Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 19., vasárnap 12:14

Csabi írta:Kíváncsi vagyok hány meccses eltiltást kap. Elméletileg ugye mivel azonnali pirosat kapott, ezért több meccsre is elmeszelhetik. Ha csak 1-et kap, akkor azt jövőre kell letöltenie, ha többet akkor már idén megkezdi a ligában.
én azt olvastam (a forrásom mondjuk eb, de mindegy) hogy 4 meccset kapott, abból 2-t idén, 2-t jövőre tölt le.

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: gkovi » 2013. május 18., szombat 14:38

Az a baj, hogy spanyol honban elég kettős mérce van a bírók részéről. Messit ha lerúgják, egyből repülnek a sárgák. Ronaldot tegnap is hányszor rúgták fel hátulról és semmi. Gondolom ezt ő is látja, nem csodálkozok, hogy év végére eldurrant az agya.

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 18., szombat 14:24

PEEtör írta:
Mondjuk sajnálom őt, hogy maradnia kell itt.
Azért ilyet ne mondjunk már... :vivo:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 18., szombat 14:12

Kíváncsi vagyok hány meccses eltiltást kap. Elméletileg ugye mivel azonnali pirosat kapott, ezért több meccsre is elmeszelhetik. Ha csak 1-et kap, akkor azt jövőre kell letöltenie, ha többet akkor már idén megkezdi a ligában.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. május 18., szombat 12:20

realbeckham írta: Egyedül(szinte) ő játszik hónapok óta. Hisztizek, de a90% ban igaza van neki. Mit csináljon? Nyelje le állandóan, sőt még kezet is csókoljon a bírónak? Az ilyen bíró ezt is érdemli.
Na azért ici-picit lássuk már tisztán a dolgokat, attól, hogy ő CR attól még amit csinált minősíthetetlen, gusztustalan. És bármennyire is igaza van, nem az ellenfél szándékos lerúgásával kell levezetni a feszültséget, és ezt egy meccsen 3x megtenni.
Hála égnek, hogy jön a nyár, mindenkinek lesz ideje kiengedni a gőzt. És én meg biztos vagyok benne, hogy itt kezdi meg a 2013-14 szezont is.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. május 18., szombat 1:16

Nem fog elmenni. Ha SAF nem ment volna nyugdíjba, akkor imádkozhatnánk, hogy a MU ne tudjon versenyképes ajánlatot tenni érte. A PSG meg hiába lehet mocskosulrohadtjó a következő években, mégiscsak PSG marad hosszú ideig, egy Cé szintű profi pedig nem fogja a Realt leváltani értük.

Mondjuk sajnálom őt, hogy maradnia kell itt.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 18., szombat 1:02

egyébként jól láttam, h nem ment fel az éremért? ugye mourinho sem.
vagy a kiállított játékosoknak nem jár? :mrgreen: rosszfiúk?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 18., szombat 0:52

Toti írta:
Costának tényleg nem tudok jobbat kívánni, minthogy verje egyszer valaki félholtra.
pepe elvállalná sztem örömmel. :mrgreen:
Ha mindenki ült volna a seggén és csak Pepe meg Koszta állt volna egymás mellett, akkor Pepe szerintem már rég börtönben lenne... :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 18., szombat 0:51

Costának tényleg nem tudok jobbat kívánni, minthogy verje egyszer valaki félholtra.
pepe elvállalná sztem örömmel. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 18., szombat 0:50

Galacticos írta:na erre kíváncsi vagyok:
fejtsd ki légyszíves. :-)
nemnagyon kell kifejteni. 100-120 millió euró nagyon sok pénz. Az két klasszis játékos. Plusz legalább ennyi van még a pénztárcába.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 18., szombat 0:50

A goal.com-nál Ő lett a meccs flopja.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 18., szombat 0:49

Galacticos írta:ha elmegy, akkor pár évig a komolyabb terveket elfelejthetjük.

Hát ha elmegy és nem lesz semmilyen komoly áttörés a nyáron (edzők, focisták és nem játékosok) akkor újra elkezdődik a 2003-2010 -11(?) -es idények szenvedései. José hozott egy áttörést, csak egyszerűen nem volt képes azonosulni. Ronaldo jött ami nagy üzlet volt, és maradni is fog, hiszek benne.
Remélem, hogy maradni fog.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 18., szombat 0:49

Nem azzal volt a gond, hogy jogos volt-e vagy nem... hanem azzal van itt a gond, hogy most Péreznek nagyon nagyot kell húzni a lapokból, hogy itt tartsa!
Jaj ugyan már... Lehet,már rég aláíratta vele a szerződést csak nincs bejelentve még. Túldramatizáljátok,ennyire azért nem vészes a helyzet. CR itt marad,jön egy új edző és kész. Ő ennél is több rekordot akar megdönteni,küldetése felét teljesítette csak. Folytatni akarja Madridban,biztos vagyok benne. :-)
:goat:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 18., szombat 0:48

" nem fogjuk tudni itt tartani"
"110% ig biztos vagyok, benne, hogy elmegy" stb....
Ennyi pesszimista "drukkert" az életemben nem láttam, mint akik itt vannak az utóbbi hetekben. Lottózni nem akartok véletlenül? Rohadtul érthető, hogy így reagálta le a meccset Roni. Egész végig, piócaként tapadt rá, Juanfran, Gabi, Miranda stb.... és a felsoroltak rendre lökték, könyökölték, elnyomták, de a síp néma maradt végig. Ráadásul végig a bíróra játszottak a matracosok, ami még idegesítőbb, mert a spori ebben partner is volt. Aztán a balszerencse faktor. A színészkedés, a labdák bedobása, ezek mellé egy provokáló edző. Érthető, CR reakciója, nem is lenne ember, ha nem tört volna ki. Ezek miatt meg NEM TUDOM, hogyan a büdös életbe lehet leszűrni azt, hogy elmegy? Mondott ilyet ma, tegnap, vagy multhéten, hogy lelécel? Találkozott valakivel, ügynökkel esetleg? vett ki lakást Párizsban, vagy Manchesterben? NEM.
perez dolgozik a szerződéshez, hamarosan asztalhoz ülnek. Pont

Lehet tiltani, vagy törölni, de rohadtul felidegesítenek az ilyen köcsögök, akik mindenbe a rosszat, meg a szart látják és lehúzzák teljesen a morált(még jobban). Mou takarodik ez 100%, új szezon, új lehetőségek. Inkább örüljetek neki.

"nem hisztizni kéne, hanem játszani", mert szted nem játszik vagy mi? Egyedül(szinte) ő játszik hónapok óta. Hisztizek, de a90% ban igaza van neki. Mit csináljon? Nyelje le állandóan, sőt még kezet is csókoljon a bírónak? Az ilyen bíró ezt is érdemli. moratamartin...aludj inkább

Sok köcsög van, majális. Kommenthuszárok
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 18., szombat 0:45

mondjuk mielőtt már psg meg mencseszter mezbe öltöztetitek, jó lenne megvárni, hogy ő mit mond majd ha lenyugszik. a meccs előtt maga mondta, hogy ez a világ legjobb csapata.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 18., szombat 0:44

MU? SAF lelépett, ráadásul a MU se sokkal esélyesebb egy BL győzelemre, mint mi.
- PSG? Na, ne már...

Mindkettőnél nagyobb esélye van BL-t nyerni.Annyira elbaszott ez a madridi rendszer, hogy az hihetetlen. A MU lehet minőságben nincs ott ahol mi, de azok küzdenek, brusztolnak, megdöglenek a pályán, ki tudja hogy erősítenek a nyáron szóval illik komolyan venni őket.
A PSG-nél dől a lé, már a Barca ellen sem voltak rosszak, minőség is van, ha Lucas belejön akkor még bármi lehet. CR megérkezne Lavezzi helyett akkor a CR-Pastore-Lucas-Ibra négyes kicsit lenne odabaszós. Középen Verratti már alapember lesz, hátul meg sztem lesz erősítés ott, hisz van pénz dögivel.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 18., szombat 0:43

istimester írta:Nem megy sehova. Egyszerűe pechje volt ma és mellette még agyon is rúgták, amit a biró simán tolerált. Ilyen helyzetben nem egyszerű megőrizni a hidegvéred. Ha Messi kap ennyi rúgást, besárgul a fél Atléti.
+1. Nem tudom mit kezdtetek el egy piros után így sírni. Az első 2 évében szezon/2 piroslap és minden ilyen visszarúgás vagy ütés miatt volt. CR idegei se kötélből vannak, ami érthető. Ez a cigány atletico is... Szégyen. Costának tényleg nem tudok jobbat kívánni, minthogy verje egyszer valaki félholtra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 18., szombat 0:43

Mike írta: Annyi pénzből amit érte kapnánk simán lehetne pótolni,
na erre kíváncsi vagyok:
fejtsd ki légyszíves. :-)
Mike írta:Csak egy új edző kell, új felfogás, és máris minden más lesz.
ezzel egyetértek.
Nem hisztiznie kéne, hanem játszania...
először írtam valamit, aztán kitöröltem. végül úgy döntöttem hogy csak annyit írok hogy nem lepődök meg rajta hogy morata a kedvenced, egyáltalán nem.

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. május 18., szombat 0:42

Nem hisztiznie kéne, hanem játszania... :coffee:

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 18., szombat 0:41

MorataMartin!

Gyors profilkép csere és gyorsan megváltoztatva a kedvenc játékosok listája... :lol:
Játszott Ő, megint Ő volt a legjobb a pályán, de szerintem nálad is elszakadt volna a cérna ezek után.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég