OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 18., szombat 13:45

realmadridfan írta: ...
Szépen kiosztottad. :agree:
Tádám írta:
Nzedge írta:
Mennyibe van az újság? :D
egy ezres.

De kb. 15 oldal van csak a Galaktikusokról. :-)
Nem hangzik rosszul... :-)
Szerintem jövő hétre beszerzem,úgy is sokat fogok buszozni...olyankor a legjobb olvasgatni. :smile:

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. május 18., szombat 13:43

Marci77 írta:Bocs a dupláért,
Nzedge írta:lol

Oltásra jött válaszként a munka ajánlat ... Szerencsétlen Madridista.. :( :ike:


A válaszomat erre már sajnos kitörölte :-) pedig micsoda kihagyhatatlan ajánlat volt, én hülye meg visszautasítottam. Amúgy azt beszéltük tesómmal, hogy annyira szánalmas már szegény, hogy tényleg megsajnáltuk most egy picit. de aztán rájöttünk, hogy inkább jobb leszarni.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 18., szombat 13:40

Nzedge írta:
Mennyibe van az újság? :D
egy ezres.

De kb. 15 oldal van csak a Galaktikusokról. :-)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 18., szombat 13:38

Marci77 írta:
Casso írta:Egyszerűen sírhatnékom támad mikor a legújabb FFT újság e-havi kiadására nézek. Mindenkinek ajánlom megvásárlásra. (Galaktikusokról van szó)
Én is pont buszjegyet akartam venni a haveromnak az újságosnál,mikor megláttam . Majdnem oda... :mrgreen: :lol: Jó volt olvasni,szép emlékeket idézett fel :-)
Mennyibe van az újság? :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. május 18., szombat 13:35

Bocs a dupláért,
Nzedge írta:lol

Oltásra jött válaszként a munka ajánlat ... Szerencsétlen Madridista.. :( :ike:
:lol: :lol:
Idáig süllyed az oldal :roll:
'shutterisland írta:egyébként (bár tudom, hogy ez javaslatok topic, csak itt van szó róla) egy eb-n fellelhető "dünhöngő" jellegű topic adná.

egy moderálás-mentes topic a tabuknak és feszültségek levezetésére, amit csak a regisztrált tagok láthatnának. :mrgreen:
+1 jó lenne :D
Casso írta:Egyszerűen sírhatnékom támad mikor a legújabb FFT újság e-havi kiadására nézek. Mindenkinek ajánlom megvásárlásra. (Galaktikusokról van szó)
Én is pont buszjegyet akartam venni a haveromnak az újságosnál,mikor megláttam . Majdnem oda... :mrgreen: :lol: Jó volt olvasni,szép emlékeket idézett fel :-)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. május 18., szombat 13:25

Szerencsére itt Zegen eddig nem nagyon találkoztam ilyennel. Bár amekkora vagyok talán kevésbé is kezdenek ki velem.Bár tény,h nem vagyok gyors.Meg nem is olyan helyen lakom,ez még egy normális környék.

Bpn voltunk kiránduláson,villamossal jártunk be a városba,meg ki (11.kerületbe laktunk,Kelenföld közelében.). Csodálkoztam is,hogy a 3 nap alatt semmi konfliktus nem volt. Bár igaz,hogy minimum 4-5 fős csoportokba voltunk mindig.
Őszintén,az ilyenek miatt gondolkozok el rajta,h Pestre menjek-e. De máshol se sokkal jobb. Elkorcsosodó világ ez,a kisebbség meg többség lassan.Ismerek normálisakat is,de tőbbségük nem az sajnos.
Aztán persze lehet rasszistának nevezni,de én így látom.
Ha ő megüt,semmi. Ha én megütöm,rasszista vagyok,megfenyegetnek,rendőrség stb... :vivo: :vivo:
Ja és sose egyedül jön. Vagy ha igen akkor tuti késsel van. Csapatokba meg bátor nagymenők. És megbüntetve se nagyon vannak. (Pl Cozma ügy..)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: OFF

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 18., szombat 12:36

Nézd meg a TVSZ-ben.

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: OFF

HozzászólásSzerző: filatáska » 2013. május 18., szombat 12:26

Egyetemista madridista társaim! :mrgreen: Lenne egy kérdésem!

Adott egy egyetemista, költségtérítéses szakon. Ha ez az ember nem ér el egy évben minimum 30 kredtitet akkor átdobják saját költségesre! Igaz?!

Az én kérdésem most jön!

Mi van azzal, aki már eleve saját kötlséges szakon van, és így nem ér el egy adott évben minimum 30 kreditet? Azt ugye már nem bírják átdobni saját költségre. De van vmi más szankció? Esetleg ki bírják dobni az egyetemről ezért? (számomra ez nem lenne logikus) :roll:

Vagy a mostani egyetemi rendszerben csak akkor lehet kidobni valakit, ha 3/3 tárgyfelvétel-re se sikeról egy tantárgy?

Sajnos nem úgy sikerült az évem, ahogy elterveztem, közbejött néhány dolog!

És bocsánat a tudatlanságomért, bízom benne valaki felvilágosít! :roll:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 18., szombat 0:57

én ilyenkor szeretem olvasni a forumot.
ilyenkor olyan gyönyörű hsz-ek és barátságok születnek, h elképesztő. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 18., szombat 0:53

'shutterisland írta:egyébként (bár tudom, hogy ez javaslatok topic, csak itt van szó róla) egy eb-n fellelhető "dünhöngő" jellegű topic adná.

egy moderálás-mentes topic a tabuknak és feszültségek levezetésére, amit csak a regisztrált tagok láthatnának. :mrgreen:
na ez most nem lenne rossz... :coffee: :mrgreen:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 18., szombat 0:51

Egyszerűen sírhatnékom támad mikor a legújabb FFT újság e-havi kiadására nézek. Mindenkinek ajánlom megvásárlásra. (Galaktikusokról van szó)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 17., péntek 21:17

Nzedge írta:lol

Oltásra jött válaszként a munka ajánlat ... Szerencsétlen Madridista.. :( :ike:
hatalmas. de hisz ő megmondta, 1 hét és leakaszt egy rakás szerkesztőt. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 17., péntek 20:03

'shutterisland írta: télen úgyis menő a köreikben bezáratni magukat, hogy ne fázzanak, viszont az én életem tönkremehet egyből, ha valamelyiket akár csak önvédelemből is rossz helyen ütném meg.
:lol: Erről most eszembe jutott falucskánk régi nagy sztárja, Géza, akit csak úgy hívtak, hogy a ro :cens: adt Géza. :mrgreen:

Tavasztól őszig abból állt a fickó élete, hogy lopott és ivott. De hogy miből, miféle pénzből ivott azt nem tudom, azt viszont igen, hogy honnan. Nem nagy értékű tárgyakat tulajdonított el, hanem ami szem szájnak ingere, vagy pontosabban, ami mozdítható volt.
Egyszer az egyik haveroméktól lopott el két kiskutyát, KISKUTYÁT.... :| .... minek az neki?? Aztán végül visszaadta, de lopott baltát, seprűt mindent, amit az udvaron talált.
Egyszer a kocsma elől valaki biciklijét lopta el, úgy, hogy ő bent volt a kocsmában, miután távozásra kényszerült vitte magával a más kerékpárját. De akkor már bőven részeg volt, még én segítettem neki útba igazodni, mert kereste a házát. Miközben magyaráztam, megjelent egy hapek egy biciklivel és mint a kerékpáros rendőrös filmekben a csávó rávetődött Gézára és ütni verni kezdte, hogy mi jogon vitte el az ő biciklijét...

... Nem tudtam, hogy beavatkozzak-e vagy ne bár akkor még elsős voltam és úgy gondoltam, hogy a kutyák verekedéseinél se avatkozik közbe szinte senki, hát akkor én meg pláne nem fogok két beivott jóval az 50 éves kort meghaladó bácsi összeütközésbe beleszólni. Hátraarc... irány haza! :coffee:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 17., péntek 18:33

Nzedge írta:lol

Oltásra jött válaszként a munka ajánlat ... Szerencsétlen Madridista.. :( :ike:
pont ma jutott eszembe munka közben, hogy úgyis meg vannak szorulva, kellene szerkesztő.
jelentkezek madridistának álcázva magam, aztán lehozok pár barca hájp cikket az oldalra meg fb-re.
gyorsan lekapcsolna az admin, de nézne a nép egy nagyot. :lol:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 17., péntek 18:30

lol

Oltásra jött válaszként a munka ajánlat ... Szerencsétlen Madridista.. :( :ike:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 17., péntek 18:18

asszem sikerülne magamat onnan is bannoltatnom
azé' lenne moderálástól mentes. :mrgreen:
úgy gondolom, hogy az álláspontom az, hogy ez a megoldás nem volna helyénvaló, ismerve önmagam és kollégáim áttitűdjét, vérmérsékletét és életkorát.
nyugi, a dortmund elleni párharcotok idején lenyomtál már vagy 10 hsz-t, ami kategorizálva inkább a dühöngő topicba férne bele a tartalmát és megfogalmazásmódját, szóhasználatát illetve. :mrgreen:
úgyhogy... :Đ

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 17., péntek 18:12

'shutterisland írta:egyébként (bár tudom, hogy ez javaslatok topic, csak itt van szó róla) egy eb-n fellelhető "dünhöngő" jellegű topic adná.

egy moderálás-mentes topic a tabuknak és feszültségek levezetésére, amit csak a regisztrált tagok láthatnának. :mrgreen:
áá az nem jó. asszem sikerülne magamat onnan is bannoltatnom. eleve ha feljön az alábbi téma :vivo: :vivo:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 17., péntek 18:09

Nzedge írta:
'shutterisland írta:egyébként (bár tudom, hogy ez javaslatok topic, csak itt van szó róla) egy eb-n fellelhető "dünhöngő" jellegű topic adná.

egy moderálás-mentes topic a tabuknak és feszültségek levezetésére, amit csak a regisztrált tagok láthatnának. :mrgreen:
+1

Én támogatnám! :vivo: :vivo:


:mrgreen:
khm.
(öltöny és nyakkendő feltesz)

úgy gondolom, hogy az álláspontom az, hogy ez a megoldás nem volna helyénvaló, ismerve önmagam és kollégáim áttitűdjét, vérmérsékletét és életkorát.

köszönöm.
kérem a következő slide-ot.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 17., péntek 18:01

'shutterisland írta:egyébként (bár tudom, hogy ez javaslatok topic, csak itt van szó róla) egy eb-n fellelhető "dünhöngő" jellegű topic adná.

egy moderálás-mentes topic a tabuknak és feszültségek levezetésére, amit csak a regisztrált tagok láthatnának. :mrgreen:
+1

Én támogatnám! :vivo: :vivo:


:mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 17., péntek 17:58

egyébként (bár tudom, hogy ez javaslatok topic, csak itt van szó róla) egy eb-n fellelhető "dünhöngő" jellegű topic adná.

egy moderálás-mentes topic a tabuknak és feszültségek levezetésére, amit csak a regisztrált tagok láthatnának. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég