:

Egyébként engem sem izgat különösebben, egyedül a Spurs miatt követem a dolgokat. :)

Így elnézegetve a mezőnyt egyértelműen az esélyesek közé tartozunk, a Juvével, a Napolival, a Sevillával, a Sahtarral és a Portóval meggyűlhet a bajunk, a többieket verni kell.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. december 16., hétfő 14:38

Kemény ellenfeleket kaptak az ukrán csapatok, bármi megtörténhet mindegyikük párharcában, fõleg a Dnipro okozhat majd meglepetést a Tottenham ellen, csak ki tudja mit tesz a csapattal a hosszú téli szünet. 4 ukrán csapat is ottlehet a legjobb 16 között, ha a legjobb formájukat hozzák, jó lenne végre egy magyar csapatért szorítani így az egyenes kieséses szakaszban (a csoportkör is szinte álomkategória)...

Amúgy egyáltalán nem tud ez a sorozat olyan hatást gyakorolni rám, hogy mindent félretegyek amiatt, hogy végignézzek egy meccset is csütörtökönként, inkább az összefoglaló mûsorral pótoltam az eddigi meccseket is, az iram, és a színvonal sem az igazi, fõleg így az elején még... :/
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 16., hétfő 14:07

Slovan Liberec - AZ Alkmaar
Anzhi - Genk
Lazio - Ludogorets
Dynamo Kiev - Valencia
Porto - Eintracht Frankfurt
Swansea - Napoli
Chornomorets - Lyon
Viktoria Plzen - Shakhtar Donetsk
Maribor - Sevilla
Real Betis - Rubin Kazan
Dnipro - Tottenham
PAOK - Benfica
Maccabi Tel-Aviv - Basel
Ajax - FC Salzburg
Juventus - Trabzonspor
Esbjerg - Fiorentina

Szóval Dnipro, mehetünk Ukrajnába, aztán, ha továbbjutunk (ami kötelező), jöhet a PAOK vagy a Benfica.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 12., csütörtök 22:26

Kerlon írta:Dembelé meg egy állat. B-)
A legnagyobb. :salute: Csak sajnos attól félek, ő sem lesz már sokáig velünk... Idő kérdése, mikor viszi el egy, a szűk elitbe tartozó csapat... :'(

Viszont a nap legjobb híre, hogy Danny Rose visszatért! :) (És Eriksen is! B-) )

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 12., csütörtök 22:24

Townsend eddig egyetlen jó megmozdulását láttam ezzel a gólpasszal. Dembelé meg egy állat. B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég